Opinie o Gulik w Stanin

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Gulik. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Gulik o rekrutacji.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gulik w Stanin

W jaki sposób do dziś mogły się zmienić warunki pracy? widzę te odradzającą zeszłoroczna opinie lecz do dnia dzisiejszego już nic po niej się nie pojawiło a właśnie jest dostępna oferta dla sprzedawcy. Możecie więc określić stan bieżący i to ile się od nowego roku zarabia?

Miłka Nowy wpis

Będziesz tam od wszystkiego od kasy po mopa a zarobisz (usunięte przez administratora) nie więcej.szefostwo(usunięte przez administratora)beda ucinać z wypłaty za co się da za przeterminowany towar który często przyjeżdża od razu od nich z hurtowni za warzywa które się popsuły za wędlinę która nie nadaje się do sprzedaży No chyba że ja umyjesz i sprzedasz.bo tak by chciała(usunięte przez administratora).w ich sklepach nie może być wcale strat co jest nie realne w sklepach.i jak chcesz tam iść do pracy to kup sobie wyprawkę bo nawet długopisu tam nie dostaniesz nie mówiąc o czymś więcej.niby szukają kierownika a prawda jest taka że wcale ludzi do pracy nie mają.szczerze odradzam ta prace.szkoda zdrowia.w zimie (usunięte przez administratora) mają ciepłej niż w sklepie w lukowie i Staninie.umowa zlecenie cały czas ciężko się o normalna doprosić.(usunięte przez administratora)raz w tygodniu i to Ty musisz się dopasować do niej nie odwrotnie.wiec zastanów się dobrze przed pracą tam

Szukam pracy w mieście Wandów. Interesują mnie średnie zarobki w wysokości 4500 . Czy ktoś wie, czy mogę liczyć na takie w firmie Gulik?

Bez nicku Nowy wpis

Jak zmieni się władza.

Interesuje mnie kariera na stanowisku Sprzedawczyni. Czy ktoś mógłby opowiedzieć o pracy w tej branży i podzielić się doświadczeniami z zatrudnienia w firmie Gulik?

Iwona

że jak ? sprzedawca ma płacic za niesprzedany przeterminowany towar? to chyba jakis zart jest! napisze ktos inny cyz serio tak tam jest czy tutaj kogos fantazja poniosła ?

Tak jest
@Iwona

Niestety nie dziwi mnie to i wiem że szczególnie(usunięte przez administratora) jest do tego zdolna. W moim przypadku wypłaty były na czas ale nie tyle ile się tak naprawdę należało. Praca po 11-13h, płacone za 8h a jeszcze nadal pretensje że jesteś taki czy taki. Ogólnie nie polecam. Dziwię się że ktoś tam jeszcze chce pracować. Podziwiam i gratuluję wytrwałości.

Zofia

A sobota chociaż lepiej płatną czy nie ma szans?

Magdalena
@Tak jest

skoro płacili za 8h, to co z resztą zapłaty? 3-6h dodatkowo pracowaliście. była jakaś lista obecności i godzin?

Witam, czy w Guliku zdarzają się nadgodziny? Jeśli tak to na jakich zasadach? Czy są dobrowolne czy obowiązkowe? Pracownik może sam je sobie dobierać by w ten sposób zwiększyć sobie miesięczną wypłatę czy nie ma takiej opcji? Jak jest się z nich rozliczanym?

Werka
@Marta

Nadgodziny jak najbardziej, ale z wynagrodzeniem gorzej. Pracownicy traktowani okropnie. Ale jak nie masz innej pracy to, w obecnych czasach,(usunięte przez administratora) Powodzenia

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa bardzo ważną rolę. Czy tak samo jest w Gulik? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Hanka

Dziewczyny ok. Staraja sie ale jesli chodzi o pracodawców- ich zachowanie pozostawia wiele do życzenia. Wysokie wymagania nie adekwatne do wyplaty. Obowiązek odpowiedzialnosci za utarg. Po za tym duzo rzeczy po terminie.

Marcel

Zastanawiająca jest ta cisza na tym forum, myślałem że coś fajnego się w firmie dzieje

Artur

Macie jakiś powód i dlatego od dawna nikogo nie było na forum?

Nie polecam zamawiają towary po czym nie odbierają przesyłek. (usunięte przez administratora)

Ryszard

Bardzo dziwny wpis? Firma z opinią bardzo dobrego pracodawcy zdobyła hejtera? Może to inspiracja konkurencji?

Jacek

Czy tak dobrze wam się pracuje, że nie widzicie potrzeby pisania na forum? Szkoda!!

Albert

Jak dla mnie jako klienta obsługa miła, potrafiąca doradzić, z pracodawcą widać gorzej, ale dziewczyny są w stanie na zamówienie klienta wszystko załatwić ???? mam pytanie do komentarza wyżej od klientki . Czy mówimy o tej samej osobie ? Jak dla mnie najmilsza osoba dla mnie jest Pani Kasia , potrafi doradzic, rozbawić,zagadać itp ????

Remik

Podpowiedzcie coś o pracy w firmie? Jaka atmosfera i jaka umowa?

Klientka

W staninie tylko jedna osoba w Guliku jest miła, zawsze się śmieje, zagada do klientów. Mówię o pewnej brunetce. A resztato jakby za karę tam pracowała

Aneta

Dużo komentarzy to spojrzenie na Gulik z perspektywy klienta. Chętnie usłyszymy również więcej na temat tego jakim pracodawcą jest firma. Na co mogą liczyć jej pracownicy?

D

@oeo a dlaczego? Przecież tak na prawdę to większość pracy i większość zawodów opiera się na kontakcie z klientem musisz być do tego przezyczajowny no chyba ze faktycznie możesz spróbować tam na magazynie tak jak chciałeś hm? Tylko teraz nie mają żadnych ofert

Warszawiak

Polecam sklep Gulik. Miła ładnie ubrana obsługa. Niskie ceny.

Pokazyk

W zasadzie jest to niewielki sklep, oferujący produkty spożywczo - przemysłowe. Jeżeli chcieliby bardziej zawojować rynek powinni pomyśleć o większej ilości punktów nie tylko w Staninie. Oczywiście konkurencja jest spora, ale jeżeli mają dobry pomysł na sklep, zatrudniają tylko najlepszych to sukces mają gwarantowany.

MMMM

REWALACYJNY MARKET DOBRY TOWAR W NISKICH CENACH I TO SĄ POLACY

PIEKNA

DOBRZE PŁACA ZA PRACĘ .ATMOSFERA DOBRA .ZA NAUKĘ PŁACA. (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Gulik - Stanin

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Gulik?

Kandydaci do pracy w Gulik napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Gulik
3.2/5 Na podstawie 25 ocen.
  • Długa 2
    05-860 Stanin