Opinie o Eden Springs Sp. z o.o. w Dąbrowa Górnicza

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Eden Springs Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Eden Springs Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja napojów bezalkoholowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eden Springs Sp. z o.o. w Dąbrowa Górnicza

dar

wszystko fajnie jak podpisujesz umowe tylko sprubuj ją rozwiązać zobaczysz ile zapłacisz poprostu są niewiarygodni

Bliski

To co w lutym powtórka z rozpierduchy. Znów wszystko na ostatnią chwilę.

Gosc
@Bliski

Co masz na myśli?

Karakan zibi

Brawo ciekawe co za kret..yn wymyślił premie kwartalnie za brak chorobowego i najlepsze o dziwo nie wypłacą premi także za wzięcie urlopu morał z tego taki że jak cię grypa weźmie to zdechnij w pracy przy robocie .zawsze brało się dwa trzy dni urlopu i po chorobie a teraz z dwojga złego lepiej do lekarza i jak już chorować to do oporu bo i tak Premia w du...pie.

Kaszuby
@Karakan zibi

Drodzy klijenci mój przedmówca ma rację zmuszają nas do pracy gdy jesteśmy zaziebieni straszą zabraniem premii teraz jej nawet nie dostajemy gdy weźmiemy nie planowany urlop więc jeździmy zarazamy was robimy sanityzacje kichamy do urządzeń i siejemy choroby w szeż i wzdłuż.zycze zdrowia.

Cichy
@Kaszuby

Eee tam ja jak mam katarek to idę na l4 i mam premie w d...e

Radomir
@Cichy

A ja jestem bardzo zadowolony, że pracuję w super firmie. Doceniają ludzi zaangażowanych. Niektórzy myślą tylko jak załatwić L4, ciesze się że wtedy nie ma premii . Dobre wyniki firmy zależą od naszej wydajności. Ja nie chcę pracować za innych i pewnie większość zgodzi się.

kierowca
@Radomir

Jesteś idiotą ?Pracowanie podczas gdy jesteś chory nazywasz zaangażowaniem?

Ktoś
@Radomir

Ty jesteś opłacany troll edenowski albo rusek... ale najpewniej ktoś z zarządu lub kierownictwa :-))) Pisz sobie zdrów, nikt i nic nie zmieni naszych negatywnych ocen i opinii o tej źle zarządzanej i podupadającej firmie EDEN... Może nowi właściciele zrobią porządek z tymi destruktorami, którzy obecnie mają wpływ na firmę, może wymienią ten arogancki i destrukcyjny zarząd na ludzi którzy spróbują uratować i naprawić to co tamci zepsuli, zniszczyli... o ile nie będzie już za późno, bo wtedy znowu czekają nas "oszczędności" i zwolnienia, pójdziemy tłumnie na bruk.

DOLNY ŚLĄSK

NIE PRACUJE W TEJ SUPER FIRMIE ROK I WCHODZĘ OD CZASU DO CZASU NA TO FORUM I NIC TYLKO WAM WSPÓŁCZUJĘ .POZDRAWIAM DOLNY ŚLĄSK. TERAZ TO JA ŻYJĘ.

Przedstawiciel Handlowy

3 etapy rekrutacji, Kierownik sam nie wiedział o co pytać, pytał o nieistotne rzeczy, mało inteligentny, rozmowa prosta bardzo łatwa

ogólnie wypytywał o moje poprzednie prace, dość szczegółowo

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Cottek

Cottek to wyciśnie eden jak cytryne i sprzeda eden dalej następnej wyciskarce. Mało to właścicieli już było. Czy któryś inwestował w firme jakąś kase? Chyba słabo! Ciągłe cięcie kosztów, oszczędności oczywiście na szaraczkach którzy ciężko pracują na zyski tej firmy i podnoszenie targetów dla kierowców na kubki, sanityzacje itp. Klienci rezygnują sprzedaż spada, a wyniki w tabelkach i kasa na koncie musi się zgadzać. Takie jest odwieczne prawo natury!

qrva

w (usunięte przez administratora) mają zwykłych i szarych pracowników a dyrektorki same sobie tylko sowite premie wypłacają, za chwilę nie będzie miał kto robić i w dystrybucji i w dziale sprzedaży jak takie podejście będą mieć .... śmieszne jest podejście kierownictwa tej firmy i jeżeli cottek nie zrobi z tym porządku to firma będzie dalej upadać.

Bobo

Tylko pokazowy nabytek niczym innym nie potrafią się zaprezentować. Przynajmniej nie wodą. Trzymam kciuki za Grodzisk oby przetrwał.

Shenker

Pracowałem w Edenie dobrych kilka lat temu i wydawało się, że ta firma nie ma prawa iść na dno. Z tego co słyszę i obserwuję, pojawia się bardzo ponury obraz korporacji, która zjada swój własny ogon. To wygląda z boku na celowe doprowadzenie do zniszczenia firmy.

dkny

nowych pseudo dyrektorków to już dawno powinni pogonić i zrobić porządki

Edeniak
@dkny

Ilu ich przybyło w ciagu roku? Z Dyr. Operacyjnego powstały min trzy nowe dyrektorskie stanowiska. Jak wczesniej Eden ogarnial ten temat bez nich. No jakos dawal rade a teraz multum nowych dyrektorkow i firemka idzie na dno. Moze warto jeszcze kilku zatrudnic?

Podwyzki owszem ale rachunkow.
@Edeniak

Klonuja sie, dubluja, doslownie dwoja sie i troja a sprzedaz spada. Drogi Zarzadzie jakies podwyzki plac dla szarych pracownikow wraz z nowym rokiem planujecie? Czy znowu tylko nieliczni wlazacy bez wazeliny wiadomo gdzie dostapia tego zaszczytu?

Dżejk
@Podwyzki owszem ale rachunkow.

Oczywiscie ze będą ale dla wiodącej rozlewni....czyli........

balon
@Dżejk

podwyżki będą dla CZĘSTOŚMIECIA, dramat czy nie wstyd wam tak prowadzić firmę.

EDENOWIEC
@balon

A skad wiadomo,ze tylko dla nich beda podwyzki? Jest jakis podzial na lepszych i gorszych pracownikow? Kto jest autorem tego podzialu? W zeszlym roku Prezesik napisal emaila do wszystkich ,ze przejecie daru polepszy sytuacje i bedzie huczna impreza z okazji spijania smietanki,po jakims czasie nastepny email ,ze trudna sutuacja i podwyzek niet a jednak z tego co poszecie byly ale dla nielicznych.A teraz to o co chodzi?

Kamieni kupa

Szydlowiec zlikwidowany teraz klienci beda wykupywac kwasek cytrynowy do odkamienienia ekspresow hehehe.

Cytrtnka
@Kamieni kupa

Już kupują....teraz cała Polska będzie....to po prostu dodatkowy biznes CitroEden :-D

balon

do pracy znajdują już tylko samych JELENIÓW , normalni kompetentni nie będą tutaj pracować do tego brak wypłaty DRAMAT Piotroxxx Felisxxx to banda własnej adoracji!

balon1
@balon

i ten "ważny cwaniak" Zając do kompletu... sami niszczyciele firmy!!!!!

Pracownik...ale już niedługo...
@balon1

Widzieliście zdjęcie Zająca na ulotkach informacyjnych dla klientów, jakie nasza firma rozsyła do oddziałów???!!!! Nie dość, że w nich okłamują klientów wmawiając, że woda w butlach z wysypiska śmieci w częstoniewie jest "super", to jeszcze instrukcje wydali jak postępować gdy klient się spostrzeże jaki syf pije i jak maja mu wmawiać ze ten żur ohydny nadaje się do spożycia, "jedynie" trzeba odkamieniać często urządzenia, czajniki, ekspresy, itp., aby usuwać te szkodliwe osady, ale jak usuwać te szkodliwe osady i substancje z organizmu człowieka, to już nic nie napisali!!!!! Ten Zając, "cwany" kierowniczek rozlewni wysypisko-częstoniew, ma być głównym (dez)informatorem na temat oszukiwania klientów, załączyli jego zdjęcia na których wygląda gorzej niż uchodźca z Syrii (nie obrażając uchodźców), sam jego wygląd będzie już odstraszał klientów, a gdy zorientują się bardzo szybko co im dajemy w butlach, to... żegnaj "wielki" Edenie, większość z nas pójdzie już wtedy na "zielona trawkę". Kto ma jakąś alternatywę i możliwości, to niech już zmienia lub szuka pracy, żeby mieć za co żyć. Tyle zwolnień już było, pozbyli się bardzo dużej ilości ludzi, pracujących długi czas, więc doświadczonych i z wiedzą... teraz już niewielu takich pozostało. Odbija się to już na złym funkcjonowaniu firmy i na obsłudze klientów, na wszystko brakuje pieniędzy i dla nas na wypłaty, bo sprzedaż drastycznie spada od ponad pół roku, a po nowym roku zacznie jeszcze bardziej, więc nasz los jest już praktycznie przesądzony pod władzą takiego dennego zarządu i kierownika rozlewni. Tym łatwiej będzie im pozbywać się tych świeżych, niedoświadczonych lub rzuconych na głęboką wodę pracowników, jak śmieci lub niepotrzebnych przedmiotów, byleby tylko oni utrzymali się na stołkach i brali te swoje kilkudziesięciotysięczne pensje. Niszczyciele i rozwalacze firmy, którzy swoje błędne decyzje i posunięcia tylko zwolnieniami i głupimi pseudo oszczędnościami chcą tuszować.

Edeniak
@Pracownik...ale już niedługo...

Hehe to pojechales Wasc z Kolesiem. Ale taka jest prawda. Krowa,ktora duzo ryczy malo mleka daje. Niedlugo Piotrowski obudzi sie z reka w nocniku omamiony przez Czestoniewski pokazowy nabytek .

hakuna matata

nie szanują pracowników Eden, nestlowcy się panoszą jak gęsi w kurniku i budować firmę chcą na miernotach z konkurencji. kasy nie ma na 10go. brawo Zarządzie, idźcie dalej tą drogą !

av

No i stało się brak pensji. Do grupy niezapłaconych dołaczyła teraz pensja obok rachunków za paliwo, wynajem i wiele innych. Mam nadzięję, że zdają sobie sprawę, że wielu pracowników może się nie pojawić w pracy

Guli
@av

Paanie Piotrowski,Felisiak i reszta towarzystwa wzajemnej adoracji - zapraszamy ponownie na wizyte po oddzialach,najlepiej zacznijcie juz od poniedzialku.Gwarantuje,ze nie bedzie tak sielankowo jak ostatnio,zimna pizza nikogo nie kupicie.... Pytam,jest 10 GDZIE NASZE WYNAGRODZENIA???? Wlasnie wbiliscie sobie gwozdz do trumny,mozna we wszystkim oszukiwac i opowiadac bajki,tak jak to robiliscie dotychczas,ale przynajmniej kasa byla na czas.Teraz przegieliscie,tym bardziej przed swietami. O juz wiem,zapraszamy na nasza firmowa wigilie za 35zl na osobe.Moze udlawicie sie osciami z tego zdechlego karpika,czego wam serdecznie zycze z okazji nadchodzacych swiat. DRAMAT!!!!!

vv
@av

miejmy nadzieję ,że jednak w poniedziałek pieniądze wpłyną na konto.Pierwszy raz w historii firmy 10 nie ma kasy na koncie

Pracownik...ale już niedługo...

Kto chciałby znaleźć zatrudnienie w Edenie, ten niech się zastanowi minimum 100 razy, czy chce znaleźć niepewne zatrudnienie w firmie, w której nie szanuje się pracowników oraz klientów, w której brakuje pieniędzy na wszystko, nawet na kawę do ekspresów u klientów... Rynek się lawinowo kurczy, klienci masowo odchodzą, a Ci którzy zostaną ewentualnie zatrudnieni teraz, to w pierwszej kolejności zostaną zwolnieni, gdy znowu denny zarząd będzie zmuszony do robienia "oszczędności"... który to już raz w ciągu tego roku zwalniają?!!!! Z tak dużej i bogatej firmy, obecnie rządzący poprzez złe i błędne decyzje, zrobili chwiejącą się w posadach firmę, biedną, zdemoralizowaną i ratującą się jedynie "oszczędnościami" w postaci zwolnień, ograniczeń i cięcia kosztów... Konkurencja tylko zaciera ręce i wyjmuje bez problemu i oporu klientów Edenowi, rynek jest nieubłagany i wykorzystuje wszelkie słabości, błędne zachowania i decyzje dotychczasowego potentata i monopolisty. Dodatkowo rosną w szybkim tempie ceny paliw, a to baaaaardzo niekorzystnie dodatkowo zaszkodzi finansom Edenu, bo woda jest ciężka i muszą ją transportować z dużych odległości, a gdy zlikwidują Grodzisk (o czy coraz głośniej), to trasy się jeszcze bardziej wydłużą, a koszty poszybują niebotycznie w górę. Pewnie będą chcieli zrekompensować to sobie kolejnymi podwyżkami cen wody i usług u klientów, ale kto przy zdrowych zmysłach będzie chciał kupować tak drogą wodę, o tak podłej jakości, smaku, wyglądzie i zapachu, jaką ma teraz Eden ze swojej rozlewni Częstoniew koło Grójca i napełnia nią masowo butle??!!! Nasili się wtedy znowu fala rezygnacji klientów i przejdą do znacznie tańszej konkurencji, która ma dodatkowo wodę dużo lepszej jakości i w ogóle zdatną do spożycia, nie tak jak ta obecna z Edenu. My w Edenie nie pijemy tej ohydnej wody z butli, tylko bierzemy z kranu lub od innych producentów!!!! Więc zastanówcie się dobrze, czy chcecie znaleźć zatrudnienie w podupadającej firmie? My sami zamierzamy jak najszybciej stąd odchodzić, nie czekając aż dotknie nas kolejna fala zwolnień i w tym czasie znaleźć pewną pracę, w miejscu gdzie szanuje się pracownika, a firma jest dobrze zarządzana, więc miejsc w Edenie będzie przybywać, ale czy to właśnie nie jest zastanawiające dlaczego??!!!

pracownik1
@Pracownik...ale już niedługo...

I o to rodzi się pytanie:Kto i dlaczego tą firmę chce doprowadzić do upadłości?Z naprawdę fajnej firmy i przynoszącej zyski stoczyła się na dno.Kampania reklamowa mająca na celu skłonienie ludzi do pracy w tej firmie?Kampanie reklamową powinno się robić w celu promowania produktu,a nie poszukiwania pracowników na kierowcę,jak to robi EDEN.poszukują niby kierowcy ,a na obrazku chłopak dźwigający butelkę wody z uśmiechem na ustach.Kpina.Potrzebują ludzi do noszenia butelek i szukania klientów.Jak chcesz zostać kierowcą to nie ten adres.

Konstancin

Pytanie dlaczego Nestle pozbylo sie Daru Natury. Czy ktos pozbywa sie dochodowego interesu? Pytanie co Eden zyskal oprocz bazy klientow bylego daru? Rynek wody sie kurczy czego nie mozna powiedziec o ilosci darowskich pracownikow. Tam struktury sa rozdmuchane ,stanowiska dubluja sie a trzeba ich wszystkich oplacic. Eden mial smaczne kotunskie zrodlo . Moze fabryka z zewnatrz nie prezentowala sie super ale reszta byla ok. Zamkniecie Krzeszowic to jest zagatka.A darowcy i zarzad robia swoje jakby byli slepi i glusi. Ale rynek weryfikuje to posuniecie. Jeszcze do pozamiatania zostal Grodzisk.

Ciekawostka jest taka ,że przede wszystkim zwalniani są pracownicy z e starego EDENU.W większości z dużym doświadczeniem.Niby EDEN kupił NESTLE ,a sytuacja w firmie wygląda wręcz przeciwnie.Może to celowa zagrywka by zniszczyć firmę?Przynajmniej tak to wygląda.

odchodzący

przyjmują nowych lub niedorobów po nestle a starym i dobrym pozwalają odchodzić, a odejścia edenowców wyłaniają się jak grzyby po deszczu w lesie, a z takim podejściem to coraz dalej w ciemny las. sytuacja taka ma miejsce już od niespełna roku a ponoć wartością największą są dobrzy i lojalni pracownicy. gdzie zarząd ma oczy. chyba nigdzie.

Konstancin

Obecny zarząd Edenu z Łopuszańskiej, to banda cyników, arogantów oraz ludzi bez honoru i kultury!!! Za czasów poprzedniego prezesa Kaniewskiego różnie bywało, ale z pracownikami obchodzono się etycznie i w miarę normalnie, nawet gdy dochodziło do "oszczędnościowych" zwolnień zarządzonych w europejskiej centrali Edenu... poziom obecnego prezesa, zarządu i kierownictwa, to wstyd, żenada i porażka wiedzy, nauki, umiejętności, a zwłaszcza kultury... my, już nieliczni, pracujący tutaj od wielu lat, mamy bezpośrednie porównanie tego, a i wyniki finansowe firmy dawniej były dobre i rynek się rozrastał, a nie tak dołujące jak za obecnej "władzy" Edenu, na wszystko brakuje, zwalniają, tną koszty, a to i tak na nic się nie zdaje, wszystko wali się na łeb, koło upadku firmy i dobrych obyczajów się toczy coraz prędzej... Może nowi właściciele z Cott, to zauważą szybko i zdążą to opanować i zatrzymać...ale przede wszystkim muszą rozliczyć obecny zarząd za doprowadzenie do tragedii, staczania się firmy i ludzi, którzy za ich błędy i dziadostwo potracili masowo pracę i środki do życia...

XYZ

Artezjan....wez Ty popatrz co piszesz, co pijesz, skad wydobywasz.....nie oszukujmy sie, zadna woda oligocenska nie moze byc tak dlugo przechowywana....nawet uzdatniona dopuszczlnymi metodami....no chyba ze lampa uv pracuje pelna para a woda jest poddawana dodatkowej obrobce...no ale to juz inna para kaloszy. Jak by nie patrzec oddaliscie Kotun na rzecz dziadostwa w zlotym papierku, wydaliscie miliony na DN a sprzedaz jest mniejsza niz przed zakupem, zamknijcie jeszcze Grodzisk...bo nie widze sensu trzymania go zwlaszcza ze w oczach maleje sprzedaz a co za tym idzie produkcja w Czestoniewie. Pasuje ratowac przeciez firme i rozlewnie. Straciliscie zaufanie pracownikow, tracicie ich w takim samym tempie jak klientow. Zabiliscie wszystkie swoje rozlewnie...od Krzeszowic, przez Szydłowiec po Kotuń a teraz pora na Grodzisk. Gdzie logika się pytam? Podnosicie ceny wody i klienci odchodza bo nie beda placic po kilka stowek za cos co nie wyglada i nie smakuje. Do tego idiotyczne tlumaczenia na infolini ze trzeba do ekspresow i do gotowania uzywac innej wody?! To po kiego grzyba woda w baniaku? Dołujemy coraz bardziej i jak cos sie nie zmieni, nie zmieni sie podejscie to rozpier.....my sie jak..... a nie wazne bo dobra zmiana urzeduje :-) Na koniec zycze zarzadowi wesołych swiąt, sukcesow w biznesie (byle nie takich jak przez ostatni rok) i generalnie wszystkiego naj....no i co by poszli po rozum do glowy ;-) Umilowany i raczej nie obecny na oplatku XYZ ps. Źródło Łopuszańska jest dużo pewniejsze i smaczniejsze...moze tutaj by zrobil rozlewnie?

plqtfon

firma EDEN nie szanuje swoich starych i dobrych pracowników. Ci u góry myślą sobie, że ludzie będą pracować za parę złotych na nich i nie ma działu, z którego by się osoby nie zwalniały, szczególnie świetnie radzą sobie Ci nowi kolo ze średniego co jeszcze trochę i rozbiją bank.

Śląska klucha
@plqtfon

Zaciskaja pasa ale nie sobie. Ech brakuje Atrura,Witka,Rafała... mieli poukladane w glowie i byli kompetentni, zamiast tego Edenek zaserwowal nam sztab dosłownie sztab darmozjadow . A dzial HR wola o pomste do nieba. Ktos pytal o podwyzki owszem beda ale wody hehe. Edenu juz nie ma. Kupili Dar ze sztabem ludzi i sie przejechali.

Zostaw merytoryczną opinię o Eden Springs Sp. z o.o. - Dąbrowa Górnicza

• Jak się pracuje w Eden Springs Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Eden Springs Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 97.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eden Springs Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 79, z czego 0 to opinie pozytywne, 35 to opinie negatywne, a 44 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Eden Springs Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Eden Springs Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Eden Springs Sp. z o.o.