Opinie o Lofek Beata Zakład Fryzjerski Beata w Wołów

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Lofek Beata Zakład Fryzjerski Beata. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Lofek Beata Zakład Fryzjerski Beata o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lofek Beata Zakład Fryzjerski Beata w Wołów

Użytkownicy czekają na odpowiedź 58 dni.

Jak dużo osób pracuje w Lofek Beata Zakład Fryzjerski Beata?

Zuzanna

Cześć, są tutaj jakieś klientki zakładu fryzjerskiego Lofek? Co sądzicie o jakości ich usług i oferowanych cenach? Dajcie znać, czy polecacie wizytę w tym miejscu.

Wioletta Nowy wpis
@Zuzanna

Cześć. Ja chodzę do Pani Beaty od lat i sobie chwale. Zawsze doradzi i odradzi. I to mi sie podoba. Nie wszystkim coś pasuje jak sobie wybierze. Jednak zawsze wchodze z jej salonu zadowolona. Ceny? Wole zapłacić tyle co sobie życzy i być zadowolona z efektu ???? Polecam

Pracowałam to wiem. Nowy wpis

Na pytania o rozwój mogę śmiało powiedzieć że nie ma szans na rozwój nawet nie ma szans na umowę o pracę . Wszystko robione po najtańszej linii oporu. Pracownik jest na samym końcu. Nie ważne że pracuje bez ubezpieczenia i po godzinach ważna jest KASA. Zero szacunku i zrozumienia. Nie polecam ani usług ani pracy w tym "Zakładzie fryzjerskim "Jak wiadomo w zakładzie pracują zakladnicy ????????????????

Pol Nowy wpis

Nie polecam właścicielka wredna , arogancka,obgaduje klientów.

Lofek Beata Zakład Fryzjerski Beata prowadziła rekrutację na stanowisko Praca dla fryzjera. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Jakość

Stara kupa śmiechu hehehe

Iza

@koli Warto sprawdzać gdzie zamieszczane są uwagi. To jest akurat forum pracowników!

Konrad
@Iza

:) uwaga się kłania widocznie

koli

to prawda ten zaklad to jedno (usunięte przez administratora)umawiam sie do pani Beaty a praktykanka mnie obcina musze isc do drogiego zakladu zeby mnie poprawiono nigdy nie dostalem paragonu z kasy fiskalnej

@Nike Trafna uwaga. Może jesteś pracownikiem w Beata Salon Fryzjerski i zechciałbyś przedstawić nam aktualne warunki zatrudnienia, jakie są tam oferowane? Wydają Ci się na tyle atrakcyjne, że warto ubiegać się tam o posadę? Zachęcam Cię do dalszej dyskusji.

Klient

ja tam wam powiem, że jestem klientem od jakiegoś czasu i Pani Beata jest bardzo miła, atrakcyjna, zadbana. Myślę, że niedługo się z nią umuwie.

Skiba
@Klient

ktoś może wie czy Pani Beata jest wolna?

Nike
@Klient

..... myślę że przez U zwykłe To raczej się mię umówisz

@Mrówcia :), jak rozumiem jesteś jedną z klientek tego salonu? Czy według Ciebie pracownicy mogą tam liczyć na dobre warunki? Wspominasz o pozytywnej atmosferze - czy wyczuwalna pozytywna atmosfera panuje również wśród pracowników? Może są wśród nas jej pracownicy, którzy chcą się podzielić swoimi spostrzeżeniami? Czekamy na Wasze komentarze. Liczymy na Wasze opinie.

Mrówcia :)

Jestem stałą klientką u pani Beaty i jestem bardzo zadowolona ,nie dam złego zdania powiedzieć na temat salonu.To ze pani Ania wychodzi palić to co z tego,pani Ania nie przerywa czesania klientki żeby zapalić tylko wtedy kiedy ma wolny czas to pali.Co do szamponów itp to sama u pani Beaty zamawiam szampony i wiem że to co piszecie o przelewaniu do innych butelek to kompletna bzdura.W salonie u pani Beaty zawsze było przyjemnie,można było wypić kawę,porozmawiać.Nie mogę się doczekać kiedy odwiedzę panią Beatę w nowym salonie.Pozdrowienia dla pani Beaty i pani Ani :)Jesteście super babeczki :)

Stała klientka

Co za głupoty tu ludzie piszą, to się w głowie nie mieści. Od lat chodzę do Pani Beaty i wiem jaka panuje tam atmosfera. Osoby, które wypowiedziały się poniżej nie mają pojęcia o czym mówią, bądź chcą popsuć opinię salonowi. Pracownik, który wypowiedział się tutaj, raczej zostało mu uświadomione, że się do tego fachu nie nadaje.

Same negatywne opinie na temat tego zakładu. Przyznam racje że od tej pani odchodzą wszyscy pracownicy i praktykanci bo ich nie szanuje i wyzyskuje. Po takich opiniach dziwie sie ze ktos tam jeszcze chodzi. Bylem kilka razy i nie odpowiada mi napieta atmosfera w tym miejscu.

Osobiście pracowałam/lem w zakładzie u pani Beaty. W tym zakładzie jednorazowe worki do śmieci są trzepane i używane wielokrotnie, natomiast tani szampon jest przelewany do drogich, ładnych butelek(dla oka klienta). Dodam że klienci często muszą czekać na wydanie reszty z wiadomych powodów.. Nigdy nie mają wydać. Praktykanci, którzy pracowali u tej pani byli gnębieni i zmuszani do pracy w sobote, oraz po godzinach bo pani Beata groziła rozwiązaniem umowy. Wiele osób marzyło o zawodzie fryzjera, ale niestety ta pani odebrała tą szanse i nadzieje na ukończenie u niej praktyk Moja opinia jest szczera i prawdziwa. Pozdrawiam wszystkich klientów. Nie polecam tego zakładu.

Joasia

Zgadzam się z opiniami napisanymi przez innych klientów. Swego czasu byłam klientką tego zakładu ,znam szefową osobiście i nie ma ona dobrej opinii ,natomiast Pani Ania notorycznie pali papierosy przed zakładem,nie myje rąk przed wykonywaną usługą ,brak higieny i etyki. Ja również nie polecam tego zakładu.

Dorota

Jesli chodzi o prace u tej pani to nie polecam.Zarobki marne,zle traktuje swoich pracownikow oraz praktykantow, oszczedza na produktach, rozciencza farby. Wyzyskuje pracownikow,dlatego ma tylko jedna pracownice Anie ktora kompletnie nie zna sie na fryzjetstwie a jest w tym zakladzie bo pani Lofek jest jej ciotka. Dobry pracownik odszedl od niej bo mial dosc rozkapryszonej szefowej, ktora nie dawala mu szans na normalne zatobki. Nie pokecam.

admin

Masz jakieś nowe informacje na temat firmy Beata Salon Fryzjerski Beata Lofek? Czekamy na nowe opinie!

Zostaw merytoryczną opinię o Lofek Beata Zakład Fryzjerski Beata - Wołów

• Jak się pracuje w Lofek Beata Zakład Fryzjerski Beata?

Zobacz opinie na temat firmy Lofek Beata Zakład Fryzjerski Beata tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lofek Beata Zakład Fryzjerski Beata?

Lofek Beata Zakład Fryzjerski Beata
  • Mikołaja Reja 2