Opinie o Sanatorium Mielec w Krynica-Zdrój

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Sanatorium Mielec. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Sanatorium Mielec o rekrutacji.

Branże: Szpitale

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sanatorium Mielec w Krynica-Zdrój

Erad

Nie jestem wybredna,z nie jednego pieca Chleb jadłam,jeżeli możecie omijajcie wielkim kołem to sanatorium,jedzenie śmieciowe,zabiegi w ograniczonym zakresie głównie prądowe,personel jedna osoba na dziesięć w miarę miła.do recepcji strach podejść.

@Erad

Jesteśmy z żoną w Sanatorium Mielec z NFZ i mamy jak dotąd inne obserwacje. Ja mam 6 zabiegów okłady borowinowe kręgosłup szyjny i lędźwiowy, gimnastyka indywidualna, Aquavibron,, kąpiel sucha CO2, diadynamik, pradyTraberta i żona ma 6 zabiegów okłady borowinowe barki i dłonie lub kolana i stopy zamienie, gimnastyka indywidualna, Aguavibron, kąpiel sucha CO2, laser przeciwbólowo, inhalacje. Pozostałe zabiegi można dokupić bez problemu, a jest ich w sumie 36 z czego tylko 6 dotyczy zabiegów z prądem. Są tu m.in. 3 rodzaje masaży klasycznych i 7 wodnych. Co do jedzenia jest urozmaicone i można wybrać sobie dietę 2 zestawy. Dla wegetarian trochę trudniej, ale to można uzgodnić z kuchnią. Nie wiem co znaczy śmieciowe jedzenie bo są i nowlijki pomidor, ogórek, sałaty, rzodkiewka. Codziennie wędlina, ser żółty lub biały. Może porcję są takie, że niektórym nie wystarcza bo nam jest w sam raz. Pokój, który zajmujemy 216 jest czysty przestronny i wyposażony tak jak powinno być. Łóże małżeńskie. Pokój z loggią na której są dwa krzesełka ogrodowe i suszarka. Łazienka z prysznicem i ciepła wodą 24 godziny na dobę. Była też wieczorek zapoznawcze z muzyką i występem lokalnego artysty w ramach pobytu, nieodpłatnie. Jak dotąd jest normalnie, a jest to mój 7 pobyt w różnych sanatoriach. Nie oczekiwałem zbyt wiele i może to jest przyczyną utyskiwań co niektórych. Personel uprzejmy, fizjoterapeuci wyrozumiali i bardzo pomoc. Można zamienić zabiegi u lekarza, który nam je zlecił. Nie wszystkie zabiegi uda nam się otrzymać, bo lekarz inaczej widzi cel naszego podreperowania zdrowia. Pozdrawiam serdecznie i uważam, że pobyt tu w Sanatorium Mielec nie jest, aż tak zły jak niektórzy sugerują w swoich opiniach. Sami początkowo też chcieliśmy zrezygnować, a dziś jesteśmy w tym sanatorium i uważamy, że podjęliśmy słuszna decyzję.

Pelikan
@Jerzyk

Zgadzam się z Twoją opinią. Nie jesteśmy stałymi bywalcami sanatoriów. To nasz drugi pobyt. Pierwszy w Polańczyku. Oceniam to sanatorium na 5 . Wszystko pokój z widokiem na Jaworzynę i Słotwiny z b. Wygodnym łóżkiem piątka. Sprzątanie 5 dyskretnie i dokładnie. Części wspólne - korytarze, windy klatki czyste i estetyczne. Zabiegi 5, profesjonalnie bez zbędnych słów. Recepcja 5. Wyżywienie za stawkę jaką proponuje NFZ też 5. Dodatkowo Krynica piękna ze śladami i architekturą od dwudziestolecia międzywojennego przez PRL i czasy współczesne. W 2024 otworzą obiekt za 22mln na górze parkowej brawo dla mera miasta za dbałość o perełkę Beskidu Sądeckiego. Obsłudze sanatorium Mielec serdeczne podziękowania.

Wienia

Jestem tetaz w Mielcu ijestem mile zaskoczona obsługa miła zabiegi wykonywane profesjonalnie sprzątanie nawet z myciem okiem i zmianą firan posiłki smaczne Polecam

@Wienia

Napisz lepiej jaki masz tapczan i czy nie stoi na cegłach i czy ci się podoba telewizor z kablówki za 35zł od osoby,sprawdz też czy szafa w przedpokoju się nie przewraca .

@Janek

Bylem w Mielcu.Jedzenie zawsze świeże i smaczne.Szafy raczej nowe i się nie przewracają a łóżka no cóż ja na łóżku miałem materac bardzo wygodny Koledzy z pokoju zgłosili sprzątaczce że materace wygniecione to za pół godziny pani a panem z obsługi przytaszczyli nowe w folii .Jedyny minus tp położenie 2 km do deptaka (nowa pijalnia).Ale nikt do pracy na czas nie idzie .Żartowaliśmy że taki spacer to dodatkowy zabieg w gratisie. Natomiast klimatyczne to jakiś koszmar ponad 7 zł za dzień Ale to już nie wina sanatorium Parking 200 zł to już wina sanatorium Ja zaparkowałem blisko pod jakimś hotelikiem za 100 zł Wystarczy się rozejrzeć

@Wienia

Napisz coś więcej, bo to tylko ogólniki. Jakie konkretnie masz zabiegi i ile. Czy masz w zestawie masaż ręczny? Czy są windy i na której kondygnacji mieszkasz. Napisz ile m2 ma pokój oraz ile z Tobą osób mieszka. Czy posiłki są wystarczające bo, że smaczne już wiemy.

Jan
@Jerzyk

Posiłki są ani wystarczające ani smaczne ,szczególnie kompot do obiadu z jednego jabłka na gar ,ale na dole jakby co jest mały sklep spożywczy jakby co .

Jerzyk

Mam skierowanie do sanatorium Mielec od 17-04 -2023r. do 08-05-2023r. uprzejmie proszę o poradę, czy warto w tym sanatorium odbyć kurację (choroby kręgosłupa) bo na wielu forach są skrajne z przewagą tych opinii, które zamieszczają niezadowoleni kuracjusze. Wartościowych i wyczerpujących opinii jest niewiele. Najbardziej pomocne są te, które nie zawierają emocji, a opisują rzeczywiste warunki i dają wskazówki jak najlepiej wykorzystać pobyt. Zawsze można przecież zrezygnować niż się męczyć. Serdecznie pozdrawiam i będę wdzięczny za, każdą opinię.

Elis 59
@Jerzyk

Gdybym wiedziała przed wyjazdem to co teraz to być może bym zrezygnowała, wrocilam kaszlaca i pociągająca, a jeśli chodzi o zabiegi to tylko dwa były z tych pomocnych, reszta to zapchaj dziury.

@Elis 59

Może doczekamy czasów prawa wyboru sanatorium kiedy to pacjent sam decyduje gdzie chce się kurować ,w sprawdzonym sanatorium i nie na końcu świata .

Wiola
@Elis 59

Dzień dobry, a jak Pani ocenia pokoje? Tyle się naczytałam o byle jakich kołdrach, grzybach itd., że jestem przerazpna. Jade w maju, więc ciepło będzie, ale co z innymi kwestiami? Teraz nie można zmienić terminu, nie można prosic o inne miejsce itd. Czy pokoje są wieloosobowe? Może Pani deko wiecej podpowie:-)

Jerzyk

Skocz na stronę nasze-sanatorium.pl tam jest więcej optymizmu, choć nie do końca. Do zobaczenia w sanatorium.

Nie widzę, żeby gdzieś były oferty pracy, pomyślałam, że zapytam tutaj. Czy przyjmują fizjoterapeutów z zamieszkaniem na terenie sanatorium? Jakie są zarobki? Może nie tylko kuracjuszka tutaj zaglądają?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Sanatorium Mielec spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Dietetyk
Radom
Fudeko S.A.
Grażyna

Też jadę w tym terminie (17.04-08.05) i mam pewne obawy czytając te opinie. Mam nadzieje że ile osób to tyle opnii

Elis 59
@Grażyna

Najgorsze sanatorium w jakim bylam. Mój pobyt trwał od 22.01-13.02.2023r. W całym obiekcie zimno, nie dało się posiedzieć beż bluzy na ubraniu a w pokojach zabiegowych myślało się tylko o tym żeby zabieg jak najszybciej się skończył, przeziębiłam się już po 2 dniach pobytu, zreszta nie tylko ja bo wszedzie słychać kaszel i pociąganie nosem, ogrzewanie podkręcono dopiero na 3 dni przed końcem turnusu. Wyżywienie bardzo monotonne ale wystarczające porcje, codziennie pomyje z jabłek zamiast kompotu, jedno jabłko przez cały turnus, bardzo ograniczona obsługa przy zabiegach, a roznorodnosc zabiegów bardzo, bardzo ograniczona, sprzęt stary, nikomu NIE POLECAM tego sanatorium. Aha, dojazd jest dość stromy nie było komu odśnieżać i posypywać dojścia i dojazdu, jak jeden z kuracjuszy złamał nogę karetka nie miała jak podjechać zeby go zabrać.

@Elis 59

Bardzo trafnie napisana opinia ,to wszystko prawda,te sanatorium to maszynka do wyciskania kuracjuszy i naciągania NFZ na koszty.

WZ

Byłam w listopadzie ubiegłego roku i był to mój pierwszy pobyt w sanatorium. Nie mam porównania aczkolwiek myślę, że są lepsze ale.....jedzenie pod nos , bardzo mi smakowało, zabiegi kilka dziennie , było co zwiedzać . Nie wiem dlaczego tyle tu złych opinii. Przy okazji pozdrawiam pana od gimnastyki i panie w ' piwnicy'.

Wiola

Dzień dobry, czytam opinie i jestem przerazona. Mam skierowanie od końca maja do połowy czerwca. czy ktoś moze napisać,czy coś sie w tym miejscu zmieniło? Z góry dziękuję.

Gabrysia
@Wiola

A to ma pani szczęście, w takim terminie to i pogoda powinna być fajna. Dla mnie nie było źle oprócz temperatur 16 stopni w obiekcie

Grzegorz

Czy moze ktos napisac jak aktualnie wygladaja zabiegi i baza noclegowa w Mielcu.

Sanatoriusz

Długo myślałem ale muszę to napisać, sanatorium tragedia i wcale nie chodzi o warunki mieszkaniowe choć są dalekie od przeciętnego minimum. Przede wszystkim chodzi o zabiegi lecznicze - totalna katastrofa!!!, na schorzenia kręgosłupa serwuje się tutaj inhalacje wodą Jana - przypominając słynne lewatywy wojaka Szwejka. Okłady borowinowe częściowe, borowina zimna. Wirówka - lepiej pójść na każdy basen i skorzystać z jacuzzi. Dostępne są prądy " Tensa i Traberta", ultradźwięki których dobry poziom serwuje pani Krysia. Jeżeli ktoś lubi gimnastykę to prowadzący pan jest sam na 16 osób. To wszystko z czego w tym ośrodku można skorzystać. Kupić nic nie można bo nie ma co - czasy głębokiej (usunięte przez administratora) Reasumując odradzam korzystanie z tego ośrodka. Byłem tutaj dwa razy pierwszy i ostatni!!!!. Opinie bardziej szczegółową dostarczę do NFZ - u, bardziej krytycznie przyglądano się z kim zawiera się umowy na leczenie uzdrowiskowe. Moja ocena tego ośrodka w skali 1-10 to 1 pc / wspomniane wcześniej prądy/. Odradzam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

@Sanatoriusz

Bardzo trafnie napisana opinia , ja bym jeszcze dodał zapadające się łużka stare ciężkie śmierdzące kołdry wypalone belkotliwe telewizory za 35zł za osobę .Tam czas zatrzymał się w miejscu na poziomie wczesnego Gierka . Jak ktoś tam był to może to potwierdzić.

Ali
@Sanatoriusz

Popieram Sanatoriusz Też napiszę do NFZ To co się dzieje w Mielcu to tragedia.

Eka

Wybierając się do Sanatorium Mielec byłam pełna obaw czytając niektóre opinie. Jednak po trzytygodniowym pobycie ,stwierdzam, że opinie które czytałam nie są zgodne z moimi spostrzeżeniami. Otóż od pierwszego dnia pobytu okazało się, że obsługa czy to recepcji czy kuchni czy też lekarska ,pielęgniarską, rehabilitacyjna jest na najwyższym poziomie. Posiłki są wydawane zawsze na czas. Przez cały pobyt obiad się nie powtórzýł. Rehabilitacja odbywa się na czas w/g wyznaczonej godziny i na najwyższym poziomie. Do tego wyborowe towarzystwo pań z pokoju, które pozdrawiam/ Ela i Aldona, oraz Kasia z 502/ i turnus minął niczym ... Przyjeżdżajcie do Mielca, to naprawdę super miejsce. Pozdrawiam wszystkich przebywających .

Ali
@Eka

Czytałam takie właśnie opinie , uwierzyłam że jednak jest to super sanatorium i co ? NIGDY NIE WYBIERAJCIE SIĘ DO MIELCA TRAGEDIA.

Wit

Jadę do Sanatorium Od 28.10.2022r czy jedzie ktoś ze świętokrzyskiego?

Jolanta
@Wit

Na jaki okres czasu jedziesz? Dasz znać po powrocie jak sobie chwalisz pobyt?

Nastka
@Jolanta

Jadę od 18.11 do 9.12.2022. Napewno napiszę jak było.

Witek
@Jolanta

Szczena opadnie jak się przekona na własnej skórze ,życzę powodzenia.

Witek
@Wit

Proszę zabrać z sobą kijki i zdrowe nogi bo z centrum miasta jest 2 km pod górę + podejście do bloku ,pozdrawiam .

Kuracjusz
@Nastka

Masakra.Brak internetu (trzeba sobie wykupić) Może jednak nie będę już pisać aby nie pogarszać.Ogólnie to trzeba się nastawić na wypoczynek i nie myśleć o niczym.Zrelaksować się bo na zabiegi to szkoda chodzić.

@Nastka

Ja też jadę w tym czasie na ten z opinii wynika survival. Pozytywne nastawienie i damy radę. Pozdrawiam Anka

Wisia62
@Kuracjusz

Chciałabym dowiedzieć się czy mając w telefonie Internet jakoś funkcjonuje on tam . Chodzi mi czy się nie zacina , A w sanatorium wykupienie dostępu ile kosztuje w tej chwili?

Marzena
@Kuracjusz

jaki koszt dostepu do wifi był ? czy w ofercie była informacja ze jest on darmowy ?

Gabrysia
@Anna

I jak było w Sanatorium? Cały czas się waham czy jechać

Danuta
@Gabrysia

Proszę jechać, jest całkiem fajnie. A nawet gdyby się pani nie zbyt podobało to sama krynica piękna. A Góra parkowa poprostu bajkowa

Danuta
@Marzena

40 zł, ale jeżeli masz w telefonie to działa bez zarzutu

Daniela

Czy ktoś z okolic Rybnika jedzie do Mielca w terminie 02 stycznia 2023 do 23?

Byłam tam i jest super trzeba jechać żeby to ocenic a nie słuchać kogoś opini

Jest nie zgodna tym co widział
@Kasia

Bo byłam i wszystko widziałam na własne oczy , nie ma tam obsługi lekarskiej a nie mówiąc o lodówce jak są upały O na całe sanatorium

@Jest nie zgodna tym co widział

Nie rozumiem chyba jak w sanatorium może nie być obsługi lekarskiej? Co przez to rozumiesz tak konkretnie, bo to zdaje się dość zaskakujące.

Bartek
@Kasia

Proponuje zdjąć różowe okulary i spojrzeć dokładniej .Też tam byłem w czerwcu tego roku i nie polecam chyba że ktoś bardzo lubi chodzić 2 km z centrum miasta pod górę ,sanatorium polecane w szczególności dla osób ze schorzeniami nóg astmą i dusznościami .Pozdrawiam wszystkich pensjonariuszy ,tych przyszłych też.

@Jest nie zgodna tym co widział

Zgadzam się lodówka to tylko w kuchni na stołówce .

Bożena Grabowska

Byłam tam, jest b. dobrze, zabiegi lecznicze i usługi rehabilitacyjne oceniam bardzo dobrze. Szczególnie muszę wyróżnić Pana mgr Stanisława prowadzącego gimnastykę oraz Panią od borowiny i Panią Dorotę. Profesjonaliści pracują na wysokim poziomie.

Gete

Witam, czy ktoś z Koszalina wybiera się do Mielca w dniach 2.01.2022 - 23.02.2022 ?

Mona
@Gete

Moi rodzice będą jechali z Białogardu

kinio

W dniu wczorajszym tj. 21.10.2020 musiałem jechać o godzinie 20 ponad 200 km po mamę. Mama w sanatorium się przeziębiła. Lekarz nie chciał jej zbadać tylko wypisał nie wiadomo na co antybiotyk. Panie pielęgniarki chodzą jak święte krowy -nie można doprosić się o zbadanie tętna i temperatury- Mama miała być do 26.10.2020 ale nie miała siły chodzić tak jej pomogli w tym można to nazwać już chyba hospicjum. Jedzenie tragedia jakieś zawiesiny, papki - zero diety. Kilka dni temu stwierdzili, że jest Covid i połowa ludzi uciekła do domów- a po kilku godzinach dzwonili, że jednak nie ma covidu i żeby ludzie wracali - szok ! Gdy zadzwoniłem wczoraj na recepcję Panie oczywiście wszystkiemu zaprzeczyły - że moja mama ma idealną opiekę. Rezygnując wcześniej z pobytu chciały jeszcze aby mama zapłaciła 350 zł za wcześniejszy wyjazd do domu!- Pani w recepcji powiedziała, że nie mają kopert i nie przyśle dokumentów z pobytu w tym pseudo ośrodku - pewnie skończy się kolejną interwencją. Współczuje wszystkim którzy tam jadą- chyba że jadą prywatnie i mają dużo drobnych na napiwki to wtedy może podejście inne- a jeszcze opiszę wam lekarza - czy pamiętacie jak wygląda Robinson Cruzoe - to tak wyglądał lekarz który nawet mamie nie zajrzał do gardła i nie osłuchał- brak kompetencji, kompromitacja- wiem że ten mój opis nie wiele wniesie ale tylko go zostawiam ku przestrodze- mam pojechała zdrowa -wróciła chora

Aldona
@kinio

A ja byłam w tym sanatorium i mam pozytywne doświadczenia.Po tym co pan pisze pewnie jest pan nieszczęśliwym człowiekiem z którego bije frustracja i nienawiść.Będę się za Pana modlić żeby wrócił Panu rozum

kinio

Do Pani Aldony -jakby Pani miała rozum to czytać trzeba ze zrozumieniem

@kinio

Jak widać to pan ma problemy z czytaniem ze zrozumieniem, i jak widać z kulturą również.

Kuracjuszka
@Aldona

Potwierdzam słowa tego pana sanatorium jest beznadziejne pod każdym względem. I zapewniam pani Aldono, że jestem szczęśliwą i nie sfrustrowaną kobietą i zarazem nie mam wygórowanych wymagań. Jeśli odpowiada pani ośrodek w którym nie szanuje się pacjenta a sanatorium rodem z PRL to pani sprawa ,proszę nie krytykować opinii innych!

@kinio

Moi rodzice dwa tygodnie temu wrócili z Mielca z covidem....bez komentarza

@Kuracjuszka

Potwierdzam dla mnie było to najgorsze sanatorium, nie można tłumaczyć że "za te pieniądze" to oczekujemy luksusów.Nic z tych rzeczy jadę po to aby podreperować zdrowie ale sanatoria typu Mielec to relikt rodem z (usunięte przez administratora).Ja nigdy wiecej w to miejsce nie pojadę.Jedyna fajna rzecz to fajne koleżanki i przepiękna Krynica

Lysy
@kinio

Ja tu jestem ostatnie dni i codziennie lekarz przyjmuje,mierzą codziennie temperaturę. Minus że niema lodówkę na korytarzu. Jedzenie w każdym senatorium jest takie sobie czy NFZ czy ZUS. Mi się podoba. Pokoje czyste i towarzystwo fajne. Tylko przez (usunięte przez administratora) mało imprez. Powinna być jakaś sala żeby można było poznać więcej kuracjuszy,potańczyć,wypić drinka.

MP
@kinio

Miałam tę wątpliwą "przyjemność" 3 lata temu być w tym sanatorium, a właściwie OBOZIE PRZETRWANIA. Widzę, że nic się nie zmieniło , mimo że pisałam skargę do NFZ. Jedzenie pod psem i często go brakowało , opieka jakby njej nie było, pokoje tez wiele pozostawiały do życzen8ia

MP
@Aldona

Raczej za Ciebie trzeba się "modlić"

Rafał
@MP

Najlepiej za wszystkich, bo to jeszcze nikomu nie zaszkodziło :) A co do szkodzenia, dużo tu opinii, że w tym ośrodku nie da się podreperować zdrowia, że brakuje fachowej opieki. Są też skargi na standard pokoi oraz jedzenia. Jedynie co chwalono, to akurat sprawy zupełnie niezależne od ośrodka, typu dobre towarzystwo i piękne otoczenie. Jakie są Pani / Pana wrażenia z pobytu tam i kiedy to było? Zastanawiam się, czy poprawili te kwestie?

Jaga
@Rafał

Jak pisze się opinie, to należy poprzeć to zdjęciami i konkretami np: zdjęcie pokoju, łazienki, zrobione talerze z jedzeniem i poparte opiniami kuracjuszy z tego samego pobytu. To najlepsze opinie, a nie gdy pracownicy lub rodzina piszą aby podnieść prestiż danego sanatorium

Beata

To co nie tak z tymi pokojami było ? :/

@MP

I nie dostałeś odpowiedzi po tej skardze? Sam wiesz że NFZ raczej nie stawia dobrych i dużych posiłków. Wystarczy zobaczyć jak karmią np. w szpitalu. Prywatnie tam też można było wykupić sobie turnus i wtedy też jedzenie było takie same?

klient

Tak jedzenie jest dla wszystkich takie same chyba ze ktoś ma specjalną dietę.

@klient

I to za dodatkową opłatą?

Czy w Sanatorium Mielec możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

Jan

Ta opinia dotyczy pracownikow a nie klientów .

Beata
@Jan

To może jest ktoś w stanie powiedzieć właśnie coś więcej na temat tej wypłaty?

Czarles

Jadę na turnus od 13.05.2022r do sanatorium Mielec w Krynicy Górskiej z okolic Gniezna i mam wolne miejsce w samochodzie. Zamierzam wyjechać 12.05 po południu przez Konin i tak dalej.

Czarles
@Czarles

Jestem po pobycie i mogę podzielić się swoją opinią: - jedzenie dla mnie było ok. - sam obiekt ok. - obsługa pielęgniarska, zabiegowa, stołówka bardzo dobra. - baza zabiegowa skompa, tragedia jak na XXI wiek, zabiegi nie adekwatne do schorzeń tym bardziej że sanatorium dysponuje baza zabiegową z której nie korzysta. . - ciasnych pokoi 3 i 4 osobowe w tych czasach nie powinno być. - niektóre łazienki z wannami.

@Czarles

W przypadku tych zabiegów, które są kluczową sprawą to czy było to juz zgłaszane w odpowiednim miejscu może?

Justyna

Witam serdecznie, Czy ktoś jedzie na turnus 5 - 26.08.2022?

Ala
@Justyna

Ja jadę od 5-26.08.2022 r.

Justyna
@Ala

Super, skąd jedziesz?

Halina

Byłam w sanatorium "Mielec" od 15.XI.21. Jestem bardzo zadowolona. Wszystko odbywało sie bez najmniejszych niedociagnięć. W budynku było ciepło i bardzo czysto. Jedzenie bardzo urozmaicone. Zabiegi zgodne z moimi oczekiwaniami. Personel medyczny i uzupełniający bardzo miły i pomocny; No i jeszcze przed oknami na skraju lasu prawie oswojone daniele. Co ciekawe - kuracjusze i personel sanatoryjny wyjątkowo przestrzegający zasad walki z pandemią (usunięte przez administratora) Ogromne 10/10. Dziekuje za wspaniały pobyt.

@Halina

Gratuluję chyba byłam w innym Mielcu ja np.na kręgosłup dostałam inhalacje.Dla mnie to było najgorsze sanatorium w jakim byłam,jedyne co było super to krynica

@Halina

Jestem z mężem pierwszy raz w sanatorium. Przyjeżdżając tutaj , oczywiście przeczytałam opinie o tym sanatorium. Większość była negatywnych i moja również zasili to konto. Zacznę od pozytywnych wrażeń. Jest czyściutko. Pokoje są odświeżone. Sprzątane są 2X w tygodniu. Personel wspaniały, bardzo miły, szczególnie Pan od gimnastyki ( wspaniały masażysta) , oraz Pani od CO2 i Ozonu. Jeżeli chodzi o kuchnie to makabra. Był moment, że przy niektórych stolikach zupa była już nalana na tależ dosłownie 1/2 łyżki wazowej, ale po interwencji stawiane są wazy. Ilość zupy w wazie na 2 osoby czy 4 jednakowa, więc dla tej 4 starczy akurat 1/2 łyżki wazowej. Na dużym takeżu porcje dla 4 osób. Pomieszane, dla różnych diet więc trzeba czytać jadłospis żeby komuś nie zjeść porcji. Limitowana ilość kromek chleba ziarnistego (tylko dla cukrzyków) . Jak siedzą osoby z mieszanymi dietami to powinny jeść pieczywo białe.???????????????? Są też osoby , które są wegetarianami. Otrzymują więc suche ziemniaki z surówką. Ziemniaków też jest ograniczona ilość ( dosłownie nakładane są łyżką od lodów ) każdy po jednej gałce dostaje na tależu, niezależnie czy kobieta czy mężczyzna. Kompoty z jabłek ale przypominają wodę po ugotowaniu w kotle i odcedzeniu kilku jabłek. Jedzenie faktycznie monotonne. Przez cały turnus nie było ani raz jogurtu, czy serka homogenizowanego. Za to sery białe 2 plasterki, żółty hohland 1 no czasem 2 plasterki codziennie. Pomidor 1 kub 2 małe cząsteczki, to nawet nie jest pomidor podzielony na ćwiartki. Rzodkiewka starta na tarce lub 4 plasterki( cieniutkie). Każdy wytrzyma te 3 tygodnie, można sobie dokupić coś do jedzenia. Są w tym samatorium osoby , które bywały w innych sanatoriach i podobno tutaj jest najgorsze wyżywienie. Ja rozumiem, że może dużo się marnuje jedzenia, więc niech zrobią szwedzki stół i każdy nałoży sobie to co chce i ile zje. Na jedno wyjdzie , a i nie będzie się marnowało. Czy NFZ czyta te opinie? Czy przeprowadza kontrole? Czy eliminuje z kontraktów sanatoria z takimi złymi opiniami? Mamy tutaj spędzić jeszcze wigilę i Święta. Opiszę jak było w następnej opinii. Udało mi się edytować opinie, więc opiszę swoje wrażenia. Otôż jedzenie było bardzo smaczne, ziemniaków 1,5 gałki lodowej, znajoma wegetarianka raz dostała jajka sadzone, a na drugi dzień już suche ziemniaki( w kuchni była inna zmiana osobowa????????????) Nie polecam tego sanatorium. Odbiega poziomem od obecnych wymogów społeczeństwa. Nie ma zainteresowania kuracjuszami w ogóle. Noe ma miejsca gdzie można byłoby spotkać się w Święta ze znajomymi z którymi spożywa się posiłki. W innych sanatoriach są czynne kawiarenki z zachowaniem reżimu sanitarnego. No tak ale właściciel prywatny musiałby zatrudnić dodatkowego pracownika, a to podrożyłoby koszty. NFZ powinien zastanowić się czy naprawdę warto podpisywać kontrakt z Firmą która ma tyle negatywnych opinii. Moja opinia jest blokowana, ale postaram się umieścić jeszcze w wielu innych miejscach . Wszędzie może nie zdołają zablokować????????????????

Ela
@Halina

Mam pytanie, jakie są dodatkowe opłaty podczas pobytu,mam termin od 25 stycznia do 15 lutego, czy pobierana jest opłata klimatyczna i np.chcac pokój dwuosobowy,czy też się dopłaca. Byłabym wdzięczna za odpowiedź.Tak bardzo różne są opinie na temat tego miejsca, że już sama nie wiem czy jechać????. Pozdrawiam.

Karolus
@Ela

No to się spotkamy ;) Masakra. Jestem przerażony tym co czytam na ròżnych forach. Dlaczego ludzie nie piszą skarg do NFZ???

Ela
@Karolus

Coraz mniejszy entuzjazm we mnie, masakra,czy jechać czy nie.jestem z mazowieckiego, czyli cała noc w autobusie zanim dojadę.ale mówią, że miasto piękne więc chociaż podziwiać będę krajobraz ????

kristoforos@wp.eu
@Ela

Opłata w/g cennika NFZ na ich stronie, Ja za ostatnie 2 pobyty odpisałem te kwoty od podatku. To było po ok. 370 zł od osoby . W CENNIKU W/G STANDARDU pokoju. Jadę z żoną z Elbląga w tym samym terminie. Do zobaczenia. Piotr

@Anna

Ja też????????????????

Mirek
@kristoforos@wp.eu

Pozdrawiam ja od 25.01 . 22

@Halina

Nie wiem czy byłaś w sanatorium Mielec ponieważ miałam inne, negatywne doznania.

Mary66
@Halina

Potwierdzam, bo byłam. Pokoje co 3 dni sprzątane, czyściutko,, w holach kanapy, kwiaty, jedzonko domowe, bardzo smaczne, chleba przepysznego pod dostatkiem, a jednak widziałam panie wnoszące na posilki swoje bułki, ser, masło. Personel bardzo pomocny, uśmiechnięty, serdeczny, wróciłam bardzo, bardzo zadowolona, ale może też dlatego, że jestem z natury pogodna optymistka, doceniam piekne ezeczy, jak widok z okna na Jaworzynę czy pogawedki z sympatycznymi kuracjuszami, staram się nie narzekać. Dużo zdrowia wszystkim

Zostaw merytoryczną opinię o Sanatorium Mielec - Krynica-Zdrój

• Jak się pracuje w Sanatorium Mielec?

Zobacz opinie na temat firmy Sanatorium Mielec tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sanatorium Mielec?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 11 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Sanatorium Mielec
2.9/5 Na podstawie 390 ocen.

Sanatorium Mielec