Opinie o OTTO EMPLOYMENT 2004 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Gliwice

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie OTTO EMPLOYMENT 2004 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie OTTO EMPLOYMENT 2004 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Biura rachunkowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o OTTO EMPLOYMENT 2004 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Gliwice

Witam wszystkich pracuje ktoś pszy produkcji i pakowaniu piwa w Eersel bo za tydzień mam wyjazd i by pszydaly się informacje jak tam się pracuje ,a może ktoś tam jedzie i razem zemną wybrał pisać

Bart

Takie akcje są powalone, bo to tak, jakbyś był w pokoju z jakąś fajną laską i wiesz, ona Ci się rozbiera, Ty sobie oblukujesz i w ogóle hahaha, no nie narzekałbyś XD. Ale przewalone jak mu w oko wpadłeś, bym się nie zdziwił jakby jakiś folder miał z Tobą hahhhahahaha. Na szczęście takich akcji nie miałem XD Wszystko zawsze zależy od wolnych miejsc, ale gwarancji w żadnej agencji nie dostaniesz. Najlepiej zawsze na swoje iść. Ogólnie z cenami nie jest źle, chyba że w Amsterdamie szukasz to gorzej.

@Bart

Ogolnie mieszkanie na agencyjnym to slaby interes, rzadko kiedy cena jest naprawde dostosowana do standardu w jakim zyjemy, a takie „atrakcje” niestety sie zdarzaja i nic nie mozna z tym zrobic.

Były Pracownik
@Bart

To miejsce w którym nie istnieje żaden porządek, podczas pracy jedni pracownicy grożą pobiciem innym pracownikom a tych pseudo przełożonych nic to nie obchodzi. Omijać ten (usunięte przez administratora) z daleka

Kermit

Ktoś pracował przez axell w helmond na smieciarce potrzebne info czy warto z nimi wyjechać pozd

Były Pracownik

Dell syncreon w Tilburg to miejsce w którym nie istnieje żaden porządek, podczas pracy jedni pracownicy grożą pobiciem innym pracownikom a tych pseudo przełożonych nic to nie obchodzi. Omijać ten (usunięte przez administratora) z daleka

Order picker

jak po maśle ! kilka godzin po przesłaniu cv dostałem telefon z kilkoma ofertami do wyboru, odesłałam dokumenty , zadano mi kilka prostych pytań po angielsku i od razu dostałem pracę ! szczerze polecam ! zero czekania i stresu , pełen profesjonalizm !

głownie o pracę , którą dotychczas wykonywałem i trochę o sobie

logo firmy Serwisant rowerowy
Hshshsjdh

Nie polecam agencji. Najgorsza agencja z która sie spotkałam. Wrzucali na kwarantanny osoby do hoteli gdzie inne chodziły na codzien do pracy. Dodam, ze byłam jedyna dziewczyna na hotelu gdzie mieszkało 40 chłopaków. Przed wyjazdem będąc w Polsce obiecywano mi, ze bede mieszkać w hotelu 5km od pracy. Po przebytej kwarantannie okazało sie , ze nie ma tam dla mnie miejsca i wrzucili mnie na hotel 90km od pracy!!! Oczywiście było więcej takich osób. W ostatniej chwili zostaliśmy poinformowani. Do pracy jeździliśmy busami GTV. Trzeba było codziennie dzwonić i pytać sie czy następnego dnia ktoś po nas przyjedzie ,bo Kilka razy zdarzyło sie tak ze nikt po nas nie przyjechał i oczywiście nam za to nie zapłacono. Po zakończeniu pracy trzeba było czekac na busa do domu wielokrotnie kilka h, bo zapominali o ludziach. Kontakt z kordynatorkami z syncreona w Waalwijku znikomy. Gdy pojawialy sie problemy każdy umywal ręce. Obiecywano nam przeprowadzkę gdy zwolni sie tylko miejsce po czym dowiadywaliśmy sie od ludzi, ze miejsca na hotelu przy pracy cały czas były. Lokacja która była 90km od pracy była na obrzeżach wioski w związku z czym mieliśmy 5 km do najbliższego i najdroższego sklepu. Koledze nie wyrobili numeru Sofii przez co nie dostał pierwszej wypłaty w terminie choć ciagle sie przypominał. Po dwóch tygodniach stwierdziliśmy, ze szkoda nerwów i naszego czasu. Kompletny brak szacunku do pracownika , kłamstwa i olewanie. Każdy z kim mieszkaliśmy na hotelu miał podobne problemy. Dodam, ze wlasnie dostaliśmy wypłacone urlopowe i wakacyjne po 7 tygodniach i kolega dostał więcej ode mnie mimo ze chodziliśmy do pracy w tych samych godzinach. Jeśli ktoś chce wyjechac do Holandii żeby zarobić pieniądze i nie być oszukiwanym to raczej nie z ta agencja.

KuczkoAdam

Zdecydowanie nie polecam agencji.Bardzo słabe lokacje 80 km od miejsca pracy. Bardzo słaby kontakt z biurem i ogólnie bardzo słaba organizacja.

Kamila

(usunięte przez administratora), okropne warunki mieszkalne, ciagle sie zmieniajace, pracownicy (usunięte przez administratora)i narkomani ????

Nie polecam agencji axell. Rzetelnie wykonywałam swoje obowiązki w pracy bez żadnych zikow itp. Domek katastrofa, dobrze chociaż że sprzątaczki przyjeżdżały raz na ruski rok. Częste błędy w wynagrodzeniu, namawiają do dodatku eksterytorialnego pomimo tego że nie chciałam.

kecyk
@Anna

Namawiaja do dodatku eksterytorialnego. Nikt tego nie chce tak trudno to wam zrozumiec? ciemnote wciskacie ciemnym ludziom z polski a pozniej beda miec problemy pozatym wasze mieszkania w ktorych trzymacie ludzi to stare nory nagrzybiale z samym elementem.

Niki
@kecyk

Możesz dać znać o co chodzi z tym dodatkiem? Bo dałem się w to wciągnąć

@Anna

Skoro domek katastrofa i sprzątaczki przyjeżdzały to co w takim razie Ty robiłaś na tym domku? Skoro sprzątaczki posprzątały, to potem sama robiłaś (usunięte przez administratora) Żałosne komentarze. Tylko hejtować.

@kecyk

Nikt nie broni Ci znaleźć prywatne zakwaterowanie.

Patrycja

Nie polecam agencji axell employment. (usunięte przez administratora)pracownika jak mogą, gdzie mogą i kiedy mogą. Koordynatorzy, jak i same agencja ma to głęboko gdzies, chroniąc syncreon. Wobec agencji axell employment, jak i wobec kordynatora została zawiadomiona Prokuratura, jak i Holerski Związek Pracy FNV. Odpowiedź axella na (usunięte przez administratora)pracowników, jak i (usunięte przez administratora) "proszę sobie znaleźć nową". Ucieczka od odpowiedzialności

Ten axsel to jedna wielka banda (usunięte przez administratora)tną na wakacyjnym i na godzinach (usunięte przez administratora) omijać szerokim łukiem

Wszystkie problemy związane z finansami są omawiane i rozwiązywane z naszymi pracownikami. Zapraszam do kontaktu na marketing.employment@axell.nl w celu wyjaśnienia sprawy.

Witam. Pracował ktoś na Produkcji wkładów do doniczek??(wełna mineralna) jak z godzinami pracy i jakie warunki zakwaterowania są? byłbym wdzięczny za odpowiedz.

Breda Conf.
@Marcin

Jeżeli tylko chce Ci się pracować i nie masz uczulenia, i co najważniejsze będziesz regularnie chodził do pracy , to powinno być dobrze. Lokacja na Klundert pewnie nie jest najgorzej tylko trochę upierdliwi Hausmajstrzy

@Breda Conf.

To jest hotel na Klundert? po ile osób pokoju się mieszka?

Breda Conf.
@Marcin

To są takie 4 pensjonaty w Klundert, pokoje 1, 2, 3 -osobowe, zależy jak trafisz.

@Breda Conf.

Witam, na obecną chwilę oferujemy tylko pokoje 1 lub 2 osobowe.

Maciej

Nie polecam !!!!!! Ok może dokładniej , zacznijmy od transportu pracowników do pracy i z powrotem jak i z Polski do Holandii . Amfetamina to normalne pożywienie kierowców . Chcecie bezpiecznie pracować i wrócić do rodziny poszukajcie innej agencji jest ich sporo . Następnie grupa koordynatorzy . I dopiero zaczyna się zabawa nie dosyć że jesteś nikim ,to według nich nie masz żadnych praw , a jest to nie prawda . Na zakończenie . Pracowałem dla tej firmy i postanowiłem zmienić agencje . Nawet nie dajecie sobie sprawy jak to może zmienić wasze życie na plus oczywiście .

Klaudia
@Maciej

Na jaka agencje zmieniles?

@Maciej

Bardzo nam przykro, że miał Pan niemiłe doświadczenia z pracownikami naszej firmy. Zawsze staramy się rozwiązywać wszystkie spory i problemy. Jeżeli mógłby nam Pan powiedzieć coś więcej o zaistniałej sytuacji abyśmy mogli zadziałać bylibyśmy bardzo wdzięczni. Wiadomość można przesłać na marketing.employment@axell.nl Co do firmy transportowej, jest to firma z usług której korzystamy tak samo jak wiele innych agencji zatrudnienia w Holandii. Nie mamy jednak wpływu ani wiedzy na temat kierowców tam pracujących.

Kutii

Jadąc busem do nl trzeba robić testy covidowe i czy załatwia je agencja czy sam na własną rękę?

Kutii

Pracował ktoś w walwijk syncreon jakie opinie? Ile agencja pobiera za domek?

Łukasz soda

Pracowałem dwa lata i 4 msc w firmie SodaStream już na fazie B . Dojeżdżanie busami co jakiś czas kończy się przejażdżką po Holandii zanim trafisz na lokacje bo brakuje kierowców . Warunki mieszkaniowe zależne od tego gdzie trafisz . Zostałem dyscyplinarnie zwolniony bez powrotu do firmy i.agencji za samoobrone w pracy i nawet nie przyjrzeli sie nagraniom wideo z firmy gdzie doskonale było widać jak facet mnie uderzył a ja go instynktownie odepchnąłem. nigdy nie byłem agresywny wykonywalem swoją pracę sumiennie.Mimo mojego maila w ich stronę by przyjrzeli sie całej sytuacji nawet nie raczyli odpisać .Oczywiście skargę napisałem do Wyżej postawionych osób w firmie na pana Adama Chrz. Który został superwajzerem a jest totalnym playboyem :) Mam nadzieję że go Bóg ukara. Co do Axla to najlepiej znaleŹć sobie mieszkanie lub pokój by nie dojeżdŻać busami GTV bo oni nie mają tak dużego wpływu na to co Ci.busiarze robią. Pozdrawiam Łukasz

typo
@Łukasz soda

ile odkladales miesiecznie?

sos

Witam. Pracował ktoś przy czyszczeniu znaków drogowych?w Tilburg jak z godzinami.

Rozmowa odbywa się w firmie ? Czy jakaś firma jest wynajęta ?

Juzek
@Marek

Mieszkania to grzyb. Brudno i zawsze mieszka sie w nieciekawym towarzystwie a pozatym moderuja zle opinie wiec omijac szerokim lukiem

@Marek

Dzień dobry, w związku z panującą sytuacją, większość działań rekrutacyjnych prowadzimy online oraz telefonicznie. W niektórych przypadkach, zachowując wszystkie środki bezpieczeństwa organizowane są rozmowy kwalifikacyjne z pracodawcą. Gdyby miał Pan więcej pytań zachęcamy do kontaktu na marketing.employment@axell.nl.

@Juzek

Dzień dobry, przykro nam słyszeć że ma Pan takie doświadczenie. W wypadku gdy zakwaterowanie nie spełnia Pana oczekiwań prosimy o zgłoszenie się do naszego Opiekuna lokacji. Zachęcamy również do przesłania opisu sytuacji na marketing.employment@axell.nl Ciągle pracujemy nad tym by warunki zakwaterowania były odpowiednie, dlatego zdecydowaliśmy się na ich reorganizację i remont. Współpracujemy obecnie z wieloma nowoczesnymi obiektami, położonymi możliwie blisko miejsca pracy. Cześć lokacji została zamknięta, lub oddana do remontu. Dziękujemy za konstruktywną krytykę, dzięki której udaje się nam podjąć odpowiednie kroki. Pozdrawiamy.

Oko
@OTTO EMPLOYMENT 2004 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

A jak ktoś ukradł prawie 100 euro i do tego poodszywal się pod jakoms firmę spolke z axla to komu powiedzieć?

Irek

Witam, pracował może ktoś przy znakach drogowych w Tilburgu? Można prosić szczegóły?

Nori

Witam mial ktoś doczynia z tą firmą i z tym pięknym ich oferowanym dodatkiem ET?? Miałem z nimi rozmowę i oferują mi ten dodatek ale z tego co widzę to dużo negatywnych opinii o tym. Rozumiem że problemy mogą wystąpić w polskim US? Dajcie znać.

Markus

Tak pracował (pracuje ) na Soda Steam ale o co chodzi z pytaniem ?

Zostaw merytoryczną opinię o OTTO EMPLOYMENT 2004 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Gliwice

• Jak się pracuje w OTTO EMPLOYMENT 2004 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy OTTO EMPLOYMENT 2004 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 65.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w OTTO EMPLOYMENT 2004 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 34, z czego 3 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy OTTO EMPLOYMENT 2004 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Kandydaci do pracy w OTTO EMPLOYMENT 2004 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

OTTO EMPLOYMENT 2004 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
2.5/5 Na podstawie 638 ocen.

OTTO EMPLOYMENT 2004 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ