Opinie o Eden Springs Sp. z o.o. w Dąbrowa Górnicza

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Eden Springs Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Eden Springs Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja napojów bezalkoholowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eden Springs Sp. z o.o. w Dąbrowa Górnicza

zadowolony kuwa

Irka wydaje mi się że bez większego problemu. Jak zrobisz targety to z tego co słyszałem to nawet więcej.

Zadowolony kuwa

Każda pozytywna opinia jest brana jako opłacana przez zarząd. Bzdura i tyle. Też mam wkurwa na tą firmę ale w porównaniu do rynku jest ok. Wypłata jest zawsze na czas, nie wiem skąd takie bzdury że nie płacą w terminie. Woda, opieka medyczna rzeczywiście odwracają ale jak ktoś inteligentny to zauważył że jest ta sama kwota doliczana do przychodu. Takie przepisy. A teraz możecie na mnie wieszać psy że przydupas tego czy tamtego. Piszę prawdę. Szefostwo jako zarząd naprawdę nadają się do wymiany bo tną w pręta i w.... Mnie nie milosiernie ale nie na tyle aby zmieniać robotę. A Ci co tylko narzekają a nic nie zmieniają to radzę iść się doksztalcic i poszukać szczęścia poza Edenem albo spiąć się i robić co do niego należy. Za narzekanie jeszcze nikt nie płaci. Nara maruderom, mam nadzieję że Was wkurzylem

RYhu

A ty moze bys napisal po kiego sie tu udzielasz skoro uwazasz ze Eden jest takim wspanialym pracodawca?mialbys mozg to bys sobie wydedukowac mogl,ze KAZDY pracownik nizszego szczebla,czy to byly czy obecny,pisze ze nie jest to dobre miejsce by podjac prace.Argumentow padlo tu juz tyle,ze trzeba byc durniem by sie o nie pytac.Jestes oplacany przez Zibiego by pisac tu farmazony o jakis benefitach ale nie wiem po co bo tylko glupka z siebie strugasz.Serdecznie nie pozdrawiam idz usciskaj sie z malym bajkopisarzem z kozia brudka.

były

Pajacu praca w EDENIE TO NAJGORSZA RZEC JAKA MOŻE KOGOŚ SPOTKAĆ PRACOWAŁEM TAM PARĘ ŁADNYCH LAT I BĘDĘ TO PISAŁ NA TYM FORUM DO BULU AŻ MI SIĘ Z NUDZI MOŻE URATUJE KOMUŚ TYŁEK ZANIM ZŁOŻY TAM CV.

Przedstawiciel Handlowy

3 etapy rekrutacji, Kierownik sam nie wiedział o co pytać, pytał o nieistotne rzeczy, mało inteligentny, rozmowa prosta bardzo łatwa

ogólnie wypytywał o moje poprzednie prace, dość szczegółowo

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem

Qba

Wypłata NIE JEST terminowa.Było już tu sto razy pisane.EDEN NIE PŁACI UCZCIWIE!!!!A te benefity i opieka,śmiech na sali,i tak pracownik musi to sobie sam opłacać.Praca w Edenie to tylko gamoni marzenie !!!!

Maniek

Ja myślę BArtek F że skoro sa wakacje to ty dzieciaku odpoczywaj i tym forum się nie zajmuj.

Misiek

Szczerze? Każdego przyjmą kto tylko zechce się tam zatrudnić. Wartościowi ludzie odeszli bądź też zostali zwolnieni. Człowiek jako taki nie liczy sie w tej fimie. Łapanka , wyzysk i nastepny Proszęl korpo srorpo dalo mi w kość. Nie polecam. Nie czytajcie glupot o umowach , benefitach. Teraz kazda firma daje to na starcie. Praca bardzo ciężka atmosfera dokładnie taka sama, wynagrodzenie na poziomie ponizej średniego.

banior

przedmówcy już informowali wystarczy luźny zwieracz stafuj idź już do domu chłopie

banior

a jakie to kwalifikacje trzeba mieć, żeby sprzedać banior z wodą ? zlituj się pustaq

Fgy

I znowu się podszywają Ten sam styl

xxx

"@hmmm też właśnie wyhaczyłem ogłoszenie pracy na to stanowisko, ale kurcze muszę przyznać, że wymagania mnie trochę ograniczają, bo trzeba mieć kartę kierowcy oraz ukończony kurs na przewóz rzeczy. Ja oczywiście kartę mam, ale kursu już nie. Ile on trwa?" Tylko ja widzę w tym ukryte ogłoszenie dane przez Eden?Nie stać was nawet na zapłacenie za ogłoszenie w sprawie pracy? To jest forum gdzie swe opinie powinni pisać pracownicy(również byli).

banior

to niesamowite, nawet prezesa sie pozbyli a ten konusek zibi dalej na powierzchni. wiemy, ze to czytasz robaczku, twoi koordynatorzy wyczekuja na wiekszy blad.

Zibi

Etat na przydupasy zawsze się znajdzie co tu dużo mówić taki stafujak jest na etacie w dystrybucji a zajmuje się działem handlowym więc można takiego dupka zatrudnić na etacie kierowcy bo są wakaty.pozdrawiam kolegów kierowców.

były

Lecz się idioto ,bzdury wypisujesz EDEN TO DNO DNO DNO MUŁ BAGIENNY JEST CZYSTRZY OD TEJ FIRMY.

były

No proszę, czytam i nie wierze ! Jakiś czas temu zostalem szczęśliwcem opuszczając szeregi edenu, wchodzę poczytać na forum i co widzę ? Jakies przydupasa zatrudnionego na potrzeby zarządu który ma rozpraszać uwagę na forum, hehe no proszę jaką to wizje zarządzania ma zarząd. Zamiast popracować nad tym co trzeba czyli: Dbanie o satysfakcje klientów, poprawa warunków i atmosfery pracy, zatrudnianie wykwalifikowanych pracowników i poszerzanie grona nowych klientów którzy nie czuja sie oszukani i olewani to zarząd zamiast tego postanowił zatrudnić debila takiego jak oni ! Ale ten kto tam pracuje wie jak wygląda prawda- pan Z. i F. dbają tylko o swoje stanowisko pracy biorąc za to mnóstwo kasy i ciągną firme na samo dno. Takie dno z tym mułem które widac na dnie butli z zajebist... źródła. No wiec klienci porezygnowali bo każdy mądry klient i pracownik opuści firmę ktora ma go w (usunięte przez administratora) Nie wspomnę juz o ciągłych zmianach tras bez info do klienta, o tym ze klient nie ma możliwości dodzwonienia sie do firmy i o wielu innych rzeczach można by pisac... Brawo zarządzie! Nikt inny nie potrafiłby tak pociągnąć firmę na dno jak wy to robicie !!! A ja teraz będąc juz poza tym bagnem mam styczność z klientami i aż wstyd sie przyznać ze tam pracowałem. Ale cóż - inne firmy wodne cieszą sie z takiego obrotu sprawy bo nie trzeba daleko szukac klientów - sami nas znajdują i wybierają tych dostawców którzy ich szanują... TAKA PRAWDA !!!

Coolerek

Bo na te stanowiska miesięczne targety są z sufitu, szanse wyrobienia minimalne, więc spora rotacja.

Tomko

Akurat to prawda....niestety. .. Zwolnili specialistow....core tej firmy

Były

Przestań podszywać się pod ludzi zainteresowanych pracą w tej firmie.Umowa o pracę i benefity.tylko tym chcesz przyciągnąć pracowników.Napisz,że firma dopiero co pozbyła się około setki swoich pracowników bez zmrużenia oka,i to nawet takich co pracowali w niej od początku.

Ryc910

Wyplaty NIGDY nie sa na czas.Po grzyba pytasz pietnasty raz o to samo?Boli prawda o tej firmie,co????A benefity to w tesco daja,moronie jeden.

Eden jest NAJGORZEJ zarzadzana firma w jakiej mialam okazje pracowac.ZERO kompetentnych osob na wyzszych stanowiskach.Ich wiedza jest PORAZAJACO niska w stosunku do zajmowanych stanowisk i pobieranych wyplat.Tragedia,nie polecam tam pracowac chyba ze ktos sie chce nerwicy nabawic.

Zostaw merytoryczną opinię o Eden Springs Sp. z o.o. - Dąbrowa Górnicza

• Jak się pracuje w Eden Springs Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Eden Springs Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 97.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eden Springs Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 79, z czego 0 to opinie pozytywne, 34 to opinie negatywne, a 45 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Eden Springs Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Eden Springs Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Eden Springs Sp. z o.o.