Opinie o Agencja Pracy Kaja w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Agencja Pracy Kaja. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Agencja Pracy Kaja o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agencja Pracy Kaja w Kraków

sylwia

my tez na maj ale dno ;/

@sylwia

A skąd masz info ze na maj ?

X
@Marek

E-mail wysyłają i tam jest instrukcja co i jak zrobić dalej

@X

Mam e-mail od nich z kwestionariuszami itd tylko ze mi z kolei napisali ze termin rozpoczęcia pracy 1 marca ale dzwoniłem tam do agencji to kobieta z kolei powiedziała ze na pewno nie 1 marca bo najpierw trzeba wysłać im ten kwestionariusz z zaświadczeniem o niekaralności potem przysyłają jakies kolejne dokumenty ktore znowu trzeba wypełnić i odesłać itd. wiec to wszystko na pewno nie bedzie tak szybko...

alfons

malo nie macie czelnosci nawet zadzwonic do ludzi tylko p-odstawiacie jakies agenciarskie nicki i piszecie ze ludzie maja dzwonic co wy za agencja jestescie ludzie jednak maja racje co do was jesli tu nawalacie to reszty tylko sie domyslac

alfons

wy se jaja robicie w tej kaji? z ludzi co to ma byc za kibel maj? serio?? tyle rabanu a robota dopiero w maju? co za smieciarska agencja nawet o ludzi nie zadbacie tylko wasze sakwy sie licza aby byly pelne a ludzie to niby jacys bogacze? i maja czas i pieniadze aby siedziec 6 mc w domu az laskawa kaja zadzwoni albo nie?

Damian

wystarczy czekać:)

Firma Agencja Pracy Kaja poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
Limon

Szanse zawsze sa :) a na jakie stanowisko startowalas?

Damian

Ja dzwoniłem jestem na liście oczekujące powiedzieli ze mam czekać 4 dni i mi dadzą znać. Mam nadzieję, że się dostanę:)

Patka20

Był ktoś z was na liście oczekującej? Jak myslicie dostane się ?? Podobno osoby rezygnują

@Patka20

Osoby z oczekującej rezygnują ? Mam nadzieje , ze początek marca pojedziemy...

Patka20
@Limon

Ja jestem na oczekujacej liście i pani mówiła ze niektóre osoby rezygnują ( osoby z list zakwalifikowanych ). Jak myślicie jest szansa ze zwolni się miejsce dla mnie ? I

Ta robota moze byc nawet i od maja dopiero ale to nie jest potwierdzone info.

@Marek

Od maja? Serio? Kto by czekał tak długo? i czy to jest warte tej pracy?

@Grys

To nie jest potwierdzone info ale tak czy siak wczesniej niz od kwietnia nie ma co liczyć biorąc pod uwagę ze jest polowa lutego juz a trzeba jeszcze wysłać papiery itd oni musza zweryfikować poza tym maja byc tez jakies kursy online przed wyjazdem. Na Facebooku tam gdzie sa zdjęcia oferty pracy pisze ze początek pracy luty - maj poza tym jest również informacja ze kontrakt jest na 6 miesięcy. W czasie rozmowy były podane 3 terminy marzec kwiecień maj a koniec pracy 31 października.

@Marek

Nie wiem czy chcę czekać aż tak długo. Tak naprawdę podoba mi się ta praca, i są tam dość dobre warunki (pieniadze), ale nie wiem czy dam radę wytrzymać tak długo.

Grys

Powiedzcie mi, czy to zaświadczenie o niekaralności jest konieczne? I czy to potrzebne jest tym z Islandii, czy agencji?

@Grys

Konieczne dla Islandii . Spakowany już grys ?;)

Nobody
@Limon

Ja już się pomału pakuje, do zobaczenia na Islandi Limon i reszta ekipy :)

@Limon

Mam problem z tym zaświadczeniem. Jeszcze się nie pakuje bo nie wiem na razie od kiedy ta praca. Czy od marca czy od kwietnia. Czekam też na email od nich, aby chociaż troche wiedzieć co i jak dalej. A wy? Szczęśliwi, ze dostaliście tą robotę?

@Nobody

Co o tym myślisz? Myśle , ze można zarobić ... może warto poczekać .

Nobody
@Limon

No być może warto, ale ciekawe ile musimy czekać. Co o tym myślisz Grys?

@Nobody

Ile musimy czekać? Teraz to ja już nie wiem co o tym myśleć. Chcę jechać, jak najszybciej ale mam problem z tym zaświadczeniem. Myślicie, że da się to jakoś obejść, tzn czy im aż tak bardzo jest to potrzebne?

Gustavo
@Grys

Nobody co o tym myślisz ? Wypowiedz się ... dużo wiesz na temat tej pracy. Czekamy

Xyz
@Gustavo

Mieli przesłać e-maile z dalszymi wskazówkami... A póki co cisza, strasznie się to przeciąga.

Len
@Xyz

Przęsla maile ale AA sprawdza w interpolu, sądach i na policji każdego kandydata czy jest czysty. Dlatego tak długo to trwa

@Len

Oooo to dlatego tak długo musimy czekać. Nie spodziewałam się, aż takiego sprawdzania nas. No dobra ale powiedzcie mi np jak ktoś ma problem w sądzie to co później? Dostanie e-mail ze niestety ale nie dostanie pan/pani tej pracy bo ma jakiś tam problem z prawem itp. Może się tak zdarzyć?

Ktos tu pisał ze jest na liście rezerwowej

Grys

musisz zadzwonić, oni mają czas na wszystko ale nie na to aby nam wysłać jakąkolwiek wiadomość. także bierz telefon i dzwoń, szkoda Twoich nerwów.

@Grys

Tak, dokladnie zadzwoń do Kaji i będzie dobrze :) Oni mają 200 osób do poinformowania, mają ręce pełne roboty, więc też nie denerwujemy się na nich. Oni oprócz rekrutacji bieżącej na Islandię też muszą się zająć sprawami innymi, także spokojnie, łap za telefon i dzwoń.

Gustavo
@Koral

Dostaliście się wszyscy ??

@Gustavo

Czekamy na maila z dalszymi wskazówkami...

Dzwon osobiście

pola

Ja jeszcze nie mam odpowiedzi, strasznie długo to trwa

VIKING

Uff!! Jestem na liscie to na razie.

Michal

Tak jak Marek napisal trzeba dzwonic, lista juz jest, ale troche to trwa .... ja niestety jestem tylko na liscie rezerwowej.

Dzwońcie sami ja tez dzwoniłem osobiście info juz jest do zo na islandii

Myśmy zadzwonili osobiscie

bolek
@Koral

kolego nie wprowadzaj ludzi w błąd.

@bolek

Jak uważasz. Lista już jest.

bolek
@Koral

ja czekam na maila od nich

Do zobaczenia na Islandii ludzie :D dostaliśmy odpowiedź :D

@Koral

wysyłaja kazdemu z osobna?

Grys

jaka oszustka? o co chodzi?

Grys

Czy ktoś z Was dostał już odpowiedz? Na facebooku pisali ze odpowiedzi będą dziś, 10.02.17

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja Pracy Kaja - Kraków

• Jak się pracuje w Agencja Pracy Kaja?

Zobacz opinie na temat firmy Agencja Pracy Kaja tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agencja Pracy Kaja?

Agencja Pracy Kaja