FUCHS OIL CORPORATION (PL) SP. Z O.O.

Toruń

Opinie o FUCHS OIL CORPORATION (PL) SP. Z O.O.

pracownik 2012-08-06 22:45:31
Dokładnie z roku na rok coraz gorzej jeśli chodzi o zarobki,plany sprzedaży wyśrubowane w stosunku do realnych, już i tak bardzo wysokich osiąganych obrotów. Niszczą ambitnych,wykształconych,a przede wszystkim znających się na rzeczy ludzi. Obecna atmosfera tragiczna.Praca w Fuchsie z pracy kiedyś przyjemnej i przynoszącej satysfakcję obecnie jest jednym wielkim obciążeniem psychicznym. Będziesz się zajmował wszystkim od momentu złożenia zamówienia,poprzez nieterminową dostawę,wystawienie FV na niewłaściwą kwotę i na reklamacjach kończąc.Zapomniałem o przygotowywaniu stoiska targowego ze stawianiem i składaniem własnoręcznym namiotu wystawienniczego;)Zgadzam się z innym pracownikiem,że prezes to wielki pacan,a jaki pan taki kram.Zatem powodzenia.
nie 2013-01-05 16:28:13
Witam
znalazlem ogloszenie na stanowisko specljalista ds wdrozen, czy ktos moze mi napisac nt pracy na ww stanowisku??
Ex-pracownik 2013-10-07 22:38:41
Około 4000-5000 zależy jak wynegocjujesz. Kwoty brutto. Choć słyszano o kwotach rzędu 6000-7000.
warsztat 2015-09-18 19:23:38
jakiej jakosci są ich oleje silnikowe produkowane w gliwicach?
anatool 2016-04-22 11:37:12
ciężko stwierdzić, jak jest.. jak dla mnie, to źle być nie może, po pierwsze pod względem branży. Oleje to dobry produkt do produkcji i sprzedaży. Druga kwestia to cisza, która może świadczyć o zadowoleniu pracowników.
anonim 2016-11-26 21:54:44
Co wiecie o ich pożyczkach można brać czy ściema?
Zostaw swoją opinię o FUCHS OIL CORPORATION (PL) SP. Z O.O. - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie FUCHS OIL CORPORATION (PL) SP. Z O.O.