Opinie o OTTO EMPLOYMENT 2004 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Gliwice

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie OTTO EMPLOYMENT 2004 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie OTTO EMPLOYMENT 2004 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Biura rachunkowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o OTTO EMPLOYMENT 2004 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Gliwice

Napisałem tylko moja historię.. ale ogólnie praca była okej zakwaterowanie firmowe chyba najlepsze jakie spotkałem w Holandii. Agencje mogę polecić z czystym sumieniem tylko ta akcja z rowerem niestety..

@anonymous

Dziękujemy za cenne, miłe słowa i żałujemy, że przytrafił się Panu ten przykry incydent. Gdyby w przyszłości zdecydowałby się Pan na ponowny wyjazd do Holandii, służymy wszelką pomocą.

A ja na początku jeździłem do pracy busem po tyg kazali mi jeździć rowerem prawie 20km w jedną stronę. To się spakowałem i pojechałem do Polski.

@anonymous

Staramy się zapewnić każdemu naszemu pracownikowi właściwe warunki pracy, jak i transportu do niej. Proszę podesłać na adres e-mail: p.swarlik[at]axell.pl opis Pana sytuacji. Niezwłocznie wyjaśnimy tą sprawę.

hoogemierde

oprocz niedoje*ych ludzi na domkach, jest w miare ok. ale jezeli przymykaja oko na niekaralnosc to nie ma co sie dziwic.

@hoogemierde

Przykładamy bardzo dużą wagę do procesu rekrutacji każdego pracownika. Nie mamy jednak stuprocentowego wpływu na to, czy weryfikowana przez nas dokumentacja (w tym zaświadczenie o niekaralności) jest zgodna ze stanem rzeczywistym. W przypadku wykrycia jakichkolwiek uchybień podejmujemy w zdecydowany sposób stosowne kroki.

brak kasy

o widze ze nie jestem sam, podobna sytuacja, ja juz czekam ponad miesiac za pieniedzmi, kontakt z koordynatorem zerowy nie odpisuje na smsy, nie odbiera telefonow

Axell
@brak kasy

Szanowny Panie, dołożymy wszelkich starań, aby wyjaśnić sprawę i uregulować należności. Prosimy o swoje dane i opis sprawy na info.group@axell.pl. Spróbujemy udzielić niezbędnej pomocy w jak najkrótszym czasie. Przepraszamy za niedogodności.

Order picker

jak po maśle ! kilka godzin po przesłaniu cv dostałem telefon z kilkoma ofertami do wyboru, odesłałam dokumenty , zadano mi kilka prostych pytań po angielsku i od razu dostałem pracę ! szczerze polecam ! zero czekania i stresu , pełen profesjonalizm !

głownie o pracę , którą dotychczas wykonywałem i trochę o sobie

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Tommm

Witam czy ktoś dostał propozycje na montera konstrukcji A może ktoś tam jest to proszę o odpowiedź warunki płac i mieszkaniowe

NIE JA PIERWSZY I NIE OSTATNI

(usunięte przez administratora) oraz złodzieje..od pięciu tygodni zwlekają mi z wypłaceniem należnych pieniędzy ..w tamtym tygodniu dostałem maila od wielce szanownej pani z działu odpowiedzialnego za wypłacenie mi należności że pragną mnie poinformować o tym ze wszystko się wyjasnilo ale pieniądze zostaną mi wypłacone z opóźnieniem i w razie jakichkolwiek pytań uprzejmie proszą o kontakt ale jak już odpisalem maila o jakie opóźnienie chodzi to nikt mi nie odpisał...dzisiaj po raz setny zadzwoniłem to dowiedziałem się że moja sprawa jest w trakcie wyjaśniania co jest kompletnym dnem ..spytałem co chcą wyjaśniać skoro dostałem maila ze wszystko już wyjaśnione to oczywiście nie potrafili odpowiedzieć ale i tak najlepsze jest że nie wiedzą kiedy dostanę należne mi pieniądze ale i tak już w mailu napisali mi tydzień temu że pieniądze będą z opóźnieniem czyli nawet największy idiota zorientowalby się że widocznie muszą znać powód opóźnienia skoro tak piszą więc naprawdę nie rozumiem po co robią zarówno ze mnie jak i z siebie idiotę mówiąc że nie wiedzą kiedy te pieniądze otrzymam a nie otrzymam ich pewno wcale bo mimo iż zakończyłem tam na szczęście pracę to pewno będą tak długo zwlekać i przeciągać byle z należnych mi pieniędzy posciągać za co tylko się da i przede wszystkim za tą norę dla narkomanów za którą odciągali jak tylko się dało ...wcale się nie zdziwię jeśli po raz trzeci potrąca mi za busa którego spłaciłem w listopadzie a za którego chcieli mi drugi raz potrącić więc czemu nie można spróbować po raz trzeci? A już się uda.....chciałbym na łamach tego forum podziękować wszystkim osobom które przyczyniły się do tego o czym pisze niech będą z siebie dumne bo pewno pieniędzy i tak nie zobaczę jak zresztą setki innych ludzi którzy zostali pokrzywdzeni i niech to co napisałem będzie przestroga dla innych na przyszłość.....jak to piszą fachowcy z AXELL EMPLOYMENT :" W RAZIE JAKICHKOLWIEK DODATKOWYCH PYTAŃ PROSZE UPRZEJMIE O KONTAKT "

@NIE JA PIERWSZY I NIE OSTATNI

Szanowny Panie. Skontaktowaliśmy się z działem finansowym, odpowiadającym za regulowanie należności. Ze względu na Pana chorobowe i inny tym samym sposób naliczania wypłaty sprawa opóźniła się. Osoba odpowiedzialna za tą sytuację już u nas nie pracuje. Po naszej reakcji otrzymaliśmy dzisiaj dowód wychodzącego niezwłocznie do Pana przelewu. Zaległa kwota powinna być zatem najpóźniej jutro na Pana koncie. W razie ewentualnych nieścisłości proszę o kontakt bezpośrednio na: info.group@axell.pl. Przepraszamy za zaistniałą sytuację i liczymy na wyrozumiałość.

Misiek

Axell? Jesteś obrotny i dobre podejście to masz pracę. Ja trafiłem tam 3 razy, na początku na bungalosy latem. Poznałem dwie fajne sztuki w tym czasie. Jak lubisz obracać dziewczyny i masz wygląd to idealna miejscówka. Holenderki też można poderwać :) niestety dojrzałe mamuśki, ale zaliczone :) http://latina.5v.pl

Nadzieja

Hej, mam pytanie odnośnie lokacji 30 km. od Tilburga. Niestety, nie pamiętam dokładnej nazwy miasta, ale bardzo ciekawi mnie opinia osób, które tam sa lub były. Ktoś coś? Pozdrawiam!

Mecha
@Nadzieja

30 km w która stronę od Tilburga ? co to za pytanie ???? może Holandia jest mała ale bez przesady !! poza tym jeśli ktoś jest nie zadowolony z lokacji to może poszukać na własna rękę - polecam ! po prostu trzeba ruszyć głowa ,a jak się dostaje na talerzu i o nic nie trzeba się martwic to wypadałoby chociaż nie marudzić

Jaco
@Nadzieja

Może Hoogemierde?

Były pracownik AXEL

Witam, pracowałem przez Axell rok temu i mieszkałem na Kerkdriel, słyszałem od swoich znajomych mieszkających tam o pobiciu. Może mi ktoś wytłumaczyć, jak to jest możliwe, że goście którzy pobili kogoś do nieprzytomności, nadal pracują w Axell? To jest po prostu śmiech na sali... Chciałem wrócić tam pracować, ale po tej sytuacji co się dowiedziałem to nigdy, bo czuł bym się tam na pewno niebezpiecznie. Według tego biura to można kogoś bić po twarzy, złamać mu nos, podobno na ziemi w miejscu pobicia była kałuża krwi na Ziemii.... Co to jest za debilne biuro ja się pytam?

No tak ale
@Były pracownik AXEL

Za darmo nawet nie dostaniesz więc zacznijmy od tego... Domysły i plotki...

Arek

To nic , Axell ma wiele innych spraw za uszami

obecny pracownik Axell
@Były pracownik AXEL

Jak kogoś pobili to trzeba na Policę zgłosić a nie do biura , wtedy gości by zgarnęli i po sprawie !

obecny pracownik Axell
@Arek

nie znam osoby, firmy, polityka, księdza, który by za uszami nie miał - bez sensu wypowiedź !

Spriner

Axell Polska nawet na forum szanują ludzi i udzielają odpowiedzi.

@Spriner

Axell Employment: " Sprinter " dziękujemy za komentarz . Wszystkie osoby zainteresowane projektami krótko oraz długoterminowymi w Holandii - na produkcji lub w magazynach zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z naszym biurami w Gliwicach , Opolu i Nowym Tomyślu . Dysponujemy również ofertami technicznymi - głównie dla spawaczy , ślusarzy, operatorów CNC, monterów itp Kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku pod nr : 0048 32 337 50 20 cv : praca.employment@axell.pl ( oferty produkcyjno - magazynowe ) pracatech.employmet@axell.pl ( oferty techniczne ) Facebook : @axellemployment

Uważny
@Spriner

Pani Sprinter podstawiona? Dla monet?

Nikita

To jest banda niekompetentnych ludzi prace w biurze zalatwili sobie po znajomosciach albo poprzez wylizywanie dupska. Ludzie po zawodowkach pracuja w biurze smiech na sali. Bedac w grudniu tam na chwile slyszalem jak jedna pani z recepcji pyta kolezanke jak wejsc na serwer ludzie pracujac tam kilka miesiecy ona nawet nie wie jak sie zabrac do swojej pracy. Pracowalem kilka lat dla tego scierwa i nie polecam nikomu.

Oles
@Nikita

Nikita,pracowałes KILKA LAT? Stary,cos tu nie gra! Firma dawala Ci prace ,dom o zapewniala godne zycie przez KILKA LAT i bylo w porzadku a nagle sie wypaliles i hejtujesz anonimowo? I kto tu jest hipokrytą????????

@Oles

A skad ty wiesz ze oni mi dawali prace jakbym sobie nie zalatwil bezposrednio u pracodawcy to bym nie pracowal bo axell stwierdzil ze moge wrocic do Polski gdyz firma nie ma wiecej dla mnie pracy... i skad wiesz ze dawali mi mieszkanie? Moze mieszkalem prywatnie. A chocby nawet to za te klity to sie nie mala kwote placi. Sam hejtujesz anonimowo. To bylo napisane po to aby ludzie uwazali wiec nie napinaj sie niepotrzebnie. A godne zycie to zapewnilem sobie sam bo u nich to wiecej sie siedzialo niz pracowalo wiec trzeba bylo kombinowac inaczej. Obronca chorych agencji pracy sie znalazl. Jesli nie znasz historii drugiego czlowieka to sie nie wypowiadaj.

Marek Kozik
@Nikita

a gdzie teraz pracujesz? daj namiary plis! z twoim " nosem" na pewno super firma! mieszkanie dają? za ile ? jakie?

@Marek Kozik

Nie pracuje i nie bede pracowac przez chore agencje pracy tymczasowej i nie bede niewolnikiem chorego systemu!!! Mieszkam w swoim domu i wszystkim polecam (usunięte przez administratora) holenderski system tak jak on (usunięte przez administratora) nas !!!!

Graaal
@Nikita

nie chcesz to nie , nie rozumiem sensu pisania takiego postu na portalu z opiniami o pracy w Holandii jesli ktos chce siedzieć w Polsce to niech siedzi - bezsensu wypowiedź " Nikita"

Max
@Graaal

Ludzi nie zrozumiesz. Jeden rabin powie ,ze agencje sa be, drugi powie ze to swietna sprawa. Wazne jest miec jakis cel i do niego dazyc. Reszta jest nie istotna.

@Oles

Firma Axell nie oferuje godnej pracy. Proszę zachować resztki przyzwoitości i nie pisać kłamstw. Ja rozumiem, ze ludzie czasami nie mają innego wyjścia i tam pracują, ale proszę nie chwalić tej firmy, ponieważ nie znam niczego pozytywnego co można o tej firmie powiedzieć. Najbardziej żal mi jest ludzi, którzy z braku innych możliwości muszą żyć wśród tych zwierząt.

@Graaal

Po co sie wtracasz skoro ja odpisuje panu na jego pytania powyzej ...

Albert Einstein
@Nikita

żyjemy w wolnym kraju , każdy komentuje to co uważa za słuszne miłego :)

LoL

Ani śmiać ani płakać

Palnik ;-)

Eloszka :-) mam takie pytanie, pracowałem w Axell w tym roku , niestety Holandia mnie trochę "pochłonęła" i po 4 miesiącach mnie zwolnili. A więc moje pytanie brzmi czy istnieje możliwość przyjęcia się do Axell na nowo ? Czy już lipa ? Podkreślam że nigdy nie miałem problemów z tą agencją i myślę że to jedena z lepszych agencji na rynku.

Leon
@Palnik ;-)

Tak tylko że kolega też był agresywny i pijany tego tez nikt nie bierze pod uwage że tylko jego wersję poznaliscie a tak naprawdę to osoby będące na miejscu wiedzą jak było ...

Wkurzony

Nie polecam, tego pseudo biura pracy. Mojego kolegę pobili współlokatorzy z jego pokoju, złamali mu nos poobijali i zmasakrowali mu całą twarz, najlepsze jest to, że ci co go pobili, nadal pracują w Axel i nie zostały przeciwko nim wyciągnięte żadne konsekwencje, nawet policja, ma tą sprawę gdzieś. Chłopak dostał co najmniej 10 ciosów w twarz, a pewien koordynator jeden dzień później po całym zdarzeniu, dzwoni do kolegi, że ten ma się wyprowadzić, bo nie ma dla niego pracy, tak jakby to zajście to była jego wina, normalnie żałosne, śmiech na sali, zero sprawiedliwości.

Hahaha
@Wkurzony

Typowe Polaczki które myślą że przyjadą jarać trawkę i bd robić co im się podoba, jak zasłużył to dostał do Polski a nie burdy robić.

Nigdy axell

Jeżeli chodzi o sama agencje kontakt i załatwienie czego kolwiek najgorsze pośrednictwo z jakim miałem do czynienia na 11 wypłat pomylili się 10 razy oczywiście na ich korzyść mówiąc ze się pomylili, załatwić poprawkę lub prosić o zwrot własnych zarobionych pieniędzy można tygodniami ale jak można się mylić o polowe przepracowanych godzin nie unikać dodać piciu dni w tygodniu po 8 lub 10h No komedia, nawet teraz po zakończeniu pracy jest problem bo wypłacili mi polowe należności i już nikt nic nie wie nie odbierają tel lub jeden przekazuje dalej i tak w kółko.! Zdecydowanie nie polecam nikomu.

Wojtas
@Nigdy axell

WSZYSTKO można szybko załatwić, chyba źle szukałeś pomocy dzwoń na nr ze strony axella do Gliwic 323375020

Nigdy axell
@Wojtas

Polskie biuro axell mówi ze oni zajmują się polska Holandia to inny oddział i nic nie mogą poradzić po za słowami „trzeba rozmawiać z Holandia lub koordynatorem” ...

TRAGEDIA

Banda Oszustów i Złodziei. Brak wypłat w terminie i późniejsze korekty, które i tak się nie zgadzają to codzienność w Axllu. Koordynatorzy nic nie ogarniaja bo pewnie sami gubią się w tym syfie. NIE POLECAM!

Wojtas
@TRAGEDIA

to trzeba było dzwonić do Polski - załatwiają WSZYSTKO od ręki , nie ma ŻADNYCH problemów ! korekty, świadectwa pracy , jaro - wszystko można od reki załatwić, bez problemu i proszenia - z autopsji piszę! dzwońcie do Gliwic , nr na stronie 323375020

Olka

polecam Axell ! fajna praca i ludzie , pieniądze na czas , 40+ godzin na tydzień bardzo dobry pracodawca !

jedna z niewielu uczciwych agencji !

Olek & Paulina

jest praca na lotnisku ! hurrrrrrraaaaa!!! wakacyjna rewelacja!!!!!!

Bartek

Cześć, pracuję dla axella od 2 lat , na zmiany wiec dochodzą mi dodatki zmianowe plus dostaję extra € 5,00 za zabieranie ludzi do pracy , czasami tego dodatku mam €70/€100 miesięcznie . Część pieniędzy inwestuje , coś wysyłam do Polski , trochę zwiedzam w wolnym czasie , powoli ale systematycznie :)) Na początku byłem na hotelu, teraz od ponad roku mieszkam na domku , dbamy o niego i mieszka się dobrze , mamy polski sklep więc jest możliwość szybkich zakupów - prawie jak w Żabce za rogiem :)) Ludzie na domku przyjechali pracować i zarabiać i tego się trzymają - dlatego też szczęśliwie mieszka nam się dobrze . Koordynatorów każdy z nas przerobił kilku i zawsze można było się dogadać, zamienić zmianę , zapisać na nadgodziny , wyjechać na urlop - po prostu normalnie żyć i pracować . Życzę Wam dużo szczęścia i takich fajnych ludzi na jakich ja trafiłem w axellu Bartek

świetna agencja ! zarobki około €250/ €300 na tydzień , mieszkanie - ja mam 1 współlokatora - polecam !

Zostaw merytoryczną opinię o OTTO EMPLOYMENT 2004 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Gliwice

• Jak się pracuje w OTTO EMPLOYMENT 2004 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy OTTO EMPLOYMENT 2004 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 65.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w OTTO EMPLOYMENT 2004 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 34, z czego 3 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy OTTO EMPLOYMENT 2004 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Kandydaci do pracy w OTTO EMPLOYMENT 2004 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

OTTO EMPLOYMENT 2004 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
2.5/5 Na podstawie 638 ocen.

OTTO EMPLOYMENT 2004 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ