Opinie o Agencja Pracy Kaja w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Agencja Pracy Kaja. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Agencja Pracy Kaja o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agencja Pracy Kaja w Kraków

alfons

no tak siedzialo sie 2 tygodnie nawet bo KAJA namieszala tam cos i oni nie byli poinformowani islandczycy spelniaja wszystko w 100% jak dotad mysle ze jak by sie KAJA bardziej zainteresowala ludzmi to by to wygladalo lepiej i sprawniej no ale jak wiadomo KAJA ma to w (usunięte przez administratora) kase wziela i sie zawinela

@alfons

No klasyka kina w wydaniu polskiego pośrednika, trzy tygodnie przed przyjazdem wysłałem informacje dotyczące lotu itp, na miejscu musiałem zadzwonić do biura AA i powiedzieli mi że dostali informacje ze ja będę dopiero 29.04, a był 25 i ja na hali przylotow, ale miła pani z AA wszystko ogarnęła i zorganizowała. Także jak już jest się tu na miejscu, polska agencja odchodzi w zapomnienie;)

Alex

Odebrali mnie z lotniska, zawieźli na miejsce zakwaterowania, pod tym względem wszystko ok. Zaczynać miałem 1, ale tu rozmawiałem ze współlokatorem który jest dłużej, mówił że są jeszcze szkolenia itp. Czekam na jakieś info, ogólnie 1 maj tu też jest święto pracy chyba wnioskujac po rozkladach jazdy komunikacji. Współlokator powiedział żeby uzbroić się w cierpliwość bo bać się raczej nie ma o co. Będą nas informowali, szkolili, itp

Wera

Zaczyna ktoś z Was pracę od maja? wiadomo, gdzie mamy się stawić 1.05? ja nic nie wiem, stąd moje pytanie. może ktoś z was wie? dajcie znać co i jak.

Patka 96

Czy leci ktoś jutro z Katowic do Islandii? Pozdrawiam

Firma Agencja Pracy Kaja poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
zaqu

Jedziemy w piątek w sobotę damy znać co i jak

@zaqu

Ktoś już tam jest? Jak to wszystko wyglada?

szczur

Czy z osób, które już są na Islandii wyjechała jakaś para? Może wiecie jak to jest z mieszkaniem tam? Chodzi mi o to czy można mieszkać samemu z chłopakiem/dziewczyną bez innych osób czy raczej nie? Proszę o odpowiedź. A jeśli się da, to do kogo pisać w tej sprawie.

Wie ktoś jak na Islandii jest z gniazdkami elektrycznymi? Czy są takie same wtyczki jak w Polsce, czy inne? I pytanie do tych co już tam są, mianowicie gdzie wymienialiscie pieniądze? W Polsce raczej nie ma gdzie kupić koron islandzkich. Wiec jak to zrobić?

@123

Tam chyba obowiązuje euro tez , ze tego co mi wiadomo :) kiedy lecisz ? I z kad? Ale mi chodzi o to czy sami możemy mieć mieszkanie bez nikogo innego :) Pozdrawiam ;)

@Patka96

Mi tez o to chodzi, wolałabym mieć sama z chłopakiem niż z kimś obcym :/ Tam są korony islandzkie. Tylko zastanawia mnie jedno gdzie można je kupić? Słyszałam, ze w Warszawie ale niestety mieszkam bardzo daleko od stolicy także...

@123

Mozna kase wymienic w banku na miejscu.. gniazdka sa takie jak w polsce

Dziękuje za odpowiedz :)

Patka96

Witam pisze do tych osób co w islandii:) Wyjeżdżał ktos po was na lotnisko ? Napiszcie jak to wyglądało

@Patka96

Tak, byl facet z karteczka z imionami...musicie I'm wyslac emaila kiedy I o ktorej przylatujecie..

@zenon

I zawiózł was do hotelu odrazu i następnego dnia do pracy ? Proszę o szczegóły :) Pozdrawiam :)

@Patka96

Tak, zawiozl nas do hotelu, a pracajest w zaleznosci na jakim dziale jestes, musisz najpierw zrobic kursy na necie I wrest dopiero do pracy

@zenon

A wiesz może jak jest czy para może razem mieszkać ,?

@Patka96

Mozna mieszkac razem, tu sa dorosli ludzie

Wera
@Patka96

Ja tez się podpisuje pod tym pytaniem. Czy można mieszkać w osobnym mieszkaniu z dziewczyna/chłopakiem, czy raczej nie? Do kogo pisać z takim zapytaniem?

adam

X pisz do nich meila do Irlandczyków

x

Jest ktoś z Was, kto zaczyna pracę od maja, a jeszcze nie ma odpowiedzi od islandczyków?

Patka96

Jak jest z mieszkaniem ? Czy mogę mieszkać sama z narzeczonym ? Co wtedy trzeba uzupełnić i wpisać w formularzu mieszkaniowym? Pozdrawiam :)

Kowalski
@Patka96

To Juz musisz kontaktowac sie z firma bezposrednio

Lenin

Jedzenie w kantynach pracowniczych niejest tanie. Breakfast buffet and lunch buffet (40 zl I okolo 90 zl) to jest juz nasze 50%.

Kowalski

Wezcie jedzenie z polski, no tu jest naprawde drogo..kurtki z kapturami wymagane, zapas fajek itd...

alfons

20,30,100, linijek jakie to ma znaczenie? panie perfekt? dzieki takim naganiaczom bez wczesniejszego sprawdzenia pieknej propagandy zamiast pieknego pokoju mozesz trafic na piekny pokuj w piwnicy w dodatku dzielony z 7mioma glodnymi bulgarami zapytam sie ciebje ftedy gdzie byl znak pytajacy i kropka ;d

Radziq91

Myślicie, że da się jeszcze w tym roku załapać na Islandie na lotnisko? Jak ktoś tam już jest i może coś rzetelnie napisać to będę wdzięczny. Alfons gada do rzeczy ale na 20 linijek tekstu nie użył ani jednego znaku interpunkcyjnego, co dyskwalifikuje go jako rzetelne źródło informacji. Ps Czy skończony 22r życia jest wymagany? Czy 21,5 też przyjmują?

zaqu

Ok pozdrawiamy i do zobaczenia :)zostaw jakiś kontakt to może Cię tak znajdziemy :D

@zaqu

Spoko, na fb Aleksander Drab, summer ale beer photo;)

zaqu

Alex, jak narazie wyslalismy z narzeczona ten Backgroundcheck do agencji, potwierdzili nam na 100% ze sie dostalismy a co do biletow to narazie nic nie wysylalismy im poniewaz czekamy na bilety byc moze potanieja mysliimy cos w terminie od 17-23 kwietnia jak to wszystko bedzie nie wiemy dokladnie nic czy ktos tam po nas wyjedzie czy wroca kase za bilet niewiadomo byc moze wszystko na swoja reke , jak uzupelnilaes ta aplikacje co wysylali linka jak nie dostalem postal code to mam wpisac byle co? czy moge odposcic ta rejestracje czy jest wymagana

@zaqu

wybierz tam obojetnie co, ja znalazlem cos z keflavikiem i to wybralem, pozniej wyswietli ci opcje jobs ponizej settings itp, tam zaaplikowalem na general application i karakow recruitments, i bedziesz mial tam date zgloszenia w application status i tyle. co do background check, podejrzewam ze jesli sie staraliscie o ta prace, macie zaswiadczenie o niekaralnosci, clean record z ostatnich pieciu lat, bo tyle wstecz sprawdzaja tak bylo w dokumentach, to nie ma sie o co martwic, jak mowilem, pani powiedziala ze islandczycy nie rezygnuja z osob ktore zaakceptowali chyba ze ktos sam zrezygnuje, a bez sensu wydaje mi sie by oni tez dzwonili i gratulowali przyjecia, podejrzewam ze dzwoniliby tylko wtedy gdy byloby cos nie tak, takie moje zdanie, ale rozumiem tez ten niepokoj bo bilety nie sa tanie, ja osobiscie wykupilem ubezpieczenie biletu w razie czego kase zwroca, aprzynajmniej jakas czesc linie lotnicze jesli dostane tel ze jednak panu dziekujemy. ja mam bilet na 25 kwietnia i do tego czasu zadzwonia pewnie ustalic szczegoly, takze spokojnie czekam

@Alex

Alex, a dostales meila z zakweterowaniem? narzeczona dostala tylko nie ma opcji wyboru ze bedzie ze mna tam mieszkac, ale mysle ze jak juz tam dolecimy to jakos sie to wszystko zorganuzje, no a co do biletow no to faktycznie drogie sa no ale coz wkoncu to kraj na koncu swiata :)

Alex a skąd wylatujesz ?

@Patka96

Nie dostałem jeszcze maila z zakwaterowaniem, jak pisałem wyżej, czekam na telefon itp, na spokojnie. It's how it's :) ja lecę 25.04 ze stansted

Zaqu

Ktoś z obecnych ma termin na maj?

@Zaqu

Ja, zaczynam 1maja, skan biletu wyslalem do agencji, dostalem informacje ze kwestionariusz z linka przeszedl pomyslnie, przeslali kopie biletu do pracodawcy i juz bezposrednio przed lotem beda sie kontaktowac ze mna ludzie z islandii

x
@Alex

Ile musiałeś czekać na odpowiedź od agnecji po przesłaniu im tych papierów i wypełnieniu tego kwestionariusza?

@x

kwestionariusz wypelnilem na początku marca po telefonie od pani z agencji, mialem problem z postal code bo nie dali, jak pisalem wyzej pani powiedziala zeby wybrac tam obojetnie co, tak zrobilem i bylo ok, zadzialalo. czekalem z dwa tygodnie po tym na odpowiedz, zadzwonilem sam i pani mnie uspokoila ze islandczycy z osob ktore wybrali nie rezygnuja chyba ze ktos sam sie rozmysli, wczoraj kupilem bilet z racji tego iz czekalem na dobra cene i maila ze skanem biletu wyslalem wczoraj w nocy, dzis rano dostalem odpowiedz jak wyzej, takze poki co wszystko ok, podsumowujac: od wyslania kwestionariusza online do potwierdzenia mailowego z dzisiaj czekalem jakis miesiac, mysle natomiast ze jak ktos wczesniej wyslal kopie biletu to taka odpowiedz otrzymal szybciej. z reszta sam tej pani z agencji powiedzialem, jak sie mnie pytala o bilet przez telefon, ze ja kupie na 3 tygodnie przed bo najtaniej.

to jeszcze ja alfons

WIEC LUDZIE CZYTAC CZYTAC CZYTAC!!!!!!!! ZAWSZE GDZIES COS JEST JESLI LUDZIE MAJA COS DO POWIEDZENIE NA TEMAT DO ZARZUCENIA WARTO SIE DWA RAZY ZASTANOWIC W TEN SPOSOB WYELIMINUJECIE 50% albo i wiecej smiecia agencyjnego toczacego polskie spoleczenstwo na emigracji

alfons the Hopeless agency hunter

nie powiedzialem ze agencje to qvy etc znam polskie agencje sek w tym ze sa dobre i smieciowe nie bede wymienial dobrych bo nie jestem od tego jest internet sa strony jak ta gdzie sa informacje ludzie sie wypowiadaja dobra agencja dba o informacje to po 1 primo a taka KAJA naganiacze nie agencja nie doinformowana bac doinformowana ale zbyt ma to gdzies by ludzi poprowadzic byle by sie sakwa zgadzala a ludzie niech sie dowiedza sami na to telefony maja suma sumy to tak jak by ci ktos powiedzial tam gdzies jest robota wziol kase i spierpapier radz se typowe polskie zagranie dorabiaczy nikt nie jest malym dzieckiem owszem trzeba se radzic to fakt ale agencja dobra agencja nie naganiacze jak KAJA staraja sie doradzic informacjami INFORMACJAMI!!!! z pierwszej reki bo kto jak nie oni maja bezposredni kontakt z przyszlym pracodawca

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja Pracy Kaja - Kraków

• Jak się pracuje w Agencja Pracy Kaja?

Zobacz opinie na temat firmy Agencja Pracy Kaja tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agencja Pracy Kaja?

Agencja Pracy Kaja