Biuro rachunkowe BES Sp. z o.o.

Ruda Śląska

Opinie o Biuro rachunkowe BES Sp. z o.o.

Bezczelna100 2013-11-28 13:32
Omijać dużym łukiem.. ( usunięte przez administratora ) Najniższa krajowa, nic więcej.
niezadowolona 2014-09-05 16:03
Dramat, gorąco " niepolecam".
xxx 2015-09-03 09:37
Zgadzam się z poprzednikami dramat, omijać z daleka! Poziom kierownictwa oraz osób pracujących na najniższym poziomie.
Driver 2016-07-14 17:39
Pan prezes sam swoje biuro promuje tanim kitem duzo klientom obiecuje a pozniej nic z tego nie wychodzi
gfvg 2016-08-15 14:34
@ driver a na czym ten kit polega dokładnie? Jak mozesz to przytocz konkretny przykład co ci sie tam nie podoba. Ważny jest argument zeby było wiarygodne
BES 2017-04-19 12:07
Szanowny Państwo,

w całej historii naszej firmy nie zdarzyło się aby ktokolwiek kto pracował po okresie próbny nie otrzymał lepszych warunków niż tylko "płaca minimalna". Jednocześnie cały zespół regularnie podnosi swoje kwalifikacje . Aktualnie realizujemy także kilka programów płatnych staży .
Jednocześnie nasze biuro jest na rynku od 25 lat - rozwiązaliśmy umowy o pracę (nie żadne umowy śmieciowe) - z kilkoma pracownikami który mimo że nie mieli specjalnie wyśrubowanych norm nie wywiązywali się ze swojej pracy. Dlatego też w okresie od 2013 roku "pożegnaliśmy" około 4 osoby - i stawiam że osoby o nick-ach : Bezczelna100 , niezadowolona , XXX oraz Driver. Jednocześnie aktualnie zatrudniamy 15 pracowników z którymi cały czas współpracujemy i z nie którymi już od dobrych kilkudziesięciu lat .

W naszej ocenie wszelkie te opinie powstały przez osoby, która z niezrozumiałych przyczyn chcą zadziałać na naszą szkodę. Tego typu działania zgodnie art. 212 § k.k. podlegają karze. Nasza spółka już złożyła doniesienie do prokuratury o podejrzeniu popełnienia przestępstwa. Jestem przekonany, że w końcu dowiemy się, kto od dłuższego czasu tak bardzo nam pomaga w czarnym PR. Niestety nikt nie jest anonimowy w sieci. Wierzę, że moje wyjaśnienia okazały się wyczerpujące. Wierzę również w kompetencje naszych organów ścigania. Pozdrawiam
Zostaw swoją opinię o Biuro rachunkowe BES Sp. z o.o. - Ruda Śląska
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Biuro rachunkowe BES Sp. z o.o.