Opinie o Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Metako Sp. z o.o. w Chełm

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Metako Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Metako Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Wyroby metalurgiczne - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Metako Sp. z o.o. w Chełm

zmiany są dobre, super jakość, w końcu ład i porządek. Płatne w terminie.

Nary
@KaKa

Dokładnie nowe rządy to totalna pomyłka nikt na nie czym się nie zna !!!!! Wiedza tyłka jak swoją rodzinę i donosicieli ustawić by się nie narobili a zarobili ! Prawdziwa tragedia brak wiedzy na każdym poziomie. Mistrz , który nie jest w stanie odpowiedzieć na żądni pytanie !!!!! Porażka totalna ludzie tam są tylko po to by być a nic nie wnoszą w to miejsce by lepiej funkcjonować !!!!!!!!!!

Nietak Nowy wpis

Nie polecam pracy w tej firmie, szanse na jakikolwiek awans czy podwyżkę są zerowe o ile nie należy się do rodzinki która rządzi po przejęciu udziałów bądź nie "włazi się w (usunięte przez administratora) "a i wtedy nie jest to pewne. Kierownik który nic nie potrafi jedyne na czym mu zależy to żebyś wiedział że on jest twoim szefem. Pani prezes jak i jej brat (kierownik produkcji) nie mają bladego pojęcia co się dzieje na produkcji co ile zajmuje kto dobrze robi a kto udaje i chleje (to kierowniczek wie ale ludzie którzy piją w pracy również są na liście du**włazów i złoto ustnych dlatego mają immunitet bo nie chce mi się wierzyć że rozmawiając z taką osobą po 4-5 piwach twarzą w twarz kierownik nie jest wstanie nic wyczuć i zauważyć) . Chłopak który pracował wcześniej na laserze/sitodruku ogarniał obydwa działy sam bez problemu chciał małą podwyższę, ale przez to że raczył mieć swoje zdanie firma pozwoliła mu się zwolnić bo nie chcieli podwyższyć wypłaty o 200 zł ale za to na jego miejsce dali 2 pracowników i to że muszą za tą samą robotę płacić 2 wypłaty to nie przeszkadza. Podobna sytuacja miała miejsce na lakierni proszkowej był nowy młody pracownik który robił lepiej dokładniej i szybciej niż niektórzy z dwukrotnie większym doświadczeniem, również pozwolili odejść tej osobie ponieważ chciała wyrównania płac z lakiernikiem starszym doświadczeniem który malował gorzej jakościowo oraz dużo wolniej od tego chłopaka. Jest kilka podobnych sytuacji gdzie podwyżki były obiecane nawet a na koniec i tak pracownik został z niczym lub już nie pracuje w firmie. W firmie bardziej doceniany jest nowy pracownik z Urzędu pracy niż stary z doświadczeniem ponieważ Urząd pracy płaci część pensji przez kilka miesięcy temu pracownikowi. Podsumowując praca nie dla osób chcących normalnie i dobrze pracować tylko dla osób które lubią udawać że pracują lub chcą przeczekać parę miesięcy bez perspektyw na jakikolwiek rozwój.

zmiany są dobre, super jakość, w końcu ład i porządek. Płatne w terminie.

Kate

Jakie zmiany są dobre ? Przyszła nowa pani właściciel, wielka warszawianka myśli że wszystkie rozumy pozjadała, słoma z butów wystaje, zero szacunku do pracownika. Najniższa krajowa od nowego roku idzie w górę a w Metako pensja w dół! Wszędzie szukanie oszczędności, obcinanie z wypłat, zero premii, wypłata spóźniona i jest źle naliczana, nadgodziny na czarno. Wrócił stary mistrz produkcji pan A. Nie ogarnia w ogóle co się dzieje na zakładzie, tragedia. Nowi właściciele zatrudniają swoich pracowników po rodzinie. Nie polecam, omijać szerokim łukiem to (usunięte przez administratora)

@Kate

Zmiany są na dobre. W końcu nowi właściciele robią porządki z tymi co działali na niekorzyść spółki i zachowywali się jak dziki w pracy. Nawet potrafili podrapac po twarzy pracownika....Pracuje 2 lata i czekałem na ten czas .Zarobki jak wszędzie ale są premie uczciwe, jak pracujesz normalnie, regulamin pracy itp..Nie ma kasy pod stołem jak to było dla wybranych....zmiany na dobre...

stały pracownik

Też potwierdzam zmiany na dobre, w końcu nowe kierownictwo rozprawia się ze złodziejami ze spółki, którzy przez ostatnie lata wyłudzali majątek spółki. Kupowali materiały budowlane do produkcji skrzynek rzekomo? :) do budowy własnych domów., zwolnienia dyscyplinarne słuszne, rozprawiono się też z pijaństwem i romansami w pracy. Mam nadzieję ,z ę nowe kierownictwo doprowadzi do tego, że zwolnieni dyscyplinarnie trafią do więzienia i oddadzą co co nakradli przez lata....brawo nowe kierownictwo :)

udziałowiec
@Kate

czekaliśmy lata na te zmiany i sa na dobre... a odzywają się w sposób negatywny byli pracownicy którzy lewe interesy robili i zostali zwolnieni dyscyplinarnie, widziąłem na własne oczy i wielu pracowników również jak wyprowadzali nasz majątek, udziałowców. A i jeszcze (usunięte przez administratora), oj w końcu przerwano ich gody. ..chcieli kasę za nadgodziny (usunięte przez administratora)chcieli kasę wydoić:)

KaKa Nowy wpis

Czytam i nie wieżę jak można pisać takie bzdury ! Płatność w terminie - kłamstwo !!!!! Soboty nie są płatne według kodeksu pracy- tam nikt nie zna kodeksu pracy. Dobrze maja tylko ci co "uprzejmie donoszą" nawet mogą być pod wpływem alkoholu - im wolno. Lepsza zmiana ????? Chyba dla tych co są przy korycie !!!!

KaKa Nowy wpis
@udziałowiec

Tamci może i (usunięte przez administratora)firmę ale pracownicy byli godnie wynagradzani za swoją pracę a teraz pracowników (usunięte przez administratora) i tylko doceniają swoich pupili i rodzinę środki czystości najgorszej jakości!!! Nowy pracownik otrzymuje używaną odzież i obówie! Nie polecam zaczynać współpracy a ta firmą. Na początku obiecanki ..... a rzeczywistość całkiem inna .księgowe się zmieniają co chwilę i żadna nie ogarnia ile na dzień dzisiejszy wynosi najnizsza krajowa tak samo ile się Należy pracownikowi za nadgodziny i pracującą sobotę !!!!!! Soboty pracujące wymagane przez przełożonych ale niestety nie są poprawnie płatne . Nikt nie ogarnia kodeksu pracy!!!! Nie mówiąc o jego przestrzeganiu!!!!!!!!!!!! Jeśli nie jesteś udziałowcem lub z rodziny nie Możesz liczyć równe traktowanie!!!

Nary Nowy wpis
@KaKa

Zibi55

Jeśli masz szacunek sam do siebie i nie chcesz pracować z fałszywymi ludźmi w tragicznych warunkach - OMIJAJ TO MIEJSCE SZEROKIM ŁUKIEM !!!!!!!!!

Maciejka

Jakiś czas pracowałam w Metako i ogólne wrażenie jest pozytywne. Współpracownicy pomocni i uśmiechnięci, panuje fajna atmosfera. Kierownictwo zorientowane na pracownika, otwarte i dążące do dobrych rozwiązań. Zarobki jak wszędzie.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Metako Sp. z o.o., daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko SAMODZIELNY KSIĘGOWY? Podziel się swoimi wrażeniami!
Sss

Szukam osób (usunięte przez administratora)przez tą firmę chcę złożyć pozew do Sądu Pracy czy ktoś jest chętny razem ze mną.

Fffff
@Sss

Myślę że znajdzie się bardzo duża lista osób, która została oszukana przez Metako.

Oszukany
@Sss

Chętnie się dołączę, jak się skontaktować?

Pracuje u was więcej studentów czy osób starszych?

Marysia

@Pio czemu dramat?

@Marysia

Powiem tak alkohol to tam norma wszyscy z wyjątkiem nie licznych bez alkoholu nie pracują. Organizacji pracy tam nie uświadczysz biega niby kierownik produkcji jak opentany ale sam się gubi w zamówieniach i jedyni słowem (usunięte przez administratora) na kółkach. Jakoś blachy słaba odpady z huty a na dodatek główny szef to człowiek bez kultury zupełny burak nie orientujący w ogóle co tam się dzieje w tym zoo

admin

Czy firma Metako Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe zasługuje na miano dobrego pracodawce? Jak oceniacie warunki pracy? Piszcie w komentarzach na forum?

@admin

Jakie sa wyplaty? atmosfera?

Pio
@123

Dramat! W końcu ktoś sie odważył napisać jak tam faktycznie jest.

Józek

Mam wrażenie, że konkurencja widząc dobre opinie firmy stara się zaszkodzić.

@Józek

Dobre opinie? A gdzie są? Administrator może usunął? Czy może chodzi o te wysyłane przez obecnych pracowników na rozkaz przełożonych? Dobre opinie się skończyły jak odeszła stara, doświadczona kadra, np pan Janusz S. To nie konkurencja szkodzi tylko obecny zarząd...

xyz

Długo myślałem nad napisaniem opinii na temat tej firmy jednak ciągle pojawiające się ogłoszenia zmusiły mnie do tego. Spędziłem w tej firmie 3 lata i był to najgorszy czas zawodowy w mojej karierze. Trafiłem tam z tak zwanej "ulicy" bez znajomości itp. Osoba taka na starcie jest spalona ponieważ w firmie pracują praktycznie sama rodzina oraz poplecznicy, pociotkowie itd.Warunki pracy są wyjątkowo żenujące (brud, (usunięte przez administratora) O BHP można zapomnieć, dopiero jak coś się stanie zaczyna się myślenie jak temu można było zapobiec. Każdy pod każdego kopie i czerpie nieludzką radość z nieszczęścia. Jako młody pracownik miałem pod górkę, co było dla mnie oczywiste. Jednak jeśli robisz coś źle, albo nie wiesz jak i zapytasz jak to zrobić nikt Ci nie pomoże. Każdy patrzy na każdego i czeka z uśmiechem, aż coś Ci nie wyjdzie (było tak na moim dziale) Ogromne pijaństwo, (usunięte przez administratora) ze strony zwykłych pracowników oraz co niektórych Brygadzistów. Jeden wielki chaos w którym nikt nic nie wie. Oficjalnie pracuje się po 8h. Stawka za nadgodzinę to minimalna krajowa, chyba że jesteś udziałowcem. Soboty nie oficjalnie są pracujące, jeśli coś Ci się stanie (wypadek). Usłyszałem, że zostaniesz wyniesiony za bramę zakładu i masz powiedzieć że skaleczyłeś się w DOMU!! Nie przychodząc w soboty oraz nie zostając na nadgodziny długo tam nie popracujesz. Za nadgodziny płacone masz wg stawki (minimalna krajowa). Za sobotę rzucą Ci kilka nędznych złotych więcej i wpiszą w (premię), czyli za 6h pracy płaca jak za 8. Prezes produkcji (Pan A.) na samym początku namawia do donosicielstwa, "aby zostać jego człowiekiem". Gwarantuje wtedy lepsze traktowanie i podwyżki. Jeśli się nie zgodzisz tak jak to było w moim wypadku stosowany jest mobbing. Po nastraszeniu go sądem ustępuje na krótki czas. Po przepracowaniu 2 lat zapytałem o podwyżkę. Otrzymałem 30 Groszy BRUTTO!! gdzie po 2 miesiącach pracy została mi cofnięta ponieważ ośmieliłem się o nią zapytać i nie chce współpracować "donosić". Od samego początki byłem nękany i zastraszany, że rzekomo są na mnie skargi. Była to celowa robota ze strony Pana A. Później szefostwo nie podawało mi dłoni oraz nie odpowiadało na dzień dobry. Warto tutaj napisać kilka słów o Mistrzu, który w ogóle nie ma odpowiedniego wykształcenia oraz kompetencji do zajmowania tego stanowiska. Człowiek wybrany z przypadku, który nie potrafi niczego wytłumaczyć a co tu mówić o trudniejszych pracach. Na wszystko ma odpowiedż (usunięte przez administratora) to i (usunięte przez administratora) tamto, no wiesz jak to zrobić". Jak tylko dowiedział się, że pytam o podwyżkę i walczę o swoje zarzucił mi, że nie chce uczciwie pracować - minimalna krajowa oraz jak będę podskakiwał zrobi ze mnie kapusia i nie będę miał tutaj życia. Całe szczęście zostałem zwolniony z tej firmy oficjalnie - bez powodu powołując się na zapis prawny gdzie przy umowie na czas określony pracodawca ma do tego prawo. Nie nabierajcie się na ich wspaniałe ogłoszenia (rotacja pracowników). Jakość wyrobów i czas realizacji to kpina. Nie warto sugerować się oceanami tej firmy ze znanej przeglądarki, ponieważ sami w większości nabijają sobie ocenę. Sumując OMIJAJCIE TĄ FIRMĘ Z DALEKA choćby z szacunku dla swojego ZDROWIA I STANU PSYCHICZNEGO.

@xyz

Ten Mistrz jest teraz prezesem ds produkcji... O zgrozo! Wszystko co jest tutaj napisane to 100 % prawdy. I nie zostało to napisane przez żadną konkurencję - chyba trochę za dużo szczegółów zostało podane... No chyba, że mówicie konkurencji, że dajecie 50 groszy brutto podwyżki.

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Metako Sp. z o.o. - Chełm

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Metako Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Metako Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Metako Sp. z o.o.?

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Metako Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Wierzbowa 3A
    22-100 Chełm
  • NIP: 5630000754 KRS: 0000207991

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Metako Sp. z o.o.