KONKRET Szymon Sala

Bielsko-Biała

Opinie o KONKRET Szymon Sala

sx

reo,ostatnio nie poszukiwali ludzi, ale zastanawiam się jakie warunki zatrudnienia u nich trzeba spełniać. Słyszałem gdzieś, że przyjmują ludzi tylko z min. 2 letnim doświadczeniem.

kursant

Lip[a totalna szkolenie przeciaga sie non stop zajecia przesowane o grafik nie mozna sie doprosic. kumpel kiedys uczstniczyl w tym kursie i raz dwa bylo po szkoleniu a teraz...moim zdaniem nie panuja nad sytuacja

Tomi

skoro biorą 27tys. to mogą robić to realnie.. C+E i wszystkie w tym zwiazane kody 95 itd karta kierowcy kosztują ok 10tyś.... czyli zarabiają... czyli realnie mogą finansować te kursy.. my mamy prace i kase... a oni kase.. i to nie małą

Bambucz

Czy ktoś tam pracuje? Ktoś przeszedł szkolenia? Wie jak to w praktyce wygląda? Przekopałem internet i nie wiem nic konkretnego, co się dzieje z ludźmi po szkoleniu?

zaraz moment

Na chłopski rozum. Po roku 6500 zeta , do roku 4200 zeta, rata miesięczna wychodzi 2300 zeta , spłata 12 miechów po 2300 zeta wychodzi 27600 zeta. Pytanie jeśli się ktoś orientuje. Czy za taką kwotę idzie zrobić takie kursy samemu powiedzmy w pół roku i taniej? Bo jeśli nie to uważam że warto zaryzykować oczywiście o ile rzeczywiście jest gwarancja zatrudnienia.

maxi

to nie jest żadna lipa właśnie robię szkolenia przez pierwszy rok zarabiasz tylko 4200zł bo reszte potrącają za kursy puźniej zarobki 6500zł w systemie 4/1 i żeby zrobić wszystkie kursy C,C+E ADR, ITD. nie potrzebujesz ani grosza

lipa

Uwazajcie na ta firme ich oferta jest podejrzana przysyłaja gotowe umowy nawet nie rozmawiajac z kandydatem nie dodzwonicie sie tez na numer pewnie kolejna lipa :(

Nowy

Witam Może ktoś podpowie co to za firma ? Widzę że oferują szkolenia na kierowców idt. Proszę jakieś konkretne informacje na temat tej firmy, co oni proponują, jak odbywają się szkolenia, ile to kosztuje, czy warto tym się zainteresować. Już po rak kolejny widzę ich ogłoszenie, ale nikt nie wypowiada się na ich temat. Proszę o info. Pozdrawiam

Zostaw opinię o KONKRET Szymon Sala - Bielsko-Biała

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie KONKRET Szymon Sala