Opinie o REMONDIS MEDISON Sp. z o.o. w Toruń Puszkina 41

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie REMONDIS MEDISON Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w REMONDIS MEDISON Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja opakowań plastikowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o REMONDIS MEDISON Sp. z o.o. w Toruń Puszkina 41

Lotyo Nowy wpis

Jakie są zarobki w Remondis

Znachor Nowy wpis
@Lotyo

Ogólnie kasa jak na Rzeszów około 5000 tysięcy netto wydaje się fajna ale pracujesz. Często do 10 godzin i zastępujesz kierowców na trasach gdy idą na urlopy więc jeździsz po województwach lubelskim podkarpackim lub kieleckim do tego mozesz mieć dużo punktów na trasie do 30 i mniej więcej swoimi rękoma przerzucisz od 1 Tony Do 3 ton każdego dnia plus wyładunek pomagasz co się równa około 5 ton dziennie. Jeżeli cię to nie przeraża próbujNirma miesięczna to 45. Ton plus jazda samochodem. Niby auta do 3,5 Tony.ale robisz np 2 czy 3 kursy

Remondis Medison Rzeszów. Polecam pracę, kasa na czas, premie, dodatki świąteczne, wczasy pod gruszą, premię uznaniowe. Kierowcy mają pełny ubiór ochronny, nowoczesna flota. Samo wynagrodzenie zasadnicze uważam za przeciętne.

Młody Nowy wpis

Witam a jaka jest stawka godzinowa ?

Hybryda Nowy wpis
@Młody

Nie ma stawki godzinowej, dostajesz podstawę np. kierowca B 4500 brutto plus absencyjna 400 brutto- chorujesz nie masz.

Czy REMONDIS MEDISON Sp. z o.o. ma ściśle ustalone godziny pracy?

Sicilianin

Czas pracy niby 8 godzin z reguły się wydłuża od sytuacji losowych

Mieszkaniec

To ciekawe jaka firma się znajduje w Dąbrowie Górniczej w strzemieszycach na byłym stremie bracia strach może co.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie REMONDIS MEDISON Sp. z o.o.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
Worker

Większość opinii co czytam jest wyssane z palca lub myli z remondisem komunalnym, Remondis Medison to zupełnie inna firma niby to samo ale nie do końca. Po pierwsze nie ma własnego warsztatu wszystkie naprawy robione są w serwisach, po drugie nie ma tu żadnych ćpunów. Wpisy starsze niż 2021r można ignorować bo sporo się pozmieniało i mało w nich prawdy już. Jeśli chodzi o warunki i wynagrodzenie wszystko na umowie, pełne ubranie firmowe, dodatek stażowy, wczasy pod gruszą, premia świąteczna (13stka), telefon firmowy (smartfon), płatne nadgodziny, premia/nagroda za efektywność, dopłaty to opieki zdrowotnej i karty sportowej. Minusy to słaba kasa na początek (brak stażu) i czasami długo się pracuje przez różne problemy ze spalarnią lub inne losowe sytuacje.

Remondis

Zrobić remanent na firmie biorą upuszczają paliwa z czego się da szczególnie na popołudniówkach nawet z kosiarek ograniczyć i skrócić ten proceder bo firma z bankrutuje.

@Remondis

Proszę nie mylić remondis z remondis medison to dwie różne firmy.

Kolega byka

Prawda w oczy koli dobrze napisał byk to teraz wpis usunęli gość ma lepkie ręce mało tego wywozi wszystko od strony huty od bramy numer 7 dokładnie od ulicy grzybowej wszyscy wiedzą i widzą najpierw przygotuwuje a później za jednym zamachem bierze wszystko

Byk
@Kolega byka

Ten gość teraz ma ranki znowu będzie kręcił przez cały tydzień a w przyszłym tygodniu wywóz były (usunięte przez administratora) alby a teraz remondisu w u kopać i zwolnić go precz znim

Aleksandra

firma nie ma żadnych zabezpieczeń w razie znikających przedmiotów w warsztacie itp? pytam, bo kiedyś ktoś zasugerował jakie okoliczności i zastanawia mnie jakakolwiek reakcja w tym zakresie. była także wzmianka o jakiś używkach, faktycznie tego typu sytuacje się zdarzają? ktoś sugerował brak reakcji na takie zjawiska mimo wszystko ciekawa jestem czy to rzeczywiście prawda? a co z zasadami bhp i potencjalnymi wypadkami, zdarzały się ostatnio?

Aleksandra

aha ale warunki, o które pytałam? mnie to bezpieczeństwo przede wszystkim interesuje. skoro nie odnosisz się do tego wprost to praca mimo wszystko jest bezpieczna? czyli z tego co tu padło atmosfera zdaje się być słabsza? jak to wpływa na aktualną rotację?

Obserwujacy

Dlaczego ten zakład nie zwolnił pana który nagminnie pali trawę i jeździ samochodem później natomiast giną rzeczy z warsztatu nie widzicie tego przecież ten zakład niedługo przestanie funkcjonować jak będą takich ludzi tolerować przecież to widać po oczach i po mowię jaki zajarany jest w czasie dniówki.

Przeczytałem kilka opinii po tym jak sam wdepnąłem w to (usunięte przez administratora) zwane firmą czy pracodawcą. Dołączę się do opinii niektórych z Was i to jest firma "śmieć" i dno. Jeśli chodzi o pensje zatrzymali się w 2017 roku. Kierowca z ADR i innymi uprawnieniami 4850 brutto! Dyspozytor 4100-4200. Kuna no na kasie można tyle zarobić. W firmie brak kontroli i komunikacji. Kto pozwolił takim nieukom jak E... i M... zarządzać?! O awansie zapomnij. O podwyżce też. Premia może... Kierowca, który ma dobry rejon ciut zarobi. Ale czy to warte? NIE popełniajcie tego błędu i nie przyjmujcie pracy od nich. Kto może ucieka. Przemiał pracownika jakiego w Biedronce nie widziałem.

Helena

A proponują chociaż umowe o pracę?

Lolo

Jak wyglada dzień pracy? Dużo stopów i ręcznego ładowania? Od której do której jazda?

Aleksandra

A ta cała prośba, którą tutaj aktualnie wnosisz to była też kierowana wprost do szefostwa? Bo skąd pewność, że w ogóle czytają te wpisy tutaj? Jak ktoś zauważa jakiś problem to nie może wprost uderzać?

Xivisi

Witam, jak wygląda sytuacja na zakładzie w Rzeszowie? Jakie są warunki w biurach? Widziałem, że poszukują osoby do rozkręcenia laboratorium.

Ninja

Proszę się wziąść za pracowników i zacząć badać z warsztatu palą marychę i mają oczy podkrążone szczególnie na popołudniu

@Ninja

A od kiedy ten problem widzisz? Bo dziwi mnie to, że nikt wcześniej już z tym niczego nie zrobił o ile to prawda oczywiście

Żaba$

Ten cały remondis to jest jedna wielka porażka, naprawdę trzeba nie mieć godności żeby tam pracować, większość szeregowych pracowników to (usunięte przez administratora) zatrudniają kogo popadnie, pijaków, narkomanów, złodzieji i nieuków z ilorazem inteligencji podobnym do ilorazu muchy. Ludzie jeśli macie do siebie szacunek to się nawet nie zastanawiajcie nad tym żeby się tam zatrudnić, praca w tego typu firmie i innych jej podobnych(SUEZ) to jest totalne poniżenie samego siebie i nie chodzi mi tutaj o to że firmy zajmują się wywożeniem odpadów, praca śmieciarza "szacun" ale o to jak traktują pracowników, jeżeli któś sobie na to pozwala to chyba jest z nim coś nie tak. Tak że ludzi nie ambitnych, nie douczonych lubiących być poniżanym i gardzących samym sobą serdecznie zapraszam na rozmowę kfalifikacyjną jeżeli spełniacie wyżej podane cechy zatrudnimy was napewno i damy super zarobki około 2,5 tysiąca zł., ku.. a sorry ale niechce już nikogo dołować "róbta co chceta" zapłacicie za to zdrowiem i szacunkiem do siebie oraz szacunkiem od innych ludzi. Pozdrawiam i życzę więcej rozumu!

Ropucha
@Żaba$

Zgadzam się z Tobą dać sobie spokój z tą firmą ludzie mają podkrążone oczy albo są na kacu albo na jarani a zarobki szkoda gadać.

A1
@Żaba$

Dabrowa stale szuka dyspozytora.. tzn co pół roku - ciekawe dlaczego??:) żenujące - wstyd!!

@A1

No jak co pół roku to dość często faktycznie... Dla niezorientowanych napiszesz dlaczego Twoim zdaniem tak jest?

Kazimierz - Bemowo
@Żaba$

Żaba$ masz na myśli Remondis Warszawa na Zawodziu ??? Bo jeżeli tak to skąd masz takie informacje na temat poziomu intelektualnego pracowników tej firmy ???

@Kazimierz - Bemowo

Ciekawe czy po dwóch latach odpisze. Ale co, jakieś podejrzenia masz?

Kazimierz - Bemowo
@Aleksandra

Aleksandra ja poprostu jestem jednym z pracowników Remondis Warszawa i ciekawi mnie, którzy z moich kolegów to wspomniany element o ilorazie inteligencji muchy, a którzy to alkoholicy i narkomani ? ????

@Kazimierz - Bemowo

Ahaaa, czyli nawet nie musi odpowiadać, bo to kłamstwo? Więc ogólnie to nie zauważyłeś nigdy niczego niepokojącego?

Jeśli idzie o wynagrodzenie, to ile uda się ugrać na wstępie tyle będzie na wieki wieków. Podwyżki zapomnij. Wszędzie uszy, które donoszą gdzie trzeba. Nie liczą się kompetencje tylko koligacje. Nie znasz dnia ani godziny, kiedy możesz wylecieć z pracy bez podania przyczyny. Jedni robią, a inni udają, że pracują i są nagradzani.

Darek

Kazdy ma taka sama stawkę wszystko zalezy od stanowiska na jakie sie czlowiek przyjmuje. Zgodze sie ze sa uszy ale Ci co chodza to dziwni ludzie innej wiary miaucza strasznie Patrza ino siebie nigdy nie pomagaja i oni rozwalaja caly system... Praca specyficzna ale zadna praca nie hańbi i mozna sie przyzwyczaic

Kazimierz

Rozumiem, że skoro można tak nagle wylecieć z pracy to pracujecie na podstawie umowy zlecenia, tak? Jaki macie okres wypowiedzenia?

xXx
@Kazimierz

Tylko i wyłącznie UoP

Obywatel

Weźcie się za Pana który jezdzi czarnym Audi a4 b7 bo ma ciągle oczy podkrążone i wszystko jakby był ciągle naćpany.

xXx
@Obywatel

w RM nikt nie jeździ czarnym audi :) jak chcesz na kimś wieszać psy to przynajmniej się orientuj w temacie

KSIĘGOWA

Firma nie uczciwa , nie odbiera odpadów medycznych. Zawiera umowy niekorzystne dla swoich kontrahentów i mimo , że nie odbiera odpadów bezczelnie domaga się zapłaty za niewykonane usługi .Przestrzegam przed współpracą z tą firmą

Ivonne
@KSIĘGOWA

Podpisuję się obiema rękami. Nieuczciwa firma, NIE POLECAM !!!! CZYTAJCIE UWAZNIE UMOWĘ, JESLI CHCECIE JĄ Z NIMI ZAWRZEC !!!!!

Gosia
@KSIĘGOWA

Jaką inną firmę Państwo polecacie. Ja też jestem niezadowolona ze współpracy z remondisem.

Andrzej S.
@KSIĘGOWA

Zbieram obecnie wszystkich, którzy zostali przez nich (usunięte przez administratora) chętnie podejmę walkę a w razie braku środków wszystko sfinansuję. Proszę o kontakt nails_i_beauty@wp.pl

B
@Andrzej S.

Moja firma też została (usunięte przez administratora) ,nie odbierali (usunięte przez administratora) ,nie chcieli rozwiązać umowy a jak przez pandemię nie zapłaciłam i kilku rachunków i mimo chęci porozumienia wysłali moją sprawę do sądu gospodarczego i żądaj zapłaty za faktury opłacone to jeszcze do każdej faktury 40 zł dopisali sobie karę w euro. Nie polecma

Byczo

Czas najwyższy wziąść się za pracowników palących marihuanę w czasie dniówka bo nie idzie ich zrozumieć zanim dojdzie do jakiegoś nieszczęścia.

Wanda
@Byczo

a zgłaszałeś to już gdzieś? może trzeba powiadomić odpowiednie służby, nie sądzisz? zwłaszcza że może to być niebezpieczne w skutkach.

Byczo
@Wanda

Trzeba zakupić testy i badać pracowników wyrywkowo co da zgłoszenie

@Byczo

Ale to jest legalne? Bo chyba firma nie ma prawa zmuszać kogoś do takiego testu przecież. To chyba policję się i tak wzywa?

Witam wszystkich, to firma (usunięte przez administratora) Wyłudzają jedynie pieniądze od przedsiębiorców, wystawiają faktury, a odpadów nie odbierają. Jest masa oszukanych. Swoje żniwo zbierali jak wchodziło BDO - bo na to wszystko zwalali ... Chcieli byście pracować w takiej firmie ? Patrzeć na to wszystko i oszukiwać ludzi ? NIE POLECAM !!!

A1

ludzie źle mówią - a to pewnie czubek góry lodowej bo inni się boją jak zwykle... wstyd!!!!

Jaki jest okres rozliczeniowy w REMONDIS MEDISON Sp. z o.o.? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

Dzień dobry. Zależy o jakim stanowisku mowa. Wynagrodzenie oczywiście przelewane jest najpóźniej do 10 dnia następnego miesiąca. Niemniej jednak w przypadku Kierowców jest to aktualnie 3 miesięczny okres dla rozliczenia nadgodzin. Ze swojego doświadczenia powiem, że wynagrodzenie zawsze jest na czas.

djwihfsfkjf

daj sobie spokój z ta firma oszukuja na wypłatach ,obiecuja nie wiadomo co ,okres rozliczeniowy nadgodzin 3 miesiace ale nie licz na nie ,niz zapłaca ci za nie ,a pan dawid to jeden wielki (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) duza gada a robi dobrze ale sobe na pewno nie pracownikom

@djwihfsfkjf

to wszystko zalezy po co przychodzisz do pracy - jak z gory nastawiasz sie na nabijanie nadgodzin to super ale to nie to miejsce. Ja wole rozsadnie zarobic w nominale. Tak to prawda, ze nadgodzin raczej nie ma, ale za nie sa tzw wybitki.Sa tez normalne godziny pracy, codziennie po 14 juz w domu, pakiety sportowe, medyczne wczasy pod grusza, nowe samochody, wszystko na konto, pakiety premiowe, premia swiateczna. Jak dla mnie spoko. kazdy ma swoj rozum.

Dawid P.

Pracowałem w tej firmie i nie polecam. Odpady medyczne karzą przerzucać ręcznie, worek za workiem. A w tych workach oprócz tego że są ekstrementy, uryna, inne wydzieliny ludzkiego organizmu, niekiedy elementy ludziego ciała po amputacjach , jest w nich całe spektrum wirusów i bakterii. Samochody którymi jeżdżą kierowcy są śmierdząca i stare. Obecnie podstawa to coś ponad 3000 na rękę. Jeśli się ma chociaż odrobinę oleju w głowie można zauważyć że ludzi się tam nie szanuje. Nie ma tam dobrych fachowców, poprostu nie ma!!! A po za tym to jest super. Zastanów się czy oby na pewno musisz Ty wykonywać taką pracę za takie pieniądze!!! Albo idź, daje Ci góra tydzień!! Aha są też osoby które powiedzą że jest ok, puste dzbany jak dla mnie.

Zostaw merytoryczną opinię o REMONDIS MEDISON Sp. z o.o. - Toruń

• Jak się pracuje w REMONDIS MEDISON Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy REMONDIS MEDISON Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w REMONDIS MEDISON Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 10 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

REMONDIS MEDISON Sp. z o.o.