Opinie o Agencja Pracy Kaja w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Agencja Pracy Kaja. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Agencja Pracy Kaja o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agencja Pracy Kaja w Kraków

Mariusz

Z fb Praca w Islandii: "Osoby, które dostały informację o przyjęciu mogą zgłaszać się do pracodawcy w terminie do 10 dni przed rozpoczęciem pracy. Osoby zakwalifikowane na miesiąc marzec mogą zgłosić się do pracy maksymalnie do 20 marca. Skan biletów prosimy przesyłać na mail: rekrutacja.islandia@gmail.com". Właśnie rozmawiałem z agencją jeśli mamy wysłane ostatnie papiery to pozostało kupić bilet i przesłać do nich skan. Oni prześlą do AA, a oni zajmą się nami na miejscu jak już wylądujemy.

@Mariusz

Pff, chyba nie do mnie ta informacja.... Ja to wiem, ktos- "J" pomylił rekrutacje... Hahahaha Mariusz, Piszesz " jeśli mamy wysłane ostatnie papiery", jakie ostatnie papiery? Te co drukowaliśmy z maila, o B.Check i ZONa, tak? Noi ponawiam... Jest tu kto.. na Cargo tak jak ja? :)

j

A kto was zatrudnia?IGS?

j

przeciez pracodawca mial kupic bilet do i spowrotem po zakonczeniu kontraktu.

@j

Tak? Gdzie masz takie info, jakiś link?

@Cargo

napewno nie bedzie kupowal biletu, bilet jest w naszym interesie. Chyba zartujesz..

Mariusz

@Rampa Deklarowałem się też na 01.03, póki co biletu nie kupuję jak polecimy w połowie marca to będzie dobrze także lepiej się wstrzymać z zakupem.

Firma Agencja Pracy Kaja poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
Rampa

Witam, jest ktoś już tak pewny pracy od 1.03., że wykupił bilet na samolot ?

@Rampa

Ja mam na kwiecień, a nie jestem pewna, bo jak mi w połowie marca powiedzą na maj... To jest kurcze tak trochę palcem po wodzie pisane... Ja nic nie wiem Islandia jest kawał drogi stąd a ja nie mam pojęcia czy wogole i kiedy bilet kupować... Po wysłaniu dokumentów Kaja mówi 3tyg+ sprawdzanie plus wyrabianie pass.... Chuolera wie serio

@Pff

3 tyg. ale chyba od wysłania dokumentów do czasu rozp. pracy. Ja czekam z biletem na potwierdzenie od agencji/Islandii że "ma pan pracę, prosze być na termin xyz", czyli jak bede wiedział że mam przepustke to bukuje bilet dopiero. Termin mam na 1 marca,ale do połowy max sie przedłuzy. Tak myslę. Zadzwoń i zapytaj czy nie da sie wczesniej wystartowac. Przy takiej liczbie ludzi na pewno beda rotacje od samego poczatku.

Alex

Ok, dzięki. Zostawię puste. Będę próbował jeszcze tam do Islandii dzwonić i jak czegoś się dowiem to dam znać.

Alex

Witam, dostałem maila i info na 1maj, dokumenty i link z rejestracją u nich na stronie airport associates. Próbowałem dzwonić na Islandię niestety nikt nie odbiera więc pytam tutaj żeby pominąć już pośrednika jakim jest biuro w Krakowie. Link był do rejestracji z która mam mały problem, mianowicie trzeba podać adres, i jeśli o sam adres chodzi to ok bo wchodzi polski, pytanko odnośnie kodu pocztowego. Możliwy jest tylko wybór z dostępnych islandzkich, opcji other w języku islandzkim tam nie znalazłem. Też tak mieliście, dostał ktoś info z tym co tam wybrac, znalazł ktoś jakieś rozwiązanie? Bez postalcode nie mogę nic więcej zrobić na stronie m.in. sprawdzić statusu.

@Alex

ja wybrałam pierwszy lepszy bo szczerze, nie wiem ...

@Alex

Ja... Otworzyłem tego linka... Wiedziałem ze tak bedzie, wiec NIC z tym nie robie. Tak naprawde to tylko link aplikacyjny jakbys aplikowal o prace. Chyba dla nas jest zbedny... b prace dostalismy.

@Cargo

Ja tez tego nie wypełniałem

Cargo

Nobody próbuj tam dzwonic ,gadaj z ta szefową.... Może jakoś Cie przecisną na wczesniej. Czesc ludzi tych od marca nawet zrezygnuje pewnie... Wiec zadzwon, powiez ze jesli ktoś z "marcowych" z jakiegos działu zrezygnuje to Ty jestes chetny bo Ci sie pali od zaraz. Mysle ze spoko sie da. Nie bedzie chyba kolejnych... Moze cos na maila jakies testy do ISAVI albo cos,ale nie bedzie wiecej zadnych chyba papierków, tak mi sie wydaje. Jak sprawdza nas na miejscu- to wyrobia nam przepustki,i tylko o to chodzi. Słuchajcie... moze wbijemy sie na fb, i tam bedziemy ze soba nadawać, co Wt na to Panowie? Na tej stronce co podali z Agencji- Islandia Praca, pasuje? Albo niech ktoś zapoda gdzie... Bo co tu bedziemy bili piane... ;)

@Cargo

Wole gadać tutaj tam oni mogą usuwać posty itp. Poza tym chyba nie pojedziesz w ciemno dopóki nie bedziesz miał w ręce umowy na której bedzie napisane ile bedziesz zarabiał od kiedy do kiedy praca itd.

@Marek

Gdyby nie to, że dowiedziałem sie ze ludzie tam na miejscu pracuja, sa zadowoleni i nie narzekaja ,kasa na czzas godziny wyrobione, zamieniac sie mozna na zmiany itd... i nie chcą wracac do PL, i zostaja na stałe,to bym sie stresował. Z tego co wiem od ludzi z Islandii, warunki mieszkaniowe OK, a tam jest dramat z mieszkaniami... Czekam na potwierdzenie że przepustka wyrobiona i od kiedy do pracy, kupuje bilet i lece. Mysle ze za rok juz sie tak nie zadzieje... bo ludzie zostają... i wcale sie nie dziwie. Tez mam cisnienie, i chciałbym od juz,ale wyczekam... Jesli chodzi o warunki umowy, rozmawialem na interwiev z managerem. O shift'ach, o kasie, o zamianach itd... Mi pasuje, i nie sądze żeby było inaczej w realu na miejscu. Nie znalazłem NIC i nie s lyszalem niczego negatywnego na temat pracy tam na miejscu ani o firmie.

@Cargo

Kazdy by chciał byc tam jak najszybciej.

@Marek

Od kiedy masz termin w mailu?

1 marca

Cargo

Hejka... Dostałem maila że zaczynam od 1 marca. Zapytałem co z biletami,czekam na odpowiedź, a z tego co wiem agencja czeka na odp. z Islandii. Ppaiery wydrukowałem, jutro odsyłam. Nie sadze żeby poszło do 1szego marca,ale czekam na potweirdzenie od kiedy i na kiedy bukowac bilet. Z tego co wiem, różne terminy ludzie dostali bo ktos w agencji mowił ze kilkanascie osób rusza od marca, i ponoc 3 osoby z mojego działu. Cargo-Watrehouse. Jest ktoś?? :) Pozdro, i mma nadzieje ze jak najszybciej wylecimy. P/s. Rozmawialem z ludzmi którzy tam pracuja dl firmy docelowej na miejscu. Zadowoleni i kasa dobra itd. Agencja nie jest pracodawcą, więc nic nie ma z nami wspólnego od momentu jak polecimy. Tez mam nerwa i cisnienie... Bo kazdy dsien to masakra,ale czekam i wyczekam bo warto. Pozdro, a jak ktos na Cargo-Warehouse to dajcie znac ;)

@Cargo

Skąd masz info ze akurat jestes tam ?

@Marek

Nie rozumiem? Z agencji....

@Cargo

No wlasnie o to mi chodziło bo ja tez dostałem maila ze od 1 marca ale tam nie pisało nic na jake stanowisko itd. i dzwoniłem do nich ale nic mi nie mówili o stanowisku tyle ze sam tez nie pytałem. Papiery jutro wysyłam wypełnione itd. ale nie wiem czy to czasem nie jest tak ze kazdemu mówią to samo ze juz od początku marca i ze bedą informować o dokładnym terminie a tak na prawdę sami dokładnie nic nie wiedza.

@Marek

Chyba nie... bo jak sie pytałem czy wszyscy od marca to mówia ze czesc od marca, czesc od kwietni i od maja. Teraz dzwoniłem to mowią że dostali info że od 1szego nie,ale na poczatku marca jak tylko powyrabiaja nam przepustki. Kazali zadzwonic za 2 dni okolo co dokladnie z biletami. Zadzwoń, zapytaj sie na jaki dział idziesz... itd. Moze bedziemy rzem pracowac? ;)

@Cargo

To ze cześć od marca cześć od kwietnia i cześć od maja to juz na rozmowie w Krakowie mówili z kolei jak ja rozmawiałem telefonicznie to kobieta mówiła ze po odesłaniu tych dokumentów co teraz przesłali wyślą kolejne i byc moze tam juz bedzie umowa o prace itd. ale najpierw chyba musza zweryfikować to zaświadczenie o niekaralności tak mi sie wydaje.

Nobody
@Marek

Ciekawe jak to jest jak mam termin na 1 maj ? Jak myślicie ? Jest szansa lecieć szybciej ?

@Nobody

Nie mam pojęcia wiem tyle ile Ty i inni tutaj

Gabi
@Cargo

ja też mam zaczynać od 1 marca na cargo. Bilet zabukowany na 10-go z Katowic. Trochę mnie martwi, że nie ma żadnych potwierdzeń od samego pracodawcy, ale ... co kraj to obyczaj. Nerwy są bo to nie wyjazd na tydzień, stres co spakować, ile i czego. Ktoś coś podpowie? ;)

Wujek Dobra Rada
@Gabi

Zaczynasz od 1 marca, a bilet masz na 10? Dziwne. A do tego co masz spakować - chodzi głownie o odzież. Pogoda w tym kraju nawet na wiosnę może być trochę zdradliwa - a więc jakaś dobra kurtka (tzn. nie jakaś tam wielka zimowa), ale solidna, odporna na wiatr i deszcz. Śniegu wielkiego już nie powinno być, więc buty wystarczą w zasadzie takie zwykłe, całoroczne. Reszta całkowicie wg uznania. Z mojego doświadczenia - ważny jest dobry niezawodny laptop. Siedzenie nad kompem to będzie jakieś 90 proc waszej rozrywki w wolne dni. Piszę tak, bo zakładam, że znakomita większość będzie chciała jak najwięcej zaoszczędzić, by jak najwięcej zabrać do kraju. A wszelkie wyjazdy krajoznawcze gdzieś dalej, wyjścia do knajpy etc - to jest bardzo kosztowne. Piwa w knajpie nie kupicie za mniej niż 1000 kron (czyli jakieś 37 złotych). Komputer misi być niezawodny, bo jeśli nawali, to trudno jest wysłać z Polski poczta drugi na Islandię. Przesyłka zostanie prześwietlona na cle, zatrzymana, będą wyjaśnienia co to, czy nowe, pewnie każą płacić cło etc. Ja tam miałem z modemem do komputera. Faceci, zapaleni wędkarze mogą zabrać wędki, potem to fajny sposób na zabicie czasu a i świeża makrelka jest na patelnię. Tylko wędki muszą być nowe; używane każą wam na wasz koszt zdezynfekować jeszcze na lotnisku. W wizzair macie 32 kilo bagażu. Warto o wykorzystać w 100%. Właśnie na żarcie, bo dzięki temu zaoszczędzicie trochę na początku., Można zabrać np. kasze gryczaną (na Islandii polska kosztuje drogo), jakieś mięcho (tylko fabrycznie pakowane, nie wiem czy jest jakiś limit wagi, ale zawsze jest szansa, że nie będą trzepać na lotnisku). I tak to. I po raz kolejny zalecam spokój. Powoli się przygotowywać do wyjazdu bez niepotrzebnych gwałtownych przejść. PO co się samemu niepotrzebnie żołądkować?

Gabi
@Wujek Dobra Rada

dzięki za wskazówki :) 10-tego wylot bo powiedzieli, że do 20-tego można przylatywać bo i tak nie rozpoczniemy pracy dopóki nie zostaniemy sprawdzeni przez policję. Dlatego też wolę lecieć później, na spokojnie niż na wariata na 1-go i siedzieć tam ;)

Tim
@Gabi

Witam co do rejestracji na stronie internetowej ... pomoże ktoś. Jaki islandzki adres wpisywaliscie ?

@Tim

dosłownie 30min temu dostałem telefon z informacja że w postalcode wybrać trzeba cokolwiek, działa

Większość osób ma problemy z czytaniem ze zrozumieniem, z obsługa kalendarza i chyba lubią być manipulowani. Maj to nie marzec.

Pff

My jedziemy na miesiąc lub dwa do Holandii, przynajmniej czas nam zleci czekając na odpowiedź Airportow. A jakąś kasa wpadnie.

oczywiscie alfons

i zas te agenciarskie siury sie wypowiadaja czy wy nie widzicie co sie dzieje z kogo wy debila robicie znajdz se na ten okres cos? wy naprawde macie w tej agencji cos z glowami potraktowaliscie ludzi jak stado baranow i tyle wprowadzajac w blad i liczac ze ludzie sa tacy ograniczeni ze se nic innego nie znajada? mowa byla od marca to od marca a co to kogo interere ze wy macie to czy tamto jestescie agencja i sie podjeliscie takiego zadania od nas sie wymaga wiele wy to co tam tak o jestescie przypadkiem czy jak? pokazaliscie ze nie potraficie to przyznajcie to na co jakies gadanie i kretactwo i smieszne wykrety nie jestescie agencja godna zaufania

x
@oczywiscie alfons

Zgadzam się z Tobą. Powinni powiedzieć na samym początku, że rozpoczęcie pracy jest w maju. A tak to ludzie aplikując tam mieli nadzieję, że w marcu wyjadą. Nie wierze, że pracodawcy z Islandii nie wiedzieli kiedy potrzebuja ludzi, myśle że ta agencja bardzo dobrze o tym wiedziala. Do tych z agencji: informujcie ludzi o tym jak wygląda sytuacja z góry, aby potem nie było takich problemów jakie są teraz. że ludzie rezygnuja bo nie beda czekac, inni ze w ogóle nie dostali odpowiedzi od Was. Inne agencje dzownią do ludzi, aby ich poinformowac że dostali tą prace albo że jej nie maja. Logiczne, tak postepuje normalna, ZORGANIZOWANA agencja pracy w Polsce.

Javier Pena
@oczywiscie alfons

Alfons ... jaki masz problem ? rozpakuj walizki ... zaraz sezon na zbior ślimaka rusza to bedziesz chodzil ... a ceny ida w gore ... nie podoba sie , nie jade i tyle w temacie ... po co skladalec cv ?

X
@Javier Pena

Zrozum jedno ze początek pracy był na marzec wiec się nie dziw ze ludzie tak reagują. Czuja się oszukani!

to ja alfons
@Javier Pena

javer agencyjny plebie na slimaki cepie to se swoja matke wyslij ja o dupie ty o zupie powiedzialem ze KAJA jest szaletowa agencja tylko dlatego ze sie calkowicie mija z faktami naobiecywali ludzie sie nakrecili problemu niemam bo klade lage na takie siury jak KAJA pelno w polsce takiego kwiatu co nie zmienia faktu ze KAJA klamie mija sie o 3-4 mc z prawda wiec jesli tu zawodzicie to reszty tylko sie domyslec p.s KAJA nie wysylajcie tego typu ludzi na fora bo to nic nieda ludzie maja opinie o was

Exacly

Sprawdzają na policji, interpolu , sądach, karalnosci przecież na takie informacje czeka się do 3 miesięcy...

Pff

Ok, super to teraz wysyłamy sto tysięcy dokumentów i znowu trzeba czekać bo nie wiadomo czy do czegoś się nie doczepia i w efekcie totalna kicha... I kolejny miesiąc psu w zadek. Spoko fajnie .. A co jeżeli przyjmą i co w połowie marca powiedzą proszę dostaliście się pracą od kwietnia i jak bilet kiedy, przecież nie da się z dnia na dzień zamówić biletu chyba, że ma się wolnolezace 10tys.

Raf
@Pff

Ale jaki masz problem ? Kto chce ta prace to poczeka ten okres cierpliwie ... jakie 10 tys ? Znajdź sobie coś w Polsce na ten okres i tyle ... praca wyglada super tak samo jak zarobki Wiec może warto poczekać ? Nie przyspieszymy tego .

Valeria valez
@Raf

Nobody dlaczego się nie wypowiesz ? Wiesz dużo na temat tej pracy ale milczysz a my się głowimy ... co o tym myślisz ?

@Valeria valez

Szybciej niz od kwietnia to moim zdaniem nie ma nawet co liczyć

Nobody
@Valeria valez

Słuchajcie nie wiem czemu się mnie pytacie, bo ja nic nie wiem o tej pracy. Ja byłem na Islandi ale palcem po mapie. A tak ogółem to nie chcem mi się już żyć.

@Nobody

Daj spokoj bedzie dobrze pojedziesz na Islandię zarobisz gruba kasę tylko trzeba byc cierpliwym

Ochoa Fabio

Nobody co tym wszystkim myszlisz ? na kiedy dostales termin ? wszyscy na 1 maj dostaliscie ? bo juz nie wiem ock

Kimi

to po co skladaliscie cv skoro tak teraz cisniecie ? no sesns ziomki

Grys
@Kimi

Bo była mowa o 1 marca...

Mariusz

Ludzie jeśli macie jakieś wątpliwości to dzwońcie. Wczoraj dostałem potwierdzenie, że się dostałem, a dzisiaj przysłali mi maila z dalszą instrukcją. Deklarowałem się na marzec, praca na rampie. Jeśli faktycznie było tak duże zainteresowanie to się nie dziwię, że nie do końca wszystko przebiega sprawnie, dwa to jest praca na lotnisku bez szczegółowej kontroli się nie obejdzie nie w tych czasach. Powodzenia i do zobaczenia!

Pff

Czy jest ktoś kto nie dostał jeszcze info jak np ja :-/

X
@Pff

Ja dzwoniłem w piątek, kobieta powiedziała mi ze wyślę e-mail w poniedziałek bądź wtorek a tu wtorek i nie mam nic. Ta agencja to naprawdę wielkie (usunięte przez administratora) Alfons ma racje w 100%

alfons

kolego islandczycy nic nie mieszaja jedyne kto miesza to kaja nabrali roboty i sie obrobic nie moga pazerne kanalie tyle ze to my cierpimy stresy niepewnosc etc bo ludzie chca pracowac tyle ze kaje to nic nie interesuje jak pisalem aby sakwa byla pelna a ludzie pogadaja i skoncza to jest polska agentura jeszcze nie wiecie jak to dziala? zdziwienie? polak polakowi wilkiem jesli mowa o $$

Z
@alfons

jesteś doskonałym przykładem na to, że polak polakowi wilkiem, nie masz zielonego pojęcia jak wygląda praca w agencjach , a wielkiego znawce udajesz. Isladczycy dyktuja warunki a kaja zapier.... zeby ze wszystkim nadązyć, mogę ich spokojnie polecić, to jedna z lepszych agencji, w którymi mam do czynienia. Może nie dopuszczasz do siebie myśli, że wcale nie jesteś dla islandczyków odpowiednim pracownikiem, zamiast narzekać na czym swiat stoi to weź się lepiej do jakiejść roboty, no chyba że za marne grosze za które tyle ludzi pracuje taki hrabia jak ty pracował nie bedzie, nie pasuje ci , nie aplikuj

alfons
@Z

hahahahah prosze jak kaja sie broni obronca wielki czy naganiacz agencyjny? kto byl za granica ten wie a kaja jest jedna z agencji ktore nalezy spakowac do wora kloacznego i spuscic w klopie tyle idziecie po ludzkiej biedzie do celu a to sie zemsci bo karma wraca na to wplywu nie macie i nie zaplacicie nikomu by bylo inaczej wiec skoncz sie tu pocic agencyjny bobie zwies nosa i nara

pff

Ty przynajmniej wiesz kiedy lecisz.... a ja niewiem nic

La Quica
@pff

Nobody co o tym wszystkim myślisz ? Wypowiedz się ...

@La Quica

Co ja myśle, myśle , że strasznie długo to trawa. zadnych e-maili z informacjami , zadnych wiadomosci, jestem na liscie i to jedyne co wiem...

Pablo
@La Quica

Wiesz myślę , że to wszystko za długo trwa ale nie jest to wina agencji. Ci Islandczycy coś mieszaja. Nie jest to takie proste się okazuje tam robote dostać. Chyba muszę wybrać się gdzie indziej.

Carrillo
@Pablo

Może warto poczekać panowie ... co o tym sądzicie ? Ja chyba poczekam ... ale mam nadzieje , ze szybciej pojedziemy

Murphy
@Carrillo

Ja chyba nie czekam Panie Carillo. Tu każdy pisze co innego. Już nie wiadomo komu wierzyć. Pierd..ole to, wracam do Lidla na ciecia.

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja Pracy Kaja - Kraków

• Jak się pracuje w Agencja Pracy Kaja?

Zobacz opinie na temat firmy Agencja Pracy Kaja tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agencja Pracy Kaja?

Agencja Pracy Kaja