Opinie o Marmax Jurzysta sp.j. w Czudec

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Marmax Jurzysta sp.j.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Marmax Jurzysta sp.j. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Marmax Jurzysta sp.j. w Czudec

Jurek

Nic dziwnego że pracownicy odchodzą. Może Pani właścicielka zwróciła by uwagę na kierownictwo i fakturzystki jak się odnoszą do pracownic. Byłem na zakupach w Tyczynie i słyszałem jak Pani w okularach wybiegła z magazynu (chyba to fakturzystka) i robiła scenę dziewczynie na sklepie że coś źle odebrała. Takie zachowanie ja bym tam nie pracował ani jednego dnia.

A po tych opiniach widać wszystko. Dalej zapytam jak Pani tak została potraktowana, czy dalej Pani zostawia swoje, zarobione pieniądze?

Klientka

Witam chciałam wyrazić swoją opinię na temat sklepu Marmax w Tyczynie. Bo od dłuższego czasu jak czytam te głupoty to aż w głowie się nie mieści. Jestem stałą klientką tego sklepu cidzinnie praktycznie robię tam zakupy. Sklep bardzo dobrze zaopatrzony wszytko można kupić w jednym sklepie nie trzeba jeździć po 5 innych od samochodowi po zabawki kosmetyki itd. Panie które tam pracują są zawsze miłe i pomocne nie zdarzyło mi się żeby odmówily mi pokrojenia chleba czy pomocy przy szukaniu produktu. Dziennie przewalaja mase towaru jedna za druga wyjeżdża z magazynu z całym wózkiem towaru. Nigdy nie miałam takiej sytuacji żebym czekała 15 min w jednej kolejce i żeby jedna kasjerka obsługiwala. Jestem w różnych godzinach tam na zakupach nawet w godzinach szczytu gdzie dzieci wracają ze szkoły i przychodzą do kasy grupka z jednym lizakim automatycznie 3 kasy chodzi tak samo sobota czy piątek po południu . Co do stoiska mięsnego nie miałam nigdy problemu z mięsem czy wędlina. Panie tam zawsze doradza wędline którą lepsza czy gorsza... Jedynym minusem tego sklepu to co chwila towar zmienia miejsce jednak człowiek się przyzwyczaja że to jest tu a to tam. Ale to taki mały szczegół. Cały szacunek dla osób tam pracujących podziwiam was dziewczyny że dajecie tak sobie świetnie radę. I mam nadzieję że te negatywne opinie to są kogoś wymysłem ????

Ktoss
@miki

Czy klient czy pracownik bez różnicy już tak zrobiły pracownice, że pytanie co dalej???? Jak zostały same emerytki, co pójdą na emeryturę albo same baby co na macierzyńskie pójdą. Albo same stękającego, bo ciężka praca. I kto ma odejść?? Nikt tylko nowy.

Mck16

Marmax olchowa. Przestrzegam wszystkich. Właśnie zakończyłam tam karierę po paru dniach. Bez umowy bo nie dostałam jej mimo świadczonej pracy. Jestem doświadczonym pracownikiem, pracowałam w wieku większych sklepach. Nigdy natomiast nie spotkałam takiej kierowniczki zmianowej. Stosowanie (usunięte przez administratora), zastraszanie pracowników, nękanie nawet na przerwach. Dramat !! Dodatkowo nie wypłacone wynagrodzenie za świadczoną pracę przez te dni. Ani umowy, ani pieniędzy. Sprawa zgłoszona do wyższych instancji.

Renifer

Chyba ci zapłacili za tę inwentaryzację? Mnie tak

JADZIA

Polecam z czystym sumieniem prace na Marmax Tyczyn, dziewczyny są super, Atmosfera (usunięte przez administratora) polecam

Młoda

Klient to zmień i to jak najszybciej na sklep biedronkę może tam zauważysz cos co będziesz mógł opisać na forum biedronki bo widzę że tym się zajmujesz zamiast robić sobie zakupy. Miłej obserwacji .

ola

Witam, własnie pojawiły sie nowe oferty - Czudec, Godowa ,Niebylec .PISZE KU PRZESTRODZE. Oficjalnie jest oferta pracy, ale naprawde to oferta na staż za 1200. nie ma w niej też słowa o siedzeniu na kasie. Przez 4 lub 6 m-cy przewalisz tony ciężkich napojów i piwa bo nadchodzi lato, w tym czasie pracownicy wykorzystają urlopy! W jesieni zatrudnią cie na 1 m-c, i do domu!! Dobrze sie zastanów nim podpiszesz umowe.

@ola

Taka prawda i jeszcze wyzywanie się psychiczne na każdym. A kierownicy zmianowe z kierowniczka i faktrzystką wymieniają się sukienkami bo któraś idzie na wesele sytuacja od strony zaplecza w Tyczynie

Lola

Inwentaryzacja z soboty na niedzielę.... Do 9-tej rano.... Czy prawo na to zezwala?.... Pip powinien się tym zająć...

Basia

PIP. KONIECZNIE !!! Jak pracownicy zapłacili braki przed to remanent dobrze .KPINA .

Klient Nowy wpis

@Pracodawca dlaczego stali ludzie co tam są? Wyzywaja klienta. Chodzi o "pracowników". Jeszcze piszą że to są (usunięte przez administratora) I niech nie doliczają do paragonów to co nie jest zakupione. Na pewno z ich rady skorzystam i zmienię sklep.

Klientka Nowy wpis
@Klient

To tam jest norma, ceny kosmos, (usunięte przez administratora) i udają głupie. Każdy produkt się na kasie nie zgadza cena na sklepie 12 zł, a na paragonie 17zl. I tak ze wszystkim. A jak się zwróci uwagę, to wielkie zdziwienie.

Anka@ Nowy wpis
@Klientka

To jest kradzież!!! dla mnie i nie kupuje w Marmaksie. Nie dam się okradac. Nie dziwi ze pilnie pracownik z UP, z dotacji jest potrzebny.

Kasia Nowy wpis
@Anka@

A pracownice siedzą ,jedzą i zawijają ,,sreberka,,

Anka

Po tych ostatnich opiniach odnośnie sklepów zastanawiam się jak w porównaniu do tego pracuje się w samym biurze? jaka w nim będzie atmosfera? poszukują właśnie do siebie kogoś do działu kadr. Umowa ma być podpisana na dwa lata, tak przynajmniej widzę po wskazanych datach, dopiero potem istnieje opcja na podpisanie jej na czas nieokreślony? nie można wcześniej?

NA
@Anka

Nie będzie inaczej tak samo bedzie. Na wszystkie stanowiska, już ogłaszają nabór. Żebyś potem nie cierpiała, czy płakała.

@NA

Kto popracował w Marmax ucieka jak najdalej z tej sieci .!!! Nie mają nic do zaoferowania . Jeszcze powiedzą jak ci nie pasuje to się zwolnij. Szkoda zdrowia na pracę w Marmax i życia!!!

@Anka

Podjęłaś ta pracę w biurze- dziale kadr? Jak się pracuje? Atmosfera jaka? Czy też mają się za wielkie panie jak na sklepach?

Mała

Hej, w jednej z ofert dla sprzedawcy oznaczono zatrudnienie dosłownie od zaraz. czy to oznacza, że od razu po rozmowie mogą dać już umowę do podpisania? Rozważam swoją aplikację a potrzebuje pracy jak najszybciej

Mck16

Mck
@Mck16

I to boskie mniemanie że jest ona właścicielką bo pracuje od początku powstania sklepu. Zaopatrzenie świetne, dziewczyny dają radę

@Mck16

Dalej nic się nie zmieniło zatrudniają bez umowy i czekają na dofinansowanie z urzędu szkoda czasu na pracę w marmax lepiej znaleźć normalną pracę dobrze zrobiłaś że odeszłaś a co do mobingu w tej sieci to norma

Renata
@Mck16

Co się dokładnie działo na tych przerwach? Wspomniałaś o tym, to pozwolę sobie dopytać, o jakich zachowaniach mowa. A poza tym są jeszcze inni kierownicy?

Zuzanna
@Baska

to dość mocne oskarżenie. Możesz przedstawić jakieś konkretne zdarzenia? A pracownicy między sobą? Dogadują się? W tej kwestii atmosfera jest ok? A jak firma nie dostanie dofinansowania? Pracownik zostaje bez umowy?

Mck1611
@Renata

Sprawdzanie co pracownik robi na przerwie , gdzie jest, zaglądanie do szatni czy wychodzenie na pole żeby sprawdzić co robi i odrazu gadanie do kierownika głównego "oooo papierosek " itp . Tak bo jestem na przerwie i jest ona dla mnie . Są inni kierownicy zmianowi. Reszta sympatyczna. Natomiast kierowniczka zmianowa to której mówię ma układy z główną kierowniczką sklepu i nie ważne że robisz dobrze robotę , że jesteś ok i każdy Cie chwali.

Mck1611
@Zuzanna

Sama uważam że on tam jest stosowany przed jedną z kierowniczek zmianowych Panią Sabinkę. Obrabianie (usunięte przez administratora), docinki, dogadywanie. Wykorzystywanie nowego pracownika ponad siły fizyczne i psychiczne . Przez tą osobę Dostałam drgawek z płaczu . Reszta dziewczyn mnie uspokajała i pocieszała . Ale doprowadziła mnie do takiego stanu że musiałam wziąć tabletkę na uspokojenie. A jak wcześniej napisałam pracowałam wiele lat w Tesco, w Biedronce. Byłam kierownikiem , teraz jestem zastępcą kierownika w innym sklepie. Proszę sobie wyobrazić co musi się dziać tam w sklepie jeśli mnie osobę doświadczoną doprowadziła do takiego stanu .

@Baska

Marmax to big Brother od 6 do 22 ta sieć sklepów powinna zniknąć z planety ziemia

moonlight05@gmail.com
@Renata

Tak są inni kierownicy, pracownicy, kolezanki. Ale co, są " lepsi" od innych idealni? A I TAK INNI LUDZIE ,KIEROWNICY, PRACOWNICY, KOLEZANKI I.. , I TAK ROBIA ZAKUPY, W SIECI SKLEPOW "BIEDRONKA- BIALA". I INNYCH DLACZEGO ?

Rafał
@moonlight05@gmail.com

Skoro są inni kierownicy, pracownicy i koleżanki, to ciekawe, jaki jest ich wkład w budowanie takiej a nie innej atmosfery w firmie? O jakich "układach mowa?

Monnlight
@Rafał

A co się jak piszesz "ukladami" zaprzątać. Dłuższy czas robiąc zakupy w Tyczynie, kupując rogale "croassant" ..................usłyszeć zabawne zdanie, " to jest drożdżówka bo leży koło drożdżówki".

Klient@
@Zuzanna

A jak się dogadują?? To tak i nie widząc nowe twarze, które są i byly, pani koło 40 lat od marca już jej w pracy nie widać, zawsze miła na kasie, czy sklepie, pani koło 20 lat mała, dalej pracuje. Bo widocznie jak to mówią i w tym powiedzeniu, " wszystko zostaję w rodzinie" ta siostrzenica do tej, ta ciotka do tej, ta siostra do tej, to kurde jak się mają nie dogadywać. Widocznie tamta nie była.

Renifer

Chyba ci zapłacili za tę inwentaryzację? Mnie tak

Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Marmax Jurzysta sp.j. padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko SPRZEDAWCA.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Operations & Delivery Support Analyst / DataOps
Equinix Poland Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK DOŁOWY NIEWYKWALIFIKOWANY
Ornontowice
Universal Energy Sp. z o.o.

To tak dla jasności jak w końcu wygląda sprawa umowy względem magazynierów? Niektórzy pisali, że umowy na czas nieokreślony idą tokiem tak jak w każdej firmie ale widzę ze pojawiały się rozbieżne komentarze co do tego. w każdym razie czy jest w ogóle szansa by po okresie próbnym mieć już gwarant na czas nieokreślony?

Nie, dostaniesz tam tylko baj baj. Tak jak mówią pracownicy zmień sklep, na inny. Dużo Dużo klientów Marmax, kupuje na Delikatesach Centrum. Dozo nowych, ciekawe czy dostaną te umowy na czas nieokreślony. Idź podpytaj jakie mają umowy.

QWERTY

Hej, widziałam, że już ktoś właśnie pytał o te cala umowę na nieokreślony ale w kontekście kadr i plac. Mnie też ona by interesowała ale od strony sprzedawcy. Jest tu teraz ta oferta na stoisko mięsne i piszą w niej o tej umowie na czas określony. Wiadomo na jaki okres i co potem?

Lubię Marmax
@QWERTY

Tak jak w każdej firmie najpierw jest okres próbny 3 miesiące.Potem jeżeli zarówno ty jak i szefostwo będzie zadowolone umowa zostanie przedłużona .

ZGLSZ
@QWERTY

Podejmę się pracy w Marmaks, by naprawić ta prace tam, ale na kierowniczym stanowisku, jako kierownik lub kierownik zmiany mam długoletnie doświadczenie, inne oferty mnie nie interesują.

NIE
@Lubię Marmax

Nie jak w każdej firmie, to jest NIE PRAWDA, nie pisz o " każdej firmie" jak nie wiesz na jakie umowy zatrudniają. I NIE PISZ KLAMSTW. BO CALKIEM INNA POLITYKA PLACOWO- KADROWA JEST PROWADZONA. Tylko u Was takie dziadostwo, wszystkich, bez doświadczenia ledwie pelnoletnosc osiaignie i okres próbny. A ci Magazynierzy co tak potrzebowaliście gdzie są??? NIE MA ANI JEDNOEGO, TO NIE KŁAMCIE O PRZEDŁUŻANIU UMÓW, JAK TEGO NIE ROBICIE. MŁODE DZIEWCZYNY CO TAM PRACOWAŁY CHCIAŁY ZOSTAĆ GDZIE SA?. POTRZEBYJECIE A GDZIE TE CO BYŁY?? PRZEZ TYLE LAT NIKOGO NIE ZOSTAWILISCIE? A UMIALY ROBIĆ TO GDZIE SA? NA TYLE CO TAM JUZ BYLO, GDZIE PREFLUZYLISCIE UMOWY KOMU?? NIKOMU, bo na Waszych sklepach nigdzie ich nie ma.

Njc

Poco jest sens pisać glupie konentarze chyba że masz kompleks . Poco pisać obelgi i nie prawdziwe wypowiedzi. Przypominam że jest coś takiego jak IP. Jak sie sklep nie podoba to nie przychodź po co pisać. Zenada.

A widziałam jakiś czas temu oferty pracy dla ekspedientek tyle, że nie do Olchowy tylko na Czudec. Czy tam też może być podobna atmosfera jak teraz niedawno opisano? Kultura pracy jest podobna?

SD

Jaka kultura pracy??? Tam nie ma kultury pracy. Dla klienta się jest miłym a za chwilę między regałami się go obgaduje, dwulicowość jakaś. Już nie mówiąc o niedzieli handlowej, tylko rozmowy. Ale jak mają ochotę płacić za nie robienie nic niech płacą bo jem ciągle tylko źle.

@SD

I taki klient niczego o tym nie wie skoro sklep dalej odwiedza? Jakąś premie od obrotu można tutaj na spokojnie wyhaczyć? Od tej finansowej strony jak to wygląda?

Kk

No ciekawe czy się to podoba właścicielce!!!!!!!!!, jak "starzy" pracownicy niszczycie sklep, bo co xxx lat tam jesteście i możecie wszystko. To nazywacie praca wasze obowiązki obgryźć i wystawić klientowi na sprzedaż. Szok.

Stanisław Trzciana

Bardzo polecam Sklep Marmax Olchowa. Bardzo miła obsługa Panie ekspedientki zawsze gotowe z pomocą.

Faktycznie tu na sklepie maja takie pustki jak ktoś niedawno napisał? ja akurat patrzyłem za opcja pracy dla kierowcy i faktycznie tak jak podkreślono to urząd ofertę wystawiał. W tym przypadku te pustki na nic nie wpływają i tak rozwożę stale tyle samo? jakim autem?

Czy rozmowa kwalifikacyjna do Marmax Jurzysta sp.j. odbywa się w siedzibie firmy?

NA

Nie. Rozmowa odbywa się w urzędzie pracy, to UP daje kasę na Ciebie i Cie zatrudniają, a potem tam na sklepie którym masz pracować. Dziwię się za co w Marmax płacą tam. Ale wszędzie pusto, Czudec Tyczyn sklepy przy głównych drogach, parkingi duże, a sklepy puste. Więc spokojnie nie męcząco będziesz pracować.

Klient

Masz rację z chlebem .....w Tyczynie ekspedientka przy wykładaniu pieczywa potrafi zjadać wszystkie ziarenka i posypkę z czego się da wygląda to nieapetycznie .Panie ze stoiska mięsnego zanim wyniosą do sprzedaży pieczone udka czy ziemniaki też pierwsze muszą się najeść a KAMERY nic nie widzą. Sanepid koniecznie jak tak dalej będzie wszystko ZJEDZĄ

Klient

Na pierwszym miejscu , , co jest do zjedzenia zje pracownik,, klient resztki ochłapy ,tylko pogratulować ZALOGI !!!

Obecnie szukają sprzedawcy na stoisko mięsne i chciałabym się zgłosić, interesuje mnie jakie dodatki płacowe firma proponuje? Ze strony urzędu pracy wiem, że płaca na poziomie minimalnej krajowej, ale być może są jeszcze premie do tego? Podpowiedzcie proszę też jak się ma sprawa z układaniem grafiku pracy. Rzadko są sytuacje, gdy zmienia się on na ostatnią chwilę i kolejnego dnia trzeba lecieć do pracy, mimo innych planów?

SD

Jak będziesz w tym urzędzie pracy, to się zapytaj jaka dotację urzad pracy daje Marmax-owi, że tam będziesz pracować i na jaki okres. A najlepiej to uciekaj.

Hej, zajrzałem na Forum, bo wisi akurat oferta z urzędu dla bezrobotnych na magazyn do nich. Ja już pracowałem wiele lat jako magazynier, tylko zauważyłem, że nie napisali nic o tym, co tam się dokładnie robi. Czy to praca z jakimiś częściami, czy Pakowanie czegoś? Dajcie znać, do czego potrzebują. Najlepiej, żeby było bez dźwigania.

Plepla

Chciałabym wyvlrazic opinie na temat sklepu Marmax w Tyczynie. Nie rozumiem tych negatywnych komentarzy ludzi, którzy chyba na prawdę nie mają nic lepszego do roboty tylko chodzenie po sklepie i słuchanie albo podsłuchiwanie rozmów personelu. Najważniejsze żeby zostać obsłużonym, a to zawsze jest na miejscu. Panie są miłe i doradzą albo wskażą miejsce produktu. Takie opinie to piszą chyba buli pracownicy, którzy zostali zwolnieni nie bez przyczyny. Sama raz czułam od pewnej pani alkohol, potem już jej nie widziałam więc może się mści. Szkoda, że nie trzeba się podpisywac imieniem i nazwiskiem,zaraz ukazałyby się komentarze prawdziwych klientów a nie zawistnych ludzi. Często robię zakupy w tym sklepie i obsługa oraz zaopatrzenie są zawsze bardzo dobre, a kto nie rozumie i narzeka, to może spróbować zatrudnić się choć na chwilę w takim dużym sklepie to zrozumie co znaczy praca z ludźmi, bo kto tego nie przeżył to życia nie zna. Pozdrawiam panie ekspedientki :)

ByłyPracownik.
@Plepla

To piszesz bo pracujesz piękna opinie. O jaka Panią ci chodzi co było czuć alkohol?? Opinie takie same od 2018 do 2023 roku. Przez Urzad Pracy jest tylko zatrudnienie. Sama odeszłam z powodu (usunięte przez administratora). MIALAM DOSC PRACY W MARMAX W ATMOSFERZE (usunięte przez administratora) WSTAJĄC RANO I W NERWACH BOJĄC SIĘ IŚĆ DO RACY.

Hej, oni pokrywają koszta badań do tej książeczki sanepidowskiej, której wymagają w ogłoszeniu? Pytam, bo że trzeba mieć to się domyśliłem, no bo to w końcu praca z mięsem. Tylko właśnie chciałbym wiedzieć, jak to wygląda całe to przygotowanie do pracy.

JADZIA

Tak pokrywają, całe badania pokrywają oni, pracownik nie pokrywają żadnych kosztów z tym zwiazanych

@JADZIA

Te badania co kieruje Marmax są śmiechu warte pewnie ich zwyczajnie nie stać na nic innego!!! Jak zwykle trzeba zaoszczędzić na zwykłym KOWALSKIM!!!

@Marta

O co chodzi z tymi badaniami? To znaczy no wiem w jakim celu mają wystąpić ale czemu piszesz z góry o jakichś oszczędnościach, bo nie bardzo rozumiem? W jakichś jeszcze obszarach są one zauważalne? Również interesuje się ogłoszeniem, widzę że w zasadzie w różne miejsca teraz szukają, czy jest jakaś lokalizacja uznana za najlepsza pod względem warunków?

Niki

Jak badania to o zdrowie chodzi. Do innych firm badania trwają dłużej. Masz szczegółowe skierowanie na badania, na badaniach do pracy dowiesz się o swoim zdrowu więcej. Pewnie Pani chodziło o inna firmę, co szczegółowo badają i nawet nie dopuszczają, do pracy bo zdrowie nie pozwala. A tam każdy przechodzi.

LJ

Do Marmax Tyczyn Czydec czy inny to idź tam gdzie masz znajomości z kierownictwem bo nie ważne jak pracujesz. Pracownicy rządzą sklepami. A wlascicielka zwalnia jak każą pracownicy z kierownictwem.

@LJ

Tak jest w Tyczynie ...Jak się nie podoba koleżanka że stoiska mięsnego lecą do biura i opowiadają głupoty. Czy prawda czy nie WYLATUJESZ...nikt nawet z tobą nieporozmawia czysta (usunięte przez administratora)

@Kasia

Ale to często tak jest, że ktoś wylatuje po donosach kogoś innego? Czy to jakaś pojedyncza sytuacja jest opisana? Bo nie wiem co myśleć. A jak zwalniają, to okres wypowiedzenia umowy obowiązuje czy puszczają do domu?

Klient

Pewnie kierownictwo wTyczynie jest jak zwykle nie ogarnięte, nie ujęło wam tego dnia wolnego w grafiku .Wstyd i żenada o wszystko pracownik musi się upominać!!!@

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Marmax Jurzysta sp.j.?

Efektywność jaka?? Nic tam się nie zmieni. Jak tam same, siostry, siostrzenice, ciotki. I jak piszą układy z kierownictwem sklepu. To musi być dobra atmosfera jak w rodzinie.

Baska

Trzeba (usunięte przez administratora) żeby pracować i należeć do rodziny .Dziewczyny zwalniają się przez kierownictwo które jest odpryskliwe chamowate ( zero kultury) swoje niepowodzenia osobiste przelewają na pracownice .Jedna już zamieniona czas na drugą ......i niech się nauczą że bez nich Marmax się i tak kręci!!!

Ciężka ta praca u nich jako sprzedawca? widzę, że szukają teraz człowieka przez ogłoszenie, do przyjmowania dostaw i wykładania towaru głównie. Dużo dźwigania, powie ktoś? Bo tego się obawiam trochę, mam problemy z kręgosłupem.

BP

Nie. Towar ten sam o takich samych gramaturach, jak po innych sklepach. Większość się wykłada pojedynczo nie jest męcząco. Fajnie bo dużo przed końcem pracy skończysz. Potem tylko pomyśleć co jeszcze dołożyć bo ci braknie wody, czy papieru.

@Pracodawca, ileż można tolerować wyzywanie, wyśmiewanie klienta, odstraszanie. Pracownicy rządzą waszym sklepem. Sukienki wymiana? Jaka gdzie, nie stać ich na zakup sukienki? Czy sukienek. To tak mało zarabiaja, jak to do każdego gadają ze (usunięte przez administratora) zarabiaja ze grosze zarobią. Państwo pozwala na takie zachowanie? Nie umieją nic sprzedać. Jadzia taka mądra" zmień sobie sklep", jeden zmieni kolejny dziesiąty i następny.I dziękujemy za taką opinie brzydką, o kliencie.

Zostaw merytoryczną opinię o Marmax Jurzysta sp.j. - Czudec

• Jak się pracuje w Marmax Jurzysta sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Marmax Jurzysta sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Marmax Jurzysta sp.j.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 3 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Marmax Jurzysta sp.j.
  • Kolejowa 2A