Opinie o Agencja Pracy Kaja w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Agencja Pracy Kaja. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Agencja Pracy Kaja o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agencja Pracy Kaja w Kraków

jest i alfons

wujek po co sie tam jeszcze dusisz jak takie guwno co drogi na zewnatrz znalesc nie moze kaja to smieciowa agencja i tyle niekompetentna a dupy sciskaja bo nic zrobic nie moga tylko wysylaja takie dewoty jak ty aby spamowaly i komentarze przesowaly w gore ale niestety sa ludzie jak ja i powiem co mysle zawsze te twoje dewagacje wywody smieciowa retoryka nic nie wniesie ludzie nie sa tacy tepi jak se myslisz czlowieczku jak by bylo inaczej to tez bym powiedzial ale nie jest i po to jest ta strona aby informowac przed zagrozeniem ludzi nie wszyscy byli za grania nie wszyscy wiedza jak takie agencje jak KAJA plywa na ludzkiej biedzie wiec nie nakrecaj sie drewniaku i zwies nos

@jest i alfons

Owszem, ludzie nie są tępi i spokojnie czekaja na swoja kolej nie zważając na krzykipanikarzy. Yo, yo - zagrożenie. Złe agencje, Qrvy i (usunięte przez administratora) Tylko jakos doświadczenia ludzi z zeszłorocznego turnusu temu przeczą. Odczekali swoje, wszystko załatwili, pojechali, popracowali, zarobili. W tym roku jadą jeszcze raz. Szach, mat. Alfons zniknij

Twoja Stara

To będzie trochę off top ale postaram się Was uspokoić ;) Mieszkam na Islandii od roku. Przyleciałam z rekrutacji IGS czyli firmy obsługującej drugą połowę lotniska. Nabór prowadzili Polacy pracujący tam od lat, a jednak wszystkie Wasze problemy były naszymi problemami. Czekanie na ostatnią chwilę na bilety itp. Umowa na miejscu, czyli na naszą polską logikę - lot przez pół świata w ciemno. Ale już po przylocie emocje opadły. Poznałam wiele osób mających za sobą pracę w innych krajach i raczej większość oceniało Islandię lepiej niż np Holandię. Mieszkania nowe, darmowe autobusy z Asbru kursują co pół godziny do sklepów i centrum Keflaviku, darmowy bus pracowniczy, dwie różne stołówki. Sami zobaczycie jacy są Islandczycy i wyluzujecie. Weźcie ze sobą jakiś prowiant - w teorii do 3kg można wwieźć, jeśli Was złapią na 5kg to mówcie że macie pracować na tym lotnisku ;P Przestrzegajcie tylko limitów alkoholu bo kara wynosi 7.000 ISK - tyle ile tutaj 0,7 whisky. Ceny w sklepach ok 1,5-3 x wyższe niż w PL. Dużo rzeczy lepiej kupić w na miejscu w Ikei niż wieźć je kosztem np leków, bo w aptekach ceny są z kosmosu więc zaopatrzcie się w Polsce. Możecie naprawdę liczyć na dużo nadgodzin w sezonie, a przy obecnym kursie korony zarobicie wtedy na czysto kilkanaście tys zł. AA rozwija się bardzo gwałtownie stąd to całe zamieszanie wokół nieudolnej rekrutacji. Na miejscu czekają na was kontrakty, zawsze możecie skorzystać z pomocy związków zawodowych, a każdego ostatniego dnia miesiąca zobaczycie wypłatę na koncie ;) Jeśli chcecie to złapiecie tu bez problemu drugą pracę.

@Twoja Stara

Szkoda zachodu i Twego wysiłku. Niejaki Alfons zaraz Ci napisze, że jesteś podszytą konfidentką z Kai

Marek.

A ja mam bilet kupiony i jestem w większym stresie bo dalej nie background chceck... Przylece i będzie "dziękuję dowidzenia"... Ja już to coraz czarniej widzę... A ta grupa na Facebooku to po kierować skoro najważniejsza osoba się nie odzywa? Też miałem zatarcie z pracodawcą i sam się zwolnilem...

Olli

No właśnie o to samo pytałem (w odpowiedzi dostałem jakieś pierdu pierdu od Pana wszechwiedzacego ale nic konkretnego) o te background check... Bilety kupione bo kazali ale nic dalej nie wiadomo. A jeszcze kursy online.. A kursy online tylko po background chceck

Firma Agencja Pracy Kaja poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
Alex

Czy ktoś z zaczynających 1 maja otrzymał jakiekolwiek informacje od pracodawcy islandzkiego? Oprócz terminu rozpoczecia pracy na 1maj i linku do logowania na strone z aplikacja z biura kaja. Pytam gdyż Pani przez telefon oznajmiła że czeka sie do dwóch trzech dni od rejestracji, a u mnie juz tydzien mija. Pozdrawiam

Matu

Jak wyglada background check? Ile trwa? Wylatuje 13 i ciekawi mnie to, niby czysty jestem z jednym pracodawcą miałem problem moze cos o mnie nagadac... ciekawe :D

Olli

Wystarczyło napisać 'Nie, jeszcze nie'. Nie potrzebny był kolaborat.....

@Olli

Przepraszam, jesli poczułeś się dotknięty. Po prostu cały czas chodzi mi o to, by ludzie niepotrzebnie popadali w nerwy. Bo po co? Czeka Was (tzn. nas) w sumie nielekka praca z dala od kraju, w kraju, który różni się od wszystkiego, co dotąd widzieliście. Choć jednocześnie atrakcyjnego, szczególnie latem. Tak czy naczej tylko spokój może nas uratować. Islandczycy mają na to swoje święte powiedzenie - "ekki stres". Czyli żaden stres. Zostało nam trochę czasu przed tą półroczną emigracją (dla niektórych pewnie dłuższą). Warto go wykorzystac jak najlepiej, bez zbędnej nerwowości. PS - co to jest kolaborat? Elaborat kolaboranta? Z nikim nie kolaboruję, ani z Agencją Kaja, ani tym bardziej z APA (no chyba że pracę uznać za bardziej rozwiniętą formę kolaboracji :) Trzymajmy się; mniej nerwów, więcej uśmiechu

Olli

Hej czy ktokolwiek z Was dostał 100% potwierdzenie, te background check itd? Zamawiać nie zamawiać biletów, zamówię a okaze się że nie.... Masakra.. Dajcie proszę znac

@Olli

Sorry, ale trochę nie nadążam, pewnie jak każdy człowiek starszej daty. Co się ma okazać? Że weryfikacja wykaże, że byłeś skazany/oskarżony w sytuacji jeśli nie byłeś? Wybacz, ale to nie Abu Ghraib. Jeśli jesteś czysty, to nie masz się czego bać. No chyba, że nie jesteś. Tylko po co w takim razie aplikowałeś na stanowisko, na którym wymagana jest absolutnie nieposzlakowana opinia? Wybaczcie, ale przyglądając się podobnym "dramatom" opadam z mięsa. Ja kupiłem bilet i spokojnie czekam na kolejne wiadomości, wyluzowany jak hrabia Roztocki. Jeszcze raz apel - wyzbądźmy się immamentnej dla naszej nacji podejrzliwości i niecierpliwości. Wszystko idzie swym powolnym tempem we jedynie słusznym kierunku. Zrozumcie jedną zasadniczą rzecz i miejcie ją stale na uwadze - firma nie po to wynajmuje agencję tysiące kilometrów od swej siedziby, nie po to wysyła tam na kilka dni prawie 10 najważniejszych pracowników dla rekrutacji nowej załogi, by potem tę załogę wystawić do wiatru. Uwierzcie mi, tam umieją liczyć pieniądze. Może właśnie dlatego, by potem móc płacić Wam za prostą robotę miesięcznie NETTO dwie polskie miesięczne średnie Gusowskie wypłaty BRUTTO i jeszcze przy tym wyjść na swoje. Generalnie głowa do góry

Kamilla

Ja tam nic nie dostalam :( czy wszyscy na kwiecień dostali tego e-maila?

@Kamilla

Jesli nie dostalas, to zapewne dostaniesz. Do tej chwili ciesz sie weekendem, co tez i ja czynie :)

johny

no i jak sytuacja ? ktos cos wie wiecej ? ja niby po rozmowie w krakowie z babka islandka mialem od 1 marca leciec a z agencji mail ze od 1 maja.. i nie wiem co robic .. dzownie do agencji nie odbieraja, pisze maile nie odpisuja.. ktos cos wie ??

Generalnie to w ogole średnia akcja wszystko na gębę zadnego papieru w rękach kompletnie nic zadnego potwierdzeni człowiek leci na Islandię i na miejscu sie dopiero wszystkiego dowie co i jak

@Marek

No właśnie... A obiecanki macanki były... O potwierdzeniu zatrudnienia.... o tym że na wsyztskie pyatnia nam odpowiedzą... Aby nas tylko wypchać... Bydło sie ogarnie samo na miejscu...

Grys

A Alfonsa nie chcieliście słuchać. Miał rację!

Agent

Fakt.... Agencja nabrała roboty i jak dzwonisz i pytasz o konkrety to lament bo "mamy tu 300 osób". Z tej rekrutacji zyja caly rok. Nic od siebie... Póki bylismy kandydatami to ciu,ciu,ciu... Pewnie Islandia płaci 'od łba" zakwalifikowanego. Poza tym... Im dalej w las... tym.... NIC NIE WIEMY. Pańcie jedynie co potrafia powiedziec to to że na miesjcu sie dowiemy. Mam nadzieje ze pójdzie bez turbulencji, a jeśli bede juz na miejscu, nie omieszkam porozmawiac z HR'em komu zlecają taką rekrutacje. Nic nie wiem. Czy bedzie jakaś posciel czy nie, itp.itd... Żenada... Jesli cokolwiek ktokolwiek wie, niech pisze. Pozdrawiam,

@Agent

Cześć. Witam na forum. Właśnie się dowiedziałem, że pościel bedziemy mieli. Myslę że na miejscu reszte juz ogarniemy sami z nimi bezposrednio. Kupiliscie juz bilety?

Pff

A ja się zastanawiam bo przylot mam o 19:40 w Keflavik czy to za późno nie będzie.... Czy nie spędzę nocy pod mostem... Czy mnie ktoś przyjmie. Ale nie ma innego bardziej korzystnego lotu

j

IGS Ground Services-Rekrutacja 2017 na facebook pracodawca placi za bilet

alfons return

wujek ty agenciarska podstawko co ty myslisz ze ludzie to takie tepe dzidy jak ty czy co wy wyprwiacie? w tej agencji ta strona jest po to aby sie ludzie swobodnie wypowiadali incognito i jesli cos jest nie tak z ta agencja to ludzie beda tu bili pjane czy wy na lby upadliscie? ba pisza i w 90% jest to prawda bo takie cwaniury jak kaja wlasnie sie slizgaja na polskiej biedzie wiec piszcie se co tam wam sie podoba prawdy nie ukryjecie jestescie felerna agencja nabraliscie roboty i sie obrobic nie potraficie dobra agencja by se nie pozwolila na takie niedopowiedzenia ludzie sa glodni pracy nie waszego trajkotania z marca zrobiliscie maj nic nie powiedzieliscie bo dobrze wiedzieliscie gdyby byla mowa o maju od poczatku to byscie nie zarobili wiec skoncz te swoje wywody o rybiej i o dniu niepodleglosci nabierajcie se ukraine nie rodakow karma wraca

@alfons return

Nie wiem o czym bredzisz - nie jestem z agencji. Jak jestes taki glodny pracy to zapraszam do OTTO albo Workforce'a. A jak nie jestes taki tepy jak sie tu przedstawiasz, to chyba byles w stanie douczyc sie jakiegos konkretnego fachu, co by nie zebrac o robote, ktorej jak mowil prezes na spotkaniu nikt z miejscowych nie chce, tylko jak panisko bys przebieral w najlepszych ofertach. Mnie akurat pasuje - znalazlem robote tymczasowa w Polsce. Przez agencje, ale na umowe o prace. Jest jakas tam premia, dwa dni urlopu za kazdy miesiac pracy. I to w regionie raczej kojarzacym sie z bezrobociem. I na stanowisku typowo technicznym, choc zarowno wyksztalcenie jak i doswiadczenie mam "tumanistyczne". Mozna? Przyjdzie termin wyjazdu to bossowi powiem hasta la vista bejbe. Ale jojczyc i plakac nie bede. Kiedys bylo takie przyslowie - najales sie za psa to szczekaj. Takie sa czasy - jesli juz zdecydowalem sie byc tymczasowym pracownikiem do prostej roboty (nie oszukujmy sie), to nie bede z siebie robil primaballeriny. Bo co szkodzi ludziom z AA w przyszlym roku rekrutacje zrobic nie w Krakowie, ale np. w Bratyslawie czy nawet w Kijowie? Towar jest towar, jak pisal Lece Bo Chce. Dopiero wtedy polska bieda zakwitnie wszystkimi kolorami. A swoja droga twoje zawodzenie nic tu nie da - reka ktora daje zawsze jest nad reka ktora bierze; nie podoba sie - zrezygnuj

Hej?

Mam pytanko, czy ktoś bukowal już bilety mając termin na kwiecień?

Lece Bo Chce

@wujek faktycznie jak masz do wyboru Islandię a szklarnie w Holandii, nie zastanawiaj się. Życzę powodzenia i nawet większych rabatów u okolicznych rybaków. Polecam stan gdy nie osadzasz wszystkich swoja miara... PS Proszę nie kontynuujmy bo tylko spamujemy.

Wujek Dobra Rada

@Cargo - w sumie wiedziałem, że padnie takie pytanie; widać duch ORMO w narodzie nie ginie, wszyscy czujni jak łanie przy wodopoju. Zważywszy na poziom pytania miałem nie odpowiadać, ale nie zamierzam dawać powodów do wątpliwej radości. Otóż przyjechałem na jakiś czas do Polski z uwagi na kłopoty zdrowotne jednego z członków rodziny. Dla mnie rodzina to wielka wartość, nie wiem jak dla ciebie. W tym samym czasie Islandię dopadł największy od lat strajk marynarzy dużych trawlerów. Efekt? Długi przestój fabryk i pracownicy na zasiłkach (rzędu 7000-8000 złotych). W międzyczasie pojawiło się ogłoszenie z AA, więc pomyślałem, że skorzystam. Przekonał mnie pracodawca i pewność zakwaterowania, bo jak pisałem ostatnimi czasy to duża wartość. A co do Lece Bo Chce - widzisz łaskawco, nawet nie masz pojęcia za co powinienem być wdzięczny tamtemu krajowi i tamtym ludziom. W każdym bądź razie nie jest to byle co. A jeśli założyć, że praca to taki sam towar jak bułki - nie podoba ci się ten dostawca towaru - wybierz drugiego i nie jojcz. Zawsze możesz jechać z OTTO do szklarni albo zającować w magazynie. Terminy mają zwykle na przedwczoraj, nie trzeba czekać w niecierpliwości. Do tego ekologiczne zakwaterowanie w bungalowie umieszczonym w środku praniderlandzkiuego boru kilometry od cywilizacji. Wraz z sebixami z Polski, w wolnych chwilach miłośnikami taniego piwa, rapu puszczanego na full w środku nocy i chrzczonej marychy kupowanej weekendami na De Wallen w Amsterdamie. Jak widzę będziesz spełniony.

Lece Bo Chce

@Wujek (usunięte przez administratora) jakbys z agencji pracy byl i wlasnie Ty zachowujesz sie jak typowy Polak, który wdzieczny jest za byle co ; ) praca to taki sam towar jak bulki czy paliwo i szacunek powinien dzialac w dwie strony

Wujek Dobra Rada

Ja pierniczę - ludzie, przeżywacie jak szczur otwarcie kanału. Liczcie się z tym, że to praca w lotnictwie więc kwestie bezpieczeństwa są bardzo ważne. To musi trwać. Poza tym Islandczycy tacy już są, potrzebują czasu żeby wszystko porządnie załatwić. Wiem bo mieszkałem i pracowałem tam kilka lat. Zresztą sami docenicie jeszcze tę skrupulatność i podejście. Cierpliwie czekałem na info i pani z Kai zadzwoniła kulturalnie tydzień temu z informacją, że się dostałem. Wysłałem papiery, czekam na resztę. Zdajecie sobie sprawę jaki oni tam mają młyn? kilkaset osób, w tym także te, które mieszkają na Islandii i przez Polskę starały się o robotę. Doceńcie, że dostaliście robotę i macie pewne mieszkanie - obecnie to wielki skarb, szczególnie w rejonie Reykanesbajer, gdzie każdy wolny dom przerabiają na hotel dla turystów. Islandia to piękny kraj, warto szanować tamtejszych ludzi to i oni Was uszanują. Warto zrezygnować z polskiego cwaniactwa i zadziernia nosa. Jedziecie na sezon letni, więc sam miód; długie dnie, krótkie noce. Blie Lagoon o rzut beretem. Macie dofinansowane posiłki. Jak znajdziecie znajomych pracujących w przetwórniach rybnych będziecie mogli kupować przerobione tuszki z dorsza albo łupacza (niebiańsko smaczny) za pół ceny. Do roboty blisko, do Reykjaviku autobusem pół godziny - nie musicie gnic w domach jak rodacy rozrzuceni po rybackich wioskach na zachodzie i północy. Czerwiec na Islandii to jeden wielki festyn, Dzień Marynarza, Święto Niepodległości etc. Radzę upuścić powietrza z tego balona, bo zachowujecie się normalnie jak, no właśnie - jak Polacy. Więcej optymizmu :) Do zobaczenia - mam nadzieję, że będzie się nam układało

Cargo
@Wujek Dobra Rada

Wujek, to po coś wracał jak Ci tak dobrze tam było

Cargo
@Cargo

Nie wiem... Dlaczego ktoś podszywa sie pod mojego nicka... No żenada.... Nie odpisywałem do "wujek dobra rada",o 17:30, więc pier...le pisanie tutaj więcej czegokolwiek, skoro juz nawet nicka jakiś polaczkos sam sobie nie jest w stanie wymysleć... Pozdrawiam.

Patka96
@Cargo

I ktoś z was jest juz na miejscu ? :D

@Patka96

Jestesmy na miejscu, praca jest, musicie Thompson przejsc szkolenia, Kilka testow online I do roboty... Mieszkania sa, troche skromne.... Jest bardzo zimno, dzis pada snieg... Wiatry nieziemskie...

x
@Kowalski

Jak wyglądają mieszkania? Czy każdy dostaje osobne mieszkanie czy może mieszkacie w kilka osób na jednym mieszkaniu, ale każdy ma swój pokój? I co to jest ten Thompson?

@x

Hey sorki,musicie przejsc testy ( Thompson sie jakos niechcaco napisalo) mieszkania sa Roane, przewaznie sea oddzielne pokoje, dwie garderoby, wspolna lazienka (wanna+prysznic), wspolna lodowka. Na pietrze wspolna duza kuchnia it'd...

adam
@Kowalski

jakie to sa testy? moglbys opisac

@adam

Napewno dostales Juz info z islandii, a jak jeszcze Nie do dostaniesz wkrotce.. musisz ogladac filmiki I po nich odpowiedziec na Kilka pytan, nic trudnego. Pozdrowienia

@adam

Wszystko o lotnisku, driving, airport safety itd... Dostaniesz link, obejrzysz filmiki I po kazdym jest test..

@adam

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja Pracy Kaja - Kraków

• Jak się pracuje w Agencja Pracy Kaja?

Zobacz opinie na temat firmy Agencja Pracy Kaja tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agencja Pracy Kaja?

Agencja Pracy Kaja