Opinie o Audio Car Tomasz Młynarczyk w Kielce

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Audio Car Tomasz Młynarczyk. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Audio Car Tomasz Młynarczyk o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: AGD - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Audio Car Tomasz Młynarczyk w Kielce

Patryk

Oszczędźcie sobie nerwów i omijajcie ten Januszex z daleka. Młynarczyk to totalny wyzyskiwacz i (usunięte przez administratora) Wyciska siódme poty, ma niewiadomo jak wysokie oczekiwania (np. wciskać klientom kit prosto w oczy) a jak przychodzi do wypłaty, to w gotówce do ręki, za tydzień, kryzys a w ogóle t w zeszłym tygodniu to spóźniłeś się 10 minut. Wykorzystują koniunkturę iż nie ma pracy dla młodych ludzi (np. zaraz po studiach) i wyzyskują pracowników. Rotacja jest potężna, bo ludzie po 2 miesiącach uciekają stąd gdzie (usunięte przez administratora) rośnie. Właściciel to cwaniak, zawsze znajdzie wymówkę jak przyjdzie się z prośbą o byle urlop. Odradzam!

Krzysztof W
@Anonim

Ja też byłem i korzystałem z usług tej firmy. Szef po szybkiej diagnozie , wszytko mi wytłumaczył co jest uszkodzone. Zgadza się , dużo spraw ogarnia bo duży ruch był jak byłem. Według mnie dobry fachowiec a to że pilnuje szybkiego wykonania to raczej zaleta a nie wada .

Odradzam omijac szerokim lukiem tego janusza.Wlasciciel typowy janusz bajkopisarzJulian Tuwim i Andersen w jednym.Szkoda czasu dno porazka

@Dominik

Chcesz nabijać kabzę Młynarczykowi sprzedając klientom badziewie i ładnie się przy tym uśmiechając? Proszę bardzo, ale ja mam swój honor i nie dam robić z siebie (usunięte przez administratora) w imię "przychodów" Młynarczyka.

Patryk

Anonim Nowy wpis
@Patryk

Byłem na usłudze i widziałem jak lata i pilnuje ludzi , najlepiej jak by w 10min wszytko zrobić ????????

Krzysztof W Nowy wpis
@Anonim

Andrzej Nowy wpis

Fajna luźna rozmowa konkretnie co oczekuje i o jakie doświadczenie chodzi . Zbyt małe chyba u mnie doświadczenie bo nie przeszedłem do następnego etapu rozmów. Super branża .

Ile jest zmian w Audio Car Tomasz Młynarczyk?

Czy zdarzają się nadgodziny w Audio Car Tomasz Młynarczyk?

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Audio Car Tomasz Młynarczyk? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy

Dominik

Czy mógłbyś trochę konkretniej, w czym pracodawca zawinił, nie dotrzymał słowa? Zastanawiam się nad dołączceniem jako pracownik do obsługi allegro i social mediów

@Dominik

Jak przebiega proces rekrutacji w firmie Audio Car Tomasz Młynarczyk? Na Pracuj.pl jest 7 czerwca kilka ogłoszeń.

Na co się nastawić w trakcie rekrutacji w Audio Car Tomasz Młynarczyk? Umieścili kilka ogłoszeń na Pracuj.pl.

Bartek O

Pracując w Audio Car dużo się nauczyłem, fajna miła atmosfera, pozdrawiam miła załogę. ????

Dawid

Bardzo polecam tego pracodawcę, wypłata zawsze na czas, nie ma problemu z urlopem czy wyjściem wcześniej zeby coś załatwić, Szef nigdy nie odmówił. Jest wymagający i chce zeby praca była wykonana dobrze, bo wtedy wracają klienci. Nie mam żadnych zastrzeżeń, co do pracy.

Adriano

Serdecznie odradzam i nie polecam kasa pod stołem a sam szef wprowadza fatalna atmosferę w firmie masz pracować jak najwięcej i najlepiej żadnych przerw czy urlopów, od razu stąd uciekłem gdy tylko zauważyłem co i jak. Typowy januszex gdzie liczy się jak wyruch*c pracownika, a sam szef to cwaniak co ciągle wymyśla coś nowego

Szef wymagający , swoboda w pracy w podejmowaniu decyzji. Miło wspominam. Zespół fajnie dobrany. Bardzo dobrze mi się pracowało.

Całkiem niedawno ktoś napisał że fajnie się tu pracuje i można złapać doświadczenie. To znaczy że oferują szkolenia żeby zrobić sobie uprawnienia i nauczyć się czegoś nowego? Bo szukam pracy gdzie taki rozwój jest ważny. Warto żebym aplikował?

Łukasz

Bardzo dobrze mi się pracowało ale sytuacja życiowa zmusiła mnie do zmiany miejsca pracy. Zadowolony byłem z wiedzy jaką posiada właściciel ,dzięki temu nabrałem duże doświadczenie. Wynagrodzenie zawsze mnie satysfakcjonowało.

Zostaw merytoryczną opinię o Audio Car Tomasz Młynarczyk - Kielce

• Jak się pracuje w Audio Car Tomasz Młynarczyk?

Zobacz opinie na temat firmy Audio Car Tomasz Młynarczyk tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Audio Car Tomasz Młynarczyk?

Audio Car Tomasz Młynarczyk
3.7/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Stefana Okrzei 42
    25-526 Kielce