Opinie o Christianapol Sp. z o.o. Fabryka Mebli Tapicerowanych w Łowyń

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Christianapol Sp. z o.o. Fabryka Mebli Tapicerowanych. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Christianapol Sp. z o.o. Fabryka Mebli Tapicerowanych o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Christianapol Sp. z o.o. Fabryka Mebli Tapicerowanych w Łowyń

Natalia Nowy wpis

W jaki sposób Firma daje wam możliwość rozwoju?

Administrator Nowy wpis

Jak od momentu waszej ostatniej aktywności wygląda sytuacja tego przedsiębiorstwa? Inni użytkownicy chętnie dowiedzą się najświeższych informacji o Christianapol Sp. z o.o. Fabryka Mebli Tapicerowanych jako pracodawcy.

A. Nowy wpis

christianapol już od dawna nie istnieje. Budynki wykupił nowy inwestor

randi

oj @Maciek chyba nie czytasz ze zrozumieniem . Chrisitanapol nie istnieje już od 2013 roku, bo upadł. Wraz ze swoją upadłością zostawił na lodzie około 900 osób , które nie dostały swoich pieniedzy. Sprawa nawet dostała się do programu telewizyjnego, Pani EJ (dość łatwo chyba to rozszyfrować, a nie będę jej robił reklamy)

szczypiór Nowy wpis
@randi

no raczej na tym forum to wszyscy są obeznani dobrze z tym programem. Nie wiem jakim cudem ktoś pozwala aby dochodziło w tym kraju do takich właśnie sytuacji

Lukasz

Nie rozumiem, kto niby jest gorszy ??? My tylko proponujemy prace za granica. Nikt nie jest gorszy,lepszy. Szukamy tylko doswiadczonych pracownikow, biorac pod uwage to,ze Christianapol upadl, nasza oferta jest jakas szansa.....prawda??

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Christianapol Sp. z o.o. Fabryka Mebli Tapicerowanych spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
Tutlo Sp. z o.o.
logo firmy Head of Talent Acquisition & Development
Huuuge Games
...

o jakiej firmie piszesz??w betsche sofa jest ok,wyplaty na czas,nie narzekam

;;\'

jakby to wsZystko ująć: jest ok bo nie ma nad godzin,w końcu :)jest sie bardziej wydajnym.OBY TAK DALEJ,bo też mamy RODZINY którym trzeba poświęcić swój czas

OBY NIE BYLO JUZ NADGODZIN....BO NIKT NA TO JUZ NIE MA SILY.PRACA 8 GODZINNA JEST NORMALNA I JESTESMY BARDZIEJ WYDAJNE

Kierownik wcale nie jest taki fajny.Obiecuje dużo a jak przychodzi co do czego to się wypiera zależy mu tylko na ciepłym krzesełku a ludzi i tak ma w (usunięte przez administratora)

mywyoni

podoba mi sie,po zmianie kierownictwa,Mam nadzieje ze skonczyly sie nad godziny.Narazie jest na duzy + :)

zainteresowana

Z firmą nie jest tak źle ludzie się sami zwalniają bo panikują a szwaczki będą żałować,że się pozwalniały jak zobaczą jak jest w innych firmach praca w świątki i nadgodziny za marne grosze!!!

myszka

A jeszcze jedno. Wiem, ze Łowyń ledwo zipie , płace fatalne , z dowozami problem. U nas tego nie ma. A jednak tam pracują . Ludzie zawsze wyolbrzymiają i lubią dodawać. Z Łowynia przychodzi do nas około 10 szwaczek i nie panikują. Lepiej się pospieszyć , bo miejsc zabraknie , jak zamkną Łowyń.

hmm....

rowniez sie z tym zgadzam!!!!!!!!!!!!!!!!brak sił

ja;;;

zgadzam sie calkowicie z ta wypowiedzia.[usunięte przez moderatora] sofa wykorzystuje szwaczki i zamecza nad godzinami!!!!!!!Jeszcze troche i wszyscy zaczna stamtad uciekac!

bekon

związek zawodowy Solidarność non stop pisze w swoich ulotkach, że konkursy na lepsze stanowiska pracy w tym zakładzie to fikcja, a [usunięte przez moderatora]

Gutek

Kierownik personalny w zakładzie gdzie jest 1400 ludzi oraz połowa kie- rowników na produkcji jest bez matury. Znajdziecie drugi taki zakład pracy w Polsce ? To kadrowiec decyduje o kadrach, które swiadczą o zakładzie pracy, więc się nie dziwcie takiej opinii i układzikom.

BArdzo fajna firma - duża - duze możliwości rozwoju

eellkkaa

sama praca mi się podoba ale zarobki fatalne-no chyba że 1100 lub 1200 to dla kogoś szczyt marzeń pracując na 3 zmiany i walcząc o pracę -ale dla mnie to wielkie GGGG....pracując w akordzie gdze tylko około 30%ekipy wyrabia normę-no ale reszta (w tym ja)to nieudolni manualnie-no chyba że dostając się na prostszy dział wyrabia się normę -i nagle cudem jest się wydajnym=ciekawe co? NIE WIERZCIE WIEC W OFERTE PRACY NA OFICJALNEJ STRONIE FIRMY BO TO PIC NA MOLE,FOTOMONTAZ

christianapol, nie polecam pracy tam, ponieważ jest to duży zakład i często władza ponosi tych, którzy są na wyższych stanowiskach. atmosfera średnia, zarobki kiepskie.

Zostaw merytoryczną opinię o Christianapol Sp. z o.o. Fabryka Mebli Tapicerowanych - Łowyń

Christianapol Sp. z o.o. Fabryka Mebli Tapicerowanych
2.6/5 Na podstawie 42 ocen.
  • Szkolna 16
    64-426 Łowyń