Opinie o Drobisz-Tur Sp. z o.o. w Hecznarowice

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Drobisz-Tur Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Drobisz-Tur Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przewóz osób miejski i podmiejski

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Drobisz-Tur Sp. z o.o. w Hecznarowice

Katy Nowy wpis

No witam. widziałam dawniejszą ofertę dla kierowcy, nie da się jednak w nią kliknąć. Mój partner będzie pracy szukał i myślałam, że poczytam tu coś aktualnego. Możecie wyjaśnić mi w pierwszej kolejności sprawę tych tachografów? Jak to możliwe by były nieużywane?

Joanna

Mój tato szuka zatrudnienia, przepracował za kierownicą ponad 40 lat. Nigdy nie spotkałam się z sytuacją, aby stawka wynosiła 120 zł za dobę. Piszecie, że w tym czasie są 4h odpoczynku, przecież to niezgodne z normami, macie tachografy, więc jak to jest możliwe? Czy do tej kwoty doliczane są diety?

Tom Nowy wpis
@Joanna

Tachografy nie są używane przez kierowców tej firmy

Siemka, czy do dziś jest już może jakaś nowsza flota? Szukam pracy za kołkiem mam rzecz jasna doświadczenie z jazdy autobusem w jakie egzemplarze mógłbym wsiąść jeszcze w tamtym roku? i gdzie można odszukać ofertę pracy? niczego mi nie wygooglało

... Nowy wpis

Dramat firma . W autobusach w okresie zimowym jest zimniej jak na polu nie polecam nikomu tymi złomami jeździć

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Drobisz-Tur Sp. z o.o.. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
Pasażer

Ta firma to nieporozumienie . Autobusy dramat a w zimie idzie zamarznąć ciepłej jest na polu jak w tych gratach

Jeśli szukasz pracy jako kierowca autobusu to nie polecam ze względu na bardzo niską stawkę oraz stare autobusy często nienadajace sie do jazdy. jeśli chodzi o szefostwo to jeśli tańczysz tak ja zagrają to bardzo mili i eleganccy ale jak już nie zatańczysz tak jak grają potrafią być opryskliwy i nie mili obiecują podwyżkę A potem olewają. Wydaje mi się że mają kierowców za (usunięte przez administratora) po obniżeniu stawek co normalny kierowca odszedł zostały dziadki co chyba za paczkę fajek będą nawet robić. Jeśli chcesz i lubisz spać 4h być niewolnikiem za 120zl za dobę to robota dla Ciebie

Rolo

W stu procentach się z Tobą zgadzam, przeżyłem to na własnej skórze, i się pożegnałem z drobiszem.

Rox
@Rolo

Dokładnie tak jest cały Drobisz jego (usunięte przez administratora) wiejskie wychodzi z butów ze słomą nie szanuje wogóle kierowców tak że odradzam tą firmę i omijać szerokim łukiem, oczywiście wypłata na dwie raty jedna część na konto druga pod stołem czego on się boi?

Leszek k

Najlepsza firma w okolicy jescze raz polecam kierowcy spoko ziomki jezdza bardzo bezpiecznie i przepisowo niema mowy p zajezdzaniu komus drogi jak pisze internautka lolitka wsiadajac do drobisz tura wiem ze zawsze dojade do celu. Kultura na europejskim poziomie. Bordzo czesto kierowcy drobisz tur przepusczaja pieszych czego nie mozna powiedziec o konkurencji

Witold
@Leszek k

Wypowiadasz się jako zadowolony pasażer, który korzystał z usług przewozowych oferowanych przez firmę Drobisz-Tur. W takim razie wiesz może, jak wyglądają warunki pracy zatrudnionych kierowców? Może w trakcie podróży miałeś okazję rozmawiać z kierowcą na ten temat i informował, jak ocenia pracę w tym miejscu? Będę wdzięczny za informację na ten temat.

Pasażerka
@Witold

Ja też miałam przyjemność jechać i jestem zadowolona ponieważ przedewszystkim kierowca jeździ zgodnie z przepisami i to jest najwazniejsze.

Prawdziwy Ja
@Leszek k

Chyba sobie kupisz ???? może jesteś właścicielem i sobie sam pozytywne opinie piszesz ???

Niezadowolony klient

Kierowca na trasie Andrychów-Bielsko myśli chyba że jest wszechwładną autobusu ????? Zimą nie włącza ogrzewania, a teraz latem pracownicy jadąc do pracy zdążą się spocić i zagrzać, że czasem myślę, czy nie lepiej byłoby iść kilka godzin na pieszo do pracy ? Masakra. Zwrócisz mu uwagę żeby włączył nawiew to ma cię kompletnie gdzieś. Cwaniaczek ma włączony chłodny nawiew na siebie (z przodu) ale pasażer musi się "gotować" i nie masz prawa nic mu powiedzieć. Poza tym człowiek po pracy nie zdąży się ani umyć a tym bardziej wykąpać bo jeśli wyjdziesz za bramkę zakładu powiedzmy 7 minut po pełnej godzinie (14:07 jeśli robisz pierwsze zmiany) to całkiem możliwe że do domu będziesz musiał kombinować z autobusami miejskimi i międzymiastowymi na co stracisz kilka godzin. Nie wiem skąd ta firma bierze pracowników (kierowców) ale coraz częściej zaczynam myśleć o zrobieniu prawa jazdy na autobus i zastąpić tego bezczelnego kierowcę. Autobusy też są chyba z lat 80'tych więc szału nie ma :/ normalnie masakra. Podpisując papier z moim pracodawcą o płatności za transport było napisane że autobus wyjeżdża spod zakładu mniej więcej 17 minut po pełnej godzinie (to jest po zakończeniu pracy). A ten kierowca ma pretensje kiedy ktoś wchodzi do autobusu 6 minut po :/ zimą to jeszcze jakoś ujdzie ale teraz latem to w autobusie tyle nieumytych po pracy ludzi wraca do domu śmierdząc przez co robi się źle i nie raz (usunięte przez administratora) człowieka na wymiociny. Wstyd i hańba tak dla kierowcy jak i dla firmy za to że nie dbają o ludzi którzy tymi autobusami podróżują. Proponuję właścicielowi tych autobusów przejechać się czasem w przebraniu (żeby kierowca nie roz

Wojtek

Pan Andrzej zatrudnia od najniżej krajowej a resztę dostajesz z pod stołu. Wyplata w 2 ratach,autobusy psują się na potęgę.

Lidia
@Wojtek

Cześć, czy mogę się od Ciebie dowiedzieć jaki rodzaj umowy oferowany jest w Drobisz-Tur? Najbardziej interesuje mnie kwestia umowy o pracę na czas nieokreślony. Czy na taką właśnie można liczyć w tej firmie?

Paulina

A kierowca jakie ma destynacje ?

Kierowca

Często się z nimi mijam na trasie Brzeszcze Czechowice . Wożą ludzi do Valeo . Nie wiem co to za kierowcy ,ale jeżdżą jak z ziemniakami a nie z ludźmi . Im to się chyba wydaje że sami są na drodze,do tego przekraczanie prędkości tak jakby się ścigali który szybciej trasę przejedzie .

Arek

Czy kierowcy maja przypisane samochody?

Ram

Może i kierowcy są ok i nawet dobrze jeżdżą ale, przeciekajace autobusy to powinni albo naprawić albo wycofać z użytku

Bolo

Taka cisza zrobiła się na forum? Taką macie fajna pracę?

Leszek k

Uslugi na poziomie wysoka jakosc polecam pozdro dla najfajniejszych kierowcow bogdana przemka i michala jestescie spijo ziomy

Lolka

Kiepska komunikacja . jadąc do Bielska Białej z kóz to zauważyłam że często wymuszają wyjazd z zatoki choć samochod jest już w połowie autobusu żenada.

Zostaw merytoryczną opinię o Drobisz-Tur Sp. z o.o. - Hecznarowice

• Jak się pracuje w Drobisz-Tur Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Drobisz-Tur Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Drobisz-Tur Sp. z o.o.?

Drobisz-Tur Sp. z o.o.
  • Jana Pawła II 109
    43-330 Hecznarowice

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042