Opinie o Foto-Kontakt Marek Kobiela w Kartuzy

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Foto-Kontakt Marek Kobiela. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Foto-Kontakt Marek Kobiela o rekrutacji.

Branże: Wydawnictwa książek i e-booków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Foto-Kontakt Marek Kobiela w Kartuzy

Ola Nowy wpis

Foto-kontakt Żukowo ,przesympatyczny pan Filip profesjonalne podejście, sympatycznie sprawnie ,polecam !!!

Bardzo miła obsługa i piękne zdjęcia.

Agnieszka Nowy wpis
@Ewa

a czy trzeba długo czekać na realizację zamówienia?

tadeuszkurzacz@.pl Nowy wpis

SUPER ZDJECIA I TANIO:)

Ewelina Nowy wpis
@tadeuszkurzacz@.pl

A co z jakością tych zdjęć, bo niżej widzę że ktoś narzeka że odbitki są złej jakości? Wszystko jest na zadowalającym poziomie czy jednak coś firma mogłaby poprawić jeśli chodzi o tą jakoś i ogólnie obsługę klienta?

Wojciech

Cześć. Padało w tym wątku pytanie związane z tym, czy firma Foto-Kontakt Marek Kobiela poza pensją podstawową oferuje jeszcze jakieś benefity. Do dnia dzisiejszego nikt nie odpowiedział, dlatego pozwolę sobie ponowić to pytanie i zapytać również o aktualny poziom zarobków, które pracodawca ten oferuje. Jest tu osoba, która może pomóc?

Kicia
@Wojciech

co ma ta opinia do miejsca gdzie została wystawiona? tu sa opinie do firmy dla byłych i obecnych pracowników

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Foto-Kontakt Marek Kobiela? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
Ilem

Negatyw Nigdy nie zdążyło mi się żebym był tak bardzo niezadowolony z odbitek a zdjęcia robię od ery analogowej. Wywoływałem też w różnych miejscach i wiem, że w Empiku czy w innych automatach odbitki dalekie są od ideału. To co otrzymałem z Kartuz to bije wszelkie rekordy braku zmysłu i smaku. Na próby wyjaśnienia przeze mnie powodu reklamacji osoba z Firmy FOTOKIT robiła wrażenie jakby nie miała pojęcia jak ma wyglądać poprawne zdjęcie. Coś tam mnie pouczała, że robią przemysłowo i jaka jest moja odpowiedzialność za wykorzystanie funkcji poprawiających zdjęci amatorskie (moje takie były). Odbitki są nieostre, blade i pozbawione koloru. Dla porównania ,wysyłałem im zdjęcia zrobione przez fotokit i z empiku .Zaklinali rzeczywistość że nie widzą problemu.Zrobili ponad 500 zdjęć których nawet Oni nie chcą. Tak że ostrzegam.Kasa w błoto.

Wiktoria

Bardzo miła obsługa, polecam!

Daga

@Koteł a w jaki sposób firma dba o pracowników? Jakieś benefity?

Losia

Byłam dziś w fotokontakt w żukowie bardzo miła obsługa jest i polecam

Koteł

firma dba o swoich pracowników, świadczą o tym osoby zatrudnione kilka lat w firmie, bardzo miła i rodzinna atmosfera. polecam

Jakub
@Koteł

@Koteł Można sądzić, że dbałość o pracownika, to teraz podstawa, a zatem dobrze, iż Foto-Kontakt S.C. można na to liczyć. Zdradź nam, jak długo i na jakim stanowisku tam pracujesz. A czy ten pracodawca zapewnia Wam dostęp do pełnego ubezpieczenia zdrowotnego?

Pani M

Odradzam zaczynania współpracy z nimi. Zaspamują skrzynkę email. A wypisanie ze sub nic nie daje. Do tego nie potrafią napisać poprawnie maila do klientów, robią błędy i brakuje im kultury. Odradzam.

byłam tam

zyśka kiedy tam pracowałaś w jakich latach ??? i skoro tak suuuuper ci sie współpracowało z ta firmą to dlaczego juz nie pracujesz tam ???? nie rozumiem, jeżeli fajny klimat jest w ft to wracaj tam, może w końcu zbiorą swój stały zespół ludzi :D

zyśka sz

eee... potwierdzam szkoda czasu na tę firmę. Lepiej szukać czegoś innego. Szkoda nerwów, a ta co niby pare ładnych lat pracowała to pewnie ktoś z rodziny bo oni najdłużej pracują.

zyśka

to całkowite przeciwieństwo z tym, z czym ja się spotkałam, a pracowałam kilka ładnych lat w Żukowie... ludzie nie wierzcie dopóki sami się nie przekonacie!

byłam tam

MASAKRA JAKAŚ ODRADZAM WIECZNE PRETENSJE I NIEZADOWOLENIE PANI MARZENY, NAWET GDYBYŚ TAŃCZYŁA NA RZĘSACH I TAK BĘDZIE ŹLE NIE DOGODZISZ, WREDNA OSOBA, NIBY MIŁA JAK WYŻEJ NAPISAŁY INNE OSOBY ALE GENERALNIE WIECZNIE MA BÓL!!!! KATASTROFA, GDYBY SZEF ZMIENIŁ PANIĄ MENADŻER TO MOŻE BYŁOBY LEPIEJ!!!! ZRESZTĄ ROTACJA LUDZI W TEJ FIRMIE MÓWI SAMA ZA SIEBIE.

aniulka

podobnie jak wczesniejsza wypowiedz, odradzam, odradzam, raz jeszcze odradzam, szkoda czasu, pani menadżer, która udaje milutka osobke, ale jak się ma proawdziwy problem, to radz sobie sama

strata czasu

odradzam, piorą mózg i są mili do czasu dopóki kogoś potrzebują. Jak coś im się nagle przestanie podobać - wylatujesz. Rotacja sama mówi za siebie.

Zostaw merytoryczną opinię o Foto-Kontakt Marek Kobiela - Kartuzy

• Jak się pracuje w Foto-Kontakt Marek Kobiela?

Zobacz opinie na temat firmy Foto-Kontakt Marek Kobiela tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Foto-Kontakt Marek Kobiela?

Foto-Kontakt Marek Kobiela
  • Dworcowa 8