Opinie o Eden Springs Sp. z o.o. w Dąbrowa Górnicza

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Eden Springs Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Eden Springs Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja napojów bezalkoholowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eden Springs Sp. z o.o. w Dąbrowa Górnicza

Tyler ma racje.Nagminnie czegoś niepłacom ludziom.Pytasz to ludzie odpowiadają,takie to dziwne jest dla ciebie?

tyler

Nieterminowa.I nie masz za co dziękować.Jeszcze masz jakieś konkretne pytania?Chętnie ci tu odpowiemy/

Ruy

Stac na co? Podstawowe oplaty a za reszte lecisz do providenta.Takis madry to napisz DOKLADNIE ile sie zarabia na tym stanowisku

Za pakiet medyczny zabieraja,za multisport zabieraja.faktycznie milo jak cholera.A umowa o prace....no wybacz,to nie Afryka,raczej na czarnucha juz nie zatrudniaja.Drogi użyszkodniku na usługach edenu,nudny juz jestes z tymi wpisami,30 wpisow pod roznymi nicki i wszedzie ten sam charakter pisania.Naprawde myslisz,ze zainteresowani praca sa tak naiwni ze uwierza w Twoje wyimagowane "zalety"pracy w tej firmie?moze napisz teraz o drugiej stronie medalu,co jeszcze oferuje eden? To moze ci podpowiem kochany: -fizyczne i psychiczne zmeczenie patrz ciagle gonienie za wynikami,tabelkami,statystykami -praca po 12h to teraz norma -ciagle kombinowanie ze sposobem naliczania wynagrodzen a tym samym mozliwosc oszukiwania na niekorzysc pracownika - ludzie z kadry zarzadzajacej od ktorych niekompetencja az bije po oczach - bez obrazy,ale to wyglada jak banda kolesi kurczowo trzymjaca sie stolkow - ciagle braki kadrowe a co za tym idzie robisz za trzech zarabiajac jak za jednego - pensje,ktore z roku na rok sa co raz nizsze - robisz wiecej a zarabiasz mniej Itd itp. Wiec teraz jak ktos szuka pracy to niech sobie porowna plusy czyli pakiet medyczny platny i karta multisportu platna z minusami :-) Eden zaprasza w swoje szeregi!!!!

Przedstawiciel Handlowy

3 etapy rekrutacji, Kierownik sam nie wiedział o co pytać, pytał o nieistotne rzeczy, mało inteligentny, rozmowa prosta bardzo łatwa

ogólnie wypytywał o moje poprzednie prace, dość szczegółowo

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Leszno

Kijanka

Skad wiesz ze nie ma tragedii?pracujesz w edenie?jak nie to zamilcz bo to ze ciagle kogos poszukuja to swiadczy tylko o jednym-ze nikt nie chce robic w tym kołchozie ....dopoki nie zaczna doceniac pracownikow dopoty nie bedzie chetnych do roboty w tym wspolczesnym (usunięte przez administratora)

Od tomko

Bajzel jakich mało kierowców teraz traktują jak jajka bo jak się nimi nie zajmują to zaczyna cuchnąć. A kierowca teraz potrzebny nawet ekstra napoje się znajdą a dla całej reszty nie! nawet pieniądze można dostać za brak udawanej choroby jest jak w RAJU

Jp
@Od tomko

Jakie ekstra napoje my nic nie dostajemy napisz kolego dokładniej.

edek

nie musisz mieć żadnych kwalifikacji tylko rowa musisz nastawić żeby cię równo wy dymali

cichy

ja tam doję wachę i nie narzekam jak oni mnie kroją ta ja ich i jest ok masz łeb to kombinuj tylko z głową powodzenia

Tomko

Bo te plusy to tylko zaklinanie rzeczywistości

Jkju

Syf odradzam...

Inny

Eden albo zdrowie - wybór należy do Ciebie

Cichy

Ale awruk mydlicie oczy tymi ofertami pracy żeby tylko zmienic temat od tego co się pisze na forum

@Cichy

Zgadzam się z Tobą. Myślę że pisze to wszystko jakaś osoba z PR....a przy okazji handlowiec, sekretarka i diabli wiedzą co jeszcze w jednej osobie. Przecież to wszystko się już kupy nie trzyma. Ci wszyscy co szanowali się, myśleli i byli solą tej firmy odeszli....

@Tomko

Słyszałem z dość pewnego źródła ze jest jakisciulik od monitorowania forów i wpisywania tych (usunięte przez administratora) coby tylko odwrócić kota ogonem

@Cichy

jest jest.... zreszta....robia co tylko moga by tuszowac sprawy i wychwalac pod niebiosa eden ciekawe jak uciszyli klienta co dostal rope w baniakach za free :-D

Cichy

I jak tam przelewy chyba dobrze sypneli kasa bo coś cicho na forum

@Cichy

HAHAHA po tej nawałnicy będzie co nalewać w galony, jedno jest pewne....woda uliczna na pewno będzie smaczniejsza od tego co nam serwują z czestoniewa

Zibi

Jak piszesz pakiet socjalny to powiedz co to jest dokładnie bo ja w tym syfie pracuje wiele lat i oprucz wyzysku i oszustwie przy obliczaniu pensji nic więcej nie ma .

Wasz uczciwy koordynator
@Zibi

Wyprasz sobie,pensje zawsze naliczane sa uczciwie.Tzn uczciwie kazdemy upierdylam co miesiąc po równo.

@w sprawie- masz absolutną rację. Odszedłem z firmy niedawno i z całą pewnością mogę powiedzieć ze to była rewelacyjna decyzja. Teraz mam dobrze opłacaną pracę, szanujących się ludzi i szefa który docenia pracownika. Pakiet socjalny jest wszędzie. W edenie dość miałem braku poszanowania pracownika, marnej pensji i zero doceniania. Zarząd sam nie wie co robi, nie potrafi optymalnie zarządzać firmą i załogą. Prowadzi ich do upadku a właściwie to już teraz brodzi na dnie tego bagna... A klienci nie są głupi, widzą co się dzieje - brudna i zielona woda, nieterminowe dostawy i zero możliwości dodzwonienia się do firmy... Każdemu klientowi z czasem kończy się cierpliwość. Szczere polecam spojrzenie na ten syf z innej perspektywy- najlepiej siedząc juz w innej firmie.

W sprawie

Myślę, że nie warto reagować na prowokacyjne wypowiedzi wynajetego dzieciaka, który ma za zadanie na jedno zdanie naszej konstruktywnej krytyki wpisac 3 zdania od rzeczy o pakiecie socjalnym i umowie o pracę. Za to mu płacą ( pewnie zleceniem i bez wychwalanego pakietu socjalnego) . Prawda : za oknem eden tez jest świat i siedząc narzekając nic nie zmienimy dla siebie. Firma sobie poradzi tu chodzi o nas aby sie ruszyć i zmienić pracodawcę. Nie znam ani jednej m ANI JEDNEJ osoby, która po odejściu z eden nie miałaby lepiej. Czas robic swoje i dla siebie - poszukać dla siebie innego pracodawcy....... tylko tyle

Hybryda

Ja myślę że ciebie już to przekonało tylko szkoda że w naszej firmie są pieniądze na takich bubków jak ty przyjąć cię mógł tylko jakiś pociotek i teraz siedzisz na forum i maslisz zarządowi.

lucjan

No bajki piszesz,tam tylko więcej szybciej bo jak nie to na waciki zarobisz albo kopa w dude dostaniesz.

harry pojep

Ty juz rozumiem dojrzales do tego,by robic za friko?Jak tak to podaj mi swoje namiary,chetnie cie zatrudnie a w zamian dam ci pakiet szkolen i pakiet medyczny.Ja pie #/=#!//ole skad sie biora takie ameby na tym forum....

ed

Idź do psychiatry

lucjan

Jak chcesz podupaść na zdrowiu psychicznym to proszę bardzo, w pracy nie tylko się liczą pieniądze tych akurat tu nie zarobisz ale przede wszystkim komfort psychiczny w miejscu pracy!!!!!!!!!!

lucjan

Obiecująca co z tego po 3 miesiącach cię kopnął w dude bez uprzedzenia .

Jarząbek

Witaj! Czy masz na myśli zarabistego koordynatora z o. Poznań?

Geniu99
@Jarząbek

ale co z nim nie teges?czy w sensie że faktycznie taki zajebisty jest?

Zostaw merytoryczną opinię o Eden Springs Sp. z o.o. - Dąbrowa Górnicza

• Jak się pracuje w Eden Springs Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Eden Springs Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 97.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eden Springs Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 79, z czego 0 to opinie pozytywne, 35 to opinie negatywne, a 44 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Eden Springs Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Eden Springs Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Eden Springs Sp. z o.o.