Opinie o Mars Polska w Kożuszki-Parcel

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Mars Polska. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Mars Polska o rekrutacji.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mars Polska w Kożuszki-Parcel

nick

Czyli prawdą jest że pracujące w Marsie Ukrainki romansują z żonatymi pracownikami? Zaczęły od magazynu, ciekawe czy założą zeszycik tak jak w VW?

Ratownicy

Pytanie do kierowników dry. Kto wybiera osobę do nadzoru w weekend majowy nad fabryką? Czemu nadzór pełniła osoba która nie ma odpowiednich kwalifikacji oraz szkoleń z p.poz. dlaczego nikt nie zaproponował nikomu z drużyn ratunkowych nadzoru w weekend majowy tylko dostała to osoba bez doświadczenia? Dlaczego my ratownicy musimy przechodzić szkolenia A nadzór dostaje osoba bez kwalifikacji? Z poważaniem zespół ratowniczy dry który nigdy już nie podejmie żadnych dodatkowych akcji

Oni
@Ratownicy

Brawo!!! Może ktoś się w końcu tym praktykom przyjrzy.

Stary
@Ratownicy

Drogi kolego, jak sięgam pamięcią, to od jakichś 10 lat lub dłużej nikt nie zostaje na nadzorach podczas postojów... Od tego jest ochrona.

Czy w firmie Mars Polska są regularne szkolenia pracownicze?

Madzia

Ja też się tam szkoliłam i zarazem awansowałam

Grzybek

Ja jak przyszedłem do Marsa myślałem że tam jest mile miejsce ale się pomyliłem. Na zielonej zmianie dokuczaja najsłabszym nie da się tam pracować albo niech zmienia lidera

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
jaro

jakie są zarobki przez mars polska 3 koła zarobi czy nie da rady

Amadeusz
@jaro

Zarobi bez problemu ale brutto

Jaro
@Amadeusz

Ale przez zakład nie agencję tak .

Wierzba
@jaro

Z tego co obliczyłem to na pewno

Kiedy zmienią firmę wydającą posiłki, jedzenie jest bardzo nie smaczne i bardzo drogie

Maniek

Mi proponowano 3200 brutto. To jakieś 2600 do ręki. Nie chcą mnie. Są tam przyjęcia??

XLL@

NIE dziel wszystkich tą samą miarą,.

Osoby z agenci pracy tymczasowej proszę o zadbanie o swoją higienę osobistą w szatni na wecie nie idzie z wami wytrzymać taki smród jak od skunksa

Chgw

Lepiej zajmij się swoją (usunięte przez administratora) siedząc i nic nie robiąc komentując kogoś innego weź się zajmij sobą jeśli ktoś ma coś na sumieniu to jego sprawa a ty nie masz co robić chcesz być aż tak bardzo doceniony... Tak wogule to żenujące jest to że na internecie się takie rzeczy załatwia.... Ludzie z kulturą i poszanowaniem załatwiają tamie rzeczy między sobą a nie zgrywajac kozaka tu.... Potem wejdzie na stronę i zobaczy taki potencjalny człowiek który chce pracować i zobaczy twoje wpisy i myślisz że będzie chciał pracować z takim (usunięte przez administratora)co wypisuje takie bzdury na internecie... Potem mówisz że twoja zmiana to sprzedawczyki... Zobacz co sam robisz dopiero oceniaj innych POZDRAWIAM

Aaa

Zapomnialas że teraz jest RODO, ale co taka glabica wie

Fff

Rozwiązać zmianę zielona z wet. 50% ludzi donosi na siebie a przed innymi udają świętych. Najgorsza zmiana, nikt jej nie lubi. Połowa tych osób nie umiałaby stać w kolejce do pośredniaka. Na tej zmianie każdy każdemu życzy gorzej zamiast się starać zeby im samym było lepiej. (usunięte przez administratora). Niby najmądrzejsi a każdy z nich się śmieje.

Fakt
@Fff

Na tej zmianie to norma że każdy obgaduje każdego. Domyślam się że chodzi tu o zazdrość. Mars im życie uratował, bez niego byliby dosłownie nikim. Współczuję wielu osobom że muszą być na tej zmianie bo to normalni ludzie ale opinia o tej zmianie odbija się na każdym pracowniku tej zmiany.

Tt
@Fakt

Prawda po Marsie chodzi taka, to co mówią oni trzeba obrócić o 180 stopni

Ruda112

Człowieku co za bzdury piszesz.. Nie obrażaj ludzi pracujących, może sam jesteś żulem

Tyty

Ludzie otwórzmy oczy, każdy ludzi z produkcji ma za popychadło. Wszyscy świeci siedzą w domach a my fabryka, dur i przełożeni pracujemy na tych z góry. Jesteśmy najbardziej narażeni na wypadki, zagrożenie koronawirusem ale to my musimy pracować! Każdy z nas się boi ale nie może pracować zdalnie z domu jak biurowi. Idźmy na zwolnienia, bez nas fabryka stanie, a ci z biura będą siedzieć w domu i sprzedawać samych siebie. Podziwiam wszystkich bez wyjątku którzy w tych czasach zjawiają się w pracy, czy to dział produkcyjny, czy to dział utrzymania ruchu czy nawet naszych przełożonych, to jednak my stanowimy podstawę tej firmy. Może i mają nas gdzieś, ale bez nas nie będą nikim. Bądźmy solidarni chociaż teraz, odstawmy nienawiść na bok, zacznijmy działać. Biuro przyjdzie utrzymać produkcję? No wątpię. Gdzie związki? Gdzie to wstawienie się za zwykłym pracownikiem? Przykro mi że piszę to tutaj ale wiem że wielu z was to czyta. Zabierzmy im to co oni nam zabrali, czyli godnosc. Chca wojny? Zapraszamy. Idźmy na zwolnienia, chociaż 2 tygodnie. Czy podniosą się bez nas wszystkich? Zajmie im to lata, nie zaryzykują. Zaciśnijmy pasa, odłóżmy pieniądze na ciężkie czasy i pokażmy ze tez mamy glos. Będziemy ganiani za wypadki, brak planów, a czy ktoś kogoś gania na górze? Chcemy wiedzieć co się dzieje w biurze. Chcemy wiedzieć czemu osoby które pracują zdalnie mogą od nas wymagać czegoś co nie są sami w stanie zrobić z domu. Rozumiem typowe biurowe posady, są w stanie zrobić wszystko zrobić z domu. Ale liderek logistyki fabrycznej wet? Jego ludzie pracują dzień i noc a on z domu. Weź przykład z innych liderów, są ze swoimi ludźmi, czy chcą czy nie ale są. Chodzą, kręcą się po fabryce, trochę się interesuja ale w każdym widać strach w bliskich kontaktach. My też jesteśmy ludźmi, my też możemy być chorzy i zarazić swoich znajomych w pracy, albo nawet i rodzinę. Zabezpieczenia na fabryce? Są, ale jakie to porównanie do osób które pracują z domu? Fakt, nie jesteśmy w stanie pakować produktów z domu, ale uszanujcie i nas!! Nie jesteśmy jakąś podkategoria która musi pracować za was bo inaczej was będą gnębić. Ten jeden jedyny raz, bądźmy Marsjanami, jak kiedyś, razem. Niech wszyscy przejrza na oczy. I Ci u samej góry i Ci u samego dołu. Pamiętajcie, kiedyś to minie, opinia zostanie, prace każdy kiedyś znajdzie inna. Może gorzej płatna, cięższa ale bezpieczniejsza. Gdzie bezpieczeństwo kiedy na fabryce jest 150 osób? Ludzie, co byśmy nie robili nie da się zachować w pełni bezpieczeństwa. Jeśli mars zagwarantuje mi że zajmie się moja rodzina w przypadku wirusa mogę pracować, tak to obiecuję że jeśli go złapie, każdej osobie która pracowała z domu zakaszle prosto w twarz.

Hehe
@Tyty

No bardso interesujaca wypowiedz. Lecz teraz jesli odejdzie cala firma tak jak chcesz to wokół pacz co sie dzieje stokrotka itp myslisz ze jak oni stoją to ludzie nie przyjda tu pracowac nas nie bedzie fabryka bd szla z namk czy bez nas.

nowy
@Tyty

Prosze wierzyc kazdy chce pracowac i traktuje to powaznie, ale w tej sytuacji zdrowie i zycie ludzkie jest najwazniejsze dlatego zrobcie wszystko aby zapobiec nieszczesciu wielu rodzin.OGROMNA PROSBA NIE NARAZAJCIE ZYCIA -CZAS ZDAC EGZAMIN Z CZLOWIECZENSTWA.

@Tyty

Bardzo mądre słowa popieram w 100 procentach. Tylko że wielu ludzi się boi tak zrobić. Prawda jest taka że zwykli ludzie z produkcji sobie poradzą znajdą coś innego a te nie roby z biura już nie gdzie pracę zawdzięczają znajomością (matka,syn,mąż) cała rodzina. W Marsie już dawno się nie szanuje tych zwykłych najbardziej pracowity ludzi.Pozatym kadrowy sobie robi co chcę łamiąc prawo pracy interesujące się co ludzie robią w wolnym czasie.

@Tyty

Oj, widze ze przyszedl czas zebys zlozyl wypowiedzenie - a innym daj pracowac i zarabiac na rodzinę. Mars wprowadzil sporo zabezpieczen, czas na nas zeby je przestrzegac

Ziomek

Czy to prawda że w Marsie jest tak duży socjal kolo mi gadał że z pensją wziął ponad 8 tys a pracuje na suchej karmię na jakieś taśmie .

Jarek M

Witam jakie są zarobki w Marsie przez zakład na suchej i czy to prawda że jest taki duży socjal parę tysięcy bo mi kolega gadał że z pensja będzie miał ponad 8 tys a pracuje na suchej.

Preston

Nie chcą mnie przyjąć do was do pracy. Po rozmowie telefonicznej więcej nikt nie zadzwonił. Czy nam jeszcze raz wysłać CV?

Gorący Krzysiu

Na palarni na wecie cały czas palą i plotkują i do tego jeszcze nic nie robią, na dodatek siedzi tam 20 osób, z najnowszym rozporządzeniem mogą przebywać 2 osoby w pomieszczeniu dlaczego to nie jest zgłoszone do sanepidu

Naret
@Gorący Krzysiu

Kto pali nie ma robali. Guzik cię to obchodzi że siedzimy i palimy fajeczki w większym gronie. My palacze lubimy towarzystwo i pogawędki a ty idź się wypaluj.

Cris
@Gorący Krzysiu

Czytaj ze zrozumieniem,na drzwiach wejściowych do palarni pisze ile osób może przebywać, na pewno nie dwie.

Cris

Co ty mówisz, czemu kłamiesz jest na drzwiach wejściowych info ile osób może przebywać i jest to bardzo przestrzegane . Ludzie sami pilnują ,stanu osób .

Covid -19

Przyznali rodzicom pilnującym swoje pociechy 1000 zł aby wrócili do pracy . Co z innymi ? Co mają myśleć ludzie którzy nie mogą mieć dzieci? Osoby starsze, których dzieci już mają więcej niż 12 lat ? Czyli solidarnie w trosce o swoje zdrowie i naszych bliskich powinnismy pójść na L-4 bo Mars nas nie docenia ?

Do roboty

Do roboty nygusy a nie siać zamęt na forum

Zostaw merytoryczną opinię o Mars Polska - Kożuszki-Parcel

• Jak się pracuje w Mars Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Mars Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 133.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mars Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 99, z czego 12 to opinie pozytywne, 47 to opinie negatywne, a 40 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Mars Polska?

Kandydaci do pracy w Mars Polska napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Mars Polska