Opinie o Salon Fryzjerski Color Line Koślak Błażej w Bydgoszcz

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Salon Fryzjerski Color Line Koślak Błażej. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Salon Fryzjerski Color Line Koślak Błażej o rekrutacji.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Salon Fryzjerski Color Line Koślak Błażej w Bydgoszcz

Kris Nowy wpis

Dziś odwiedziłem salon Pana Błażeja i strzygła mnie chyba nowa pracownica, ponieważ sprawdzała ją stara która już tam długo pracuje u której byłem raz i nigdy więcej !!!uważam że jestem dobrze ostrzyżony a ta pani ją mocno skrytykowała co było nie na miejscu ponieważ barDzo źle się poczułem i tej pani też było nie zręcznie, nie raz byłem w tym salonie i zawsze atmosfera jest nie przyjemna ta pani co długo już tam pracuje zachowuje się jak by była przyjemniej bogiem i może sibie na dużo opozwolic a obcina koszmarnie, zachowanie i odżywianie do klienta też katastrofa

Nick Nowy wpis

W komentarzach z ubiegłego rok temu znalazła się opinia dotycząca braku szkoleń. Ciekawi mnie jak do dziś ten temat się prezentuje, wiecie? Uległo cokolwiek zmianie względem warunków zatrudnienia? Jedna pani dopytywała czemu ktoś kiedyś odszedł... A teraz jaka jest przy tym rotacja? W Bydgoszczy salonu dla siebie szukam, stąd pytania

Basia

Polecam salon na ul. Pomorska 27 Bardzo mila obsluga potrafią doradzić i cena normalna duże zaangażowanie Pani Marzenki polecam

Dana
@Basia

Na Pomorskiej nie panuje miła atmosfera, tam się lubi plotkować na klientki. A w ogóle głęboka (usunięte przez administratora) brakuje szkoleń

Teresa
@Dana

No brak szkoleń to faktycznie potężna wada, jednak w tym zawodzie trzeba być na bieżąco. Ale akurat plotkowanie na temat klientek czasem jednoczy załogę.. powiedz mi lepiej jak z relacjami między pracownikami?

Była klientka Nowy wpis
@Basia

A ja nie polecam. Zostałam tak ostrzyżona że wstydziłam się iść do pracy z taką fryzurą a prosiłam inaczej.

Klient

Mi osobiście brakuje Pani Justyny z Łomżyńskiej. Była zawsze uśmiechnięta porozmawiała i nie obgadywala jak to inne. Potrafiła doradzić co do fryzury i zawsze ,,gdzieś wcisnąć". Jak później chodziłem do innych Pan nie tylko z tego ale i innych salonow to już niestety nie to samo. Jednej Pani się trzęsły ręce a inne to nie zadowolone ze przyszedłem albo musiałem poprawiać w innym salonie co spowodowało że już więcej tam nie pójdę.

Teresa Nowy wpis
@Klient

a wiesz czemu odeszła z tej pracy?

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Salon Fryzjerski Color Line Koślak Błażej? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Mateusz

Ja się pytam gdzie jest ta mloda pani fryzjerka /nie znam imienia/ z ulicy Pomorskiej? Może niech wróci bo klienci o Nią pytają i tęsknią. Do innej nie pójdę.

Julia
@Mateusz

Aż taka dobra była? A inne gorsze?

Mateusz
@Julia

Tak, pani Sandra była najlepsza, do innej nie pójdę, już inny salon wybrałem. A jeśli chodzi o inne to powinny się uczyć od niej bo choć dłużej pracują to nic nie potrafią.

@Mateusz

Pani Sandra przyjmuje teraz na ul. kormoranów 124

Korzystam z Waszych salonów od kilku lat. Zawsze salony na Łomżyńskiej i Modrakowej. I tam zawsze jest ok. Niestety w sobotę 19 września skorzystałem przy okazji z usług salonu na Pomorskiej. Tragedia od wejścia. Dwie paniusie zapatrzone w telefony. Zero klientów. Na pytanie czy mogę prosić o strzyżenie po dłuższej chwili namysłu i z grymasem na twarzy zostałem zakwalifikowany do strzyżenia. Sama usługa taka sobie. Poprawki wprowadziłem samodzielnie w domu. I jak cenię Państwa usługi odradzam wizyty w salonie na ul. Pomorskiej. A Panie które pracują za karę powinny znaleźć inne zajęcie skoro klienci przeszkadzają w przeglądaniu "internetów".

Zyta
@Marcin

Zwłaszcza ta starsza fryzjerka ma swoje humory, kiedyś nie wiedziałam czy mam wejść czy wyjść taka jakaś naburbuszona jakbym jej w czymś przeszkodziła

Klientka

Pozdrawiam panią Sandrę z Pomorskiej, bardzo miła, sympatyczna, dobrze strzyże, zawsze tak jak ja chcę, zawsze coś doradzi. Jestem zawsze zadowolona i zawsze z miłą chęcią wracam do Niej.

Były

Byłem ,nie polecam!!!!! We wszystkich salonach jest brud, pleśń i pełno pająków , widać po właścicielu , że sam ma w domu (usunięte przez administratora) !!!! Zamias szamponu w butelkach jest najtańszy płyn do garów, natomiast farby są grubo przeterminowane, a i tak farbują tymi włosy klientek . SKANDAL , TAM POWINIEN SANEPID WPAROWAĆ!!!!!!!

Edyta

Witam, czy Salon Fryzjerski Color Line Koślak Błażej przyjmuje może pracowników na stanowisko recepcjonisty? Czy nie ma takowego oddzielnego w firmie? Chętnie dowiem się jak to wygląda i czy jest szansa na takie zatrudnienie w tym miejscu.

Czy w salonie chętnie zatrudniają mężczyzn?

Klientka

Mam tylko jedno zastrzeżenie, zaobserwowałam że po wykonaniu usługi nie dezynfekuje się myjki ani fotela, od razu siada następny klient. A od klienta wymaga się maseczki. Chodzi o salon na pomorskiej.

Marysia

Sympatyczny salon ceny niskie jakość bardzo dobra polecam

Były klient

Color line Łomżyńska. Strzyżenie męskie 20 zł maszynką bo jesteśmy pewnie baranami, no ale jak dojdą już nożyczki to wtedy jest 25 zł. W cenie są dwa mycia, przed i po. No ale to "po" raczej samemu w domu choć w cenie. Color line okrada swoich klientów. Ciekawe kiedy personel zacznie sam prosić do mycia "po"

@Były klient

Ja jestem zadowolony cena jest bardzo niska za te usługi zobacz ile kosztuje w innych salonach i to bez mycia i strzyga brudasów a w Color Line dbają o higienę zawsze myją przed strzyżenie a po strzyżenie to tylko na życzenie klienta łatwo jest krytykować widocznie sam zarabiasz i jesteś białym murzynem skoro Cię nie stać na strzyżenie za 25 zł np

Błażej koślak
@Były klient

Witam serdecznie usługa strzyżenia w naszych salonach wygląda następująco zaczynamy usługę od mycia głowy dwa razy potem strzyzemy i na koniec myjemy mycie głowy po usłudze jest na prośbę klienta i dodatkowo płatne pozdrawism

Lola

Nie Polecam(usunięte przez administratora) i nie da sobie powiedzieć że nie ma racji.A co do kosmetyków z najniszej półki przelewane w drosze opakowania.Jak wyczuje ,że dany klient ma więcej kasy to go promocyjnie więcej skasuje!OT taki bonusik i NIE wydawają paragonów,bo zamiast cała suma jest wbijana połowa albo 1 zł ,nie raz miałam tak że zarządałam paragon a niby fryzjetka się pomyliła i na nowo wbijała na kase?!?!To poprostu OKRADANIE!!!!! Panie BŁAŻEJU nie ładnie to tak!?!?!

Błażej koślak
@Lola

Witam serdecznie w naszych Salonach używamy szamponu w koncentracie który się rozciecza z wodą w odpowiedniej proporcji . Nasi stali klienci otrzymują karty na usługi które są za symboliczną 1zł tak jak i przy różnych iwentach są rozdawane w ramach promocji Wszyscy moi pracownicy są zobowiązani wydawać paragony Kosmetyki są firmy Lecher w oryginalnych opakowaniach Dbamy o czystość i higienę ceny za strzyżenie męskie 25 zł to nie jest wysoka cena Cennik jest stały na wszystkich salonach taki sam nie ma możliwości zawyrzania cen Jeśli została Pani w jakiś sposób nie tak potraktowana jest mi bardzo przykro Zawsze można prosić o kontakt ze mną i wyjaśnić całą sytuację pozdrawiam serdecznie Błażej Koślak

Madox

Nie polecam tego salonu!!! Tam panuje pleśń szampon rozcieńczony z wodą A nawet płynem do mycia naczyń, odradzam to miejsce SZEROKIM ŁUKIEM!!!!!!

Zuza

Czy tu funkcjonuje tylko salon fryzjerski czy też może właścicielka poszukuje kosmetyczek?

Olga

Jak tam pracuje Wam się w Color Line? Czemu nikt z pracowników tu nic nie pisze? Dajcie znać, co i jak u tego pracodawcy.

Zadowolona klientka
@Olga

Witam większość pracowników pracuje w tej firmie od ponad 15 lat od tylu lat Jestem ich klijentkom to chyba dobrze świadczy o pracodawcy zawsze jest miła atmosfera i z szacunkiem się zwracają do siebie jako klientka tyle mogę powiedzieć

Igor

Może ktoś słyszał czy salon potrzebuje fryzjera, jakieś podpowiedzi o warunkach i atmosferze?

Jedna z klientek

Niestety ale na ul. Nowodworskiej nie jest dobrze. Obcięcia włosów często do poprawki lub trzeba zwracać uwagę Pani fryzjerce aby poprawiła od razu. Jeśli chodzi o koloryzację to raz, że drożej niż było ustalane a dwa, że kolor zupełnie odbiega od obiecywanego. To była moja ostatnia wizyta w tym salonie.

admin

Masz newsy z firmy Color Line Salon Fryzjerski Błażej Koślak? Czekamy na aktualne informacje, dodaj swoją opinię.

Zostaw merytoryczną opinię o Salon Fryzjerski Color Line Koślak Błażej - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Salon Fryzjerski Color Line Koślak Błażej?

Zobacz opinie na temat firmy Salon Fryzjerski Color Line Koślak Błażej tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Salon Fryzjerski Color Line Koślak Błażej?

Salon Fryzjerski Color Line Koślak Błażej
  • Nowodworska 42