Opinie o Petronova Sp. z o.o. w Ostrów Wielkopolski

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Petronova Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Petronova Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Maszyny i części do maszyn - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Petronova Sp. z o.o. w Ostrów Wielkopolski

Daniel

Firma cały czas się rozwija, wprowadza nowe produkty więc cały czas jest coraz więcej roboty. Jeżdżę na serwisie, i roboty jest masakrycznie dużo, zdarzają się nadgodziny, lecz odpowiednio rozliczone przez firmę. No i wyplata też zawsze w terminie. Oczywiście wiesz, zawsze znajdzie się coś na co można ponarzekać, ale to nie zmienia faktu iż jest jedna z najlepszych robót jakie miałem w życiu.

Wiktor

Słyszałem, że to bardzo dobry pracodawca. Podpowiedzcie czy firma potrzebuje teraz pracowników?

Czytam opinie, i muszę powiedzieć że jestem pozytywnie zaskoczony. Dlaczego osoby które mają gorsze wykształcenie mają z automatu mniej zarabiać. Żaden rozsądny pracodawca nie będzie płacił dodatkowej kasy jeśli nie musi :P, więc jeśli w tym wypadku osoba z gorszym wykształceniem więcej zarabia to musi coś umieć. Musi się znać na rzeczy i mieć odpowiednie doświadczenia. To oznacza że pracodawca potrafi docenić ludzi którzy mają przysłowiowy fach w rękach :).

Zygmunt

Jak aktualnie wygląda praca dla Petrovy ? Składam tam CV więc przydałoby się trochę informacji.

W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Petronova Sp. z o.o.? Czy kandydat na stanowisko SERWISANT powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.
Wojciech

@xxx, czasem wykształcenie nie musi być wcale jedynym wyznacznikiem. Może dla pracodawcy bardziej liczy się zdobyte wcześniej doświadczenie czy też osiągane podczas pracy wyniki. Rozumiem, że piszesz z perspektywy osoby, która uważa, że powinna więcej zarabiać w Petronova, tak?

@Wojciech

akurat ta osoba nie ma jakiegoś specjalnego doświadczenia i umiejętności w pracy którą wykonuje...

@Wojciech

wyników też nie osiąga w pracą którą wykonuje...

Hanna
@xxx

@xxx, rozumiem, ale myślę, że jednak lepiej skupić się na sobie niż na innej / innych osobach w firmie. Może warto pomyśleć o próbie awansu na jakieś inne stanowisko w Petronova, gdzie można liczyć na lepsze wynagrodzenie? Ciekawe, czy jest taka możliwość.

Wojciech

@anonymous, czy jesteś osobą zatrudnioną obecnie w firmie Petronova? Jakie jest Twoje zdanie na temat warunków oraz atmosfery? Czy według Ciebie jest to pracodawca wart polecenia? Jaki rodzaj umowy oferuje? Wiesz może coś o zapotrzebowaniu na nowe osoby?

@Wojciech

jest pewnego rodzaju faworyzacja we firmie, osoby z niższym wykształceniem zarabiają więcej od osób z wykształceniem odpowiednim na dane stanowisko

Co powiecie o wynagrodzeniu w Petronova Sp. z o.o.? Czy w ostatnim czasie jego poziom uległ zmianie?

niestety bez zmian

Jola

zgadza się dumna to ta Pani zawsze była, firma spoko,sprzedawaja dobre dystrybutory.

Dobra firma, konkretni szefowie tylko zarobki niektórych osób zdecydowanie za wysokie, ograniczyć szczególnie pani pracującej na serwisie, której wydaje się ze jest pępkiem swiata,Pani Dumna nic jej nie można powiedzieć, zawsze jej zdanie jest najważniejsze i nie szanuje zdania innych. Szefowie powinni jej 1200zl płacić na rękę wtedy by taka mądra nie była.Pozdrawiam

Dorota
@Marek

zgadzam się z poprzednia opinia,szefowie ok,atmosfera dobra, a o tej Pani slyszalam,podobno ze wszystkimi się kloci,cóż widocznie taki ma charakterek,

Zostaw merytoryczną opinię o Petronova Sp. z o.o. - Ostrów Wielkopolski

• Jak się pracuje w Petronova Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Petronova Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Petronova Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 10 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Petronova Sp. z o.o.
4.2/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Krotoszyńska 35
    63-400 Ostrów Wielkopolski