Opinie o Aluteam Polska sp.z.o.o w Biała Podlaska

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Aluteam Polska sp.z.o.o. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Aluteam Polska sp.z.o.o o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja metali i rud metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Aluteam Polska sp.z.o.o w Biała Podlaska

Dziad Do " Szczery "

Masz rację ludzie piszą głupoty . Zarabiamy w Aluteam 2500-3000 zł . To jest śmiech . Jak to ludzie piszą menele i pijaki na budowach zarabiają 4000-5000 zł i to na czarno bo mają 180 -200 zł dniówki . A my w Aluteam jak jakieś dzia-dy . Ale co się dziwić jak ja i wielu moich kolegów z Aluteam nie mamy żadnej szkoły , nie znamy języków obcych . Jestem nie-ukiem po zawodówce , bez znajomości języków obcych to gdzie ja tu-man bez szkoły znajdę inną pracę . Siedzi się w tym Aluteam w niedoli i zarabia się grosze . Nawet menele pijaki z budowy ponad 4 tysie zarabiają i się z nas śmieją . Ale nie chciało mi się uczyć , skończyłem tylko zawodówkę , bardzo oporny na wiedzę byłem więc teraz tyram jak murzyn i niewolnik za całe nic . Ludzie kończą szkoły , znają języki obce , wyjeżdźają do Warszawy , lub za granicę i koszą ostrą kasę . A tacy jak ja bez szkoły , oporni na wiedzę muszą w Aluteam tyrać za grosze . Musimy jeżdzić autami złomami ponad 15 letnimi . Nie stać nas na nowe auta . Ściągamy stare repy od Niemca , porozbijane i poskładane z kilku . Na urlop jeździny co najwyżej na pola w Halasach , na grzyby do Rokitna lub nad polskie morze . Kupujemy najtańsze jedzenie w Biedronce lub buszujemy między półkami z promocją w Kauflandzie . Ale nie chciało się uczyć to teraz trzeba dziadować . O urlopie za granicą mogę tylko pomażyć a auto to mam ponad 14 letnie Audi rozsypujące się i rozklekotane . Ale kto inny zatrudni takiego tu-mana po zawodówca jak ja . Gdyby nie Aluteam to taki nieuk jak ja po zawodówce nieznający języków obcych by po śmietnikach w Międzyrzecu chodził a tak te 2500-3000 zł się zarobi i jest na najtańsze jedzenie .

Dobrze jest

Nawet sprzątacz jeździ autem Salon Polska

Szczery

Widać, że te komentarze są pisane przez tego samego durnia, który nie ma życia i jedyną rozrywką w jego życiu jest brandzlowanie się na temat Aluteam. Koleś nie może przeboleć, że jest nieudacznikiem życiowym i jedyne co mu pozostało to pisanie komentarzy w nocy bo nie może zasnąć z powodu braku kasy na kolejną flaszkę z mety. Prawda jest taka, że w Aluteam zarobki są śmieszne jak na tą branżę a o podwyżce można zapomnieć. Zarobki oscylują w granicach 2300-3000 netto. Gdy pracujesz cały miesiąc uwzględniając weekendy to możesz zarobić 4k, mając duży staż lub dodatek brygadzisty. Jeśli chodzi o samą (śmieciową) umowę to jest to cios poniżej pasa. Zero czynników szkodliwych, zero BHP, zero troski o pracownika. Ludzie są truci oparami z malowania na mokro, babrają się w chemikaliach bez odpowiednich środków ochrony osobistej, pracują w ponad trzydziestostopniowym upale bez wentylacji (bo dyrektor nakazuje zamknięcie wszystkich drzwi i rolet) lub w kilkunastu stopniach zimą. Firma z potencjałem ale (delikatnie mówiąc) kiepskim kierownictwem. Zbliża się weekend więc..... do roboty Panowie i Panie!

Brygadier
@Szczery

Jak Ci nie pasuje to po co płaczesz i się żalisz? Prawda jest taka, że tylko nieudacznik pracuje za takie grosze i nic nie zrobi ze swoim życiem będzie tylko płakał. Prawda jest taka że inteligentny i ogarnięty człowiek znajdzie sobie pracę którą lubi i dobrze zarabia. Oferma życiowa będzie pracować za grosze czyli za 3 tys zł.

Dobrze Zarabiacie Ha Ha Ha

Tak się chwalicie tymi zarobkami w Aluteam to dlaczego takimi starymi SIEPAMI jeździcie ? Dlaczego jadąc ulicą Brzeską widzę na parkingu Alutimu same stare ZŁOMY ? Jakieś 15 letnie albo i starsze ROZKLEKOTANE Audi , BMW . Pordzewiałe wieśniackie 15 letnie i starsze Passaty , Ople czy Skodziny ? O dziurawych Fordach i innych złomach już nie wspomnę . Jak tak dobrze zarabiacie to dlaczego nie jeździcie nowymi autami z salonu lub 4-5 latnimi ??? Tylko bujacie się 15 letnimi i starszymi ŚRUTAMI , GRUZAMI sprowadzonymi od Helmuta po 2 Niemcach i 3 Turasach . Jak tak dobrze zarabiacie to dlaczego parking Alutimu przypomina ZŁOMOWISKO starych 15 letnich GRATÓW Audi , Passatów , Fordów , Fiatów czy innych ŚRUTÓW . Większość niesprawnych kopcących SIEPÓW . Jak tak dobrze zarabiacie to dlaczego nie stoją na parkingu nowe auta z salonu czy kilku letnie ? Dlaczego ten parking przypomina złomowisko czy szrot z 15 letnimi lub starszymi GRUZAMI ? Wstyd i żal patrzeć na te złomy .

Monter

Witam chce pan tu pracować? Tak dobrze to proszę zgłosić się do kadr po skierowanie na badania, tyle

żadne

Czosnówka

Jak czytam te wypociny o zarobkach to chyba sami (usunięte przez administratora) pracują co im po nocach te 5000zl się śni. (usunięte przez administratora) umysłowe

Rakowiska

Macie rację że w sobotę i niedzielę powinno się odpoczywać z rodziną jak w każdym cywilizowanym kraju. Ale od poniedziałku do piątku pracując po 8 godzin zarobię trochę ponad 4000 zł netto. A jak pójdę w sobotę i niedzielę to ponad 5000 zł zarobię netto. Coś za coś. Nie odpoczywasz z rodziną w weekend ale ponad 5000 zł już na czysto zarobisz.

Jony Bravo

Kto normalny piszę posty o byłej pracy o 5:10 ? Posty na zamówienie czy o co tutaj chodzi bo informacje jakie są podane o zarobkach to bednie. Fakt nadgodzinami da się dorobić, ale nie dwukrotność podstawy. Ponadto proszę się zastanowić jaki jest sens pracować 7 dni w tygodniu. Pracujemy by żyć, a nie żyjemy by pracować.

Rakowiska
@Jony Bravo

Jak nie chcesz to nie pracuj w soboty i niedzielę. Ja mam dzieci na utrzymaniu. Bez sobót i niedziel to zarobię raptem te 3900 zł. A to mi mi nie wystarczy. Jak pójdę do pracy w soboty i niedziele to zarobię około 5200 zł już na czysto po odliczeniu podatku. I to mi od biedy wystarczy. Najwięcej w Aluteam zarobiłem w lipcu 5780 zł.

Pracuś
@Rakowiska

Wszystkie cenypodane w ulotce oczywiście są cenami brutto :P

@@@Pracownik@@@

Pracowałem w Aluteam parę ładnych lat . Zwolniłem się parę miesięcy temu gdyż przeprowadziłem się do swojej dziewczyny do innego miasta. Napiszę Wam o zarobkach w Aluteam. W roku 2021 roku w zimą i wiosną zarabiałem tak średnio około 4500 zł . To jest kwota już na czysto po odliczeniu podatku . Bywało , że brałem ponad 5000 zł jak chodziłem w soboty i w niedzielę. Najwięcej zarobiłem 5800 zł ale to było z dwoma niedzielami i dwoma sobotami . Nie słuchajcie tych co wam mówią i piszą , że w Aluteam są złe zarobki . Starzy pracownicy zarabiają ponad 5000 zł już na czysto czyli kwota ( NETTO ) . Każdy płacze narzeka , że źle płacą w Aluteam . Więc się was pytam.................. Dlaczego siedzicie jak tam wam źle w tym Aluteam i tak wam źle płacą ????????????? Niektórzy pracują tam ponad 20 lat !!!!!!! Więc jakby było tak źle to byście już dawno się zwolnili i poszukali innej pracy . Prawda jest taka że dobrze zarabiacie a narzekacie . Kto źle zarabia nie siedzi 15-20 lat w firmie tylko się zwalnia . Mi kwota około 5000 zł (Netto) którą zarabiałem pasowała ale ze względu , że dziewczyna przeniosła się do Warszawy to musiałem zrezygnować z pracy w Aluteam . Ale dokładnie znam zarobki i wiem ile tam ludzie zarabiają. Może kwota 5000 zł (Netto ) nie jest dużą kwotą w wielkim mieście bo w Warszawie , Lublinie monterzy zarabiają o wiele więcej ale jak na Bialskie warunki uważam , że zarobki w granicach 5000 zł ( Netto ) są dobrymi zarobkami . Praca może jest stresująca ale idzie się przyzwyczaić. Nie słuchajcie tych co piszą , że zarobki są małe. Teraz rynek pracy jest bardzo bogaty . Pracy jest bardzo dużo , praca szuka człowieka . Brakuje rąk do pracy i wykwalifikowanych monterów. Gdyby ludzie tak żle zarabiali to by znaleźli sobie inną pracę . Pracy jest bardzo dużo i bardzo dobrze płatnej . Zwolniłem się z Aluteam a za 2 dni znalazłem pracę jako monter w Warszawie . Nie było najmniejszego problemu . I zarabiam dużo więcej niż te 5000 zł ( Netto ) co wyciągałem w Aluteam . I mam soboty i niedzielę wolne . Warszawa to inny świat i inne zarobki . Te 5000 zł ( Netto) , które zarabiałem w Aluteam w Warszawie jest małą kwotą. Monterzy zarabiają o wiele więcej . Nie słuchajcie tych co gadają , żę firma Aluteam źle płaci i nie zarabiają 5000 zł . Większość starych pracowników zarabia ponad 5000 zł ( Netto ) . Przecież na budowie pijaczki , pomocnicy na czarno mają 200 zł dniówki co daje przy 25 dniach pracy kwotę 5000zł . Wiem bo znajomy na budowie wyciąga tak 4500-5000 zł i jest pomocnikiem i nic nie umie robić. Więc kto by w Aluteam pracował za mniej niż 5000 zł i to w dni ustawowo wolne od pracy czyli w soboty i niedzielę. Płaczą narzekają że nie mają 5000 zł (Netto) a każdy siedzi i to po 20 lat i się nie zwalnia !!!!

X

Piszecie o zarobkach kwartalnych?

Pozdrawiam.

To ładnie tam zarabiacie w tym Aluteam . Ja uciekłem z Aluteam ponad półtora roku temu . Zarabiałem tak w granicach 4200-4500 zł na rekę . No a teraz widzę już ponad 5000 zł wyciągacie . I dobrze bo to bardzo ciężka praca . Byle żul pijaczek na budowie wyciąga ponad 4000 zł to tym bardziej dobrze , że w Aluteam zarabiacie ponad 5000 zł na rekę. Pozdrawiam!!!

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Aluteam Polska sp.z.o.o?

Stary Pracownik

Przy 40 godzinach tygodniowo pracując od poniedziałku do piątku wyciągniesz około 3500 zł netto już na rękę. Jak będziesz Przychodzil w sobotę i niedzielę to lekko ponad 5000 zł wyciągniesz a z premią to z 5600 zł już na rękę. Kasa bardzo dobra dlatego starzy pracownicy trzymają się tej pracy rękami i nogami aby tylko zarabiać. Jest wielu pracowników którzy ponad 15 lat i więcej tam pracują. Koszą bardzo dobrą kasę i dlatego nie narzekają i się nie zwalniają. W Aluteam można naprawdę dobrze zarobić. Ponad 5000 zł netto prawie każdego miesiąca zarabiam.

Zbyszek
@Stary Pracownik

To dobrze Ci wychodzi. Ja też chodzę w soboty i niedzielę i z premią i dodatkiem stażowym biorę na czysto tak 4900-5300 zł. Nigdy nie przekroczyłem kwoty 5500 zł. Ale i tak jest dobrze 5000 zł netto jak na Biała Podlaska to może być.

Sierpień 5340 zł .
@Stary Pracownik

Ja w sierpniu zarobiłem już na czysto 5340 zł . Więc nie jest źle i kasa bardzo dobra leci . Praca też lekka i przyjemna więc jest super. Gdzie ja stary pryk po 50- tce znajdę lepszą pracę w Białej ? Jak ja już stary i nieuk bez szkoły . Tylko zawodówkę mam skończoną . Nie mam matury ani nie znam języków obcych więc te 5340 zł na czysto zarobione to jest zbawieniem dla takich jak ja starych nieuków bez szkoły po zawodówkach .

Koneser Whysky
@Stary Pracownik

tu pytał kolega o miesiąc, nie o kwartał.

Lisica

Kiedyś pracowałam w Alutimie . Ale tam grosze się zarabiało , tyle co kot napłakał i pracowało się w brudzie i (usunięte przez administratora) . Teraz pracuję na kierowniczym stanowisku jako kierowniczka pewnego marketu . Praca lekka i przyjemna a zarobki o wiele większe niż w Alutimie. Teraz nie pracuję fizycznie tylko zarządzam ludźmi i do roboty gonię jak trzeba . W Alutimie też bardzo się nie napracowałam bo robili za mnie inni pracownicy z brygady . Szczególnie Maniuś robił za mnie . Jak brygadzista mu rozkazał to natychmiast uszczelniał mi dachy . Biedaczek Maniuś robił swoją pracę ponad 100 % normy i jeszcze mi dachy uszczelniał w międzyczasie . Szkoda mi go było bo biegiem chodził aż się zapocił pod pachami jak jakiś Dzik :) . Jak byłam u Lali na zmianie to też wszyscy biegali zapoceni pod pachami i za mnie robotę robili . Ale teraz mam gdzieś to zapocone towarzystwo . Pracuję umysłowo jako kierowniczka wielkiego marketu i poganiam ludzi do roboty . Tak jak poganiałam kobiety w Alutimie z działu dachy . Wszystkie kobiety z działu dachy biegały i tańczyły jak im zagram.

Szurak

Moja żona jak pracowała jeszcze w aluteam to wszystkimi kobietami na dziale "Dachy " rządziła . Wszystkimi dyrygowała i wszystkie kobiety z działu " Dachy " jak i z innych działów były na jej posyłki . Moja żona ma cechy przywódcze i teraz rządzi w sieci supermarketów w Białej Podlaskiej . Jest dyrektorką i wszystkie pracownice są na jej posyłki tak jak kiedyś wszystkie kobiety w aluteam . Moja żona jak pracowała w aluteam to bawiła się telefonem siedząc na facebook a Marian z jęzorem na brodzie biegiem jej uszczelniał bo moja żona nie umiała. U Laski na zmianie siedziała w ubikacji na telefonie a reszta brygady Laski biegiem zapoceni robili w podskokach swoją robotę i jeszcze mojej żonie pomagali ha ha ha . Ale teraz moja żona ma gdzieś aluteam .... zarabia 5 razy tyle co w aluteam i jest dyrektorką marketów ..... całej sieci w Białej .

Szurak

Słoik Lider Gołębiarz uczył mnie jak się przyjąłem do aluteam ale sam był i jest głupi jak but . Powinni Słoika Lidera zdjąć z brygadzisty bo do niczego się nie nadaje . Moja żona jak pracowała w aluteam i robiła może ze 30 % normy a resztę normy robili za nią pracownicy . Ja goniłem ich do roboty a oni zapoceni z jęzorami na brodzie zrobili swoją robotę i za moją żonę robili ha ha ha . Najwięcej to Marian robiła za moją żonę ha ha ha a ona się z niego śmiała ha ha ha . U Laski na zmianie jak moja żona była tam oddelegowana to też cała brygada robiła na moją żonę a Lasak tak jak i Marian z jęzorem na brodzie uszczelniał mojej żonie. Moja żona teraz rządzi siecią marketów w Białej . Jest dyrektorką i ludzie są na jej posyłki a zarabia 5 razy tyle co w aluteam.

Szurak

Słoik Lider był moim podnuszkiem jak go zdjęli z brygadzisty a ja byłem brygadzistą na dachach . Słoik Lider był moim podnuszkiem na dachach , wykonywał moje polecenia z prędkością światła . Słoik Lider Gołębiarz był na każde moje skinienie i polecenie . Marian Maniek też był moim podnuszkiem choć był starszy stażem pracy odemnie . Marian Maniek wykonywał moje polecenia migiem. Moja żona nie umiała uszczelniać dachów i Marian na mój rozkaz biegiem leciał zasapany i uszczelniał dach mojej żonie . Marian zrobił swoją normę i jeszcze z jęzorem na brodzie pomagał mojej żonie i robił na jej normę . A moja żona w tym czasie bawiła się telefonem i na fejsie siedziała a Marian z jęzorem na brodzie , spocony za nią uszczelniał. Zrobił swoją normę i jeszcze normę mojej żony Ha ha ha ha .

Szurak

Był taki okres że byłem brygadzistą na dachach a Słoik Lider był moim podwładnym . Słoik Lider był na moje posyłki . Robił aż miło w pocie czoła. Może powrócą te czasy , że znowu Słoik Lider będzie na moje posyłki . A moja żona rzuciła aluteam i teraz zarabia 5 razy tyle co w aluteam. Moja żona jest dyrektorką sieci największych marketów w Białej Podlaskiej . Ludzie są na jej posyłki w markecie . Słoika Audi to kupa złomu , która bierze olej i kopci . Słoik Lider Gołębiarz był na moje posyłki .

Ten.

Kiedys mizna bylo zarobic na aluminium kwasowce to były czasy pozdrawiam tych co pamiętają xxx

Ciekawe czy Aluteam śladem Amazon podniesie wszystkim pracownikom pensje o 12,5 proc od lipca ? Prawdopodobnie nie, bo z 3 związków zawodowych aktualnie w Aluteam nie ma teraz żadnego aktywnego. Niewątpliwie to duży sukces zarządzających.

Bolek

Podnosi ale tylko nowym pracownikom na zachętę. Starym pracownikom nic już nie potrzeba do szczęścia

Pracownik.

Jak na razie to jest tylko silny przyrost roboty a pieniądze coraz mniejsze. Róbcie tak dalej to tylko ukraincy zostaną a i to do końca nie wiadomo bo juz zaczynają uciekać.

@Pracownik.

ciekawe rzeczy pan pisze. nie zauważyłem aby ktokolwiek pracował więcej. bo jak dłużej to ma zapłacone. inaczej jest podzielona praca , ale czy ktoś szybciej chodzi? szybciej pracuje? biega? jak czytam takie idiotyzmy to wiem przynajmniej czemu PIS rządzi.

@D.

Widocznie uwaga u Pana słabo podzielna. Pracy jest dużo więcej co widać chociażby po liczbie wyprodukowanych stojaków czyli więcej wyjeżdża zabudów z firmy a zarobki spadaja bo soboty i niedziele są silnie ograniczone a podwyżki zablokowane.

@D.

Ludzie trzymaja się zasady lepszy wróbel w garsci niż gołąb na dachu ale to w końcu je. . . nie!

@D.

I co Panie D? Jest jakaś sensowna argumentacja czy na tym kończymy? Sądzę że prędzej czy później system padnie bo aktualne zarobki w firmie to jest śmiech. Starzy pracownicy 10 lat temu więcej zarabiali.

@Pracownik.

cóż, trudno dyskutować z osobą , która ma tylko subiektywna ocenę sytuacji. może tak liczby? bo wg mnie produkujemy mniej, zatrudniamy więcej.

@D.

Subiektywne. . . Ja nie jestem od liczenia tylko od pracy fizycznej i nie napisze mi Pan że jest nam lepiej - ja pisze co widzę. Pracujemy więcej a zarobki spadły. Więcej dziennie a nie miesięcznie. Wstyd żeby w takiej branży od poniedziałku do piątku takie pieniądze zarabiać!

@Pracownik.

nie pracuje pan więcej. w dalszym ciągu 8 godzin dziennie. a skoro zarobki panu nie odpowiadają, zawsze jest inne wyjście. mozna porozmawiać z szefem produkcji, zmienić pracę, po co przelewać swoją frustracje w sieci?

@D.

Wszystko można ale co to zmieni skoro Pan sie uparł że podwyżek nie będzie? !?!? Ludzie będą odchodzić i ciekawe co Pan powie Panu S. gdy nie będzie komu robić.? Już widać że coś się dzieje.

@D.

Niech Pan lepiej swoje frustracje opanuje bo z takim dyrektorem to koniec jest bliski!

@D.

Tak tak usuwajcie większość postów to będzie dobrze jak w tej firmie!

@Pracownik.

Jeżeli pan odejdzie na pewno firma nie będzie z tego powodu płakać. na pewno znajdzie pan lepsza pracę , gdzie będzie pan pracował mniej i zarabiał więcej. wolę takiego dyrektora jak takiego pracownika, co głośno krzyczy jak jest anonimowy. a na spotkaniach chowa się za innych dyrektor przynajmniej odpowiada szczerze

@D.

Ja to bardziej widzę opcję że jeżeli Pan by odszedł to nikt nie będzie płakał. Gdyby wszyscy staneli to tłum rządzi a jednostki się poddaja ale strach przed zwolnieniem i ewentualną zmianą pracy robią swoje.

@Pracownik.

Skoro już, to właśnie wyszła cała prawda o sfrustrowanym człowieku, który czuje się silny za plecami innych. który nie ma odwagi podpisać się nazwiskiem, ma dożo do powiedzenia ale tylko wtedy kiedy jest, albo wydaje mu się że jest, anonimowy. człowieczek który pierwszy weźmie nogi za pas i wyprze się wszystkiego. (usunięte przez administratora)

Witam, jeśli nadal będzie to możliwe, to mam zamiar się ewentualnie przyjąć do Aluteam. Interesuje mnie głównie praca z wykorzystaniem wózków widłowych podnośnikowych II WJO. Czy znajdzie się wiele pracy na tym sprzęcie i czy to prawda że podstawowe zarobki wynoszą maksimum ok. ~2150 zł za 8h pon. - pt.?

@pracownik

Tak podstawy zarobisz 2150 zł. Jak pójdziesz do pracy w sobotę i niedzielę to firma coś dorzuci. Ale teraz rzadko pracuje się w niedzielę. Z dwiema sobotami w miesiącu bo tylko dwie można pracować zarobisz około 2300 zł plus premia więc max co teraz zarobisz w Aluteam to 2500 zł. Więc to są grosze. Menele na budowach zarabiają 3500-4000 zł netto na rękę.

Jbc pis

Sprzedam passata 1.9 w tdiku.

Czy Aluteam Polska sp.z.o.o oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

D.

ze wszystkimi pracownikami podpisywane są umowy o pracę. umowy. Zlecenia są tylko dla uczniów , studentów którzy przychodzą do pracy w sezonie letnim.

Maciek

To już z lewizny koniec . Nawet starej stalki nie zajumacie. Ładnie załatwiłem. Nie ma co dziękować

;';-;'-----
@Maciek

To nie prawda nikt nic nie wynosi . To (usunięte przez administratora) , nożyki się same zużywają , stalki też , pędzli też nikt nie zabiera . To nie prawda , wszyscy są uczciwi nikt nic nie wynosi .Powinna ochrona sprawdzać wszystkich i wtedy się okaże , że nikt nic nie wynosi .

Zostaw merytoryczną opinię o Aluteam Polska sp.z.o.o - Biała Podlaska

• Jak się pracuje w Aluteam Polska sp.z.o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Aluteam Polska sp.z.o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 162.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Aluteam Polska sp.z.o.o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 133, z czego 2 to opinie pozytywne, 109 to opinie negatywne, a 22 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Aluteam Polska sp.z.o.o?

Kandydaci do pracy w Aluteam Polska sp.z.o.o napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Aluteam Polska sp.z.o.o