Opinie o Blue Angel Grażyna Musialik w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Blue Angel Grażyna Musialik. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Blue Angel Grażyna Musialik o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Blue Angel Grażyna Musialik w Katowice

Czy rozmowa rekrutacyjna w Blue Angel Grażyna Musialik odbywa się również w języku angielskim?

Jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w Blue Angel Galeria Grażyna Musialik?

mieteczek Nowy wpis

super profesjonalna obsługa

Klientka Nowy wpis

Niestety towar mocno się zmienił….. kiedyś można było znaleźć coś fajnego, teraz… raczej ciężko…….. a również potwierdzić trzeba, że jest to miejsce plotkarskie

Wojtek

Firma ma jakieś sprawy w sądzie ?

Grażyna Musialik
@Wojtek

Na jakiej podstawie pisze Pan ,że mamy jakieś sprawy w sądzie ,są to pomówienia

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Blue Angel Grażyna Musialik, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
Katowice
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Katowice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Zbigniew

Wpisów na temat Blue Angel Galeria jest ostatnio jak na lekarstwo, mam nadzieję że w najbliższym czasie osoby współpracujące z firmą podzielą się swoimi wrażeniami. Takie wpisy są bardzo cenne dla osób, które odwiedzają ten wątek.

Świadek naoczny

Polecam tak i nie: miejsce, w którym znajdziesz dla siebie dużo, albo więcej... Niestety trzeba też napisać, że jest to miejsce plotkarskie, obgadają ci (usunięte przez administratora) dosłownie i w pełnym słowa znaczeniu. Ceny są z kosmosu jak za rzeczy używane! Bez przesady! W tej samej kamienicy jest dom schadzek, czyli bur...l???? Pani Grażyna doskonale o tym wie, ale co tam przy okazji zawsze dodatkowa kasa???????? nigdy jej za wiele!!!

9xyabc4D
@Świadek naoczny

Jest mi bardzo przykro ,iż wiem że Jesteś osobą ,z grona moich bliskich ,i pijemy razem kawę ,przykro mi ,że tak piszesz ,i twierdzisz ,że ceny mamy z kosmosu ,przecież nie jedno kupiłaś u nas ,w dobrej cenie ,a co do (usunięte przez administratora) ,i że ja mam dodatkową kasę ,to już czyste kłamstwo ,ja lokal mój wynajmuje ,i nie mam wpływu ,co właściciel kamienicy zrobi ,komu wynajmuje ,i z tego co wiem jesteśmy na Ty ,a tu teraz Pani (usunięte przez administratora) ,rozumiem ,że możesz być zła ,że nie przyjęłyśmy Ci wszystkich Twoich rzeczy ,a co do plotek ,to chyba zauważyłaś ,że my się nie wypowiadamy na Czyjś temat ,jak już to każdy opowiada co u niego się dzieje ,przecież Ty również ,pozdrawiam

Klient

Obsługa bez zarzutów ale....trzeba dbać o swoje i nie spouchwalać się z personelem!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Blue Angel Grażyna Musialik - Katowice

Blue Angel Grażyna Musialik