Opinie o Eden Springs Sp. z o.o. w Dąbrowa Górnicza

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Eden Springs Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Eden Springs Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja napojów bezalkoholowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eden Springs Sp. z o.o. w Dąbrowa Górnicza

Hanna

Czytaliście już wywiad z Eden Springs Sp. z o.o., który znajduje się na naszym portalu? Co o nim myślicie?

Konstancin
@Hanna

Propaganda Pani Dyrektor niczym z wczesnych lat komuny w Polsce lub nawet wcześniejszych, w Niemczech... Eden - cud, miód i malina, kraina szczęśliwości, miodem i mlekiem płynąca... przecież Pani Dyrektor też chce popracować jeszcze i okrągłą sumkę brać co miesiąc, więc nie mogła szczerze i prawdziwie przedstawić faktów, zwłaszcza z dwóch ostatnich lat, które doprowadzą wkrótce eden do roli podrzędnej firemki w Polsce i to całkowicie zasłużenie, dzięki osobom (o)błędnie zarządzającymi tą firmą... propaganda, propaganda, propaganda, a na koniec powinno jeszcze być załączone "serdeczne", komunistyczne pozdrowienie dla wszystkich pracowników - sa zdrawstwój sowietskij sojuz :-)))))))))

Dramat
@Konstancin

Nestle kulą u nogi topielca jakim stal sie Eden po polaczeniu z rozrosnietym nestlowskim molochem zatrudniajacym ponadnormatywna niczym nie uzasadniona liczbe osob . Wszyscy trzezwo myslacy juz dawno sie ewakuowali. A Kowalczyk razem ze swoimi nowymi HRowskimi nabytkami od siedmiu bolesci niech nie sieje propagandy. Takich podzialow w firmie juz dawno nie bylo zarowno w obszarze kompetencji jak i finansowym.

Były
@Hanna

Z tego co pamiętam odnośnie wody dla pracowników, to HR odcinał z pensji 20 zł każdemu z pracowników, który zdecydował się na ten "gratis" w postaci 3 butli. Zatem rodzi się pytanie, czy Pani Anna mija się z prawdą w wywiadzie, czy też zarząd postanowił nie napędzać sobie sztucznie sprzedaży?

migatka
@Były

Były pracownik płaci tylko i wyłącznie podatek który wynosi ok 4 zł.

Dystrybutor

Końcem 2016 r. GetFresch z Darem Natury, wykupiła od MBanku oficjalnie grupa "pracowników"... jest to garstka ludzi składająca się wyłącznie z najbardziej zaufanej kadry managerskiej, czyli to tylko pozory spółki "pracowniczej", a ciekawe skąd wzięli kasę na ten wykup??!!! Za finansowaniem stoi Eden i Cott (nowy właściciel edenu), to w rzeczywistości ludzie Edenu będą sterować tą firmą z "tylnego siedzenia", właściwie to jest połączenie Edenu z Darem Natury, więc jak widać szukają sposobu aby obejść prawo i zakaz UOKiK. Teraz tylko czekać, aż zamkną rozlewnię w Grodzisku w ramach obniżki kosztów i napełniania produkcją wielkich rozlewni w Rzeniszewie i Częstoniewie, z tym że w tych dwóch wielkich rozlewniach mają wodę o zbliżonych parametrach, która ma niedobry skład i smak oraz wytrąca wielkie ilości ohydnych osadów po przegotowaniu, a klienci zwłaszcza dotychczasowego edenu masowo rezygnują z umów i przechodzą do konkurencji, więc eden gdy zamknie Grodzisk, to już nie będzie miał innej, dobrej wody, żeby zaoferować klientom niezadowolonym z Częstoniewa lub Rzeniszewa. Teraz nieważne czy woda jest pod marką Eden, czy Dar Natury, kasa ze sprzedaży i tak będzie płynąć w jedno miejsce, jedynie sprawą "kreatywnej" księgowości będzie jaką to się odbywać będzie drogą... Spółkę GetFresch przecież zakładali ówcześnie rządzący Edenem, co było uwidocznione nawet w KRS, po jakimś czasie ich nazwiska znikły, żeby wyglądało na to że GetFresch (Dar Natury) jest osobną, niezależną, a nawet konkurencyjną firmą dla Edenu... celowo trwało to wiele miesięcy by sprawa "przyschła" i poszła w zapomnienie. Eden nawet swoją siedzibę przeniósł na ul. Działkową, że niby nie ma nawet kontaktów z GetFreshem, bo przez rok czasu siedzieli w jednym, budynku, na jednym piętrze, a to budziło wątpliwości UOKiK. Podział rynku nastąpił za zgodą i wiedzą UOKiK, bo aby nie było szumu pozwolono przejąć edenowi wtedy jedynie około 30 % rynku starego Daru Natury, a pozostałe 70 % pozostało w rękach edenowskiej spółki GetFresch, której chwilowym (technicznym) właścicielem stał się Fundusz MBanku, trwało to kilka miesięcy, aż do momentu gdy eden i ich nowy właściciel - firma COTT znajdą "odpowiednie" rozwiązanie i "znajdą" podstawionego "nabywcę" czyli "spółkę pracowniczą"... Co na to prawo polskie, nowe władze UOKiK , itp...??!!! Przecież za tym całym interesem-bałaganem stoją jedni i ci sami ludzie, a miał UOKiK chronić rynek i klientów przed koncentracją kapitału w jednych rekach, przed zmowami cenowymi oraz podobnymi przekrętami monopolistycznymi zwłaszcza takich wielkich korporacji jak Eden!!!!

Qwerchuj

Nie może być!!!To kto teraz będzie jeździł po oddziałach i opowiadał bajeczki i niestworzone wizje? No kto???? A tak powaznie to jesli to prawda to... krzyz mu na droge,oby duzy i ciężkawy :)

roman

Żegnaj Z.F. brawo dla zarządu! !!!

Banan
@roman

Tak brawa się należą ale niestety jego miejsce zajmie kolejny błazen dramat

Hunter
@roman

Kim byl/a ZF ?

Monton
@Hunter

Największym złem edenu :)

zbyszek kieliszek
@Hunter

zf byl nikim

Przedstawiciel Handlowy

3 etapy rekrutacji, Kierownik sam nie wiedział o co pytać, pytał o nieistotne rzeczy, mało inteligentny, rozmowa prosta bardzo łatwa

ogólnie wypytywał o moje poprzednie prace, dość szczegółowo

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
sdsc

i felikkssa już nie ma .... hahahahah

Amber
@sdsc

Poważnie?

Rozpierducha

A Dyrektorzy mnoza sie jak króliki czy inne zające. Rozrasta sie nam góra. Niedlugo szczebelkow na drabinie nie starczy. Tak fatalnie jeszcze nie bylo . Arturro jakos trzymał ten caly balagan w ryzach. Endriu no weź zrob cos konstruktywnego w koncu.

Konstancin
@Rozpierducha

Za (usunięte przez administratora) to nasza firma działała dobrze i rynek się powiększał, kasa płynęła do firmy i płynność finansowa była, szanowano dobrych i dbających o firmę pracowników, jak zaczęło się źle dziać na rynku i z produkcją, to zarząd niestety też zwolnił część pracowników, ale nie na taką skalę i robił równocześnie inne mądre posunięcia , po takich działaniach wszystko wracało z czasem do porządku i normy, więc widać, że one miały sens i były przemyślane, poparte wiedzą i rozumem. Teraz w działaniu zarządu dominuje chaos, nerwowość, niezorganizowanie, brak umiejętności zarządzania w kryzysie, niechęć do uznania własnych błędów, granicząca wprost z obłędem i urażoną dumą gdy ktoś to wytyka, wszystko to po każdej takiej decyzji wpędza nas w coraz to większy dół finansowy, organizacyjny i działa demoralizująco na pracowników, klienci niezadowoleni z wody i jakości obsługi, odchodzą masowo i takie się demolujące koło z tego wytworzyło, które niestety już się samo napędza. Tą drogą i takimi działaniami daleko i długo już nie zajdziemy, skurczymy się do średniej, a nawet małej, lokalnej firmy... Co będzie jeszcze później, to już wielka niewiadoma.

Tytus
@Rozpierducha

zdecydowanie jak zające!!!! :-))) że też taki szarak "rządzi" w edenie... to świadczy jak najgorzej o tej firmie, sięgają już dna.

aaa

hahahah i nie będzie połączenia .... więc będą ciąć i zwalniać .....

Były

Podobno szykują się zwolnienia?Znowu.Który to już raz w przeciągu roku?

Wozaczek

Same proroctwa w tych wpisach. Jeśli komuś nie odpowiada jest dużo miejsc pracy w innych firmach. Eden działa na rynku od bardzo dawna i z pewnością teraz sobie też poradzi.

@Wozaczek

Masz rację EDEN sobie poradzi ma tyle zamówień że aż dwa rodzaje wody sprzedaje za niedługo do smakowych dołączy gazowane

jeszcze pracownik
@Wozaczek

Może i sobie poradzi ,ale aż człowiekowi się coś robi gdy firma w której pracował i lubił pracowac idzie powoli na dno przez błędne decyzje niekompetentnych ludzi zasiadających na wysokich stanowiskach.Kiedyś to była naprawdę dobra firma ,która się rozwijała,osiągnęła szczyt i od ok.dwóch lat zaczęła spadać.Po przejęciu daru w Warszawie sprzedają tyle wody co w najlepszym okresie tej firmy jakieś 5 lat temu.około.A klięci nadal odchodzą.Pracownicy narzekają.A zarząd robi(??????????????).Firma napewno nie upadnie ale czasy świetności ma już za sobą.Szkoda na to patzreć.

@Lopez

Lopez, ty propagandysto Edenowski, skoro Eden ma "tyle zamówień" i tak "dobrze sobie radzi" jak piszesz, to dlaczego od wielu miesięcy sprzedaż dołuje o więcej już niż milion złotych miesięcznie, a klienci rezygnują z umów lawinowo po dostawach wody z wysypiska częstoniew i to w dodatku w coraz wyższej cenie ... Eden próbuje łatać wielką, rosnącą dziurę w sprzedaży następnymi podwyżkami, ale to dodatkowo w połączeniu ze syfiastą wodą (której sami nie chcemy pic w firmie), daje skutek wprost odwrotny i narastający. "Władcy" Edenu wykazują się brakiem logiki i wiedzy ekonomicznej, więc ładują tą firmę w wielki, negatywny krąg złych decyzji i posunięć, a to tylko potęguje coraz gorszą kondycję tej wielkiej kiedyś w Polsce firmy, brakuje pieniędzy niemalże na wszystko, opóźnienia w wypłatach, płatnościach do dostawców, za energię, paliwo, nerwowe szukanie "oszczędności", (właściciele z za granicy jednak bezwzględnie wyciągają z Edenu to co im "się należy", nie zważając na pogłębiający się szybko kryzys i brak płynności finansowej Edenu) zwolnienia, coraz gorsza organizacja, a raczej jej brak oraz wielka niesprawność i nieudolność w działaniu i itp. , itd... Ty Lopez jesteś albo kimś z zarządu lub kierownictwa Edenu lub rozlewni w częstoniewie, więc musisz propagandowo i populistycznie gadać, bo ci za to przecież nieźle płacą, ale pamiętaj, że od samego mieszania herbata nie będzie słodsza, a prawda i realna sytuacja przecież to wszystko weryfikuje i to tak negatywnie, co widać, słychać i czuć ... :-))). I ty i ja pracujemy w tej firmie, więc nie pisz bzdur propagandowych, które nie mają pokrycia w rzeczywistości, a wręcz przeciwnie firma się stacza i staje się pośmiewiskiem na rynku, coraz mniej znaczącym i słabnącym szybko graczem, którego wszyscy dookoła zaczynają szarpać, gryźć i odbierać rynek, a klienci tracą zaufanie i szacunek dla nas jako firmy.

@Dystrybutor

kolego Dystrybutor masz rację w tym co napisałeś ale widać nie zrozumiałeś mnie do końca w mojej wypowiedzi nie wyczułeś sarkazmu DWA RODZAJE wody śmierdziuch i podrobiony śmierdziuch tak nasz wspaniały pracodawca walczy aby nie zatonąć informacja od osiołka z Częstoniewa

@Lopez

Jeżeli tak to wyjaśniasz, to ok :-), ale nie wyczułem sarkazmu w twoim wcześniejszym wpisie (mogłeś przynajmniej poniektóre stwierdzenia w cudzysłów wziąć), a wprost przeciwnie, że próbujesz bronić to, czego nie da się obronić i samo się też nie obroni... Pozdrawiam

Kit
@Dystrybutor

A świstaki siedzą w Częstoniewie i zawijają w sreberka! To już jest koniec totalne dno

kierowca

sprzedaż wody spada.niedługo zaczną się oszczędności.Przyjmują ludzi bez odpowiednich kwalifikacji za jak najmniejsze pieniądze,a później zdziwko dlaczgo jest coraz gorzej.Magazyn to porażka,lokalizacja,obsługa i większość magazynierów w Warszawie to porażka.W konstancinie przynajmniej z magazynierami nie było problemu,a przedewszystkim z kierownikiem.Ten w Warszawie zupełnie nie nadaje się do tej pracy.I to nie jest tylko moja opinia.

Wodniak

Eden to firma działająca od lat na rynku z tradycjami!!!

Kierowca
@Wodniak

Sprzedajaca syf w butelkach kasujac jak za zloto przebadaj ta tradycje klienci nabijani dosłownie w butelke ha ha ha

@Wodniak

Od jakiegoś czasu tradycją w tej firmie jest pozbywanie się długoletnich pracowników i zastępowanie ich niekompetentnymi pracownikami.A magazyn na działkowej to już zupełna porażka.

Banan
@pracownik

Porażka zatrudniają bezrobotnych bo jak ktoś ma prace to niechce tam pracować! !!!!!!!

Syf natury
@Wodniak

Z tradycjami to moze byla przed polaczeniem z woda z wysypiska i z cala swita nierobow z DN.

Asd

O jakim polaczeniu mowa? Troche jasniej poprosze.

DDDD

LUDZI TRAKTUJĄ JAK (usunięte przez administratora) NIE POLECAM PRACY W TYM SYFIE

azsemetan

ponoć połączenie się zbliża wielkimi krokami....

Piter
@azsemetan

Jakie połączenie?

@Piter

Wirtualne połączenie! Niby nie ale tak ! Będą próbować robić coś po 1 lutym . A Panowie z Dąbrowy są warci siebie dwóch pachołków A i P nie zapominajmy o wielkim paźiu M

Ronald

Wypowiem się na temat pracy w dziale dystrybucji (gdyz właśnie ten jest najważniejszym i oczywiście niedocenianym) choć i o innych mógłbym parę ciekawostek opowiedzieć. Panowie ... lepiej już było i nie będzie tzn byłaby szansa na poprawę, ale jeden warunek musiałby zostać spełniony - ZWOLNIENIE PANA ZF. To on jest odpowiedzialny na cały od lat istniejący stan rzeczy w tym dziale. To niekompetentny człowiek otaczający się równie mało znającymi się na profesjonalnym prowadzeniu tego departamentu koordynatorami. Kazdego, kto tylko starał się profesjonalnie zarządzać dystrybucją i próbował zadbać o pracowników pozbywał się od razu i oto co zostało.... służalcza drużyna pierścienia oraz ich władca. Nie mam pojęcia dlaczego od lat pozwalaja mu wprowadzać w życie te nietrafione pomysły. Ile to już kasy na to poszło! A pożytku żadnego tylko wzrastająca flustracja ludzi oraz niezadowolenie klientów. życzę sobie i Wam tylko jednego - aby ktoś z góry poszedł po rozum do głowy i zmienił człowieka zarządzającego działem dystrybucji (paru koordynatorów tez by sie przydało przy okazji pozbyć). Jeśli mój post zostanie usunięty - cóż tylko jedno powiem : jutro tez go wkleję o pojutrze i do znudzenia.

fritz
@Ronald

a co to flustracja? ;)

Koordynator
@fritz

Mają cię coś i tyle żadne frustracje ZF

edek
@Ronald

PARU KOORDYNATORÓW TO JUŻ LUDZI TRAKTUJĄ GORZEJ NIŻ W OBOZIE PODCZAS DRUGIEJ WOJNY DLA PRZYKŁADU DĄBROWA ,KATOWICE ,WROCŁAW.GESTAPO.

Wodny pan

Mam dobrą pracę w dobrej firmie z pozycją na rynku . Zarobki również są spoko i nie rozumiem tych nieudaczników, po co wypisują takie bzdury? . Pozdrawiam

popek
@Wodny pan

I zapomniałeś napisać o najwaźniejszym - masz szefów nieudaczników.

popek
@Wodny pan

I zapomniałeś napisać o najwaźniejszym - masz szefów nieudaczników.

zibi

znikają na sto procent ja już nie pracuję i piszę co jakiś czas jak było w tej super firmie i posty znikają

KORNEL

Dlaczego znikają posty?Czyzby eden opłacał moderatorów z goworka by ci usuwali posty kujace ich w oczy?Czyli jednak sama prawda na tym forum o firmie eden,ze jej zarzad dziala na szkode spolki i jest niekompetentny.Szkoda,bo kiedys ta firma byla porzadna a teraz stacza sie na samo dno z kazda kolejna decyzja...A gowork swoja droga to porazka na maksa,wsydzcie sie!

@KORNEL

Masakra znikają posty czyli to prawda że dzień zarząd rozpoczyna od czytania Gowork ale to dobrze bo przynajmniej nauczycie się czegoś!

dyro pyro

ciekawe czy nowy Veit będzie szefem z krwi i kości i zrobi porządek z tymi nieudolnymi dyrektorkami z zarządu lub czy będzie też kolejnym figurantem... czas pokaże

Abc

Milej zabawy na dzialkach.

Kaziu
@Abc

Nikt nie będzie im po działkach woził bo ciężarówki tam nie wpuszczą a uliczki na szerokość taczki chyba że sami pojadą przecież się kombiakami wożą więc powodzenia.

Glus
@Kaziu

Chyba Abc mial na mysli imprezke na dzialkowej. Ciekawe jaka kwota na osobe. A miala byc dla wszystkich hehe ale dawno to bylo i nieprawda.

lucjan

Takis mądry sam buraku tu pracujesz a myślisz że wszystkie rozumy pozjadałes co niektórzy mają sentyment do tej pracy mając nadzieję że zmieni się kierownictwo .

były
@lucjan

"sentymentalni głupcy".Pójdziesz do innej i też będziesz miał sentyment.Na Edenie świat się nie kończy. Kiedyś to była jedna z najlepszych firm,a teraz jest jedną z najgorszych.I pracownika i klienta traktują delikatnie mówiąc źle.Kierownictwo,zachowuje się jakby było niedorozwinięte.

Zostaw merytoryczną opinię o Eden Springs Sp. z o.o. - Dąbrowa Górnicza

• Jak się pracuje w Eden Springs Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Eden Springs Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 97.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eden Springs Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 79, z czego 0 to opinie pozytywne, 34 to opinie negatywne, a 45 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Eden Springs Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Eden Springs Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Eden Springs Sp. z o.o.