Opinie o OTTO EMPLOYMENT 2004 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Gliwice

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie OTTO EMPLOYMENT 2004 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie OTTO EMPLOYMENT 2004 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Biura rachunkowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o OTTO EMPLOYMENT 2004 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Gliwice

A.

Najgorsza agencja w jakiej pracowałam. Najniższe wypłaty a w oddziale w Tilburgu ignorujący wszystkkie problemy z bezpieczeństwem pracowników na czele koordynator (usunięte przez administratora)

@A.

Szanowna Pani, przykro nam, że ma Pani takie odczucia. Koordynatorzy starają się rzetelnie podchodzić do własnych obowiązków i można liczyć na pomoc z ich strony. Są jednak często bardzo zapracowani, stąd kontakt z nimi może być utrudniony. Zapewniam, że jako firma zawsze staramy się zapewnić możliwie najlepsze warunki dla naszych pracowników. Jeśli obecna praca nie jest dla Pani satysfakcjonująca, proszę wysłać swoje CV wraz z wszelkimi dodatkowymi uwagami na adres b.badura@axell.pl. Postaramy się znaleźć ofertę, która spełni Pani oczekiwania oraz zajmiemy się zgłoszonymi uwagami po otrzymaniu szczegółów.

normalny
@Axell Employment

Do axell employment-bla bla bla-4 lata temu mieszkalem na hoge i byla taka sama sytuacja z patologicznymi osobnikami i skoncz gosciu pierniczyc ze robicie co mozecie jak nic nie robicie,,,dobra proba ocieplenia waszego slabego wizerunku waszej agencjii...dobze ze nie pojechalem znow z wami a mialem oferte...

kinga

W związku z moim poprzednim wpisem, chciałabym umieścić sprostowanie. Robię to na proźbę koordynatorki, która zadzwoniła do mojego chłopaka (który jest w szpitalu po ciężkiej operacji), prosząc o wykasowanie, albo zmianę wpisu. Otóż faktycznie, po tym, jak mój chłopak skontaktował się ze mną dzięki policjantce i zadzwonił do biura, koordynatorka poinformowała go, że ,, nie mogła go znaleźć w szpitalu'' i po dwóch dniach przyszła go odwiedzić. Pożyczyła mu telefon, który nawet naładowała, za co najwyraźniej oczekuje pochwały. Były to jednorazowe odwiedziny. Niestety, nie poinformowała nikogo z jego rodziny o zaistniałej sytuacji. Obiecała, że pomoże mu w transporcie, ale poszła na urlop,a zastępujący ją koordynator powiedział mi, że nie wie o co chodzi. W ramach sprostowania dodaję, że przed przyjazdem do Polski, mój chłopak został zawieziony busem do szpitala. W trakcie jazdy przesiadał się trzy razy. Podróż trwała około czterech godzin, a kierowca nie miał pojęcia, że wiezie osobę z przebitym płucem, gorączką, podejrzeniem sepsy i całkowitym zakazem dłuższego przebywania w samochodzie. Poinformowałam koordynatora, że wieczorem chłopak ma busa do Polski, skąd wyjeżdża karetka, żeby go odebrać. Po wizycie w szpitalu czekaliśmy na busa ponad godzinę ,a kierowca poinformował nas, że będziemy jeździć jeszcze około trzech godzin. Wyjaśniłam mu,jak wygląda sytuacja i dzięki jego interwencji (pomógł nam zatrzymać transport do Polski) zdążyliśmy na busa. Dodam, że gdyby mój chłopak do niego nie wsiadł, w tej chwili odwiedzałabym zakłady pogrzebowe,ponieważ miał krwiaka, który w każdej chwili mógł się przemieścić i doprowadzić do uduszenia. Podsumowując, jestem pod wrażeniem szybkości, z jaką firma skontaktowała się z moim narzeczonym w momencie pojawienia się mojego wpisu. Jest to tym bardziej godne podziwu, że nie pofatygowali się, by skontaktować się z rodziną w momencie,kiedy mój chłopak był w stanie krytycznym. Ponad to dziękuję koordynatorce za to, że pożyczyła mu telefon. I zaznaczam, że dzięki koordynatorowi narzeczony jeździł bez sensu w trzech busach z zagrożeniem życia,a na koniec utrudnili mu jeszcze wyjazd do Polski. Podziwiam Pani tupet i nie życzę, żeby spotkało Panią to, na co naraziliście nas.

ex Axell

Praca w Axell w Holandii nie ma nic wspólnego z tym co mówią panie w biuarach w Polsce , nie ma wystarczającej ilości pracy dla osób na miejscu , a firma ściąga non stop nowych ludzi z Polski żeby oppłacić domki i na tym zarabia. Za tydzień pracy (32 godziny) zarobiłem 170 euro , zdecydowanie odradzam, a na pozytywne opinie nie zwaracajcie uwagi, w większości są pisane przez osoby opłacone przez biuro

@ex Axell

Axell Employment : Ex Axell, dziękujemy za komentarz. Rekruterzy agecji Axell przedstawiają Państwu opis pracy, wymagania oraz warunki proponowane przez holenderskich pracodawców . W razie niezgodności dotyczących przedstawianych ofert zapraszamy do kontaktu z biurem , które potwierdziło Państwa do konkretnej oferty . Jednocześnie pragnę poinformować, iż na stronie GoWork przedstawiciel Axell Employment wyłącznie odpowiada na Państwa zapytania oraz komentarze . Życzę miłego dnia oraz zapraszam do aplikowania na nasze oferty , nasz adres e-mail : praca.employment@axell.pl

Beny
@ex Axell

Nie podpisze się pod tym. Nie prawda. Ja za pt i nd dostałem 251e wypłaty. Więc stanowczo nie moge sie zgodzić z tą opinią. Jest to moja pierwsza wypłata w tym biurze, i mam nadzieję że tak już pozostanie. Pozdrawiam Przemek.

@ex Axell

To musiałeś się chyba spóźniać do pracy bo ja za 39 godzin tam zarobiłem 320 euro.

Typowy Polak 45

Witam Pracowałem w axlu prawie 10 miesięcy. Ogólnie agencja ok tylko jeden minus. Mieszkałem na Klundert a tam mamy dwóch panów Hausmajstrow (usunięte przez administratora) Panom chyba woda sodowa uderzyła do głowy i myślą że Hotele są ich własnością. 'Nie biegają po schodach' Masz zrobić tak a nie inaczej ' już piszę maila na Ciebie' to tylko jedne z nielicznych tekstów które Panowie mówią w trybie rozkazujacym. A Panowie nie znają się na niczym. Chciałbym Panom podkreślić że Hausmajster to po polsku Dozorca więc panowie są tylko od wydawania pokoi i aut i nie mają żadnej innej jak oni to mówią 'wladzy' na tych hotelach. Ja właśnie po części przez nich odszedłem z axla. Całe szczęście już mnie tam nie ma ale moim zdaniem powinni coś z nimi zrobić bo Panowie się nie nadają do bycia Hausmajstrami. Co do samej agencji nie miałem zastrzeżeń. Kasa na czas. Robota też. Akurat ja jeździłem wózkiem więc jeszcze pomogli papiery na wózki zdobyć. Agencje Polecam ale mieszkanie na ich lokacji Klundert stanowczo odradzam.

Holandia
@Typowy Polak 45

Witam ja tak samo mieszkałem na Klundert i uważam gdyby nie oni było by tam jak na Hoge. Ps wiesz dlaczego Ci zwracali uwagę że byś nieboegał po schodach bo już paru spadło z nich.

Order picker

jak po maśle ! kilka godzin po przesłaniu cv dostałem telefon z kilkoma ofertami do wyboru, odesłałam dokumenty , zadano mi kilka prostych pytań po angielsku i od razu dostałem pracę ! szczerze polecam ! zero czekania i stresu , pełen profesjonalizm !

głownie o pracę , którą dotychczas wykonywałem i trochę o sobie

logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Paulina

@Typowy Polak 45 dziękuję za podzielenie się Twoimi przemyśleniami dotyczącymi pracy poprzez agencję Axell Polska. Niemniej jednak, muszę przypomnieć, że na forum nie wolno podawać imion pracowników. Jest to zakazane przez regulamin, w związku z ochroną danych osobowych. Administrator ma prawo usunąć komentarz, który łamie tę zasadę. W przypadku wątpliwości, pozostawiam link do regulaminu: https://www.gowork.pl/regulamin

Marcin O

Pracowałem kiedyś dla Axell i z wielu agencji, jakie przerabiałem, ta jest całkiem ok. Raz mieszkałem prywatnie i kasa zawsze była na czas. Raz na Hooge Mierde i to faktycznie zadupie ale o agencji jako takiej złego słowa powiedzieć nie mogę. Z drugiej strony 90% gówna robicie tam sami, drodzy rodacy. Raz jeden pawian wyskoczył do mnie z nożem ale został szybko usunięty z parku i domku. Pracują tam koordynatorzy, których wasz los interesuje bardziej, niż w innych agencjach. Czasem coś może się rypnąć ale skoro sami sobą nie potraficie się zająć...

ares
@Marcin O

dobre z tym pawianem :)

xxx
@Marcin O

Też bylem w Axllu, może zależy jak kto trafi ale jak dla mnie było ok. mieszkałem w hotelu w Dorst, opiekun hotelu - Grzegorz fajny gość, koordynatorzy też super, moim był holender-polak, za holerę nie pamiętam imienia. to był 2008 rok. Ci co najbardziej narzekają to pewnie nieroby. zaznaczę że nie jestem pracownikiem Axell ani znajomym i pisze prawdę. myślę że to jedno z lepszych biur.

Julia
@xxx

Hej Ja też byłam w 2008 na Dorście :) pracowałam na Rompie

Witam Agencja spoko praca też jest ok wiadomo że jadąc za granicę w celu zarobkowym nie jedzie się na wakacje tylko do pracy . Tylko dużym minusem są ludzie mieszkający a raczej koczujący w domkach którzy nie pracują a tam mieszkają i imprezują codziennie nie dając innym moc odpocząć przed praca . A także powoduje to że Niby domki są zamykane ale w każdej chwili mogą kogoś sobie przyprowadzić i rzeczy innych osób nie są bezpieczne. A ciężko się pracuje jeżeli człowiek się zastanawia czy ktoś mu czasem czegoś z pokoju nie zabiera bądź nie wyjadą jedzenia z lodówki. Według mnie agencja powinna większą uwagę przywiązywać do tego by takie osoby usuwać że swoich miejsc zakwaterowania.

znowu zdesperowana matka

W dalszym ciągu nie mogę się pogodzić się z bezdusznością ludzką. Koordynator personalny nie tylko powinien dbać o dobro firmy ale również o dobro pracownika tym bardziej za granicą gdzie do lekarza i apteki jest kilkanaście kilometrów. A nie informować, że zwalnia pracownia dyscyplinarnie i daje termin do opuszczenia lokacji w kilka dni z przeszło czteroletnim dobytkiem w stanie prawie krytycznym. Proponuję tej Pani zapoznanie się z tematem czym grozi odwodnienie organizmu.Może w przyszłości zrozumie,że jeśli pracownik prosi o lekarza to należy traktować to poważnie. A na miejsce chorego należy poszukać zastępstwo i pokierować tak żeby wszyscy byli zadowoleni bo przecież na pensję jaką dostaje trzeba zapracować.

@znowu zdesperowana matka

Przykro nam z powodu opisanego przez Panią zdarzenia. Robimy co w naszej mocy, żeby osoby wyjeżdżające do pracy za granicę miały zapewnioną opiekę. Proszę o kontakt mailowy (b.badura@axell.pl) - chętnie pomogę w wyjaśnieniu tej sprawy.

matka
@Axell Employment

Myślę,że nie bardzo jest już co wyjaśniać. Mój syn jest już w domu, jest pod opieką lekarza i to jest w tej chwili najważniejsze. Powinnam jechać po niego pomóc się spakować i pomagać mu w podróży do Polski ale nie zawsze się tak da jeśli sprawuję się całodobową opiekę nad drugim niepełnosprawnym członkiem rodziny. Na szczęście natrafiłam na porządną firmę przewozową, która pomogła mu bardzo w trakcie podróży. Pomagali także pasażerowie którym bardzo dziękuję. Pani również dziękuję za dobre chęci wyjaśniania tej sprawy i pozdrawiam.

@matka

Czy mimo wszystko mógłbym prosić o dodatkowy kontakt w tej sprawie? Jeśli nie otrzymamy od Pani kilku podstawowych informacji, bardzo trudno będzie wyciągnąć od konkretnych osób ew. konsekwencje, a chcielibyśmy w możliwie najlepszy sposób zabezpieczyć się przed podobnymi sytuacjami w przyszłości. Byłbym wdzięczny za wysłanie krótkiej wiadomości mailowej na adres b.badura@axell.pl. W odpowiedzi poprosiłbym Panią o podanie zaledwie kilku szczegółów.

matka

Nie mogę wypowiadać się na temat pracodawcy Axell bo nie jestem pracownikiem i nigdy nim nie byłam. Jestem matką jednego z pracowników i myślę,że mam całkowite prawo wypowiedzieć się na temat Pani koordynator.Mój syn potrzebował pilnej konsultacji lekarskiej przy zatruciu sarmonellą.Prosił tą Panią o to syn lecz owa Pani zaproponowała leżenie trzy dni bo samo mu przejdzie.Będąc w stałym kontakcie telefonicznym z synem kiedy już prawie tracił głos próbowałam ja skontaktować się z tą Panią lecz nie odbierała telefonów. Za kilka dni zadzwoniła do syna i oznajmiła,że zwalnia go dyscyplinarnie.Bakteria zrobiła w organiżmie nie małe spustoszenie i nie wiadomo co jeszcze w trakcie leczenia wyjdzie. Bardzo ale to bardzo dziękuję firmie przewozowej Prima bus i jej pracownikom, za wszelką pomoc jaką uzyskał w trakcie podróży do kraju. Poza tą Panią pozdrawiam wszystkich pracowników Axell.

@matka

Anonimowy

Ogółem spoko jednak zmieniłam bym jedna rzecz płacę 100 euro tygodniowo za mieszkanie i jeszcze mam Limitowany internet 5 GB na dzień człowiek po pracy nie może nawet sobie włączyć filmu online trochę przesada bo w dzisiejszych czasach abonament za internet nie jest drogi. To tylko moja mała sugestia. Poza tym jest spoko

Maciej

Nie polecam. Zapewniają lokal pracowniczy, ale 100 euro za pokój czteroosobowy z aneksem kuchennym to lekka przesada. Zapewniają dojazd do pracy, ale potrafi się on spóźnić 4 razy w ciągu tygodnia, w tym dwa razy o godzinę (!). Oczywiście godzina spóźnienia dla Ciebie to znaczne potrącenie z wypłaty, mimo że nie jest to Twoja wina. Nikt Ci za to nie odda. Mają tam też jeden wielki bałagan. Nie potrafią dobrze skierować ludzi do działu, nie odpisują na emaile, koordynatorzy albo nic nie wiedzą albo nie da się do nich dodzwonić. Do tego problemy z wypłatami. Nie było tygodnia żeby wszystko się zgadzało. Zawsze przelewali za mało. Nie polecam zdecydowanie.

miś
@Maciej

A jeszcze nie wiesz kogo dostaniesz do pokoju, często zdarza się (usunięte przez administratora) i musisz spać z portfelem w majtach a i tak Cię okradną.A

Grzegorz Grzywacz

Wiem ze nie kazdy jest szczesliwy ze wspolpracy z Axell.Napisze swoja opinie.Moja koordynatorka Aneta Zebrowska nie dosc ze jest piekna mloda pomocna to przede wszystkim inteligetna to samo tyczy sie mojej pani w polsce p.Katarzyny Skrzyneckiej.Nie narzekam na agencje.Daja mieszkanie jakie daja ale udalo mi sie dostac dobrego wspollokatora.Agencja kasuje prawie 100 euro za pokoj ale w zamian mam auto do pracy nie martwie sie o paliwi itd.Opiekunowie na mieszkaniu sa ok.Jesli ktos twierdzi ze pieniadze ma male to jest to moze wina jego zbyt duzych oczekiwan.Ja prace mam dobra nie musze sie martwic o urlop poniewaz jestem na tyle dobrym pracownikiem ALDI ze ida mi z urlopami na reke zawsze kiedy chce.Zanim zaczniecie narzekac na agencje zrewizujcie swoje oczekiwania i potrzeby.Poniewaz agencja tak jak kazda firma na swiecie szuka zyzkow kosztem czegos.Pozdrawiam Grzegorz Grzywacz

lecznica
@Grzegorz Grzywacz

pracujesz w mroźni ? umowa Axell to śmieciówka , dziś masz pracę jutro nie . Holandia skończyła się dawno ale jak ktoś nie jest wymagający i lubi gdy obcy chłop z chłopem śpi Miejmy nadzieję że was nie rozłączą wkrótce co często zdarzało się Na początku dali dobre warunki mieszkaniowe żeby nikt nie uciekła ale później było coraz gorzej , pracownicy w brudnych ciuchach chodzili bo taki był dostęp do pralek. Szkoda gadać trzeba to przeżyć , latem jeszcze jest ok ale niedługo jesień Jeden znalazł dziewczynę której inni już nie chcieli i tyle w temacie. Holandia to ćpalnia niektórzy zmieniali pokój aby razem zaciągać się i w nocy po pokojach chodzić próbując kogoś oskubać żeby mieć na kolejny towar gdy powypadkowy ból w kościach. Do lekarza będziesz jechał do Polski to kawałek

@lecznica

Przykro nam, że miał Pan takie doświadczenia. Zawsze warto w takich sytuacjach skontaktować się z koordynatorami lub bezpośrednio z nami (p.swarlik@axell.pl). Zawsze staramy się sprostać oczekiwaniom i szybko reagować. Gdyby chciał Pan zmienić pracę lub warunki mieszkalne, spróbujemy zaproponować coś innego. Nikogo nie zostawimy bez pomocy.

lecznica
@Axell Employment

Nie odradzam nikomu ani nie polecam waszej agencji bo jesteście dobrze wypłacalni oraz macie hausmajstrów którzy pilnują porządku. Wasze zachowanie od początku było tragiczne ale dało się przeżyć własną zaradnością. Bo brak informacji o czymkolwiek jest przytłaczający. Na wakacje wystarczy , pojedzie się autem to zarobi się albo pozwiedza jak będzie mało pracy. Jedne prace są dobre , inne tragedia . Istna loteria tymczasowa.

@lecznica

Od dawna robimy co w naszej mocy, żeby osoby wyjeżdżające do pracy za granicę miały zapewnioną opiekę. Zawsze można zwrócić się do nas (p.swarlik@axell.pl), a my będziemy reagowali i kontaktowali się z koordynatorami oraz administracją, żeby wyjaśnić wszelkie problematyczne kwestie. Obsługujemy dziesiątki ludzi, aby im pomóc. Warto najpierw skontaktować się z nami, wsparcie naszych klientów to dla nas priorytet.

appollo
@Axell Employment

Ja zatrudniony byłem przez Axell, już jakiś czas.Pracowałem w Heros.Współpracowałem z kilkoma koordynatorkami i zawsze było o.k. Ale obecna Pani koordynator Pani Asia wykończyła mnie psychicznie. Ostatnio potraktowała mnie jak śmiecia.Potrzebowałem lekarza miałem bakterie w najprawdopodobniej po zjedzonym ciastku z kremem.Strasznie się męczyłem i nie otrzymałem żadnej pomocy z jej strony. Pomimo ,że byłem dobrym pracownikiem i nikt nie miał do mnie zastrzeżeń oprócz Pani Asia zrobiła ze mnie,która bardzo często nawet nie odbiera telefonów strasznie się zawiodłem .Mimo wszystko serdecznie dziękuję wszystkim za współpracę.

w-11
@appollo

A co panią Joannę obchodzi, że Ty jesteś chory?Ona ma to gdzieś że Ty cierpisz sam na lokacji.Przecież dobrze wszyscy wiedzą,że nawet nie potrafi komputera obsługiwać bo przyjedzie zawsze z panią, która za nią to robi. Dla niej najważniejsze jest aby miała obsadzone stanowiska na dany dzień bez żadnego wysiłku z jej strony. Nawet nie odbiera telefonów a potem ma pretensje,że nie jesteś w stanie przyjść do pracy bo jesteś chory.Pracuję już dosyć długo ale to jest najbardziej niekompetentna koordynatorka z jakimi współpracowałem. Czasami postempuje z nami jak by robiła nam łaskę a zapomina, że to dzięki nam ma pracę. Ale na marginesie współpraca z Axelem nie jest aż ta zła da się wytrzymać ale to wszystko zależy od koordynatora. Inaczej nie pracował bym tyle lat w tej firmie.

lolo
@w-11

Ja wiem chyba o kogo chodzi to jest ta Pani co zażyczyła sobie zdjęcia z pogrzebu lub stypy na którym brałem udział. Więc o jakiej pomocy koordynatorki tu mowa. Pozdrawiam.

lolo
@lolo

Dodam że owe zdjęcia miały być usprawiedliwieniem przedłużenia o dwa dni urlopu w Polsce.

Bogumił

Pracowałem w czasie mojego ostatniego pobytu w Holandii dla czterech agencji i tylko jedna nie próbowała mnie oszukać (nie licząc bodajże 15 E za klucz od domu który podałem przez współpracownika i do nich nie dotarł) i był to właśnie Axell tym bardziej podkreślę fakt że pracowałem tydzień i cztery godziny i zapłacili mi całość chociaż porzuciłem tą pracę. Śmiem sądzić po moich doświadczeniach z innymi agencjami że z 90% innych agencji w NL miał bym problem z wypłaceniem tych pieniędzy. Nie mam w zwyczaju pisania opinii ale polecam tą agencję.

Ogólnie zaczalem prace jakiś czas temu W firmie UPS. Warunki mieszkaniowe są słabe. Place nie całe 100e mam pokój dzielony z gościem w którym jest bardzo mało miejsca może jakieś 5mkwadratowych powierzchni chodliwej, w cenie mieści się również kuchnia w której zupełnie nic nie ma. Na temat pracy UPS czy to w Tilburgu czy Eindhoven widoczne jest wykorzystanie ludzi teamleaderzy i menadżerzy to w c**** z Turcji dla nich masz tylko zapie**** a co do pieniędzy nie dadzą ci zarobić bo pracując na nockach możesz mieć max 30+h tyg i ok plus minus 250$tyg na czysto z tym że praca jest naprawdę ciężka, i niektórym naprawdę dała się we znaki :) jeśli chodzi o inne to wiem że w firmie . ID Logistic też za ciekawie nie jest. Jeśli chodzi o firmę axell to jak w większości "uitzendbureau" gdzie przemiał ludzi jest ogromny brakuje również organizacji w zarządzaniu, i ciężko może być czasami z dogadaniem się czy porozumieniem z kordynatorem ponieważ ma ona/on pod sobą 100 innych pracowników i twój problem może nie być wystarczająco ważny lub istotny.

Axell Employment

Szanowny Panie, przykro nam, ze ma Pan takie odczucia. Proszę zgłosić się do nas drogą mailową: (p.swarlik@axell.pl), postaramy się zaproponować inne warunki mieszkalne. Co do pracy koordynatorów, to starają się rzetelnie podchodzić do własnych obowiązków i można liczyć na pomoc z ich strony. Niestety są bardzo zapracowani, więc kontakt z nimi może być utrudniony. Proszę skontaktować się z nami, pomożemy w szybszym rozwiązaniu Pana problemów. Staramy się nigdy nie zostawiać ludzi samych z ich problemami.

Van holland
@Axell Employment

Co do koordynatorow to akurat nie powiem sa pomocni,mieszkanie jak na agencję ujdzie,ale zgadZam sie co do pracy w ups ,praca nie oplacalna,non stop nocki i nie ma nic wspólnego z sortowaniem paczek tylko z rozladunkiem naczep,z powodu braku pracowników liderzy nie dają chwili odpoczynku musisz robić rozładunek nieraz w pojedynkę i na różnych dokach,przerwy tez sa oszukane ; ma być o 6 i 15 minut ,a jest często po 7 i 10 minut,bo wchodzi lider na kantyne i każe wracać do pracy,poza tym do ups trafia sporo osób które miały pracować w innych zakładach,z niewiadomych przyczyn trafiają od razu po przyjeździe do ups( mimo ze miały obiecana prace w innej firmie) jedyny plus to to ze o 11w dzień juz sie jest po pracy ale za to kasa slabiuśka,ogólnie nie mam nic ani do axell ani koordynatorow,ale odradzam prace w ups,przynajmniej za takie pieniądze ,rzędu 250euro max

Jacek
@Van holland

Siemka.Ja właśnie miałem jechać w tym tygodniu.Na UPC Tilburg.Nie wiedziałem że można pracować tylko 30h.Jak taki zajob to może po prostu więcej nie da się rady hahaha.Chyba dam sobie spokój z UPS i axell.pozdr

Vlietjonge Staalhandel

Chciałbym wyrazić opinie na temat owego zakładu i pracy w nim poprzez Axell. Gdyby ktoś z państwa otrzymał ofertę pracy w tej firmie na obecnych warunkach-nie polecam. Pierwsze stanowisko jakie może być państwu zaoferowanie to "Picker". Stawka 11 euro,zbieranie zamówień czyli metalowych elementów długości od 6 do 12m,obsługa suwnicy,wózków typu heftruck. Praca głownie w dzień.Wypłaty za 40 godzin takiej pracy to około 250 euro.... Drugim stanowiskiem na którym pracuje i ja może być ładowanie ciężarówek. Praca polega na obsłudze suwnicy,wózka typu heftruck oraz poruszaniem się ciężarówką po hali ( Po uprzednim treningu z instruktorem,co nie zmiania faktu,że nie nauczą was jeździć tirem w godzinę lub półtorej ). Ponadto praca nie dość,że jest fizyczna,jest również umysłowa ponieważ tira trzeba załadować materiałem ( metalem o różnych wymiarach,wadze i długości dochodzącej do 16m ) w odpowiedniej kolejności co często jest trudne i wymaga wyobraźni. Praca odbywa się od godz 18 do 3,4,5 rano . Za pracę w nocy przysługuje nam dodatek nocny uwaga 12,5 %... Praca jest niebezpieczna,kilkutonowe paczki materiałów poruszające się blisko was oraz wiele innych groźnych sytuacji mogących się nagle wydarzyć. Praca nie warta swojej wypłaty,bólu pleców,dojazdów i tzw "użerania" się każdego dnia z nie wymiarowym materiałem w pracy... Wypłata za 40 godzin takiej pracy to koło 270 euro Więcej zarabia się na pomidorach nie uwłaczając nikomu bo to również nie łatwa praca aczkolwiek z pewnością dużo bardziej bezpieczna.. Opinię tą postanowiłem opublikować dla osób które w przyszłości otrzymają ofertę pracy w tej firmie :)

@Vlietjonge Staalhandel

Szanowny Panie, jeśli obecna praca nie jest dla Pana satysfakcjonująca, proszę wysłać swoje CV na adres p.swarlik@axell.pl . Postaramy się znaleźć ofertę, która spełni Pana oczekiwania. Zaproponujemy stanowisko z warunkami dostosowanymi do umiejętności i doświadczenia każdego naszego Kandydata.

Jack
@Vlietjonge Staalhandel

Masz rację. Lepiej pracować pod dachem i zarobić praktycznie tyle samo niż ryzykować zdrowię i życie. Pracowałem przy stali,ciężki kawałek chleba.

Dawny Pracownik

Ja bym tam z chęcią wrócił na Sode na Val i Hooge Mierde łezka się w oku kręci wspominając te czasy :D

WciazAxell
@Dawny Pracownik

Ejj Soda i Hooge. Pewnie się znamy:)

@WciazAxell

No jak z 2015/2016 to raczej na pewno :) Pozdrawiam:)

wczasy z lumpami
@Dawny Pracownik

to na co czekasz że nie wróciłeś tylko zrezygnowałeś z tej śmiesznej agencji Za mało na domku nasiedziałeś się

@wczasy z lumpami

Pracę miałem przez 7mc non stop, a na domku siedziałem tylko w Niedzielę :) Z lumpami też nie mieszkałem :) Było mineło stare dzieje po co ten żal w komentarzu :) Ot napisałem sobie z sentymentu że było fajnie bo było :D

Mati
@Dawny Pracownik

Haha i co tam ci się podobało na tym hooge?To że mieszkałeś w lesie dojezdzsles do pracy zapewne nie mniej niż 50km?

@Mati

Wszystkie części American Pie przeżyte na żywo przez każdy dzień pobytu na Sodzie i HogeMierde Sex, drugs & rock'n'roll maan:D Jak ja kocham internetowe trolle na forach :D P.S jak dalej nie wiesz o co kaman to zapytaj swoją kobietę :D

@Mati

A byłbym zapomniał w Danii jest za ciekawie żeby tracić czas w tym miejscu więc krzyż na drogę życzę powodzenia. END TOPIC :)

Holadia

Witam mieszkałem kiedyś na Klundert jest ok opiekunowie lokacji Pan Adam i Stanisław są ok konkretnie panowie tylko problem ze sprzątanie 2 razy w tygodniu to za mało mówiłem to Panu Adamowi powiedział że ma związane ręce i nic nie może zrobić. Bióro nie reaguje NATO skandal

@Holadia

Szanowny Panie, staramy się przywiązywać wagę do czystości w wynajmowanych przez naszych Klientów pomieszczeniach (sam Pan wspominał, że sprzątanie odbywa się dwa razy w tygodniu), ale to zależy nie tylko od administracji budynków, ale również od osób je zamieszkujących. Prosimy o szczegóły sprawy na adres mailowy p.swarlik@axell.pl, spróbujemy znaleźć wyjście z tej sytuacji. Pozdrawiamy i życzymy miłego dnia.

wycieńczony

Mieszane uczucia mam do tej agencji pracy , holenderski rynek pracy jest bardzo maly i pełno tam polaków nie miej jednak warunki obozowe , wypłaty tygodniowe , prace wykańczające. Szybko można wypalić się , brak pewności zatrudnienia , kiepski dostęp do informacji ale jak ktoś chce przeżyć przygody i nie ma pracy bo już lepiej za połowę mniej pracować w kraju niż męczyć się z wyjazdem. W Holandii nie można posiadać noży ale w hotelach/barakach był z tym problem ? Trzeba znać dobrze język albo silną motywację żeby tam przetrwać.

byly pracownik

koordynatorzy masakra, tygodniowki po 250 euro za 40 h

Jil

W Rakoniewicach w Axell w firmie to dopiero dziadostwo.Tam powinni wszystkich zwolnić z kierownictwa.Pracowałam tam ponad rok.Takiego bałaganu w żadnej firmie nie ma.Kretacze i gbury.

Zostaw merytoryczną opinię o OTTO EMPLOYMENT 2004 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Gliwice

• Jak się pracuje w OTTO EMPLOYMENT 2004 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy OTTO EMPLOYMENT 2004 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 65.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w OTTO EMPLOYMENT 2004 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 34, z czego 3 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy OTTO EMPLOYMENT 2004 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Kandydaci do pracy w OTTO EMPLOYMENT 2004 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

OTTO EMPLOYMENT 2004 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
2.5/5 Na podstawie 638 ocen.

OTTO EMPLOYMENT 2004 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ