Opinie o Oemeta Polska Sp. z o.o. w Toruń

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Oemeta Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Oemeta Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Paliwa - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Oemeta Polska Sp. z o.o. w Toruń

ekspert

Przecież sprzedają nie tylko do VW. Np. Zetkama ma ich chłodziwo i wiele ,wiele innych dużych firm. Co prawda rotacja ludzi jest u nich duża i zatrudniają coraz gorszych. Ale za to, co tam można zarobić,to nic dziwnego.

KAMERADEN

z Uetersen - 2010-12-02 13:40:07 przyjaciel - 2010-12-02 00:41:16 Piotrek czasami w spódnicy - 2010-11-29 21:07:26 Piotr - 2010-11-29 20:49:49 [usunięte przez moderatora] się wreszcie od Oemety [usunięte przez moderatora]. Najlepsze chłodziwo w EU. Jak nie macie dobrych produktów ,to nie opluwajcie bez potrzeby konkurencji. A Prezes to super Facet i wie jak robić biznes w Polsce,bo ma duże doświadczenie z Niemiec. Jest super Gostek. wreszcie odezwał się prawdziwy Przyjaciel Prezesa Ten Gościu nie ma przyjaciół w Polsce. Każdego pracownika traktuje jak palanta,któty powinien się cieszyć,że złapał Pana Boga za stopy,że pracuje w Oemecie. Jego koniec jest bliski w Niemczech też go nikt nie lubi, bo nie pasuje do niczego w tym kraju i firmie, więc każdy go zlewa i traktuje jak niegrożnego i zabawnego Polaka hahahaha CIASTECZKOWY POTWÓR HAHAHAHAHAHA

przyjaciel

ZNAWCA BAB

Piotr - 2010-11-29 20:49:49 [usunięte przez moderatora] się wreszcie od Oemety [usunięte przez moderatora]. Najlepsze chłodziwo w EU. Jak nie macie dobrych produktów ,to nie opluwajcie bez potrzeby konkurencji. A Prezes to super Facet i wie jak robić biznes w Polsce,bo ma duże doświadczenie z Niemiec. Jest super Gostek. [usunięte przez moderatora]

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Oemeta Polska Sp. z o.o.? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Elektronik / Mechatronik
Ludwigsfelde
BERGMAN Deutschland GmbH
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
Piotrek czasami w spódnicy

Poznań

VW - 2010-11-29 20:15:04 Jasio Marysia ... - 2010-11-28 18:28:27 ludzie ratujcie, Niemcy mnie biją ... buahahahahaha Mamy tu ich chłodziwo i jest z nim trochę problemów. Niestety nie można nic zrobić bo jedna osoba to wszystko blokuje. Pan P.Sz. Zawyżają stężenia aby utrzymać sprzedaż,chociaż nie ma potrzeby. To układ Prezesa z Oemety z Nim i zarządem VW. Volkswagen Poznań to ich kluczowy klient w Polsce, tylko dzięki niemu jeszcze istnieją na polskim rynku, więc muszą dobrze kombinować.

Szalony Marian

Jarek - 2010-11-27 18:49:42 znawca biznesmena - 2010-11-25 19:43:06 tak to już w życiu jest Panowie i Panie, że jak się miernota bierze za poważny biznes, a do tego jeszcze słucha bab to skutki zawsze są opłakane i inaczej nie będzie. Co z tego że ich słucha. I tak je ma głęboko w poważaniu. Generalnie sam chyba siebie nie lubi i to jest cały problem. Po za tym ma potworne skłonności do konfabulacji i tu jest pies pogrzebany. Pewnie z tego ta ciągła rotacja ludzi,bo trudno jest pracować w takich warunkach. jakbyś się kurna na drugie imię nazywał [usunięte przez moderatora] to też byś nie był z siebie zadowolony za bardzo hahahahahaha

Amsterdam to raj ;-))

Jarek - 2010-11-27 18:49:42 znawca biznesmena - 2010-11-25 19:43:06 tak to już w życiu jest Panowie i Panie, że jak się miernota bierze za poważny biznes, a do tego jeszcze słucha bab to skutki zawsze są opłakane i inaczej nie będzie. Co z tego że ich słucha. I tak je ma głęboko w poważaniu. Generalnie sam chyba siebie nie lubi i to jest cały problem. Po za tym ma potworne skłonności do konfabulacji i tu jest pies pogrzebany. Pewnie z tego ta ciągła rotacja ludzi,bo trudno jest pracować w takich warunkach. jakiej tam znowu konfabulacji, on ma zwyczajnie do Holandii bardzo blisko to sobie co jakiś czas wyskoczy i jest bardzo zadowolony z siebie po takim wyjeżdzie hahahahaha

Jarek

znawca biznesmena

Auslander - 2010-11-24 22:16:12 Tomek - 2010-11-24 21:59:53 Najgorsi są polscy Niemcy,bo nie pasują w ogóle do realiów obu krajów. co racja to racja, tyle, że akurat ten nie pasuje do żadnych realiów i pół Poznania się z niego śmieje, bo jest bardziej niemiecki od samych Niemców haha Jak wiekszość Polaków którzy wyjechali. Ci to nawet po miesiącu zapominają mowę ojczystą i chwalą się jak to u "nas" w Niemczech dobrze.

Auslander

Najgorsi są polscy Niemcy,bo nie pasują w ogóle do realiów obu krajów.

Jarek

Czasem zaczynają od gratisów,żeby w ogóle ktoś chciał ten szajs kupić. Miałem kiedyś ich chłodziwo i nie polecam. Wolę CIMCOOL-a.

do dużych zamówień dokładają gratisy czyli np. duże lcd lub dobre dvd, czasami nawet plazmy, wszyscy na rynku o tym wiedzą i dzieje się to już od dorbych kilku lat.

Adam R.

Ty Gacek,a skąd takie informacje o telewizorku albo dvd,bo ja pracowałem w Statoil-u i nic takiego nie miało miejsca. Co do podejścia do klienta odnośnie obes...nia konkurencji,to masz rację. Dlatego się zwolniłem i mam spokój.

karol

dobra firma ja jestem z niej bardzo zadowolony... to moj glos w dyskusji

Zostaw merytoryczną opinię o Oemeta Polska Sp. z o.o. - Toruń

Oemeta Polska Sp. z o.o.
1.5/5 Na podstawie 66 ocen.
  • Przeskok 6 lok. 2
    50-319 Toruń