Opinie o Alfa Sp. z o.o. sp.k. w Krynica-Zdrój

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Alfa Sp. z o.o. sp.k.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Alfa Sp. z o.o. sp.k. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Szpitale

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Alfa Sp. z o.o. sp.k. w Krynica-Zdrój

NS

Jestem byłym pracownikiem. Miejsce pracy najgorsze w jakim przyszło mi pracować. (usunięte przez administratora) Nie dość, że nie polecam, to przestrzegam pracy w tym miejscu. Podejrzewam, że pozytywne opinie nt. pracy nie pochodzą od osób, które miały okazje pracować w tym miejscu.

@Psycholog

Mogę wiedzieć, o co poszło? A raczej co takiego zrobiła, że wywarła na Tobie takie wrażenie. Ja autentycznie myślałem nad podjęciem tam pracy, ale też zależy mi na dobrej atmosferze, więc zwracam uwagę na takie wpisy. Co takiego robi i czy ktoś to zgłosił gdzieś?

Czy w Alfa Sp. z o.o. sp.k. możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

Kkk

U tej Pani nikt nie ma chyba umowy o pracę. Jedna pielęgniarka z przychodni i oddziałowa z ZOLU reszta ma zleceniowki. Czemu odchodzą to pytanie do Nich. Pewnie znajdują lepsze miejsce pracy.

Dramat to bardzo łagodne określenie pracy w tej "firmie". Nikomu nie polecam. Umowa zlecenie w 2024 roku to śmiech na sali.

Kluska
@Kluska

Nie chcę mi się pisać na ten temat wracać do tego.idz zatrudnij się u tej Pani i napisz czy na rozmowie dała ci umowę o pracę bez urzędu pracy.... Sory mam doświadczenie nie małe a ta pani nie ma szacunku dla ludzi. Chcesz więcej info napisz nr zadzwonię opowiem Ci.

Jednak dużo tu opinii o podobnym wydźwięku. Możesz napisać coś więcej, bo sporo komentarzy jest usuwanych? Dużo osób pracuje na zleceniówkach? Nie ma żadnych etatów, które mają uop? Może wiesz jak tym stanem rzeczy tłumaczy się szefostwo?

PracownikNaSzczescieByly

Dokładnie jak koleżanka wyżej, Pani Dyrektor jest dziwna osoba. Mówisz że coś jest czarne, Ona wie że to jest czarne ale Dyrektorka twierdzi że to jest BIALE i nie da się Jej przegadać... Ma swoje "wizje" na pracowników. Wiem że ma dwa ośrodki i musi Nimi zarządzać. Ale jak zwraca się do pracownika "Magistra Pani ma a jest Pani taka głupia" obrażanie pracowników jest na porzadku dziennym. Umowy tylko zlecenie lub przez urząd pracy, także ogólnie psychika w pracy u tej Pani siada. Nie Polecam szanującym się ludziom pracy u tej Pani.

Kluska Nowy wpis

Zatrudnij się, przeżyj To Sam/Sama ;D :D pisał ktoś wyżej że mało kto ma tam umowę o pracę. Szefowa zatrudnia z urzędu pracy ludzi a jak pytanie jest czy po skończeniu umowy dostanie się umowę o pracę to NIE MA SZANS, tylko zlecenie albo żegnamy... Ta pani twierdzi że nie Ty to będzie ktoś następny.a tak złą opinię a ludzie i tak idą do Niej do pracy.....Dla Niej nie liczy się żeby Mieć fajny zgrany zespół ALBO PACJENCI TYLKO KASA!!!

Emil Nowy wpis
@Kluska

W nieaktualnej ofercie dla pilęgniarza czytam, że życzyli sobie kogoś odpornego na stres. Tylko nie napisali, ile tego stresu, ani skąd się on bierze. Zresztą było również wypisane, że zatrudniają na umowę o pracę, co z kolei zupełnie się nie zgadza z zamieszczanymi tu komentarzami. I ani słowa o tym, by być zarejestrowanym w urzędzie pracy. Na jakich więc stanowiskach nie ma według Ciebie szans na umowę o pracę?

Kluska Nowy wpis

Grażyna

Na umowie jest do 25 NASTĘPNEGO miesiąca. Do tego czasu należy "głodować" chyba że z Szefowa pójdzie Tobie na rękę, może jak porozmawiasz indywidualnie to ustalone zostaną jakieś inne ustalenia.

Wojciech
@Grażyna

Czy na rozmowie o pracę informują o takim a nie innym okresie rozliczeniowym, czy okazuje się to dopiero gdy dochodzi do podpisania umowy o pracę? I jaka jest tu kwota wypłaty, idzie z niej regularnie odkładać pieniądze?

Grażyna
@Wojciech

Jak chcesz zarobić musisz się narobić. W większości firmach w tych czasach. Pewnie każda rozmowa wygląda inaczej. Trudno mi odpowiedzieć stanowczo na to pytanie. Osobiście nie wiem jak wygląda sytuacja z zatrudnieniem na umowę o pracę.

Leszek
@Grażyna

Nie snujmy domysłów, jak jest w innych firmach, bo nie o pracę w innych firmach mi się rozchodzi, tylko w tej tutaj. Pytałem, czy z pensji, jaką wypłacają idzie robić oszczędności i czy można przejść na wypłaty tygodniówek lub możliwość wzięcia zaliczki jest dostępna?

@Leszek

Zależy kim jesteś z zawodu, jeżeli rehabilitant to na ZOLu płaci za godziny bo tu tylko zleceniowki, a koledzy po fachu z przychodni co są z urzędu na umowę o pracę to mają mgr ale dostają kasę jak za lic bo Pani Dyrektor nie potrzebuje do pracy magistrów... Nie wiem jak to jest "legalnie" bo tam nie pracowałem. Ale Oni tam normalnie robili wizyty początkowe i końcowe więc powinni mieć płacone jako mgr. Rehabilitanci mają ustalona najniższą jaja mogą dostawać i tyle daje. Jak płaci innym nie wiem ale pielęgniarki, opiekunowie odchodzą i zmieniają się non stop albo są tylko z doskoku dorabiając a mają umowy w innych firmach. O zaliczce nawet nie licz... Pani dyrektor przeżywa każdy każdy wydany grosz na rehabilitantów bo wg niej nie zasługujemy na taką kasę jaka ona musi Nam płacić. Pozdrawiam wszystkich pracujących w Kleczanach kolegów i koleżanki ????????????????????

No już Ci mówię, że pielęgniarce oferowali w styczniu w jednym z ogłoszeń 5 920 zł brutto. Do tego umowa zlecenie / umowa o świadczenie usług. Ale może coś wiesz, jakie powody, że pielęgniarki i opiekunowie odchodzą? Na ile są skorzy dawać umowę o pracę?

Kkk Nowy wpis

Czy można liczyć w Alfa Sp. z o.o. sp.k. na prywatną opiekę medyczną?

A czy mógłbyś napisać coś bardziej szczegółowo? Widzę, że podpisałeś się jako był pracownik, więc daj znać jakie są tu okresy wypowiedzenia i czy łatwo było zakończyć współpracę. Wiesz może czy w innych oddziałach jest podobnie jak w Klęczanach, czy jednak wszędzie to samo?

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Alfa Sp. z o.o. sp.k.? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Kosmetolog / Asystent Lekarza
Fudeko S.A.
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska

Nie polecam pracy w tym miejscu! Zerowy szacunek do pracownika! Ostrzegam!!

Gaba

A coś powiesz więcej o tym, dlaczego mam nie wierzyć w te opinie? Epitety to mi niewiele mówią, zwłaszcza że często widzę, jak ktoś tego typu określeniami jak „toksyczny” rzuca, a nie wiadomo, co za nimi stoi. Czy nie są przepisy pracy respektowane?

@Gaba

Owszem, mogę przytoczyć moją historię. Odeszłam z pracy w Krakowie na magazynie.(usunięte przez administratora) Okazało się że trafiłam z deszczu pod rynnę. Już od pierwszego telefonu pani(usunięte przez administratora)była bardzo niemiła, rzucała słuchawką jak zadawałam pytania odnośnie pracy. Ostatecznie zgodziłam się na pracę i przyjechałam do Krynicy. Po pierwszej rozmowie z (usunięte przez administratora)cały dzień przepłakałam.(usunięte przez administratora)Ma na moje miejsce tyle ludzi że już jej w okno stukają. (usunięte przez administratora) Koleżanki z kadry były bardzo fajne. Powiedziały mi że jestem już trzecią fizjo w tym miesiącu. Taka jest rotacja. Dziewczyny ewidentnie bały się(usunięte przez administratora). Ja wytrzymałam miesiąc.(usunięte przez administratora)

Dlaczego przepłakałaś jak piszesz cały dzień po tej pracy? Sporo fragmentów tego wpisu widzę że zniknęło, mogę tylko zgadywać, ale jednak chciałbym jakieś pewne informacje. Źle traktują ludzi czy jak? Coś mówią? Proszę, zależy mi żeby wiedzieć, o co chodzi. Praca niestety nie leży na ulicy. Przynajmniej tutaj w tym zawodzie i w okolicy.

Wiecie, czy Alfa Sp. z o.o. sp.k. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

NS

@NS

tylko w jaki sposób doszło do tego wspomnianego osłabienia, bo nie za bardzo zrozumiałam? można dopytać z jakiego konkretnie okresu pochodzi ta opinia? odnośnie tych pozytywnych może to właśnie od czasu zależy i stąd by wynikały te rozbieżności?

Psycholog
@Dominika

To chyba sama dyrektorka odpisuje na komentarze. Raz z nią rozmawiałam i ewidentnie powinna sama się najpierw leczyć a potem może próbować współpracować z ludźmi. Pomóc powinien jej dobry specjalista, bo widać jest niezdolna do życia w społeczeństwie. Brakuje jej podstawowych kompetencji miękkich. Mam nadzieję, że to przeczyta… Pozdrawiam

@Psycholog

NN

Nie polecam!!!najgorsze miejsce pracy !!!

A.K.

Jasne i przejrzyste warunki współpracy, Pani Dyrektora konkretna kobieta, więc dla niezdecydowanych osób niewiedzących czego chcą i po co szukają pracy - nie polecam. Dla pracowitych i wiedzących po co chodzą do pracy osób polecam, normalne i fajne miejsce pracy :)

Magdalena
@A.K.

A na jakiej umowie pracujesz? Mówisz, że to praca dla konkretnych i pracowitych osób... Możesz rozwinąć? Bo brzmi jakby było tu dużo do zrobienia

Kinga987

Pracuję w firmie jako psycholog, wiem czego się ode mnie oczekuje i za co mam płacone - warunki pracy normalne a atmosfera bardzo przyjemna.

Krzysztof

Polecam

Joanna

Pracuję w firmie ponad rok, pieniądze w porządku - jak na rynek Nowosądecki przyzwoite. Atmosfera w pracy bardzo przyjemna, współpracownicy serdeczni i pomocni. Co do Szefowej, jest wymagająca i konkretna jednak gdy ma się tak wielką firmę na głowie to nie ma co się dziwić. Ogólna opinia na plus, polecam :)

Aneta
@Joanna

Rok to faktycznie już sporo. Piszesz że pieniądze w porządku czyli tak konkretnie ile dostajesz? Możesz zdradzić?

Czytając opinie poniżej mam wrażenie, że poniższe osoby chciałyby zarabiać jak najwięcej i robić jak najmniej. Pracuję w przychodni już kilka lat i jestem zadowolona, wiem co należy do moich obowiązków i dostaję za to odpowiednie wynagrodzenie. Na początku swojego zatrudnienia w tej placówce musiałam poprawiać masę błędów po poprzednich osobach, być może wylewających teraz swoje żale w opiniach poniżej.....

Czy istnieje możliwość rozwoju w Alfa Sp. z o.o. sp.k.?

Dominika

No cóż, a w jaki niby sposób zostali tutaj docenieni?

Kuba

Pracuję w firmie od ponad 5 miesięcy i jestem bardzo zadowolony. Świetny kontakt z przełożonymi, dobre wynagrodzenie. Nie rozumiem negatywnych opinii. Jedna nich jest wystawiona przez osobę po której nie tylko ja ale też inni pracownicy musieli poprawiać błędy a tutaj chyba niepotrzebnie wylewa swoją frustrację. Ja w każdym razie firmę polecam.

Dominika

I piszesz te wszystkie okropne rzeczy będąc wciąż tutaj zatrudniona? Być niezadowolonym z pracy każdy ma prawo, to jasne ale czy to co napisałaś nie jest trochę wyolbrzymione? Zwłaszcza, że wypowiadają się tutaj ludzie, którym jak widać miejsce to jak najbardziej odpowiada. Gdzie więc tak naprawdę leży prawda? :/

Pacjent

Bardzo niemiła pani na rejestracji w dniu dzisiejszym /30.11.2021/ Zdegustowana, że musi odebrać telefon. Opryskliwie załatwiła sprawę jakby siedziała tam za karę.

lizz

jeśli masz ochotę stracić czas na jazdę do Krynicy aby usłyszeć, że ogłoszenie na które się aplikowało jest stare i nieaktualne... to jedź śmiało i szukaj miejsca żeby cudem zaparkować. Nie uzyskałam żadnej informacji przez telefon. Jak poprzednie opinie- fizjoterapeuto.. szanuj siebie i wiedzę, którą posiadłeś. Nie za taką stawkę! Niby na to miejsce jest 10 innych osób (chce je zobaczyć i rękę uścisnąć) Generalnie śmieciowe zlecenie, latanka z (usunięte przez administratora) na domówki.... czyli (usunięte przez administratora)ruletka w sumie Ogłoszenie, na którym widnieje oferta umowy o pracę to chyba jakaś literówka albo publikacja miała miejsce chyb 01.04 ( czyli żart po prostu i totalne nieporozumienie).

Iza

Pracowałam dla tej firmy w placówce wymazowej w Krakowie. Na bazie tego doświadczenia przestrzegam przed jakąkolwiek współpracą z tą firmą. Jestem medykiem z wieloletnim doświadczeniem ale z czymś takim do tej pory się nie spotkałam. Szereg nieprawidłowości dotyczy nie tylko traktowania pracowników, który był nie tylko pozbawiony podstawowych norm kultury ale przede wszystkim niezgodny z prawem. Sprawa została zgłoszona do Państwowej Inspekcji Pracy i inspektor po przedstawianiu sprawy podjął decyzję o wszczeciu postępowania, co mówi samo za siebie.

Wojciech
@Iza

Bardzo Ci dziękuję za ten wpis - dzięki Tobie już mnie więcej wiem czego spodziewać się po pracodawcy, jakim jest Alfa. Wspomniałeś, iż występują tam jakieś nieprawidłowości, które są także związane z nieprzestrzeganiem prawa i zostało to zgłoszone do PIP. Czy już sprawa się wyjaśniła - wiadomo coś?

iza
@Wojciech

Na ten moment sprawa w PIP-ie jest jeszcze rozpatrywana. Dostałam pismo, że na początku czerwca zostanie wydana decyzja i podjęte odpowiednie działania wykonawcze. Niestety, zwłaszcza w dobie pandemii, to wszystko dość długo trwa. Wiem jednak, że mimo to warto i trzeba zgłaszać takie sprawy. Raz, rzecz jasna dla siebie, z szacunku do siebie i swojej pracy, a dwa- dla innych. Ponieważ jedną odpowiedzią na pytanie dlaczego niektórzy pracodawcy tak źle i bezprawnie postępują z pracownikami, jest proste...bo mogą! Dopóki będziemy się na to zgadzać, dopóki będzie obowiązywała zasada, że na twoje miejsce jest mnóstwo innych osób, młodszych, mniej doświadczonych albo z Ukrainy, którzy zgodzą się na złe warunki itd....dopóki nic się nie zmieni.

@Iza

Jestem aktualnym pracownikiem i pisane rzeczy są całkowitym kłamstwem. Pani Iza została zwolniona w trybie natychmiastowym za kompletne niewypełnianie swoich obowiązków, za które otrzymywała regularne wynagrodzenie, natomiast prace za nią musieliśmy wypełniać my jako pozostali pracownicy. Totalnie lekceważące podejście do pracy i obowiązków, notorycznie popełniane błędy w pracy, złośliwe kasowanie danych w celu przysporzenia innym pracownikom dodatkowej pracy, obrażanie pracowników. PIP po zapoznaniu się z zeznaniami innych pracowników obiektywnie rozpatrzył sprawę i nawet nie przyjechał. To ja przestrzegam przed medykiem, który nie pracował nigdzie powyżej 3 miesięcy i wszędzie był zwalniany w trybie natychmiastowym.

Klient
@Iza

Popieram na 100%. Brak szacunku dla drugiego człowieka.

Daria

Ilu jest w firmie osób z orzeczeniem?

Zostaw merytoryczną opinię o Alfa Sp. z o.o. sp.k. - Krynica-Zdrój

• Jak się pracuje w Alfa Sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Alfa Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Alfa Sp. z o.o. sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 5 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Alfa Sp. z o.o. sp.k.
  • Władysława Reymonta 21