Opinie o Karol Warchał Mk Trans w Andrychów

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Karol Warchał Mk Trans. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Karol Warchał Mk Trans o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przewóz osób miejski i podmiejski

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Karol Warchał Mk Trans w Andrychów

Mam pytanie do kierowców, nie znajdzie się jakiś wakat w firmie, bo szukam pracy. Ogólnie to w międzynarodówce jeżdżę, ale wolałbym pracować w bardziej spokojnym systemie, a z tego co wiem tutaj głównie jeździcie na trasie Kraków — Wadowice. Znalazłem deklarację firmy, ze szczególnie dba o stan floty i o jakość pracy kierowców. Możecie się do tego odnieść, jak to z waszej strony wygląda:)

Calaprawda

Od pewnego czasu totalne pogorszenie. Busy nie zatrzymują się prawie na żadnym przystanku w Krakowie. Podczas godziny gdzie średnio są 3 kursy żaden nie zabiera pasażerów poza innym miejscem niż dworzec główny. Kierowcy często nieprzyjemni, często wymuszający konfrontacje z pasażerami. Brak słów

Płacisz jak chca Nowy wpis
@Calaprawda

Zauważono że kierowcy kasują za bilety jak im pasuje. Trasa Wadowice - Kraków Borek, na bilecie widnieje Kraków MDK. W drugą stronę to samo. Jadę z zakopiańskiej wg biletu z matecznego. (usunięte przez administratora) A jak busy pełne to zabierają tylko tych którzy jadą do końca bo się opłaca?! Masakra.

Maciek Nowy wpis

Co za ślepy kierowca, i pusty bus , widać ze mają klientów stałych gdzieś.godz 16:45 w stronę Krakowa,dwie osoby na przystanku, pani z dzieckiem a ten się nie zatrzymał, to już kolejny raz. Jedzie jak opętany olewa ludzi na przystanku

Anonim Nowy wpis

Proszę kierowców o trzymanie się rozkładu jazdy (wyjazd o 18.50 to wyjechał o 18.45) spóźniłem się na ważne spotkanie. Nie pozdrawiam

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Karol Warchał Mk Trans? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Operator CNC
Żary
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
Zawiedziona

Brak kultury u kierowcy w dn.05.11.2020 godz. 18.40 na trasie Kraków-Wadowice. Żenada

Kultura

0 poziom kultury kierowcow

@Kultura

Mówisz, że kierowcy Mk Trans nie mają kultury. Dlaczego tak sądzisz? Podasz jakiś przykład?

Rozpaczona
@Dorota

22 08 2020 trasa Kraków- Wadowice godz 10.50 bardzo chamskie zachowanie kierowcy- firma Mk powinna takich pracowników nie zatrudniać -brak kultury osobistej do starszych osób- żenada- poprostu wstyd dla firmy Mk trans !-

@Kultura

Nie pasuje Bus Janiso zaprasza tylko naucz się po ukransku mówić albo weź sobie tłumacza z mapa????????????

Brak maseczek u kierowców tej firmy a wożą ludzi a nie ziemniaki i rozmawiałam na ten temat z wieloma osobami które boją się tymi butami jeździć żeby się np od kierowcy nie zarazić np kierowca co mówią na niego termos już 3 raz widzę to bez .... wrrrr

S
@Kasia

to jedz taksowka jak ci nie pasuje

@S

Mam nadzieję że to ktoś z odpowiednich służb to zweryfikuje bo właśnie ta odpowiedź pokazuje jakie jest podejście kierowców tej firmy np do maseczek które są obowiązkowe w całym kraju a wożą po 25 osób w busie i łatwo się jest zarazić

Beti

Brak kultury u kierowcy w dn.23.05 2020 na trasie Bielsko-Krakow.zenada.

Rafał

Kierowcy narazie przerwa w pracy pewnie co?

Super busiarz
@Rafał

Niestety Kolego nie ma przerwy jezdzimy przez cały czas od 4 marca tylko mniej kursów na ta chwile realizujemy 35 kursów dziennie do Krakowa czyli polowe tego co normalnie

Kientka

Ciekawe czy od 1.04.2020 busy na trasie Kęty przez Czaniec będą kursować tak jak kursowały

Klient

Ciekawe czy od 1.04.2020 będą jeździć busy tak jak do tej pory

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Karol Warchał Mk Trans?

janusz Mk

Najlepiej spytaj kierowcow z tej firmy

@janusz Mk

@janusz Mk A Ty natomiast na jakim stanowisku pracujesz w Mk Trans? Nie jesteś w stanie napisać nam nic o atmosferze panującej w tej firmie?

Kierownik
@janusz Mk

atmosfera? co chcesz wiedziec? Kasa na czas. Robota na linii Korki ,Korki i jeszcse raz korki Jazda wg tacho.

@Kierownik

Co do tej atmosfery to chodzi o relacje przełożeni Mk Trans-pracownicy, pracownicy-pracownicy? Dogadujecie się tam między sobą? Czy jest cały czas napięcie itp?

krystian

cześć! czy można liczyć na stałą posadę w tej firmie?

(usunięte przez administratora)powinien przeszkolic kierowców odnośnie kulturalnego zachowania się do kliena oraz jakie ulgi obowiązują gdyż kierowca mówiąc że ulga dla żołnierzy niezawodowych nie istnieje tylko dla zolnierzy zawodowych na służbie8.

viajar

Właściciel firmy powinien zrobić gruntowne przeszkolenie kierowców z tematu "jak powinno się traktować klienta". Skandaliczny brak kultury u kierowców, takie osoby nie powinny być w ogóle dopuszczone do pracy z klientem!

Klient

Nie ma czym oddychać brak klimatyzacji okna wszystkie wyzamykane na zewnatrz temperatura 29 stopni a w srodku jeszcze gorzej

Artur

Zrobiłem dzisiaj zdjęcia w tym „busie”. Wysyłam na policję. Kierowca wziął 5 osób ponad stan, na stojąco. W busie nie ma włączonej wentylacji. Okien dachowych nie da sie otworzyć. Zaduch. Ludzie sie pocą. Ogólnie bardzo ciemno bo wszystkie okna przyciemnione o maximum.

XD
@Artur

Ale wiesz o tym, ze te busy maja miejsca stojace? Przeważnie 7 lub 8, zaleznie od specyfikacji producenta

Nick1

Firma nie ma żadnego szacunku dla ludzi kupujących bilety miesięczne. W czwartki i piątki zabierają ludzi z Krakowa, którzy wracają do domów i jeżdżą busem raz/dwa w tygodniu. Natomiast ludzie, krzorzy maja kupione bilety miesięczne i jeżdżą busem tej firmy codziennie do pracy w te dni nie są zabierani. Sytuacja z piątku 15.03 bus o 19:35 zabrał tylu ludzi na dworcu, ze już nie zatrzymał się nawet na kolejnym przystanku jakim jest kleparz. A ile jest jest jeszcze przystanków w samym Krakowie na których czekają inni ludzie? I nie maja jak wrócić do domow z pracy, bo to nie jednorazowa sytuacja. Kolejny bus tak samo nie miał miejsc. Powinien być ustawiony limit, a nie zapełnianie busa na dworcu ludźmi którzy korzystają z niego od święta. Szczególnie ze na dworcu sa o wiele bardziej komfortowe warunki do czekania niż na innych przystankach. Widać jednak ze firma preferuje zadzieranie pieniędzy ze bilety miesięczne, a później niewywiązywanie się i udawanie ze poza dworcem nie ma innego przystanku.

Janko

Szkoda, że na forum pracowników firmy piszą klienci. Mnie interesuje praca i myślałem, że czegoś się dowiem.

U

Wszyscy myślą że pomogą hehe

Zostaw merytoryczną opinię o Karol Warchał Mk Trans - Andrychów

• Jak się pracuje w Karol Warchał Mk Trans?

Zobacz opinie na temat firmy Karol Warchał Mk Trans tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Karol Warchał Mk Trans?

Karol Warchał Mk Trans
1.7/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Konstytucji 3 Maja 99
    34-120 Andrychów