Opinie o Firma Handlowo-Usługowa Juzwa Wojciech w Przechód

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Firma Handlowo-Usługowa Juzwa Wojciech. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Firma Handlowo-Usługowa Juzwa Wojciech na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wynajem i dzierżawa samochodów osobowych i ciężarowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Firma Handlowo-Usługowa Juzwa Wojciech w Przechód

alex

Pierwszy raz jechałam z Niemiec do Polski firmą ,,Juzwa" czytałam opinie i ogromny stres,bo nie było zbyt wiele pozytywnych.Wczoraj wyjechałam i ku ogromnemu zaskoczeniu Kierowca młody,ale jechał jak doświadczony kierowca i dodatkowo przemiły.Sprawnie przesiadka i kolejna i tu mi trochę przeszkadzało że trzeba dwukrotnie przesiadać się,ale Kierowca,który wiózł już nas docelowo był tak przemiły że ten dyskomfort zrekompensował.Dziękuję i na pewno będę polecać. 1 komentarz

Jula56
@alex

Jeżdżę od ub roku od marca z tym przewoźnikiem z polecenia znajomej i jestem ogromnie zadowolona z kierowców, bo uprzejmi kulturani ,miła atmosfera polecam w 100 % nie zamienilabym się na inną Pozdrawiam.

alex

Jula56 Nowy wpis
@alex

Cześć, chciałbym się zatrudnić w tej firmie jako kierowca. Jakie warunki musiałbym spełniać, aby móc pracować w takim miejscu? Po ile godzin tygodniowo się pracuje? Dalej jest tak, że tylko 3/4h snu przed kolejną trasą, tak jak pisaliście? :/ Czy jednak takie zasady odpoczynku już są przestrzegane? :)

Serio Nowy wpis

Kierowca po zatrzymaniu się na postoju poprosił niegrzecznie żeby nie wbijał mu kolana w plecy tylko jak nie mogłem wbijać mu kolan w plecy skoro cofną maksymalnie siedzenie do tyłu gdzie jak człowiek ponad 1,80 m wzrostu musiałem kolanami sobie oszczędkę opierać tak żeby on mógł jej wygodnie rozłożyć kiedy wyjaśniają mu jaki mam problem to powiedział no sorry tylko tyle nieprofesjonalni kierowcy

Co jaki okres czasu w Firma Handlowo-Usługowa Juzwa Wojciech można ubiegać się o podwyżkę?

Kiro

Wcale

Alfred

Nigdy bo taka firma już od jakiegoś czasu nie istnieje ,zostało tylko logo "Juzwa" ????

Janek

Nigdy Czasami z laską szefo rzuci premie dla wybranych ...

Boguś Nowy wpis

Nigdy

Brałeś udział w rekrutacji do Firma Handlowo-Usługowa Juzwa Wojciech. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
Teresa

Za co kierowcy są niby kasowani? Spóźnienia, jakieś odezwanie nie tak do pasażera, czy co... No i ważne na ile, czy na chleb wystarczy :/

Reni

Chyba się komuś firmy pomyliły bo Firma Handlowo-Usługowa Juzwa Wojciech działa bez zmian

Roman

Praca po ponad 40h na wyjazd, z czego mniej więcej 3/4h snu, kierowcy jeżdżą nie wyspani bo w busie muszą spać tym samym stwarzając zagrożenie na drodze. Niebezpieczna jazda, przesiadki po dwa a nawet trzy razy nie polecam jeśli ktoś chce żyć ;)

Norman

@Alfred Skąd te rewelacje pochodzą bo z pewnością nie z CEIDG!

roksi

Miałam okazję jechac busem z Polski do Niemiec (z nowym kierowca P. Michałem). Jestem zadowolona razem z bratem. Jechałam pierwszy raz BUSEM wszystko ok, było bezpiecznie, miły i normalny kierowca. Polecam

Kierowca

Pracuje jako kierowca w jednej z firm przewożących osoby za granicę i powiem jedno czy to Juzwa czy też inna firma kierowca i pasażer się nie liczy tylko żeby kasa się zgadzała każda firma ma gdzieś ludzi tylko żeby zarobić to u nich się liczy

Zuza

@kierowca a jaka jest atmosfera między innymi kierowcami?

Łukasz

Cześć, czy ktoś z pracowników powie jak się pracuje na ten moment w firmie ? Jaka jest atmosfera?

Kierowca
@Łukasz

Ogolne podpiepszanie, naciski od Andrzeja (dyspozytora) i za wszystko kierowca jest kasowany

mARCIN Z CZ-WY

Dzien Dobry. Chcialem wyrazic opinie o firmie JUZWA..Mialem przyjemnosc jechac z nimi z soboty na niedziele,gdyz nie lubie jezdzic na ostatnia chwile,z tak zwanego buta do pracy. Moja opinia jest w 100 % jakosciowo do polecenia kazdemu...kierowcy sa zawsze uprzejmi,zawsze otwarci na przystanek do toalety,a nie ze tam 4 kible dalej... SERDECZNIE POZDRAWIAM I POLECAM!!!

Kamil

Coś jest powodem, że nikt nie pisze? Jak się pracuje czy warto starać się o pracę?

Bombon

Witam. Chcialbym dowiedziec się ile zarabia sie w firmie juzwa jako kierowca. Z góry bardzo dziekuje.

Tata marcina
@Bombon

Paaaanie, a daj pan spokuj. Szfagier jezdzil i z tego co widac to sie tylko garba dorobil. Jak zembów nie mial tak dalej ni ma. Na imieninach od Krysi z rozpaczy to smalec ze stołu zabierał bo u niego to rarytas. Stac go tylko na szlugi i kole.

Zostaw merytoryczną opinię o Firma Handlowo-Usługowa Juzwa Wojciech - Przechód

Firma Handlowo-Usługowa Juzwa Wojciech