Opinie o Esi-Trans Auto- Części Używane Krystian Papior w Ostrówki

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Esi-Trans Auto- Części Używane Krystian Papior. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Esi-Trans Auto- Części Używane Krystian Papior o rekrutacji.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Esi-Trans Auto- Części Używane Krystian Papior w Ostrówki

Aliaksandr Nowy wpis

Dzień dobry, drodzy Państwo. Chciałbym poinformować o negatywnym nastawieniu do kupujących w firmie ESI-TRANS AUTO- CZĘŚCI UŻYWANE KRYSTIAN PAPIOR 64-834 WYSZYNY WYSZYNY 34A NIP 7642112945! Znalazłem na allegro część zamienną do Volkswagena Polo, a kiedy się z nim skontaktowałem, oddzwonił do mnie i poprosił, żebym kupił ją poza allegro, żeby nie musiał płacić prowizji. Obiecał, że prześle mi fakturę. Następnie nie otrzymałem faktury ani paragonu. Próbowałem się do niego dodzwonić, ale zresetował telefon. To zwykły (usunięte przez administratora) Nigdy nie radziłbym nikomu, aby z nim współpracował.

weżpęże

Bardzo fajna i uczciwa firma polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Esi-Trans Auto- Części Używane Krystian Papior - Ostrówki

Esi-Trans Auto- Części Używane Krystian Papior