logo Fallwork Sp.z.o.o.

Fallwork Sp.z.o.o.

Toruń

Opinie o Fallwork Sp.z.o.o.

Luzika19 2010-07-31 17:32:32
No,właśnie ja też pracuję i nie narzekam ;)
Magda 2010-08-02 12:12:00
Pracuje dla FALL WORK już 5 miesięcy, na kasie w REALU kontakt z koordynatorem super i sorry ale nie wierze że dostałeś tą kare bez powodu.
sobi 2010-08-03 11:24:21
Pracowałem na przebudowie, fajni ludzie miła atmosfera, koordynatorka sympatyczna i nie ma problemu aby się z nią skontaktować. Jedyny minus to stawki za godzine, które są dość niskie.
łukasz 2010-09-02 08:15:08
pracuje przez nich już pół roku, koordynatorka sympatyczna, a praca bardzo mi się podoba, wypłata też zawsze na czas. polecam pracę w fall work
Jagoda 2010-12-27 17:45:18
No to nieźle musiałaś namiesza ;P Ja pracuję w Poznaniu ale kasę dostałam na czas,różnica( usunięte przez administratora ) dośc spora kasa jak dla mnie,Ja w ciągu całej swojej pracy takiej nie zrobiłam a pracuję z nimi od Wakacji.A za koszulkę też mi odciągneli przy pierwszej wypłacie,jak dla mnie Agencję pracy są ok ;) Pracuję kiedy chcę i ile chcę a na etacie tak bym nie mogła ;( Nieraz nawet stawkę mi podnoszą jak są pilne zlecenia i to dośc dużo bo nieraz nawet o ( usunięte przez administratora )
FALLWORK SP.Z O.O. 2010-12-29 19:45:55
Witam

Jestem pracownikiem FallWork Sp. z o.o. Mając na uwadze jak najlepszą współpracę z naszymi Zleceniobiorcami stworzyliśmy specjalny adres mailowy: marketing@fallwork.pl Jeśli masz problem z otrzymaniem wynagrodzenia lub zostałeś źle obsłużony przez koordynatora regionalnego, masz wątpliwości co do spełnienia z naszej strony wszystkich warunków umowy, bądź też spotkałeś się z jakimiś niezgodnościami, proszę napisz na w/w adres mailowy, a zrobimy wszystko co w naszej mocy, by wspólnie wyjaśnić wszelkie nieporozumienia i problemy. W mailu proszę o podanie imienia i nazwiska, nazwę miasta oraz numeru kontaktowego oraz opisanie dokładnie spawy.

Zwracam jednak uwagę, że jeśli zamieszczone informacje nie odpowiadają prawdzie, w szczególności są złośliwe bądź obrażliwe, nie mającymi związku z rzeczywistością próbami szkalowania FallWork Sp. z o.o., nasza Spółka będzie bronić się przed takimi praktykami, również na drodze postępowania sądowego, w celu obrony swojego dobrego imienia.

Pozdrawiam
FallWork Sp.z o.o.
FallWork 2011-01-14 23:18:40
Nikt nikogo nie zmusza do pracy , ale prawda jest taka że zawsze obowiązują jakieś zasady , a akurat czytając to forum można wskazać z imienia i nazwiska 2 osoby które mają wieczne uwagi i są to po pierwsze pracownicy już nie pracujący , a po drugie mający problem ze zrozumieniem treści umowy , gdzie jasno mamy określone terminy dostarczenia karty pracy , podania numeru konta i NIP-u , JAK WIDAĆ NIE WSZYSCY POTRAFIĄ CZYTAĆ ZE ZROZUMIENIEM. Pozdrawiamy pracowników FallWork na szczęście jest to większość , a prawda też jest taka , że mając kilka tysięcy pracowników do obsłużenia zawsze w przypadku przesunięcia terminu wypłaty trzeba czekać na kolejną transzę przelewów. to tyle w kwestii komentarza , szkoda tylko że ci najwięksi krzykacze internetowi nie potrafią tak argumentować w rozmowie na żywo a szkoda skoro podobno mają rację ,
Pozdrawiam
Pracownik FallWork
Przeprosiny 2014-03-08 14:08:20
Ja, Renata Orzechowska były pracownik tymczasowy Agencji Pracy Tymczasowej FallWork, zgodnie z wyrokiem Sądu niniejszym przepraszam spółkę FallWork w Poznaniu za jej pomówienie we wpisach internetowych zamieszczonych na forach pracowniczych. Oświadczam, iż wszelkie stawiane przeze mnie wobec firmy FallWork zarzuty w całości były nieprawdziwe i zostały poczynione bezpodstawnie.

Z poważaniem,
Renata Orzechowska
Mariusz 2015-03-01 00:52:18
Pracuje przez Agencję FallWork w jednej z instytucji Państwowej w Warszawie i na początku współpracy miałem obawy przed współpracą przez "pośrednika" ale po pierwszym miesiącu nie mam uwag i zastrzeżeń.
Wynagrodzenie na czas, pasek wypłaty i pełny kontakt z biurem.

Polecam
Mariusz
KRAKUS 2016-06-26 22:51:41
Byłem za pośrednictwem FALLWORK z bratem w pracy w Niemczech i polecam! Dostaliśmy umowy o pracę, wynagrodzenie do 10-go i noclegi też przyzwoite tylko praca była trochę ciężka, bo po 12 godzin ale mieliśmy płacone za nadgodziny. Ogólnie ciężka fizyczna praca ale OK.
Zostaw swoją opinię o Fallwork Sp.z.o.o. - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fallwork Sp.z.o.o.