Opinie o P.U.K. Klepsydra Tomasz Salski w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy P.U.K. Klepsydra Tomasz Salski. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie P.U.K. Klepsydra Tomasz Salski o rekrutacji.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o P.U.K. Klepsydra Tomasz Salski w Łódź

Kora Nowy wpis

Witam, po ostatniej opinii widzę, że jednak ktoś tu pracuje. Szkoda tylko, że nie ma żadnych podpowiedzi od pracowników, w jaki sposób dostali stanowisko, czy jedynie z polecenia można się tu dostać.. może jednak ktoś mi pomoże, i podpowie jak wyglądają kwestie podjęcia zatrudnienia, zarobków?

Klient Nowy wpis

Dzień dobry, bardzo dużo tu opinii pozytywnych. Jednak ja nie jestem zadowolony z tej oto firmy. Na szczęście nie organizowałem z tą firmą pogrzebu tylko odbierałem osobę zmarłą ale niesmak pozostał. Gdy tylko wszedłem do budynku to panie tylko wyjaśniły gdzie mam się kierować a nikt nie poszedł ze mną ani nie wyszedł żebym nie błądził. Gdy dotarłem jak myślałem poprawnie to otworzyłem drzwi i oto moje zdziwienie jak leżała tam inna osoba zmarła. Identyfikacja odbywa się tez pomiędzy innymi osobami zmarłymi. Jak w tych czasach można do czegoś takiego dopuścić… Trauma widoku innych zmarłych pozostaje. Dlatego chciałem się tym tu podzielić. Nie polecam..

Tomasz Nowy wpis

Chciałem dopytać czy to firma rodzinna i pracują tu tylko spokrewnieni członkowie rodziny czy przyjmują też osoby z zewnątrz np. do pracy na cmentarzu i obsługi pogrzebu? Interesowałby mnie taka dorywcza praca jako grabarz. Ktoś mi podpowie czy warto zgłosić się do firmy?

Monika Nowy wpis

Dziękuję firmie Klepsydra za profesjonalną obsługę i pomoc przy organizowaniu pogrzebu mojej Mamy w szczególności Panu Arkowi, który okazał się osobą o dużej kulturze osobistej z ogromną cierpliwością i empatią. Czułam się zaopiekowana w tak trudnym dla mnie czasie. Ceremonia pogrzebowa odbyła się zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami. Jeszcze raz dziękuję.

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie P.U.K. Klepsydra Tomasz Salski? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Młodszy Telefoniczny Doradca Klienta
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Kate

Jesteśmy bardzo zadowoleni z wykonania tablicy szklanej na pomnik.Dzięki Panu Arkadiuszowi,który z ogromną cierpliwością służył nam pomocą i doradztwem tablica wygląda pięknie.Jeszcz raz dziękujemy Panu Arkowi

Anioł

Dziękuję firmie pogrzebowej Klepsydra za wspaniałą obsługę przy organizowaniu pogrzebu . Pani Iza z obsługi klienta była bardzo pomocna i czułam się zaopiekowania w tym trudnym czasie. Panowie którzy towarzyszyli w ostatniej drodze - to pełen profesjonalizm. Bardzo polecam tę firmę.

Anioł

Dziękuję firmie Klepsydra za wspaniałą obsługę przy organizowaniu pogrzebu. Pani Iza z obsługi klienta była bardzo pomocna i czułam się zaopiekowania w tym trudnym czasie . Panowie , którzy towarzyszyli w ostatniej drodze - to pełen profesjonalizm. Bardzo polecam tę firmę.

Kamila

Czy jest tu jakiś pracownik krematorium, i opowie coś o warunkach pracy w firmie? Klienci są zadowoleni, a co sądza pracownicy? :)

ŚWIĘTY .

Pragnę przekazać serdeczne podziękowania za organizację pogrzebu mojego ojca Mirosława Świętochowskiego. Niezwykła uprzejmość Pań z biura obsługi klienta przy ul. Solec kompetencje i fachowość pozostałych pracowników firmy Klepsydra pozwoliły Mnie i mojej rodzinie przetrwać ten trudny czas. Takie pozytywne wrażenia pozostaną na zawsze w naszej pamięci za co jesteśmy wdzięczni. Serdeczne pozdrowienia dla PUK KLEPSYDRA TOMASZ SALSKI przesyła Krzysztof Świętochowski.

Krzysztof

Ceremonia pogrzebu obyła się w bardzo profesjonalny sposób. Mistrz ceremonii , dla którego należą się specjalne podziękowania, poprowadził uroczystość pogrzebową nadzwyczaj ciepło i pocieszająco. Powiązał uroczystość świecką z uroczystością katolicką, która dla wielu żałobników , ze względu na ich wiarę, była potrzebna. Firma Klepsydra sprawnie załatwiła wszystkie wymagane formalności. Mam dla nich same słowa uznania.

Teresa

Dużo tu pozytywnych opinii o tym zakładzie i prowadzonych pożegnaniach, a z racji specyfiki branży jakie cechy charakteru są tutaj najważniejsze podczas rekrutacji na stanowisko związane z kontaktem z klientem? Firma daje jakieś szkolenia np. psychologiczne?

Tomasz

W dniu 06.05.2022r.piątek. Żegnała żona Jadwiga Loba w raz rodziną przyjaciółmi Kazimierza Lobę. Dziękujemy za miłą obsługę i pyszne jedzenie. POLECAMY. NAPRAWDĘ WARTO..

IGOR i ADAM

Dziekujemy Panu Arkadiuszowi za doradzenie w sprawie pochowania naszej Matuli ( Ireny Kaczorowskiej ) oraz za wiele slow wsparcia i zrozumienia naszej sytuacji. Dziekujemy tez za czlowieczenstwo,serce i wyrozumialosc.Pozdrawiamy serdecznie. ** Czas ucieka i znajdzmy chociaz piec minut dziennie dla naszych rodzicow abysmy nie zalowali kiedy odejda , ze nie mielismy dla Nich czasu ** Pozdrawiam Igor

Beata

Dnia 9 grudnia 2021 roku odbył się pogrzeb mojej Mamusi, zorganizowany przez firmę "Klepsydra". Jestem bardzo wdzięczna za godne Jej pożegnanie- profesjonalne i dobrze zorganizowanie tak ważnej i trudnej dla rodziny uroczystości. Dziękuję w szczególności pani Marioli Czubak - bardzo kompetentnej osobie o dużej kulturze osobistej, niezwykle sumiennie wykonującej swoją pracę., Panu, który obsługuje e-klepsydrę: nie zdążyłam wyjść z domu pogrzebowego, a już dostałam smsa ze zdjęciem Mamusi wraz z e-klepsydrą. Wszystkie kwiaty zostały przewiezione na cmentarz. Panowie pracujący bezpośrednio przy obsłudze pogrzebu, też spisali się bardzo dobrze. Nie mam kompletnie żadnych zastrzeżeń.

Katarzyna Olczak

Chciałabym bardzo podziękować i polecić firmę Klepsydra, z którą pochowałam rodziców, a 12 Listopada odbył się pogrzeb mojego męża. Dziękuję pani Bożence za pomoc w organizacji pogrzebu. Wszystko było zorganizowane i dopięte na ostatni guzik. Pan Mirosław poprowadził ceremonie bezbłędnie, była cudowna. Chciałam również podziękować Panom żałobnikom za miłą obsługę i fachowe podejście do ceremonii. Mimo, że to był przykry dzień to wielkie szczęście, że firma Klepsydra przeprowadziła cały pogrzeb w sposób profesjonalny. Z całego serca polecam firmę Klepsydra każdemu oraz dziękuję za tak wspaniały przebieg pogrzebu.

Beata Chmielak

Firma Klepsydra zoorganizawala pogrzeb mojego Taty , osoby mi niezwykle bliskiej. Jestem bardzo zadowolona z tego jak potraktowano mnie w tak trudnym dla mnie momencie. Poswiecono mi bardzo duzo czasu, okazano duzo empatii. Poza tym oprawa pogrzebu i kremacji , kwiaty, wybor mistrza ceremonii, etc, etc, wszystko bylo na bardzo profesjonalnym poziomie. Dziekuje zwlaszcza Pani Magdzie, ktora byla moja tutaj osoba prowadzaca i Panu Arkowi za pomoc w dobraniu pomnika. Organizacja pogrzebu to bardzo trudny, ciezki czas w zyciu kazdego czlowieka. Bardzo szczerze polecam uslugi Klepsydry. Bardzo pomogli mi w tym trudnym dla mnie okresie.

Witam polecam firmę Klepsydra. Pani na recepcie bardzo profesjonalna polecam

Szakal
@Andrzej

Zgadzam się w 100%. Pani na recepcji profesjonalnie podchodzi do każdej sprawy.

nikt
@Andrzej

Jeśli to ta sama Pani, z którą dziś próbowałem rozmawiać to gratuluję Panu poczucia profesjonalizmu. Rzeczywiście bardzo profesjonalne jest danie rozmówcy do zrozumienia, że jest natrętem jak już się odebrało łaskawie telefon po 4 próbie i niezliczonej ilości sygnałów wołania a przecież to nie przychodnia lekarska - lol, po czym rozłączenie się (odłożenie słuchawki) w trakcie rozmowy. No profejonalizm peeełną gębą.

Madzia

A powiedzcie, bardzo ciężko tu psychicznie? No bo praca dość smutna...

Z klepsydra pochowałam prawie półtora roku temu mamę i nie było problemu dlatego i teraz wybrałyśmy z siostra te firmę . ALE NIE POLECAM. Jesteśmy bardzo niezadowolone. 1. Nie było komu nieść zamówionych w firmie wieńców, Nikt nas nie uprzedził, że tak będzie tym razem, więc szok, kiedy po wyniesieniu trumny z kaplicy , któryś z pracowników powiedział bezczelnie: proszę zabrać z kaplicy tablice i wieńce, 2. To także zarzut do obsługi cmentarza, ale nikt nie powiedział nam , ze sami będziemy musieli mogile przykryć kwiatami. 3. Tata zmarł w następstwie powikłań pocovidowych. Najpierw powiedziano nam, że będzie miał normalny pogrzeb, z pożegnaniem, po czym dzień przed uroczystością pracownik zadzwonił, ze jednak nie. Zdarza się. Zapomniał tylko poinformować , że należy nam się zwrot pieniędzy za mycie i ubranie zwłok oraz za identyfikację. Gdybyśmy po to nie pojechali sami 350 zł zostałoby w ich kieszeni. O braku przepraszam, to już nie ma co mówić. 4. Pytałam dzień wcześniej kiedy trumna będzie w kaplicy, nie chciałam , żeby nikogo przy niej nie było. powiedziano , ze 15-25 minut. tymczasem przywieziono i wystawiono ja znacznie wcześniej i stała tam samotna w pustej kaplicy. Zastanawiam się cały czas , czy rzeczy , które prosiłyśmy , żeby włożyć je do trumny, znalazły się tam , czy wylądowały gdzieś na smietniku lub poddano je utylizacji...Wobec takiej niesolidności nie mogę oprzeć się tej myśli

Grzegorz

Witam interesuje mnie wysokość zarobków jako grabarz

Zostaw merytoryczną opinię o P.U.K. Klepsydra Tomasz Salski - Łódź

P.U.K. Klepsydra Tomasz Salski
4.2/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Solec 3/5
    94-247 Łódź