Opinie o Adamet-Niemet Sp. z o.o. w Rzeszów

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Adamet-Niemet Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Adamet-Niemet Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja metali i rud metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Adamet-Niemet Sp. z o.o. w Rzeszów

Olka Nowy wpis

Witam. Widziałam ofertę dla przedstawiciela handlowego, w której było napisane, że podpisać można umowę o pracę. Czy to jedyna dozwolona forma? Preferuję B2B, byłoby możliwe?

pracownik Nowy wpis

Firma znowu spóźnia się z płaceniem premii, chyba kolejni handlowcy zaczną odchodzić. W ostatnich latach odeszło już sporo ludzi, nikt nie wyciąga wniosków.

O innych stanowiskach opinie widzę, ale nie o magazynierze. Wiecie może coś wiecej o pracy na magazynie? Bo szukam pracy, a jedyne co znalazłam to 4-letnią ofertę w necie, więc jest dosyć stara. Pisali tam o jakiejś premii i że są bezpłatne szkolenia na wózki widłowe itp. To prawda? Jak to teraz wygląda?

K Nowy wpis

na magazynie jest ok, trzeba pracować i co do tego nie ma wątpliwości ale jest w porządku. wynagrodzenia są w porządku, nadgodziny i premie były jeszcze rok temu więc to się pewnie nie zmieniło. Co do uprawnień jeśli magazynier jeździł na wózkach, miał jakieś uprawnienia to pracodawca wyśle na kurs UDT. Jeśli ktoś nigdy nie jeździł to raczej nie ma szans. Na magazynie jest trudny materiał do przewożenia, trzeba uważać i być ostrożnym bo ładunki są ciężkie i niewymiarowe. Jeśli masz zamiar leserować to nie ma sensu startować, jeśli chcesz pracować uczciwie i nie boisz się pracy to weź CV i pojedź na miejsce i poproś o kierownika, pogadasz, zobaczysz jak wygląda magazyn i co się tam dzieje. Może z zewnątrz będzie Ci się wydawał chaos ale w rzeczywistości chłopaki wiedzą co robią.

@K

Zaciekawiła mnie ta porada co do tego by prosić o samego kierownika. czy faktycznie jest do niego taki łatwy dostęp jak tu sugerujesz? Ja akurat na stronie firmowej nie widziałam oferty na magazyn, jest tylko ta dla asystentki działu handlowego. Tutaj jednak widzę Zalasewo, a kiedyś we wpisach odnosili się do Swarzędza. Możliwe, że warunki są całkiem inne? zna je ktoś by móc przytoczyć? Atmosfera będzie w porządku? Na taką właśnie liczę.

Poszukiwano osoby na stanowisko Przedstawiciel Handlowy. Czy ktoś był w firmie Adamet-Niemet Sp. z o.o. na rozmowie kwalifikacyjnej? Czy można zarobić 16500 ?

Ludwik

Można zarobić i 30000 które potem wydasz na psychiatrę

@Ludwik

Dokładnie firma która zatrudnia więcej kierowników niż pracowników ????kto będzie robił w tej firmie jak wszyscy chcą rządzić.Nie długo powstanie (usunięte przez administratora) .

Blanka

Można pod warunkiem, że w pracy nie jesz, nie pijesz kawy, siedzisz w pampersie, po 16 zabierasz race do domu, nie masz rodziny i nie potrzebujesz urlopu...

Przedstawiciel Handlowy

pierwszy etap total profesjonalny powadzony prawdopodobnie przez osobę zewnętrzna pani r. super sprawa drugi etap to spotkanie z właścicielami a tamci to dopiero kretyni wiedza na temat rekrutacji to chyba z lat 80-90 żarty na poziomie 14 wiecznego chłopa pańszczyźnianego i oczywiście sprzedaj mi pan ten przedmiot panowie Gacek i spółka tak się nie robi

szkoda pisac

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Frydeyk

Oferta pracy na stanowisko asystent działu handlowego. Czy to ładnie nazwane stanowisko telemarketera/przedstawiciela handlowego muszącego pozyskiwać nowych klientów? Jak zarobki , bo w ogłoszeniu obiecująco , a jak faktycznie? Z góry dziękuję za opinie.

Edward
@Frydeyk

Z ogłoszenia trudno wywnioskować. Dobrze, że podali zakres wynagrodzenia 4651 - 5900 zł brutto. Tylko fajnie byłoby też wiedzieć od czego zależy ostateczna stawka dla konkretnej osoby? I co w kontekście padających tu wcześniej słów oznaczają słowa o umiejętności pod presją czasu i w stresujących sytuacjach, co to są konkretnie za sytuacje?

Fryderyk
@Edward

ta presja czasu i stres to właśnie wg mnie to pozyskiwanie telefoniczne klientów bo co innego a stawka pewnie zalezna od pozyskanych klientów.

Qlczyk
@Fryderyk

Raczej nie pozyskiwanie, a obsługa bieżących podmiotów i pomoc handlowcowi. Pieniądze docelowo dobre, presja bardziej spada na handlowca a nie asystenta tak że warto. Handlowcy mają znacznie więcej $$$ ale i większy stres. Dlatego spora rotacja w firmie.

Halina
@Qlczyk

Mówisz że spora rotacja a mi się nie udało znaleźć żadnej oferty pracy na to stanowisko. Jakie są.wymagania? Bardzo duża selekcja kandydatów jest?

Alicja

Cześć, myślicie że warto tam teraz wysłać CV? Bo tak patrzę, że kiedyś były tu negatywne głosy o traktowaniu ludzi i rotacji. No ale nie wiem, coś z czasem w firmach może się zmienić. Jak teraz jest z atmosferą, jakie zarobki?

@Alicja

Zarobki dobre, atmosfera zależy od oddziału. Dziwna firma ogólnie.

Julia
@Adam

Co masz na myśli mówiąc, że firma jest dziwna? Chodzi o atmosferę, kierownictwo czy jeszcze coś innego?

Niedługo się wypisuję z tego (usunięte przez administratora). Pan Prezes i jego pomagierka szkoda słów. Nie polecam.

Eliza

Dzień dobry, Jak wygląda praca asystenta handlowego w swarzędzu? Czy jest możliwość rozwoju zawodowego i awansów/podwyżek?

Natalia
@Eliza

Widzę, że jakiś czas temu byłaś zainteresowana stanowiskiem asystenta handlowego w Adamet-Niemet. I jak, zdecydowałaś się aplikować do pracy w tym miejscu? A może już jesteś pracownikiem firmy? :) Nie wiem, czy jest jeszcze szansa, aby się starać o tę pracę.

Balbina
@Natalia

A ty się starałaś w końcu? Możesz coś powiedzieć?

Uciekać jak najdalej

Firma nie szanuje pracowników, logiki w zachowaniu zarządu nie ma żadnej, strategia rozwoju firmy zmienia się się w zależności od humoru. Rotacja bardzo duża, każdy co ambitniejszy i odważniejszy ucieka. Ja jeszcze trwam, ale gdybym mogła skorzystać z innej oferty to bym skorzystała.

Emilia

@abradab to już będąc na miejscu pracy za granicą się okazało, że ich nie wzięli?? szok

abradab

nie polecam bo kilku bezrobotnych chłopaków (usunięte przez administratora)ściągnęło kilkaset km po to aby wyciągnąć z nich ostatnie pieniądze na przejazd a później nawet nie poinformować ze nie zostali przyjęci totalny kretynizm i brak profesjonalizmu nie polecam nawet wizyty na wstępnej rekrutacji

Zostaw merytoryczną opinię o Adamet-Niemet Sp. z o.o. - Rzeszów

• Jak się pracuje w Adamet-Niemet Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Adamet-Niemet Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Adamet-Niemet Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Adamet-Niemet Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Adamet-Niemet Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Adamet-Niemet Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 4 ocen.
  • Przemysłowa 14
    35-105 Rzeszów