Opinie o Trans Glass Sp. z o.o. w Okonek

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Trans Glass Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Trans Glass Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przewóz osób miejski i podmiejski

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Trans Glass Sp. z o.o. w Okonek

Klient

Nie polecam tej Firmy Powinni wozić gnój na pole a nie ludzi Jechałem z nimi do Anglii bus załadowany paczkami po dach że nie ma gdzie nogi postawić za głową paczki które nie są zabezpieczone w razie hamowania może zmiażdżyć Ci kark Jedziesz jak w luku bagażowym Miałem po drodze przesiąść do innego busa niestety owy bus nie zaczekał i powiedziano mi ze mnie nie zawiozą pod adres jedynie mogą podrzucić na jakiś dworzec i samemu muszę dotrzeć do domu - takie słowa usłyszałem przez telefon od szefa który jest zwykłym ignorantem żeby nie napisać (usunięte przez administratora) {powiedział że pokryje koszta biletu} nie mniej jednak jest to kary godne zachowanie TRZYMAJCIE SIĘ Z DALEKA OD TEJ FIRMY # FU***CK TRANS GLASS#

najlepsza firma przewozowa paczki wysyłałam nie raz i zawsze były na czas i w nienaruszonym stanie .Jako pasażerka zawsze szczęśliwie docierałam na miejsce .Ceny dużo niższe od konkurencji do tego zniżki na dzieci od ilości osób i nie wspomnę ze jeszcze do tego obiad.Nie mam pojęcia jak można ich oczerniać. Jeździłam z różnymi przewoźnikami i lepszych od Trans Glass nie ma . Pozdrawiam serdecznie i polecam tą firmę wszystkim . KASIA.

Kamila
@Kasia

Super, że są zniżki w Trans Glass. Powiesz dokładnie jakie?

Olka
@Kasia

Przesłodzona opinia bez podstawy i mająca się nijak do rzeczywistości.

Kamila
@Olka

Dlaczego uważasz, że autorka postu nie może mieć faktycznie takiej opinii o Trans Glass? Każdy ma swoje zdanie i dajmy każdemu możliwość swobodnego wypowiadania się bez zarzucania, że wypowiedź nijak ma się do rzeczywistości. Może w takim razie podzielisz się swoimi doświadczeniami?

M
@Olka

Zdecydowanie masz rację.

M

Nie polecam firmy Trans glass paczka nie dostarczona pod adres. Upominając się dzwoniąc o swoją paczkę, która została opłacona przy nadaniu w Niemczech zostaliśmy zbywani tekstami typu " zespół się bus, kierowca miał wypadek". Kierowca ze swojej strony ani razu nie zadzwonił poinformować, że paczka nie dojedzie na czas. Dzwoniąc do firmy, Panie były tak bezczelne i broniły się tym, że w regulaminie jest czas dostawy do trzech dni. Czytając ten regulamin nie było kompletnie nic napisane na ten temat. Więc dzwoniąc poraz kolejny Pani stwierdziła że jest nękana. Po rozmowie z nią stwierdziła, że może nadać paczkę kurierem. Natomiast po kilku godzinach osoba nadająca paczkę zadzwoniła i uzyskała odpowiedź, że paczka kurierem nie zostanie wysłana. Wychodzi na to, że szanowne panie nie raczyły nawet zadzwonić i poinformować, że tej paczki nie wyślą. Więc byliśmy zmuszeni odebrać te paczkę sami jadąc po nią 300 kilometrów gdzie miała być paczka dostarczona pod adres na drugi dzień. Gdy już zawitaliśmy w firmie kazano nam dopłacić tyle samo co przy nadaniu paczki (40€).. Jest to (usunięte przez administratora) nie poważne. Firma nie dotrzymująca słowa. NIE POLECAM!!! Uważajcie, bo się przejedziecie tak jak My!!!! Środkowym palcem pozdrawiam tą firmę.

Klaudia

Zdecydowanie nie polecam. obsługa klienta fatalna. Nigdy nie spotkałam się z tak olewczym stosunkiem do klienta. Wysyłałam paczkę z Anglii do Polski za pośrednictwem tej firmy. Paczka dotarła w tragicznym stanie. Jedna wielka kula zniszczonych rzeczy które znajdowały się w środku. Składałam reklamacje przy czym zostałam całkowicie zignorowana i nie uzyskałam żadnej odpowiedzi od firmy mimo iż kontaktowałam się i telefonicznie i drogą mailową. Dodam jeszcze że paczka była otwierana i rozerwana w wielu miejscach. Zero poszanowania do cudzej własności. Nie polecam nikomu.

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Trans Glass Sp. z o.o.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Magazynier - operator wózka widłowego
Hagen
A&Z Transport - Logistyka Sp. z o.o.
logo firmy Magazynier
Jędrzejów
DP CLEAN TECH POLAND SPÓŁKA AKCYJNA
AdiTychy

Ja rozumiem ,że wszyscy by chcieli na wczoraj ale ja wysyłajac paczki z Uk nawet bardzo drogie firma odbiera z adresu jaki wskazuje a inni nie odebrali by w ogóle a tutaj Tras Glass bez jąkniecia odbiera mnie paczki od anglików kogo chcę i gdzie ,dostarcza w pare dni,absolutnie polecam ta firmę i jestem bardzo zadowolony

Urszula
@AdiTychy

Fakt, trochę chaotyczny jest Twój wpis, no ale udało mi się wychwycić to, co miałeś na myśli. To super, że firma Trans Glass bez problemu sprawnie odbiera od Klientów paczki i dostarcza pod wskazane adresy. A jak to wygląda, mniej więcej, cenowo? Mają w miarę atrakcyjne ceny?

@Urszula

Nie radze wysyłać paczki otwierają paczki i (usunięte przez administratora)co chcą najgorsza firma przewozowa omijać szerokim łukiem.Te ich dobre opinie o tej firmie piszą sami pracownicy.Proszę nie wierzyć ostatni raz jechałam z tą firmą kierowcy to jakaś porażka chamstwo wulgarne

Agnieszka

(usunięte przez administratora) jakich mało biorą paczki z domu mowia ze będą w określonym terminie po czym nawet nikt nie raczy zadzwonić ze jednak ich nie bedzie i będą za tydzień bo tak i koniec bez żadnych wyjaśnień paczki zostaja na magazynie I tam sa otwierane wiem bo kiedy teściu pojechal po paczke to pani tam pracujaca wlasnie ją sklejała i powiedziala ze szef sobie sprawdzal co tam jest i wyciaga z paczek co mu pasuje (usunięte przez administratora)a mówienie że sprawdza czy są papierosy jest śmieszne(usunięte przez administratora)

Klient

Firma na obecne czasy na wysokim poziomie, miła obsługa, Panie w biurze z uśmiechem prowadzą rozmowe, kierowcy bardzo wykwalifikowani, utkneli mi w pamięci Killer i Rafciu(łysy) też tak na niego wołali chociaż już nie jeździ od dawna zawsze sypał najlepszymi kawałami, kilera gdzieś tam na parkingu na przesiadkach widziałem pozdro dla was chłopaki, polecam tą firme z czystm sumieniem.

roberto

W środę 13ego zamówiony przewoz pilnej przesylki. Potwierdzony odbiór przesyłki. A oni sobie w sobotę, to jest dzisiaj nie przyjeżdżają, bo komuś się nie chciało ani wysłać sms ani zadzwonić, że kierowca nie przyjedzie odebrać. Dziadtrans nie firma.

znicz007

Nie polecam. Pracowałem i ta firma to totalna porażka. Musieliśmy otwierać paczki i sprawdzać co w nich jest a szef czasem zabierał niektóre z nich i nie wiadomo co później się z nimi działo. Jak przewoziłem osoby to musiałem wciskać im papierosy aby wyrobić normy.

Assz
@znicz007

Mi właśnie 3 tygodnie nie dochodzi paczka dzwonie i nic za każdym razem inna wersja... co zrobić by odzyskać paczkę?

Ja jestem zadowolona.

Ja jestem zadowolona z tej Firmy.Kierowcy mili i grzeczni.Niewiem czy wszyscy,ale z tymi co już jechałam to w porządku.A najbardziej Adaś????

Zostaw merytoryczną opinię o Trans Glass Sp. z o.o. - Okonek

• Jak się pracuje w Trans Glass Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Trans Glass Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Trans Glass Sp. z o.o.?

Trans Glass Sp. z o.o.