Opinie o Katarzyna Kural-Żytkowicz Agencja Hostess In Plus w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Katarzyna Kural-Żytkowicz Agencja Hostess In Plus. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Katarzyna Kural-Żytkowicz Agencja Hostess In Plus o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Katarzyna Kural-Żytkowicz Agencja Hostess In Plus w Kraków

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Katarzyna Kural-Żytkowicz Agencja Hostess In Plus?

Agencja Nowy wpis

Specyfika agencji hostess jest taka że pracują w niej hostessy na konkretne zlecenia. To praca dorywcza. Nie prowadzimy zatrudnienia na stałe.

Hostessa Nowy wpis

Byłam zadowolona z agencji inplus, zazwyczaj wynagrodzenie było po 5-10dniach roboczych po wykonanym zleceniu, niestety po ostatniej akcji która miała miejsce 4tygodnie temu ja oraz inne hostessy dalej nie dostałyśmy wynagrodzenia z tego zlecenia gdzie minęło 18dni roboczych a w umowie jest że wypłata nastąpi maksymalnie do 14dni roboczych.

Agencja Nowy wpis
@Hostessa

Bardzo przepraszamy za 4 dniowe opóźnienie w płatności. Jesteśmy w trakcie dużej realizacji, na której wyniknęło sporo zmian ze strony klientka i którymi pilnie musiałyśmy się zająć aby projekt doszedł do skutku. Cały nasz czas przesunęłyśmy na działania kryzysowe. Już wróciłyśmy do pracy biurowej i przelewy zostały zlecone.

Czy jest możliwość pracy w Katarzyna Kural-Żytkowicz Agencja Hostess In Plus na część etatu?

Julka

Pracowałam 2 razy na eventach. Wszystko ok, zawsze na umowę, wypłata w terminie.

Firma Katarzyna Kural-Żytkowicz Agencja Hostess In Plus w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko Poszukiwane hostessy. Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Zuza

Bardzo polecam współpracę. Fajne zlecenia, szybkie wypłaty.

Jakie są warunki zatrudnienia w Katarzyna Kural-Żytkowicz Agencja Hostess In Plus?

Hostessa Ania

Bardzo udana współpraca. Jasne warunki podane w umowie, wypłata w terminie. Polecam.

Kamila
@Hostessa Ania

Hej a dasz znać coś więcej na temat tej umowy? piszesz, że warunki są jasne, a tak konkretnie to jakie? a wiadomo coś odnośnie jakiś ich reakcji na występujące problemy z innym pracodawcą? miał ktoś kiedyś jakieś niezgodności?

@Kamila

No umowa zlecenie, podany termin wypłaty, zakres obowiązków. Co to znaczy problemy z innym pracodawcą? W jakim sensie?

Czy zdarzają się nadgodziny w Katarzyna Kural-Żytkowicz Agencja Hostess In Plus?

InPlus

Tak :) ale zawsze za zgodą hostess i za wyższą stawkę.

Robert
@InPlus

To o ile wyższa jest ta stawka w trakcie nadgodzin?

Julia

Byłoby miło gdyby ktoś podpowiedział coś aktualnego o pracy dla firmy?

InPlus
@Julia

Działamy :) Właśnie wprowadzam przelewy dla hostess, które pracowały dla nas w ten weekend. Nasze oferty pracy są publikowane jedynie na FB na grupach, które administrujemy typu host team np https://www.facebook.com/groups/150351022004732/

JustynaM

Jedna z najlepszych agencji hostess z jaką miałam okazję współpracować w ciągu ostatnich 5 lat! Doskonale zorganizowane eventy, świetna atmosfera, bardzo miłe koordynatorki oraz wypłata zawsze w krótkim terminie. Gorąco polecam!

Ola

Super agencja, profesjonalne podejście, pracowałam wiele razy i nigdy nie było problemu!

Hostessa

Niestety już 4 miesiące czekam na pieniążki...

Agencja Hostess InPlus
@Hostessa

Droga "hostesso" prosimy o kontakt. Nie jest to możliwe że nie rozliczyliśmy się. Zawsze płacimy w terminie. Jeśli faktycznie jesteś naszym pracownikiem prosimy o podanie nazwiska. Żadna hostessa nie kontaktowała się z nami w sprawie zaległej płatności bo takie sytuacje nie mają miejsca. Jesteśmy dostępni pod telefonem, mailem, na FB, zapraszamy do kontaktu. Pozdrawiamy też naszą kreatywną konkurencję :)

@Hostessa

Co Ty wgl wygadaujesz... z tą firmą współpracuje już dosyć długo i nigdy się nie spóźnili z żadną wypłatą, ba! Zawsze nawet była dużo wcześniej :) nie wypisuj nieprawdziwych informacji... Dziewczyny jesteście super :*

KlaudiaN
@Agencja Hostess InPlus

Jako osoba współpracujaca (co najmniej kilka razy w miesiącu!) z Agencją od 4 lat mogę z całą pewnością stwierdzić, że komentarz @Hostessa jest albo komentarzem konkurencji albo dziewczyny, która bardzo wyjątkowo źle pracowała na akcji i dostala jakieś upomnienie, choć wtedy i tak, zapewne, dostała by na czas wynagrodzenie. Nigdy, przenigdy nie miałam problemów ze strony Agencji. Zarówno jeśli chodzi o wypłatę wynagrodzeń, ich wysokości jak i przebiegu samych zleceń. Dziewczyny, nie przejmujcie się. Jesteście najlepsze!

Karolina P

Najlepsza agencja hostess z jaką miałam przyjemność współpracować! Świetny kontakt, o każdej porze dnia i nocy. Wypłata na czas a nawet często przed terminem. Świetne dziewczyny pracujące w agencji które z sercem podchodzą do swoich obowiązków ????

Ola

Fajne zlecenia, dobrze płatne , miła i sympatyczna pracodawczyni. Każdy problem rozwiąże.

Paulina H

Współpracuje z tą agencją od 3 lat i jestem bardzo zadowolona. Na wypłate nie czekałam dluzej niz 7dni, a nawet jesli ktos chce miec pieniazki na drugi dzien to moze zglosic sie po nie do biura i nie ma z tym żadnego problemu. Serdecznie polecam! :)

Hostessa

Najlepsza agencja pod względem kontaktu i współpracy. Zawsze wszystko dopięte na ostatni guzik, na czas i co najważniejsze w przemiłej atmosferze!

Zadowolona

Rzetelna, profesjonalna agencja, z którą przyjemnie się współpracuje. Wynagrodzenie za współpracę wysyłają zazwyczaj maksymalnie do 2 tygodni.

Justyna

Najlepsza agencja! Pieniążki zawsze na czas, czytelna umowa, jasno określone zadania. Polecam każdemu ☺️

Mariola

Od jakiegoś czasu współpracuję z agencją InPlus, jeszcze nigdy się nie zawiodłam. Wszystko na plus, wypłata na czas. Dziewczyny są bardzo miłe i słowne! ❤️

Weronika

Współpracuję z InPlusem już od kilku ładnych lat i jestem zawsze zadowolona ze współpracy. Ciekawe zlecenia, zero problemu z kontaktem z dziewczynami, dobre stawki i zawsze szybkie płatności. Bardzo polecam :)

Zostaw merytoryczną opinię o Katarzyna Kural-Żytkowicz Agencja Hostess In Plus - Kraków

• Jak się pracuje w Katarzyna Kural-Żytkowicz Agencja Hostess In Plus?

Zobacz opinie na temat firmy Katarzyna Kural-Żytkowicz Agencja Hostess In Plus tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Katarzyna Kural-Żytkowicz Agencja Hostess In Plus?

Katarzyna Kural-Żytkowicz Agencja Hostess In Plus
3.9/5 Na podstawie 57 ocen.
  • Dukatów 19A lok. 8
    31-431 Kraków