Opinie o Call Center Inter Galactica w Polska

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Call Center Inter Galactica. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Call Center Inter Galactica o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Call Center Inter Galactica w Polska

maciuszko99

Słabo zarządzana firma - typowy "koncentrat" w którym wiele się obiecuje podczas szkoleń a następnie rzeczywistość jest inna. Oszukiwanie ludzi na infolinii Energa oraz dawanie robienia z siebie marionetki rządu na infolinii tzw. pogotowia energetycznego. "Dostaniecie tyle godzin ile chcecie" mówiono na szkoleniu ... Pod koniec szkolenia pokazał się grafik z szaloną liczbą godzin 25 , uspokajano że to tylko na pierwszy tydzień "bo musicie się wdrożyć ". Dawałem dyspozycję na 84 godziny tygodniowo, tylko ulubieńcy tamtejszych manago mogli na to liczyć. A wymagania nieziemskie ... Pomiędzy 8 a 16 lepiej się tam nie pojawiać mówią wszyscy... Teściki, quiziki z "wiedzy" której nikt nie przekazał , jakieś dziwne listy powieszone na drzwiach które trzeba podpisywać "bo inaczej nie jesteście gotowi do pracy"!!! Skoro kontrahent taki wymagający to róbcie dłuższe szkolenia! I uwaga hit: managerowie robią odsłuchu a sami nie ogarniają systemów których nikt nie pokazuje !!! A to wszystko za 23,5 zł .... Omijać szerokim łukiem! A na Team Coś Tam (bo na pewno nie Leaderów - nie wiedzą nawet jak się integruje zespół - uważać !)

CCXD Łódź

Serdecznie nie polecam tej pracy ludziom którym zależy na tym aby było ich stać na samodzielne utrzymanie się, notorycznie ucinane godziny z powodu braku baz, wymagania jakby się zarabiało miliony a dają najniższą krajową, premie to też przeważnie marne grosze. Jeden z TM niezbyt równo traktuje swoich pracowników bo do niektórych (usunięte przez administratora) się o coś, a do innych o to samo problemu nie ma i dla swoich "ulubieńców" mówi o niektórych rzeczach szybciej niż do osób które to dotyczy. Jak się człowiek z dnia na dzień pochoruje to jak nie jest ulubieńcem to też jest problem albo jak człowiekowi coś wypadnie to też. Niby elastyczny grafik pracy ale jak komuś w wakacje pasowały późniejsze godziny pracy to też było źle. Jedynym plusem jest chyba fajna atmosfera i większość ludzi w firmie oraz lokalizacja w centrum miasta.

Anonim20242 Nowy wpis

A ja napisze o pseudo projekcie medycznym realizowanym we Wrocławiu. Ola i Kamila to menagerki tylko z nazwy. Brak odpowiednich szkoleń wdrożeniowych. Materiały zmieniają się średnio po 2 razy w miesiącu przez co łatwo się w końcu pogubić. Brak rozmów feedbackowych chyba nikt nigdy o nich nie słyszał. Wieczna praca na zlecenie nie ma co myśleć o umówię o prace - raz są dla Ciebie godziny raz nie ma a rachunki do opłacenia czekają (ale ogłoszenie dla nowych osób wisi wiecznie). Biorą do pracy każdego rekrutacja to po prostu 3 zdania głównie od kiedy można zacząć prace. Tak nieprofesjonalnego miejsca pracy jeszcze nigdy nie widziałem. Raczej praca na chwile nie na stałe. Brak możliwości rozwoju zawodowego.

Czy nowo zatrudnione osoby w Call Center Inter Galactica otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Były pracownik Nowy wpis

W CCIG nie ma umów o pracę nawet po kilku latach pracy tam. Funkcjonuje wyłącznie umowa-zlecenie.

Czy praca jest 100% zdalna? Nowy wpis

Czy praca na stanowisku Doradcy klienta jest 100% zdalna i czy są to faktycznie tylko połączenia przychodzące?

Sv

Polecam CCIG Gdynia, elastyczny grafik, miły zespół

CCXD Łódź

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Call Center Inter Galactica?

maciuszko99

Estera

Warunki pracy na projekcie Energi nie są, mówiąc lekko, przyjemne. Najpierw uczęszcza się na tydzień szkolenia (płatne rzekomo 250zł, po przepracowaniu coś koło 340h w ciągu 2-3 miesięcy, co jest niewykonalne z powodu cięcia godzin) Szkolenie niestety, pomimo szczerych chęci prowadzącej, nie nauczyło nas praktycznie niczego jeśli chodzi o infolinię informacyjną, co doprowadzało do ogromnego stresu podczas pracy, gdyż po prostu nie wiadomo było co robić i jak pomóc klientowi. Nie zaznajomiono nas z systemami i rzucono nas na głęboką wodę. Cięcia godzin są niestety obecne - deklarowane przeze mnie 40h cięte było do 26-30, co tłumaczone było brakiem doświadczenia na projekcie. Sama praca w sali bez okien, z wątpliwie działająca klimatyzacją - 28 stopni na sali i kompletny brak świeżego powietrza. Managerowie i trenerzy - starają się jak mogą by pomóc w trakcie pracy, niestety bardzo często obowiązki wzywały ich gdzieś indziej, przez co na wiele godzin zostawaliśmy całkiem sami bez niczyjej pomocy, co skutkowało wielokrotnie niezadowoleniem klienta i stresem konsultanta. Firma powinna natychmiast zająć się poprawą warunków pracy. Premii na projekcie nadal nie ustalono, zresztą nie ma co na nią liczyć. Pozapłacowych benefitów brak jakichkolwiek.Ogólnie rzecz biorąc kuleje organizacja pracy i wyszkolenie nowych pracowników. Na plus managerowie i trenerzy, którzy byli wyrozumiali i starali się pomagać (gdy byli na sali). Koniec końców nie polecam pracy w CCIG, przynajmniej jeśli chodzi o projekt energi.

Gdyynia

(usunięte przez administratora)Pośmiewisko, dziś pracujesz na jednym projekcie jutro na innym. I jeszcze straszą cie że musisz uważać bo to projekt numeru alarmowego.

zastanawiającysię
@Gdyynia

Możesz powiedzieć coś więcej o pracy tam?

Lipa

Niewykwalifikowana kadra, tłumoki bez wykształcenia, nie maja pojęcia o żadnych kwalifikacjach ani nie uznają żadnych kwalifikacji. Stąd ocena taka a nie inna, za to zgodna z zasadami panującymi na rynku wśród konkurencji.

Omijam driftem biede

W ccig w Gdańsku pracowałam od projektu szczepionek- dobre ponad dwa lata. Na początku byłam zachwycona, zainteresowana i podziwiałam managerów. Niestety bardzo szybko się to zmieniło, gdy dostrzegłam prawdę o tej firmie. Natomiast sama praca w Gdańsku nie była zła, bywało gorzej i lepiej, byłabym w stanie polecić lokalizację w Gdańsku bliskiej mi osobie bez większego problemu. Gdy praca w Gdańsku dobiegła końca, projekt Taurona, który realizowałam został przeniesiony niestety do Rzeszowa, tam dopiero poznałam czym jest strach przed pracą i totalna niechęć. Managerowie z Rzeszowa (na Tauronie) nie mają szacunku do nikogo, w tym chyba do samych siebie, bo z takim zachowaniem to ciężko. Wieczne straszenie zwolnieniem, zasady jak w wielkiej firmie na umowę o pracę. A przypominam, że praca jest na umowę zlecenie i nie przysługuje ci zupełnie NIC. Nie możesz wziąć wolnego, gdy źle się czujesz, bo managerowie wymagają zwolnienia/ zaświadczenia od lekarza, co nie powinno mieć miejsca na tej umowie, ponieważ i tak zostajemy bez grosza przy duszy. Zero zrozumienia dla pracownika, zwalnianie za nic, bez żadnych planów naprawczych bądź możliwości do poprawy się. Nie wiem co się dzieję na innych projektach, ale firma ma się za otwartą, komunikatywną i przyjazną, czego zupełnie nie powiem o managerach projektu Tauron w Rzeszowie. Logując się codziennie do pracy, odczuwałam lęk i niechęć. Bałam się, że znowu będę zastraszana zwolnieniem, albo że zostanę zwolniona, ponieważ wcześniej po kolei byli wyrzucani konsultanci ze świetnym stażem. Jesteśmy studentami, może wspaniali managerowie nie wiedzą, jak to jest się utrzymywać samemu, ale jest dość ciężko. A wyrzucenie w środku miesiąca, bez okresu wypowiedzenia bądź czasu do poprawy na pewno nie sprzyja. Nie życzę im takiego stresu, jaki przeżywałam ja i reszta konsultantów. Podsumowując, nie polecam pracy w Rzeszowie, miejcie do siebie odrobinę szacunku i nie dajcie się mobingować ludziom, którzy zarabiają kilka złoty więcej i wykorzystują swój status „managerski”.

robcio126

Szczerze to nie wiem co mam napisać. Jest tyle rzeczy które mi się nie podobają że to jest szok. Pracuję krótki i z każdym dniem pracy mój stan psychiczny coraz bardziej się pogarsza. Managerka jest spoko ale pracując na FIX b2b OPL trudno wyrobić jakieś premie. Jest mi wstyd że tam pracuję i każdorazowo wstyd mi że muszę się przedstawiać z swojego imienia i nazwiska po czym wmawiać ludziom kit i proponować milion usług , urządzeń , akcesoriów. Noszę się z odejściem stamtąd jedyne co mnie tam trzyma to elastyczny czas pracy. Mówiąc krótko wypycham sobie dziury w planie zajęć na uczelni pracą. Najbardziej czego się boję to alerty które można dostać za wszystko. Wymagania ogromne a alerty kosztowne. Więc zapomnij o premiach. 3 alerty wylot z pracy. Takie są zasady gry. Miałem być od samego początku na utrzymaniu B2B a trafiłem gdzie trafiłem. W najlepszej sytuacji chyba są ludzie UT B2B i FTTH. Łatwiej komuś coś przedłużyć niż sprzedać coś nowego. FTTH chyba się leni bo jak robi się leady to zajmuje im to przynajmniej 2 dni. Jednym słowem nie polecam nie wierzcie w to co Wam opowiadają.

Żaba
@robcio126

Ogólnie nie polecam. Dużo straszenia, że się wyleci po 3 błędach krytycznych i obiecywanie premii, która w rzeczywistości jest ciężka do osiągnięcia dla zwykłego pracownika. Nawet przerwy oferują tylko 40 minut w ciągu 8 h, co nie jest zgodne z prawem.

Czy w Call Center Inter Galactica wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

Rozmowa kwalifikacyjna jest bardzo ogólna. Podczas rozmowy nie są przedstawiane dokładne wskaźniki dotyczące premii, a informacja że menadzer przedstawi wszystko na szkoleniu jest po prostu słaba i mało wystarczająca. Po to są rozmowy o prace żeby o tej pracy się dowiedzieć, a nie tracić czas na udział w szkoleniu. Jako osoba, która nigdy wcześniej nie miała doczynienia z call center chciałabym się dowiedziec od a do z. Na rozmowie powiedzą ci o samych superlatywach tej firmy, umilając czas kolorową prezentacją ale ploty chodzą po całej Gdyni i większość osób mi odradzała. Może kiedyś.

Nie polecam

Wymagania jak za 5000 netto a płatne 20zl/H XDDDDDDD PREMIA JEST UZNANIOWA - CZYLI JEJ NIE UŚWIADCZYSZ XDDD

Ktos

Ccig Częstochowa - brak bazy,premii i normalnej zdrowej atmosfery. Lepiej nie pracować, niż męczyć się tam psychicznie. Wymagania z miesiąca na miesiąc coraz większe, a premii coraz mniejsze(w sumie to prawie ich brak)

Julczi90

Serdecznie polecam nowy oddział w Łodzi! Pracuje tam, od 2 miesięcy i jestem bardzo zadowolona. Menagerzy świetni, kontakt fantastyczny, super atmosfera,nigdy nie ma problemów z grafikiem. Każdy jest miły i pomocny i co najważniejsze każdy jest równy w tej firmie, czasami przyjeżdżają inni szefowie z innych miast. Owszem poziom i ich zachowanie zupelnie nie pasuje do naszej lokalizacji. Mam nadzieję że jej nie zepsują:(

Aplauz
@Julczi90

Czy możesz opisać coś więcej o tej pracy, zastanawiam się nad nią :)

@Julczi90

Czy mogłabym prosić o kontakt? Rozważam rozpoczęcie pracy w tym miejscu i chciałam poznać szczegóły:)

Julczi90
@Kandydat

Ja już tam nie pracuje z powodu wyprowadzki, oni ciągle szukają ludzi zadzwoń albo znajdź ogłoszenie na olx

Weronika

Pracuję w Katowicach jako Telefoniczny Doradca Klienta. Bywają trudne momenty, ale moim zdaniem jak na call center, jest przyjemnie. Nie spodziewałam się, że praca na słuchawce może być tak fajna :)

Wera
@Weronika

Jaką stawkę oferują?

Dział Rekrutacji
@Wera

Obecnie oferujemy stawkę godzinową 18,30 (brutto), a od stycznia stawka będzie wynosić 19,70 (brutto). Dodatkowo są comiesięczne prowizje uzależnione od realizowanej kampanii. :)

żart
@Dział Rekrutacji

buhhahahahahahahah oferujecie minimalną teraz i od następnego roku za (usunięte przez administratora) i poniżanie uzależnione od wyników (usunięte przez administratora)

Żenada
@Dział Rekrutacji

Hahaha błagam. Jeszcze siedzą i obserwują czy tutaj da się kogoś złapać... Błagam. Cały olx zawalony milionem ogłoszeń bo nikt nie chce u Was pracować, szkolenia non stop bo każdy się zwalnia.

Weronika
@Wera

Teraz 19,70 zł za godzinę

Moni
@Weronika

Może być fajna jak klient też bywa normalny

niewidocznx

Pracowałxm w ccig już 3 miesiąc, ale to co tam się dzieje to jest jakaś porażka, warunki jakie trzeba spełniać podczas zwykłej rozmowy, prędzej zniechęcają klientów do rozmów, oferty firmy to jednie wielkie DNO, aż żal wciskać ten kit ludziom, za najniższa stawkę, oczekują pracy na pełnych obrotach. Grafik to tez śmiech trochę, rzekomo minimalnie możesz wyrobić 100h, ale zawsze chcą więcej mimo, iż nie masz możliwości tego zrobienia czasem. Alerty za co się dostaje to jest kolejna kpina, więc z premii nic Ci nie zostaje. TM no bez szału, że tak powiem, przyszlxm tam, ze względu na to, że potrzebowałxm pilnie pracy, ale uciekam stad jak najdalej.

Małowazne
@niewidocznx

Na jakim projekcie pracował*ś?

Magdalena
@niewidocznx

Jakie warunki konkretnie w takim razie trzeba spełniać? Dasz znać? Co do grafika. Jak wyrobii 100 h, ma jakoś dodatkowo płacone za nadgodziny?

@Małowazne

Pracowałxm na projekcie b2c, aktualnie przeniesiono cala lokalizacje na b2b

@Magdalena

Sprawa wyglada nastepujaco, zeby miec wolne weekendy (gdzie w ogloszeniu i na rozmowie bylo zapewnione, że przy tej liczbie godzin można je mieć) okazuje się że musisz zrobic 140h, dla osob, które studiują jest to dosyć problematyczne, za nadgodziny nie jest placone dodatkowo, premie też jak chcesz musisz zrobic min 80h plus 100% celu, który masz narzucony, dodam, że nawet jak zabraknie Ci paru groszy to już nic Ci nie zostaje z tej premii

ac

Pracowałam w ccig w warszawie 2 lata, łącznie na kilku różnych projektach. Życzę tej firmie przede wszystkim upadku. To co się tam wyprawia to chyba żart. Wszyscy na UZ, mimo jasnych znamion UoP. Zwolnienie zespołu z dnia na dzień - trzykrotnie odkąd tu pracuje. Dlaczego? A bo projekt się kończy, bo redukcja stanowisk. I okej to się zdarza, ale kiedy menago wie od miesiąca o tym, że projekt się kończy, a daje o tym znać 3 dni przed jego końcem świadczy tylko o firmie:) Notoryczne nieakceptowanie przepracowanych godzin, mikromanagement, kontrolowanie każdej minuty twojej pracy. Ludzie pracują tu często bo nie mają wyboru. Ja jestem studentką a w trakcie pandemii wiemy jak było z szukaniem pracy, więc brało się co jest. Z plusów tej pracy: można pracować zdalnie, jak potrzebujecie więcej kasy to można robić sporo nadgodzin. No i na pierwsze doświadczenie w pracy biurowej też jest w porządku, łatwiej później znaleźć coś lepszego. Jednak to praca tylko na chwilę

Zostaw merytoryczną opinię o Call Center Inter Galactica - Polska

• Jak się pracuje w Call Center Inter Galactica?

Zobacz opinie na temat firmy Call Center Inter Galactica tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 96.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Call Center Inter Galactica?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 81, z czego 5 to opinie pozytywne, 62 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Call Center Inter Galactica?

Kandydaci do pracy w Call Center Inter Galactica napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Call Center Inter Galactica