Opinie o REMONDIS MEDISON Sp. z o.o. w Toruń Puszkina 41

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie REMONDIS MEDISON Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w REMONDIS MEDISON Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja opakowań plastikowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o REMONDIS MEDISON Sp. z o.o. w Toruń Puszkina 41

Zadowolony klient - Słubice

Jestem klientem Firmy Remondis Medison. Nasza współpraca przebiega doskonale. Zawsze mogę liczyć na pomoc Pani (usunięte przez administratora) biura obsługi klienta. P. Magdalena jest wyrozumiała, cierpliwa i zawsze chętnie służy pomocą. Wszelkiego rodzaju tematy załatwia wręcz natychmiast. Podobnie przedstawia się współpraca z kierowcami odbierającymi odpady. Są uprzejmi, wyrozumiali i chętni do pomocy.

Premier

Witam, mam pytanie czy ktoś się ostatnio przyjął do tej firmy i jaka ma opinie ?

Nic
@Premier

Rzeszow to (usunięte przez administratora) kiła i mogiła zalegają tony odpadow kierownik Ł.Z. nie interesują go pracownicy byle sobie do koryta nie warzne ile pracujesz zwalniają z dnia na dzień bez konkretnej przyczyny Nie polecam

XXX

Jako klient NIE POLECAM. Zawierając z nimi umowę czytajcie uważnie regulamin - klient nie ma prawa odstąpienia od umowy z miesięcznym wypowiedzeniem. Będziecie im płacić za nic. NIE POLECAM!!!

Weźcie się za pracowników na remondisie którzy pracują w Dąbrowie Górniczej na Puszkina na byłym stremie palą marychę i śmierdzi tam od nich jak nie to zadzwonię tam gdzie trzeba i co wtedy.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie REMONDIS MEDISON Sp. z o.o.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Leszno
Daniel

Witam . Nie polecam pracy kierowcy kat c oraz kat b Dabrowa Gornicza

Były
@Daniel

Chłopie odpuść sobie, w kołchozach ludzi lepiej traktowano

Elo
@Daniel

Hej czemu nie polecasz ? Tez mam kat b i ci mysle czy sie zatrudnic opisz.co.tam sie wyprawia

@Elo

Daj spokój zatrudnili sobie ucho, co donosi na wszystkich dookoła, a jak mu naczepa zleciała z konia to nawet nikomu się nie przyznał. Musisz być bierny, mięsny, ale jak ponosisz jest super.

viki

byłam na rozmowie straszne (usunięte przez administratora)bez wykształcenia i inteligencji tam pracuje nie polecam

Luka

Co się dzieje z pracownikami biurowymi w Remondis Medison w Dąbrowie Górniczej. Non stop są ogłoszenia. Czy warto ?

Rafał

Hej ludzie pomocy! Czy ktoś wie czy są miejsca pracy w Krakowie i czy warto spróbować się tam zatrudnić, zaznaczam że od końca lutego nie mam pracy i bardzo potrzebuję kasy.

Femimed

Tragiczna firma, od miesiąca nie odbiera odpadów medycznych, zero odpowiedzi a kontakt niemożliwy !!

XYZ

Witam, proszę o opinię na temat zarobków i panującej atmosfery w danej firmie.

Olga
@XYZ

Widzę, że też jesteś zainteresowany REMONDIS MEDISON. Pytasz o zarobki. A na jakim stanowisku? Jaka praca Cię interesuje?

Wlo

Już samo aplikowania świadczy o tej firmie możecie sobie wysyłać cv i próbować dzwonić. Niby niemiecka firma ale niestety w polskim wykonaniu.

tom

Witajcie! zastanawiam się nad wysłaniem cv na stanowisko Specjalista ds. planowania i optymalizacji tras. Czytam te opinie i troche sie wacham. Czy na tym stanowisku też jest wypłata podstawowa plus? piszecie ze premie sa obcinane dlatego pytam. W biurze też obcinają premie? jest dużo ogłoszeń min szukają kadrowej. Doradzcie warto tu pracować? czy lepiej ominąć

Chętny

A.jak.wyglada praca na stnowusku hendlowca,mangera ?

Yogi

W firmie remondis w zamian za odbiór odpadów medycznych (ludzkie kończyny, ludzkie organy, igły i strzykawki z oddziałów zakaźnych szpitali) płaci sie 2500 netto - przekazano na rozmowie kwalifikacyjnej przez kierownika logistyki z centrali w Dąbrowie Górniczej. Myślę, że trzeba godności nie mieć, żeby swoim nazwiskiem reprezentować taką firmę jak ten pan.

Igor

Mam zamiar aplikować, trochę niepokojące są wasze informacje. Może to chwilowe pogorszenie?

Hanna
@Igor

@Igor Jak widzisz większość komentarzy jest prawie sprzed roku. Sytuacja firmy mogła się polepszyć. Ale mam nadzieję, że już Ty mi o tym napiszesz. Aplikowaleś? Może już pracujesz w REMONDIS MEDISON Sp. z o.o.? Czekam z niecierpliwością na Twoją odpowiedź.

Igor2
@Igor

W tej chwili panuje tam wielki chaos. Nikt od nikogo nie odbiera tel. Wchodzenie do zadka to tam norma. W dabrowie zarząd oderwany od rzeczywistości.dla Łukasza najważniejsze są tabelki nic poza tym. Gość niby się zna ale ......no cóż jak by się góra zainteresowała co i jak to może by było lepiej. Śmiem sądzić że Niemiec nie wie co się tu wyprawia bo pewnie już dawno nie byłoby obecnego zarzadu Kase za nadgodziny musisz sobie pilnować bo p. Agnieszka nie zawsze wyliczy tak jak ma być. Lubi się często mylić nie tylko z kasa Ogólnie atmosfera słaba. Jak aplikujesz na kierowcę to bez problemu Cię wezmą bo mają braki Miej na uwadze że wozisz odpady medyczne zakaźne i nie wiadomo co do domu przywieziesz .Przecież nie dezynfekujesz się Zdarza się również że możesz się zakuc nie wiadomo czym. W skrajnych sytuacjach może to być aids białaczka i inne syfu. Generalnie zarobki w stosunku do zagrożenia epidemiologicznego slabe A ryzyko ogromne

krótkoobecny
@Igor2

Co do chaosu to zawsze był tam obecny - za dużo zmian w za szybkim tempie i za dużo zaniedbanych spraw przez zarząd co do podpisów i akceptacji decyzji, dlatego jak zarząd nie zatwierdzi to reszta cierpi i czeka. Hura optymizm to jest porządek dzienny, cedowanie odpowiedzialności przez zarząd na niższe stanowiska w wypadku np. wizyty inspekcji wraz z cedowaniem ewentualnych kar finansowych. Niejasny i nie do końca sprecyzowany budżet dotyczący zakupów i kosztów, jedna osoba decyduje co możesz, a czego nie możesz nie mając bladego pojęcia o potrzebach twojego działu itd., itp..... . Strach przed Zarządem niemieckim jest także zauważalny, lecz słuszny, myślę ,że gdyby nie ten strach to byłoby jeszcze gorzej. Ogólnie jest ciekawie, da się przeżyć pod warunkiem , że przekonamy ludzi, ze za tak niewielkie pieniądze warto tak ciężko pracować, i że ma to jakikolwiek sens, biorąc pod uwagę wieczną presję i dyspozycyjność ciągłą bez zapłaty za nadgodziny; będziemy do dyspozycji w sposób ciągły, nie będziemy narzekać i krytykować i będziemy o każdej porze dnia i nocy wykonywać natychmiast polecenia przełożonych. (usunięte przez administratora) z miłymi momentami- ludzie bardzo pozytywni z Zarządem włącznie, oprócz struktury i polityki pracy. Można spróbować - nie wiem czy poleciłbym...….???

ewa

Nie znam bardziej niesolidnej firmy.

Henryk

Wprost niemożliwe żeby firma nie rozliczała się z pracownikami. Jeśli zdarza się błędy to zawsze można naprawić

bbb

oszukują ludzi na pieniądze nie płacą tak jak to powinno być,dużo można by pisać ale to strata czasu nie polecam firmy bo nie jest rzetelna ani uczciwa tam z pracownikami się nie liczą Moje sugestie dla REMONDIS MEDISON Sp. z o.o.: błędy papierach, nie wypłacanie penis do końca brak ubrań roboczych dla pracowników nowo przyjętych Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: zrobić porządek z uchybieniami,logistyko kadrową ,

Remik

Czy firma potrzebuje pracowników?

Tymon

To przecież każdy podejmujący się tej pracy wie co będzie robił!

Zostaw merytoryczną opinię o REMONDIS MEDISON Sp. z o.o. - Toruń

• Jak się pracuje w REMONDIS MEDISON Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy REMONDIS MEDISON Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w REMONDIS MEDISON Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 10 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

REMONDIS MEDISON Sp. z o.o.