Opinie o Petronova Sp. z o.o. w Ostrów Wielkopolski

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Petronova Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Petronova Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Maszyny i części do maszyn - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Petronova Sp. z o.o. w Ostrów Wielkopolski

Tomasz

Po doświadczeniach na rynku pracy spodziewałem się wszystkiego. Na szczęście się pozytywnie zaskoczyłem i już 5 miesiąc leci. Jako pracodawca Petronova trzyma poziom.

@Tomasz

A po jakim czasie zazwyczaj odpowiadają? Dopiero jak jakaś oferta się znajdzie? A co w sytuacji gdy kandydat się w nic nie wpasuje? Dadzą wtedy odmowę? Pytam bo widzę ze to odniesienie do komentarza sprzed trzech lat

Hej. :) zdradzicie ile teraz zarabia się na obsłudze serwisowej? Nie mogę coś doszukać się aktualnej oferty a na stronie piszą, że takie usługi są świadczone. komentarze tutaj są dość dawne a chce być na bieżąco, bo może partner by zagadał o prace. z jakiej podstawy by ruszył?

Karol Nowy wpis

Współpracujmy od kilku - obsługa zawsze na wysokim poziomie. Serwis tak samo.

Sylwia
@Tomasz

Witaj. Możesz coś powiedzieć na temat tego kogo szukają aktualnie ?. Praca u nich tylko na serwisie z wyjazdami, czy też stacjonarnie w biurze też potrzebują ludzi. Sama na serwis się raczej nie nadaję :).

@Sylwia

Z tego co się orientuję to aktualnie chyba nie szukają nikogo - lecz ja nie siedzę w biurze. Nie dam za to głowy. Najlepiej obserwować ogłoszenia, i czuwać. Petronova jest dobrym pracodawcą. Są firmy gdzie ogłoszenia o pracę non stop wiszę. Tutaj rotacja jest chyba raczej niewielka. Trzeba obserwować :).

@Tomasz

Myślisz, że jakbym zadzwonił do kadr to mi coś powiedzą o wolnych wakatach? Bo ogłoszeń faktycznie żadnych nie ma. Jak to dobry pracodawca to napisz jak tu jest z zarobkami? Dają premie za wyrobienie normy albo dobry socjal? Bedę wdzięczny za podpowiedzi.

Yyy
@Mariusz

Za wyrobienie sporej ilości nadgodzin, a dopisanie sobie ich jeszcze więcej, można zarobić trochę więcej niż minimalna... Normy jako takiej nie ma, chyba że norma dopisanych nadgodzin heheh

Pytający
@Tomasz

A możesz coś o pensjach powiedzieć ?. I jak z czasem pracy, pełny etat i trzeba wyrabiać nadgodziny ?. Jak z dojazdami i pracą zdalną?.

Tomasz Nowy wpis
@Sylwia

Obserwuj stronę internetową - aktualnie chyba żadnych ofert nie ma - ale CV i tak warto wysłać aby mieli już kontakt do ciebie.

@Tomasz

Opowiecie cos więcej o technologii którą firma obecnie dysponuje oraz o tym jak się przy niej pracuje? wiem że ze dwa miesiące temu została wystawiona oferta dla informatyka ( konkretnie specjalisty ds. informatyki ), pisali przy tym o poziomie „początkującym”, wiec to cos dla mnie. Jak oceniacie aktualne standardy i rozwój?

W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Petronova Sp. z o.o.? Czy kandydat na stanowisko SERWISANT powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.
Konrad

Mam kontakt z nimi od 4 lat. Od momentu jak pierwszy spotkaliśmy się na targach. Dobra technologia - Petrotec wie jak robić dystrybutory. I serwis też ma szybką reakcję.

Aleksander

Poukładana firma, każdy ma swoje obowiązki z których oczywiście musi się wywiązywać. Dla mnie na plus.

Bartosz

Niestety z firmą Petronova byłem związany krótkoterminowo - tydzień lub dwa, już nie pamiętam. Ofertę tę pracy otrzymałem poprzez rynek pracy w PUP. Myślałem, że będę pracował jako informatyk a tymczasem umieszczono mnie w zakurzonym magazynie bez okien z dystrybutorami, od których oddzielały mnie dwie ściany z płyty wiórowej. Kazano mi tam zamontować gniazdka elektryczne, założyć półki oraz pomalować pewne elementy otoczenia. Nauczono mnie podstawowej wiedzy o firmie oraz oferowanych produktach, dostałem nowy laptop, na podpisanie umowy ze mną nikt się nie zdecydował. W firmie pracował wtedy tylko jeden informatyk, dość ogarnięty, dobrze mnie szkolił ale przez większość czasu nie przychodził do pracy - gdzieś jeździł w delegacji. Mam nadzieję, że dobrze mu płacą albo już się zwolnił i ma pracę bez wyjazdów. W każdym razie z dnia na dzień moja ochota na pracę w tej firmie malała aż w końcu z niej zrezygnowałem. Miałem wrażenie, że nikt mną za bardzo się nie interesuje. Za wykonaną "pracę" uczciwie mi zapłacono. Atmosfera ok, kierownik wydawał się w porządku. Szkoda że przez Urząd Pracy jedyne co można dostać to stratę czasu i brudne spodnie od farby... (żart :P). Szkoda, bo praca pon.-pt. w godzinach 7-15 za uczciwe pieniądze to zawsze duży plus. Obecnie pracuje w trybie dwuzmianowym i szukam nowej pracy.

ZARZĄD
@Bartosz

Panie Bartoszu bardzo dziękujemy za Pana uwagi dotyczące krótkiego okresu jaki Pan u nas pracował. Cieszymy się że jednak pozytywnie ocenił Pan to doświadczenie. Nie ma u nas sytuacji permanentnej "opieki" nad kandydatem do pracy ponieważ przyszłym pracownikom chcemy ufać , być pewnymi ich pracowitości, umiejętności i zaangażowania oraz poszerzać ich kompetencje . Narzędzia jakie Pan otrzymał oraz czas jaki mieliśmy aby Pana poznać skłoniły nas do podjęcia decyzji o wyborze innego kandydata na stanowisko w naszej firmie. Zachowaliśmy jednak Pana aplikację i nie wykluczone że w przyszłości będziemy podejmowali próbę kontaktu z Panem w celu przedstawienia propozycji.

Bartosz
@ZARZĄD

@ZARZĄD Co za brednie! Jakiego innego kandydata? Przecież wybraliście mnie, a ja sam zrezygnowałem więc nie piszcie bzdur. Moją aplikację możecie wyrzucić do (usunięte przez administratora) bo nie zamierzam u was pracować.

Wioletta

Firma jest dobrze zorganizowana i efektywna. Dobra atmosfera pracy i kultura organizacyjna. Wymagająca praca ze względu na wysokie standardy jakości i poziom odpowiedzialności.

Warszawiam

Kompetentni ludzie na właściwych stanowiskach. Serwis zawsze na czas, telefony odbierają o każdej porze.

Albert

Czas reakcji i działanie serwisu bardzo na plus. Ogólnie fajnie się z nimi gada :).

Kilka lat współpracy przy rozbudowie i serwisie stacji. Wzorowe zachowanie w każdym przypadku. Oby tak dalej.

Pracujący

Praca w pełnym wymiarze godzin - jak na aktualny rynek pracy, w Petronovie jest bardzo dobrze. Pensja zawsze w terminie, z grafikiem można się dogadać. Ja tam nie narzekam - mnie się podoba :).

Kucharczyk

Mam już duże doświadczenie w pracy z tą firmą. Zawsze wszystkie zlecenie w terminie, serwis kompetentny, wiec robi jak przyjeżdża.

Adam Lisiewicz

Mam już za sobą kilka lat doświadczenia w współpracy z Petronovą. Zawsze stawali na wysokości zadania, zarówno pod kątem serwisu jak i doradztwa w zakresie technicznym. Do zobaczenia na kolejnych targach :).

Pensje zawsze w terminie, czas pracy normlanie rozliczany. Trochę podróży po Polsce, zawsze czegoś nowego się można nauczyć. Osobiście sobie bardzo chwalę. Zobaczymy co przyniesie przyszłość.

Bardzo duże korzyści z współpracy, zawsze pod telefonem, zawsze pomocni. W zakresie technicznym bezkonkurencyjni.

Pytający
@Piotr

A jak z częściami zamiennymi ?. Mają wszystkie elementy do swoich dystrybutorów od ręki czy trzeba czekać niewiadomo ile ?. Przy poważniejszych usterkach jak wyglądała naprawa, poszła szybko ?

@Pytający

Bardzo dużo części zamiennych mają od ręki. To co mają na stronie www, praktycznie cały czas jest na magazynie. Jeszcze mi się nie zdarzyła abym musiał czekać na część jakiś dłuższy termin niż 2-3 dni. Poważniejszych usterek też jeszcze nie miałem, a wszystkie sprawy serwisowe bardzo szybko załatwiane.

Serwisancik

Jeśli tankowałeś kiedyś paliwo - bardzo prawdopodobne że z dystrybutora którego montowałem lub serwisowałem :). Trochę tego w Polsce mamy, co też sprawia że roboty cały czas jest mega dużo bo to sprzęt który wymaga stałego serwisu. Ja nie narzekam, choć pewnie się znajdą tacy którym coś nie pasuje, jak wszędzie.

@Serwisancik

To od kiedy tu pracujesz? Dalekie te dojazdy na serwis? Masz służbowe auto do użytku własnego?

Legalizują na naszej stacji dystrybutory LPG. Serwis w porządku, zawsze dobrze wyposażony. Pracownicy zawsze pełna kultura. I muszą się znać na tym co robią bo zawsze sobie dosyć szybko z wszystkim radzą.

zawiedziony

Bardzo silna rywalizacja wśród wieloletnich pracowników serwisu, pieniądze poniżająco słabe, chłopaki się do siebie uśmiechają i rozmawiają ze sobą a na osobności opowiadają teksty typu tego żona była dziwką a tamten patałach to (usunięte przez administratora) i brudas, i to w dodatku ludziom, których właśnie poznali. Było to dla mnie zaskoczeniem jakim obrzydliwym poziomem można się tam popisać, kierownik nie zwraca na to uwagi. mimo wszystko spotkałem też tam normalnych ludzi, którzy nauczeni czego mogą się spodziewać od reszty zadomowili się w takiej atmosferze i nie zwracają na to uwagi bo nie mają odwagi lub w ogóle żadnych ambicji. firma nie daje możliwości rozwoju dla młodych ludzi, jeśli masz ambicje, stara gwardia Cię zaszczuje, a szkoda bo w niegdyś gospodarnym Ostrowie ludzi młodych jest coraz mniej. Polecam dla kogoś kto zwyczajnie nie chce żyć na zasiłku, dla reszty raczej nie.

@zawiedziony

Wiesz, że w każdej pracy ludzie plotkują i nie trzeba na to zwracać uwagi. No chyba, że atmosfera staje się już za gęsta od niedomówień. A jak z wypłatami? Bo jak niewiele więcej niż zasiłek o którym wspominasz to słabo. Ile tak na rękę można dostać?

bruder
@Mariusz

Więcej niż zasiłek ale nie tyle żeby być zadowolonym.

Iname

3 lata na serwisie. Roboty dużo ale wszystko robione z głową. Urlopy poukładane, pensje w terminie zawsze. Co by ich za bardzo nie zachwalać to czasami zgrzyty też się trafiają, ale to chyba jak w każdej firmie :).

@Iname

Fajnie, ze tak chwalisz firmę. Widzę, że większość zostawia dobre opinie. Dodałbyś jakie umowy dają nowo przyjętym? Trzeba być na okresie próbnym? Jak długo?

wolf
@Mariusz

Okres próbny trwa 3 miesiące.

@wolf

A potem jest umowa na czas określony, czy już na stałe? Napisz na jaki kontrakt może liczyć nowo przyjęta osoba?

Break

Na czas określony.

Zostaw merytoryczną opinię o Petronova Sp. z o.o. - Ostrów Wielkopolski

• Jak się pracuje w Petronova Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Petronova Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Petronova Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 10 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Petronova Sp. z o.o.
4.2/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Krotoszyńska 35
    63-400 Ostrów Wielkopolski