Opinie o Kaczorowski Stanisław Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo-Usługowe Rustikal w Gorzewo

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Kaczorowski Stanisław Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo-Usługowe Rustikal. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Kaczorowski Stanisław Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo-Usługowe Rustikal o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: AGD - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kaczorowski Stanisław Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo-Usługowe Rustikal w Gorzewo

Gosia

Właścicielka bardzo nieuczciwa. Zajmuje tylko czas. Naobiecywała prowadzenie studia a nawet nie szukała lokali. Przeciąganie decyzji do ostatniej chwili bez uczciwej rozmowy. Ostatecznie ma być zawsze korzystnie dla niej nawet jeśli trzeba powiedzieć pracownikowi ostatniego dnia umowy, że nie znalazła studia. Jej syn zero zaangażowania. Nie potrafią wykorzystać potencjału pracownika. Nie dostarczają narzędzie do pracy, katalogów, próbników a wymagają obsługi klienta. Każą pracownikom czekać na siebie bez poszanowania planów i czasu pracownika. Meble wątpliwej jakości. Na jakiekolwiek rady czy spostrzeżenia doświadczonego pracownika reagują opryskliwością. Wszystko wiedzą najlepiej. Nie polecam

Irena Nowy wpis
@Gosia

Przecież katalogi to jest podstawa, A jak każą na siebie czekać? Poza godzinami pracy, bo nie bardzo rozumiem.

Obecny pracownik Nowy wpis
@Gosia

Pracuję w tej firmie kilkanaście lat, 95% załogi stanowią osoby pracujące tu powyżej 5lat. To co tu czytam to są takie bzdury, że szkoda gadać. Właściciele bardzo uczciwi, wypłata zawsze na czas, każdy na umowie!!! Normalne godziny pracy. 8h/5 dni w tygodniu, jeśli dłużej wypłacane są nadgodziny lub odbierane godziny. Także radzę skontaktować się z osobami które tu pracują i naprawdę mają prawdziwą opinie a nie czytać bzdur.

Jolanta Nowy wpis
@Obecny pracownik

To kto właściwie to generuje? 5% załogi, która rotuje? To może niech inni też tu wpadną i wyjaśnią sytuację? I tak właściwie to ilu was tam w sumie jest w tej załodze?

Vill Nowy wpis
@Obecny pracownik

Takie bajki to nie nam Jak to meble 10 h bez nadgodzin w tyg (nadgodziny zobaczysz tylko sobotę) P.S Na umowie możesz napisać co chcesz nawet że jesteś balerina

Wanda

Hm sporo tu opinii, a tylko jedna od pracownika :( Co to znaczy że właścicielka nie ma szacunku? Jest aż tak źle, czy da się przeżyć? No i ktoś wspomniał że plusem jest wypłata, chodzi tylko o terminowość czy można liczyć na dobre zarobki?

Dopłacają do multisporta ?

Grażyna

Zakupiłam tam kanapę-sofę . Po przywiezieniu zostawiono mebel przed domem zanim zdążyłam wyjść. Przy bliższym obejrzeniu okazało sie że tkanina kanapy w trzech miejscach jest poważnie zaciągnięta , a jedna z poduszek ubrudzona błotem.Poza tym zgodnie z zamowieniem kanapa miała mieć 190cm , a okazało się że jest o 10 cm dłuższa co było ważne przy planowanym ustawieniu. Wykonałam telefon do włascicieli ale bez satysfakcjonujacej reakcji z ich strony. Nie otrzymałam bowiem ani propozycji wymiany mebla , żadnej rekompensaty za uszkodzenia ani nawe zwykłych przeprosin . Nie polecam tej Firmy . Obejrzyjcie najpierw dokładnie towar zanim dokonacie zapłaty, potem jest już za późno , sklep nie uzna zadnej reklamacji bo według ich opinii klijent sam sobie uszkadza towar.

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Kaczorowski Stanisław Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo-Usługowe Rustikal? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Słupsk
Danuta

@Ewa Poprawiło się od tego czasu? Ktoś pracuje i może się wypowiedzieć?

Klientka

Meble bardzo słabej jakości . Kupiłem meble kuchenne pod wymiar . Przyjechał P.Piotr Kaczorowski pomierzył ,był naprawdę przekonujący . A dalej już koszmar niekompetencji i olewka . Pieniądze wypłacone przed montażem . A na reklamację czekamy już 6 miesięcy . Zero kontaktu i odpowiedzi . Polecam rzecznika Praw konsumenta .

Bardzo niezadowolony klient
@Klientka

Bardzo proszę o kontakt ze mną, ewelina_p01@poczta.onet.pl, zmagam się z licznymi reklamacjami od momentu montażu mebli kuchennych, nie kupujcie tam mebli, ja będę dochodzić swoich praw w sądzie o zwrot pieniędzy za (usunięte przez administratora) jakie mi zamontowano.

Kupujący

Dokonałam zakupu bardzo drogich mebli z drewna , które po krótkim okresie użytkowania ,,dostały spękań''. Na rozpatrzenie reklamacji czekałam kilka miesięcy, żenada. Właściciel nie bierze odpowiedzialności za sprzedany swój produkt, twierdząc,ze ,,tak musi być''! Nie polecam zakupu mebli w tym sklepie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Bardzo niezadowolony klient
@Kupujący

bardzo proszę o kontakt ze mną , mam ten sam problem z tą firmą, ewelina_p01@poczta.onet.pl

Maciej

Wiecie czy firma poszukuje nowych pracowników? Jeśli macie więcej informacji dajcie znać. Dzięki.

Firma jest oszustem w jakości produkowanych mebli jak i w wypłatach dla pracowników.

Nie polecam pracy w tym miejscu. Szefowa bardzo kapryśna, niesłowna, kłamie. Brak szacunku dla pracownika, jego życia i planów. Opryskliwa i jej syn Piotr również. (usunięte przez administratora) odzywki do starszych od niego pracownic. Wieczna pretensja w głosie. Nie poświęcają czasu pracownikom ani nie zapewniają im odpowiednich narzędzi do pracy a wymagają cudów. Nie liczą się z nikim i odwracają kota ogonem. Jeden plus - Uczciwi jeśli chodzi o wypłaty.

Kamil

Nie polecam korzystania z usług tej firmy. Dokonałem zakupu produktu przez ich stronę. Po zakupie nie było żadnego kontaktu prócz automatycznie wygenerowanych maili. Po wielu próbach kontaktu (zawsze mieli oddzwaniać), dowiedziałem się, że nie mogę kupić produktu w cenie, którą podają na stronie, bo "szefowa powiedziała, że jest to ostatnia szuka, trudno dostępna i nie sprzeda tak tanio". Pomijając to, że produkt był ekspozycyjny i nie mogłem sprawdzić w jakim jest stanie, to jeszcze miałem zapłacić więcej, bo tak sobie zażyczyła szefowa. Jest to totalny brak poszanowania dla klienta! NIE POLECAM!

Zostaw merytoryczną opinię o Kaczorowski Stanisław Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo-Usługowe Rustikal - Gorzewo

• Jak się pracuje w Kaczorowski Stanisław Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo-Usługowe Rustikal?

Zobacz opinie na temat firmy Kaczorowski Stanisław Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo-Usługowe Rustikal tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Kaczorowski Stanisław Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo-Usługowe Rustikal
2.3/5 Na podstawie 3 ocen.
  • 31a
    09-200 Gorzewo