Opinie o Zicom Next Sp. z o.o. w Tarnów

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Zicom Next Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Zicom Next Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi telekomunikacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zicom Next Sp. z o.o. w Tarnów

Czytałam sobie ofertę pracy dla przedstawiciela handlowego w Zicom Nexcie i zainteresował mnie temat premii. Podpowiecie mi coś więcej na ich temat? Czy premie są uzależnione od pozyskanych klientów czy może jeszcze coś ma znaczenie? Czy są one miesięczne czy również jakieś kwartalne lub roczne? Ile wynoszą?

Corrazone

Stanowczo odradzam tego dostawcę. Jestem użytkownikiem od niecałego roku, internet jest bardzo niestabilny tzn. duże opóźnienia w ciągu dnia sięgające od 10 do nawet 100 ms na pojedynczym pingu, częste przerwy w dostawach pakietów powodujące bardzo odczuwalne "latency/ping spike" (jak na radiówce lub nawet gorzej) - Żenada.

@Corrazone

Zamiast wylewać żale na forum zgłoś to do nich a nie z pretensjami na jakieś forum jak badasz ten ping? zapewne poprzez WI-FI jak większośc Januszy która dopiero co poznała to narzędzie a właściwie samo słowo "ping" i nauczyła się odpalac cmd i już sa ekspertami więc weź pod uwage że transmisja po sieci bezprzewodowej jest niestabilna i zbadaj bezposrednio po kablu i wtedy pretensje.

zdzicho
@Corrazone

Mam bardzo negatywne zdanie o tym dostawcy internetu.Jak miałem umowę na 150 Mb/s to internet chodził bardzo dobrze, a jak przeszedłem na 300 Mb/s to tragedia czas ładowania to od 23 do 60 ms a pobieranie 20,60 Mb/s zdarz się ze jest nawet do 90 Mb/s natomiast wysyłanie nigdy nie spada ponizej 55Mb/s.Czekam z utęsknieniem kiedy zakończy mi sie czas umowy.Ni p;olecam erozmowy z dz. technicznym nie dają, chca badać u mnie jako ze to jest po mojej stronie /wyciagnąć 80 zł za wizytę ich technika /tragedia kiedy podaje ze na stronie gov jest zaznaczone ze mam umowę na szybkość 150Mb/s odpowiedz zawsze ta sama a skąd oni o tym wiedza itp....

Kazik

Potwierdzam że to idioci Telewizor kazali kupić Polski

lol

Firma budowana na stażystach. Byle taniej i to pod każdym względem. Wypłaty nie powalają, w większości to minimum bez możliwości awansu. W pracach biurowych jeden wielki chaos, bez szkoleń, wymagania z kosmosu kierowane do stażystów z urzędu pracy, z każdą decyzją odsyłanie od Annasza do Kajfasza, a potem pretensje kto zdecydował. Nieważne czy sprawa dotyczy umowy z ważnym kontrahentem czy kupna papieru do drukarki. Dużym plusem są pracownicy którzy chętnie pomagają i podpowiadają o ile mają czas, bo są zasypani robotą po uszy. Jak się trafi do pokoju z miłymi ludźmi, wszystko można znieść i jest całkiem spoko. Niektórzy swoją ciężką pracą dźwigają cały ten przybytek i gdyby nie oni, już dawno by to wszystko upadło. Minusem jest kadra zarządzająca, która nie jest najgorsza, ale sama nie wyrabia z pracą i boi się zaufać pracownikom. Decydują o każdym drobiazgu zamiast się skupić na ważnych sprawach, a mniej ważne zlecić niższym pracownikom bez przymusu ciągłego tłumaczenia się potem ze wszystkiego. Jest też pewna osoba, która więcej mówi niż faktycznie robi, często zwala swoją robotę na innych, a że decyduje w sprawach finansowych to wprowadza wiele problemów. Osoba bardzo toksyczna, na pierwszy rzut oka miła, ale jak nie ma jej w biurze wszystkim się lepiej oddycha. Na tego kogoś po prostu lepiej uważać i unikać. Szkoda zdrowia. Chyba że ktoś lubi wracać do domu wykończony i wściekły. Nie wiem czy ta osoba zdaje sobie sprawę ze swojego zachowania, ale jeśli tak, tym gorzej to o niej świadczy. W tej firmie nikt z tym nic nie zrobi, ale w wielu innych już dawno ktoś zgłosiłby (usunięte przez administratora) Dobrze by było, żeby ta osoba się nad tym zastanowiła. To przykre jak jeden człowiek niszczy atmosferę w całej firmie. Ogólnie nie licząc pracy z tą osobą można się zatrudnić w tej firmie na jakiś czas, ale jak ktoś chce pracować do samej emerytury to nie polecam.

wezyr

właśnie podpisałem zgodę na przebieg światłowodu przez działkę we wsi Rychwałd. Czekam niecierpliwie na światłowód. Korzystam z Neostrady i mam nadzieję, że światłowód tchnie trochę cywilizacji i mocy internetu na wioskach. Jakie są Wasze opinie drodzy użytkownicy o dostawcy firmie Zicom ? czytam dotychczasowe opinie i mam nadzieję, że pisali tylko ci niezadowoleni, a większość jest zadowolona skoro nie utyskują na forum?

@wezyr

No to Ci powiem że ja podpisałem taką zgodę na wiosnę 2019r. Na wiosnę 2020r rozciągnęli jakiś główny światłowód przez działkę, a z światłowodu do tej pory nie mogę korzystać. Wieść gminna niesie że może na wiosnę coś się ruszy z przyłączami. Powiat Dąbrowski.

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.

Może ktoś opisać plusy i minusy firmy ?

Jakub

Zdecydowanie nie polecam. Jest to chyba najwolniejszy i najmniej stabilny internet na światłowodzie. Nie mówiąc już o tym ze prędkość internetu nigdy jeszcze nie spełnila wymagań umowy. Stanowczo odradzam.

Pier

Beznadziejna obsługa kobieta wręcz śmiała się przez tel. Naciąganie na dodatkowe koszta porażka !!!czekam do końca umowy i lepiej unikac szerokim łukiem.

Hej, czy w firmie Zicom Next Sp. z o.o. płacą za nadgodziny?

Lola

Nie płacą, masz się wyrobić ze wszystkim w 8h

Jola

Niemiła obsługa pracownicy na infolinię, kobieta która odebrała telefon bardzo opryskliwa i nie mila! Bardzo chciała mnie zbyć i tylko się rozłączyć.

zzzzzzzzzzzzz

ta firma to porażka ma ordynarnych pracowników i nie kompetentnych, ponadto nie ponosi winy za swoje czyny i nieudanych pracowników którzy podłączali usługę Ja 3 m-ce czekałam aż mi w końcu wymienili końcówkę do rutera a sądziłam ze to ruter bo 0 odbioru same przerwy a teraz to samo mam z telewizją czekam 2 m-ce aż w końcu stwierdził specjalista że to wina kabla do telewizora i muszę kupić sama bo oni nie mają i to nie był ich kabel tylko mój niby już mam dość zostało mi 6 my do końca umowy ale za telewizję nie zapłacę ani grosza bo tylko trzeszczy jakiś (usunięte przez administratora) podpisuje im reklamację i wszystko wina odbiorcy ale tym razem napiszę także do unijnych i do rzecznika konsumentów

Mate

Metr od routera i brak Polaczenia, z pakietu internetowego trzeba korzystać w telefonie - szok wrócicie pieniądze ze niewywiązywanie się z umowy? Ciekaw jestem

Mateo

Powiem, tak od dwóch tygodni internet działa, gorzej jak wcześniej od Radiowej-mimo obiecywania że światłowód, bez względu na pogodę działa normalnie a mianowicie-Sloneczna pogoda chyba im zakłóca odbiór, w tej kwesti od 2 tygodni po konsultacji z operatorem zaznaczył ze Router działa normalnie, a przy odległości 1 metr od routera (w tym samym pomieszczeniu) 3x3m pokój w abonamencie 30g,jutube się zacina? - -Pracuje za granicą chwilę wolnego i co? Jak co? - zbiore Testerów od prędkości internetu, zapłacę im a będzie różnica

Czy można liczyć w Zicom Next Sp. z o.o. na prywatną opiekę medyczną?

lala

NIE

Lala

Jak sobie sam opłacisz to można :)

Radek

Taki spokój na forum? Jak forma radzi sobie w tej trudnej sytuacji, czy normalnie pracujecie?

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie Zicom Next Sp. z o.o.?

nana

jak skończysz wszystko to możesz wyjść.

Klient

firma nie dba o punktualne przesyłanie faktur do zapłaty trzeba się co miesiąc upominać

@TWOJ Stary Zgodzę się z Twoim przedmówcą. Takie uwagi warto zgłaszać bezpośrednio do Zicom Next Sp. z o.o.. Gdyż forum Gowork.pl jest do opisywania warunków zatrudnienia przez tę firmę. Znalazłam kilka ofert pracy na ich stronie internetowej http://www.zicom.pl/kariera1.html. Kto mi napisze jak wygląda rekrutacja w tym miejscu?

Hanna

To forum jest dla pracowników więc warto sprawdzać gdzie piszecie swoje uwagi!

Zicomsretworks

Nic nie robią (usunięte przez administratora)od 5 miesięcy problemy i nic nie reagują

Internet w zicomie to jakaś porażka. W 2017 Problemy z internetem występowały przez 4 miesiące! Telefony zawsze kończą się "poinformowaniem serwisantów o problemie" po czym nie następuję żadna poprawa. Pingowanie do google pokazuje, że 4-5% pakietów nie dociera, a ping średnio wynosi grubo ponad 100ms, na yt nie ma możliwości obejrzenia bez przycięć filmu nawet w 480p pomimo prędkości internetu, która powininna wynosić 5Mb/s. Zdecydowanie odradzam komukolwiek tego dostawcę internetu i oszczędzenie sobie nerwów. Okolice Tarnowa

@Michał

sd

Zabolała prawda Janusza internetu? Nie pracuje w zicom więc sam nie peprz tylko weź się do roboty a jak się nie znasz na czymś to stól dziób

EZ Jelenia Góra
@sd

Nie reagują.

@sd

Nie, nie zabolała panie ekspercie. Po prostu nie mam żadnego powodu by zaglądać tutaj co chwilę i odpisywać na wyzwiska. Skoki pingu u 2 różnych klientów w tym samym momencie to oczywiście nie jest wina zicomu? I tak gwoli ścisłości internet testuję zawsze po kablu.

Zostaw merytoryczną opinię o Zicom Next Sp. z o.o. - Tarnów

• Jak się pracuje w Zicom Next Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Zicom Next Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zicom Next Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Zicom Next Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Zicom Next Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Zicom Next Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 57 ocen.
  • Przemysłowa 6
    33-100 Tarnów