Opinie o Eden Springs Sp. z o.o. w Dąbrowa Górnicza

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Eden Springs Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Eden Springs Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja napojów bezalkoholowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eden Springs Sp. z o.o. w Dąbrowa Górnicza

wrc

Startuj na dyrektor ,a co zbychu ha felisiak na prezydenta.

Handlowiec

Około dwóch tysięcy złoty.Jestem w trakcie szukania innej pracy

wrc

Mniej więcej to dwa palce w (usunięte przez administratora) pajacyku

350 zł. Co dwa lata.Zajebisty luksus

Przedstawiciel Handlowy

3 etapy rekrutacji, Kierownik sam nie wiedział o co pytać, pytał o nieistotne rzeczy, mało inteligentny, rozmowa prosta bardzo łatwa

ogólnie wypytywał o moje poprzednie prace, dość szczegółowo

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Leszno

18.9

A ty sie nie udzielaj jak nie masz nic madrego do dodania.

Handlowiec

Naprawdę jedyną żeczą na którą chcecie złapać pracownika to pakiet socjalny?A poza tym?A gdzie miła i przyjazna atmosfera?Gdzie godziwe zarobki?Uznanie od szefa za dobrze wykonaną pracę?Tego wlasnie niema.Wspaniały pakiet socjalny w którego skład wchodzi co?Marne grosze na święta,raz na kilka lat wczasy pod gruszą 350zł.Opieka medyczna.Wspaniale brzmi.Jakby mieli własną higienistkę.W rzeczywistości dostajesz kartę z którą nie jest tak prosto zapisać się do lekarza.A jak już się dostaniesz musisz mieć naprawdę solidne podstawy ,żeby ci wypisał zwolnienie.Nie polecam tego pracodawcy.

lord@@@

Twoj optymizm tez jest bezpodstawny.ile ci placi zibi bys pisal takie mondrosci????rozumiem nic ci nie placi tylko daje pakiet i opieke?boszeee co za bzdury,na kazdy negatywny post od razu odpowiedz jak to wspaniale jest w tym edenie.tak wspaniale ze ciagle szukaja pracownikow bo nikt nawet na rozmowy nie przychodzi.oczywiscie na moj post tez za chwile jakis zolnierzyk zibiego odpisze,ze "jakies konkrety prosze".Trzeba sie niezle zeszmacić zeby tu wypisywac peany pochwalne ze rzecz tej firmy,nieszczere,zupelnie mijajace sie z rzeczywistoscia.Jakby eden byl tak wspanialym pracodawca,to pracownicy czy to byli czy obecni,sami pisaliby pochlebne opinie.A tak musi to robic jedna osoba,ktora raz jest tomkiem,raz baśką ale styl pisania jest identyczny i nikt sie nie nabieze na te kłamstwa pisane na zlecenie kogoos z zarzadu edenu.Wstydu tam nie macie na gorze,obiboki jedne!!!

NIKI

LIPA I JESZCZE RAZ LIPA JAKO PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY W EDEN. PRACOWAŁEM. I NIE POLECAM.

Handlowiec

Pracowałem w dziale handloeym przez pół toku .Średnia pensja to 2000 zł.Znslazłem lepszą pracę i od dwóch miesięcy zarabiam normalne pieniądze za podobną pracę.

nowy

Witam, Śmieszna firma, nie polecam w ogóle udziału w rekrutacji... trzy razy jeździłem na spotkanie do pracy na PH, na ostatnim poinformowali mi, że zostałem przyjety i zostały mi przedstawione warunki, z braku na tamten moment innej oferty zgodziłem się i umówiłem się na nastepny dzień żeby umówic się na badania lekarskie i zero odzewu, jak dzwoniłem gość z eden mówił że oddzwoni, mija 2 tydzień i zero odzewu, strata czasu, znalazłem lepszą pracę. Poznałem pracownika z Edenu, Przedstawiciela Handlowego, mówił że jest bardzo źle, kasa nie na czas, duza spina co do sprzedaży, że sprzedaje ale dostawcy na czas nie dowożą, pracował 3 miesiące i zastanawiał sie nad zmiana... ogólnie nie polecam

Gosia

No ty nie wiesz to powodują osoby te które zleciły ci pisanie tych głupich postuw to bardzo ciekawe że zaczeło się to po tym jak krasnal zrobił konferencje z koordynatorem żeby poczytali forum aby wyczaić jakie oddziały piszą.

10 lat temu Eden był jedną z lepszych firm.Obecnie jest jedną z gorszych.Niektórzy zastanawiają się czy zarząd nie bierze pieniędzy od konkurencji i specjalnie niszczy swoimi pomysłami Eden.Prawdą jest,że dużo ludzi zostało zwolnionych,ale mnóstwo sama odeszła.Po połączeniu z Darem miałbyć raj ,a wyszło coś zupełnie przeciwnego. Jeśli chodzi o zarobki to nie są złe,ale atmosfera pracy i zarządzanie psują wszystko.

Robi

Idiotyzm.....totalny idiotyzm.....cena baniaka w górę niewiele a sprzedaż poleciała na łeb na szyję....my tą wodę k....wa ze złota mamy? (Bo z tego co wiem to mazowieckie szambo nadal lejemy)

Bosy
@Robi

Jakie niewiele? Powaliło kogoś z podwyżkami.... Jeszcze chwile i będziemy lokalną firmą

wrc

Palancie jeżeli szukają non-stop to o czymś świadczy nie zadawaj głupich pytań de bi lu do potęgi

fghj

PRAWDA JEST TYLKO JEDNA JEŻELI CHODZI O DZIAŁ SPRZEDAŻY: jeżeli są ciągłe rekrutacje do działu sprzedaży na te same stanowiska: przedstawiciel lub doradca to świadczy to tylko o tym że ludzie nie chcą pracować w EDEN. gdyby warunki pracy i płacy były GODZIWE to nikt by się nie zwalniał a EDEN by ciągle nie SZUKAŁ. KOLEJNA PRAWDA JEŻELI CHODZI O DZIAŁ SPRZEDAŻY: kiedyś przedstawiciel lub doradca za dobrze wykonaną pracę mógł dobrze zarobić DZIŚ po zmianie systemu wynagrodzeń działu sprzedaży w EDEN stawki za wykonaną pracę są niskie. i to jest FAKT.

Gosia

Proszę jakie premie jak by to była taka super praca jak tu sugestie wypisuje jakiś cymbał to by tak często nie szukali do pracy .

Jkju

To nie jest stanowisko handlowca tylko domokrarzca na początku jakoś idzie skaczą ci się znajomi którzy wezmą po znajomości oczywiście będą mieli później żal do ciebie potem skaczą się rejony i będziesz szukał innej pracy .A to wszystko jakiś 6 miesięcy.

Zibi

Na pewno da ci znać jak poszło na rozmowie lubisz sobie sam na posty odpisywać przydupasy ..pasie

Ali

Jutro mam rozmowę rekrutacyjna we Wrocławiu na ph ktoś ma jakieś rady czego mogę się spodziewać?

lucjan

Tak jasne akurat w Eden nikt cię nie kontroluje przecież u nas jest więcej kierowników i dyrektorów niż handlowców i ciągle zawracają du...pe żeby pokazać że są potrzebni .

Zostaw merytoryczną opinię o Eden Springs Sp. z o.o. - Dąbrowa Górnicza

• Jak się pracuje w Eden Springs Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Eden Springs Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 97.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eden Springs Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 79, z czego 0 to opinie pozytywne, 35 to opinie negatywne, a 44 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Eden Springs Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Eden Springs Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Eden Springs Sp. z o.o.