christianapol sp z oo

Łowyń

Opinie o christianapol sp z oo

anonim 2009-03-02 22:12:23
christianapol, nie polecam pracy tam, ponieważ jest to duży zakład i często władza ponosi tych, którzy są na wyższych stanowiskach. atmosfera średnia, zarobki kiepskie.
eellkkaa 2009-09-18 21:22:44
sama praca mi się podoba ale zarobki fatalne-no chyba że 1100 lub 1200 to dla kogoś szczyt marzeń pracując na 3 zmiany i walcząc o pracę -ale dla mnie to wielkie GGGG....pracując w akordzie gdze tylko około 30%ekipy wyrabia normę-no ale reszta (w tym ja)to nieudolni manualnie-no chyba że dostając się na prostszy dział wyrabia się normę -i nagle cudem jest się wydajnym=ciekawe co?
NIE WIERZCIE WIEC W OFERTE PRACY NA OFICJALNEJ STRONIE FIRMY BO TO PIC NA MOLE,FOTOMONTAZ

pracownik 2009-11-19 08:37:58
BArdzo fajna firma - duża - duze możliwości rozwoju
Gutek 2009-12-26 17:32:36
Kierownik personalny w zakładzie gdzie jest 1400 ludzi oraz połowa kie-
rowników na produkcji jest bez matury. Znajdziecie drugi taki zakład pracy w Polsce ? To kadrowiec decyduje o kadrach, które swiadczą o
zakładzie pracy, więc się nie dziwcie takiej opinii i układzikom.
bekon 2009-12-27 17:30:08
związek zawodowy Solidarność non stop pisze w swoich ulotkach, że
konkursy na lepsze stanowiska pracy w tym zakładzie to fikcja, a
[usunięte przez moderatora]
ja;;; 2010-11-01 21:37:13
zgadzam sie calkowicie z ta wypowiedzia.[usunięte przez moderatora] sofa wykorzystuje szwaczki i zamecza nad godzinami!!!!!!!Jeszcze troche i wszyscy zaczna stamtad uciekac!
hmm.... 2011-04-11 20:08:03
rowniez sie z tym zgadzam!!!!!!!!!!!!!!!!brak sił
myszka 2011-04-12 14:04:11
A jeszcze jedno. Wiem, ze Łowyń ledwo zipie , płace fatalne , z dowozami problem. U nas tego nie ma. A jednak tam pracują . Ludzie zawsze wyolbrzymiają i lubią dodawać. Z Łowynia przychodzi do nas około 10 szwaczek i nie panikują. Lepiej się pospieszyć , bo miejsc zabraknie , jak zamkną Łowyń.
zainteresowana 2011-04-16 23:36:33
Z firmą nie jest tak źle ludzie się sami zwalniają bo panikują a szwaczki będą żałować,że się pozwalniały jak zobaczą jak jest w innych firmach praca w świątki i nadgodziny za marne grosze!!!
mywyoni 2011-06-21 22:21:33
podoba mi sie,po zmianie kierownictwa,Mam nadzieje ze skonczyly sie nad godziny.Narazie jest na duzy + :)
anonim 2011-06-27 19:22:40
Kierownik wcale nie jest taki fajny.Obiecuje dużo a jak przychodzi co do czego to się wypiera zależy mu tylko na ciepłym krzesełku a ludzi i tak ma w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]
anonim 2011-07-10 20:04:42
OBY NIE BYLO JUZ NADGODZIN....BO NIKT NA TO JUZ NIE MA SILY.PRACA 8 GODZINNA JEST NORMALNA I JESTESMY BARDZIEJ WYDAJNE
;;\' 2011-08-27 02:50:58
jakby to wsZystko ująć: jest ok bo nie ma nad godzin,w końcu :)jest sie bardziej wydajnym.OBY TAK DALEJ,bo też mamy RODZINY którym trzeba poświęcić swój czas
... 2012-07-16 13:01:59
o jakiej firmie piszesz??w betsche sofa jest ok,wyplaty na czas,nie narzekam
Lukasz 2013-09-24 12:08:20
Nie rozumiem, kto niby jest gorszy ???
My tylko proponujemy prace za granica. Nikt nie jest gorszy,lepszy.
Szukamy tylko doswiadczonych pracownikow, biorac pod uwage to,ze Christianapol upadl, nasza oferta jest jakas szansa.....prawda??
randi 2015-02-04 17:02:33
oj @Maciek chyba nie czytasz ze zrozumieniem . Chrisitanapol nie istnieje już od 2013 roku, bo upadł. Wraz ze swoją upadłością zostawił na lodzie około 900 osób , które nie dostały swoich pieniedzy. Sprawa nawet dostała się do programu telewizyjnego, Pani EJ (dość łatwo chyba to rozszyfrować, a nie będę jej robił reklamy)
szczypiór 2015-04-27 20:50:49
no raczej na tym forum to wszyscy są obeznani dobrze z tym programem. Nie wiem jakim cudem ktoś pozwala aby dochodziło w tym kraju do takich właśnie sytuacji
Zostaw swoją opinię o christianapol sp z oo - Łowyń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie christianapol sp z oo