Opinie o Neuca S.A. w Polska

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Neuca S.A.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Neuca S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Neuca S.A. w Polska

Magda

W tej firmie nie ma poszanowania dla człowieka , a wine za to ponosi zarząd .Deszcz pada z góry. W Katowicach to kierowników wybiera się na podstawie czym prostszy tym lepszy. Jak Jajcew z filmu Pułkownik Kwiatkowski ewentualnie Fon Nogai z CK dezerterzy.

Alex
@Magda

Winę za TO PONOSIMY MY SAMI, GDYŻ POZWALAMY NA TAKIE TRAKTOWANIE.

Zosia
@Alex

Rotacja w firmie jest ogromna - tez dlatego że nie wszyscy pozwalają na takie traktowanie.

Magazyny

Ta firma to jakaś porażka samo forum o tym świadczy, 1000 opinii i ocena 2. Zero szacunku do ludzi na fejsie chwalicie się osiągami a operacyjny wali w (usunięte przez administratora)Obiecując kasę a później się wypieracie tego najpierw najwazniejezza jest dla was Ukraina a jak robi się gorąco to macie pretensje ze Polacy nie chcą nadgodzin, powaliło was

Słoneczko

Kto pamięta sytuację kiedy Polakom rozdawano karty płatnicze ?? Otóż te nagrody koperta z przyklejony imieniem i nazwiskiem Polaka a jak się odkleiło nasze dane to było jakieś ukraińskie imię i nazwisko. Tak widać firma o nich dba nie dość że nic nie robią to jeszcze dodatkowe pieniądze dostają. A karty dostali Polacy bo już ich termin się kończył. Faworyzujecie tych Chachałów a nas macie za nic .Im dajecie a nam patrzycie jak zabrać

Akbar

A kto tam teraz w Ołtarzewie rządzi?Podobno kierownicy na magazynie ogarnięci.

:P
@Akbar

Nie do końca :) ile mam wydzwaniać aby zabrać badziew ??? Jakieś specjalne zaproszenie trzeba wysłać ???

Ciach
@:P

Widać na co Cię stać skoro tyle lat na automatach potrafisz tylko stać :)

No rekrutacja jak to rekrutacja, ale jak się dowiedziałam jaką mają kierownik to dałam sobie spokój to tylko praca szkoda moich nerwów.

Wszystkie pytania o to samo co w CV napisałam. Najwyraźniej nie chciało się czytać.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Fudeko S.A.
logo firmy Massage Therapists
WORKSOL
Eugen

Jaka jest stawka na start na magazynie w Katowicach?

sandał
@Eugen

Najniższa krajowa z obskurną premią. Jedyną szansą są nadgodziny ale o to już szalenie trudno odkąd pierwszeństwo ma nowa rasa panów zza wschodniej granicy(wiadomo, są tańsi a prawo pracy dziurawe i związków zawodowych nie ma to są zatrudniani byle jak) Generalnie jak kiedyś przyszedłbyś na 3-4 dni weekendowe to całkiem fajna wypłata a teraz to tylko podstawa i premia uzależniona od bóg wie czego.

Necuś
@Eugen

Ceramiczny świadek

Ciekaw jestem kiedy ktoś z góry albo z Torunia sprawdzi historie internetu. Wtedy szybko wyjdzie podsumowanie roku albo kilku lat niektórych angażujących się osób funkcyjnych. Przyzwyczajli się niektórzy do leniuchowania a reset lub nowa praca dobrze by im zrobiła

Staś
@Ceramiczny świadek

Tak jest i to już nie od dziś w Ołtarzewie ale nikt na to nie zwraca uwagi tacy funkcyjni to same straty dla firmy. Dlaczego taka firma się nie zastanowi żeby kogoś zatrudnić całkiem nowego na stanowisko funkcyjne od razu taki człowiek by miał inne spojrzenie na całą sytuację. Jednego się pozbyli a reszta siedzi i pierdzi w stołki.

4x4
@Staś

Chociaż ten to tyle na necie nie siedział a poprostu nie wie że tam trzeba dobrze makaron na uszy nawijać. Wystarczy sprawdzić historie ale góra nadal chyba wierzy w bajki

Jjj

Dlaczego jest problem z urlopami dlaczego chcie w środku sezonu przesuwać urlopy?? Co brakuje ludzi hahaha i co z rezerwacją którą już sobie ludzi porobili i z wycieczkami które są już wykupione .

Henry
@Jjj

Pracuje na magazynie w Neuce i stać mnie na wycieczke do Paryża i Wenecji...pod Zninem (kujawsko-pomorskie)

Covib
@Henry

Hahaha dobre:-) Pojedziesz jak urlop dostaniesz jak jaśnie panujący kierownik się zgodzi bo ludzi nie ma

@Jjj

W Neuce jest ze wszystkim i zawsze problem, bo pracownik to nie partner tylko niewolnik i nalezy go ponizyc przy kazdej mozliwej okazji, zeby znal swoje miejsce.

L quatro
@Obiektywnie

Ja tam polegam na służbie zdrowia, nikogo się nie pytam o zgodę, ja decyduje kiedy mam urlop wakacyjny

Rafik
@L quatro

I tak trzeba robic, walą nas na każdym kroku, to czemu milibysmy byc wobec firmy lojalni...

@Rafik

No i git a jak nie chcą dać urlopu to wiadomo że gramy w statki i dwumasztowiec na pole L4 a na urlopu nawet ten zaległy i tak kiedyś będą musieli Cię wysłać

@Henry

A stać cię na powrót z tej wycieczki?

A

Czy dobrze wnioskuję, że na szacunek nie można liczyć również po zatrudnieniu?

Parowczak
@A

Co tam cenzurze znowu nie pasowalo? Za duzo prawdy napisalismy?

A
@Parowczak

Wow. Podzieliłem się opinią po spotkaniu. Brak jakiejkolwiek informacji zwrotnej traktuję jako „słabe”. Poświęcam czas i pieniądze na dojazd (pracodawca ma siedzibę poza miastem). Liczę, że szczera ocena takiej sytuacji nie misi być usuwana. Pozdrawiam

Parowczak
@A

Wygrales zycie, ze Cie nie przyjeli :)

Kaliope

Zwykle cykory, ktore usuwaja opinie, bo sie boja reakcji Torunia. Zalosni ludzie, banda miernot i lizusow

@Parowczak

Pewnie miał obywatelstwo Polskie. To niepożądana cecha u przyszłego pracownika.

Witam, czy to prawda, ze jakakolwiek wiedza, wyksztalcenie albo wlasne zdanie definitywnie przekresla szanse na awans w Gadkach?

Nagroda czy Życie

To co się wyprawia w tej firmie to jest jakiś, absurd. Nigdy nie było jakiś znacznych podwyżek, czy "nagród" dla szeregowych pracowników. A to, że raz do roku Neuca potrafi wynagradzać swoich pracowników aneksem do umowy o pracę w wysokości 50 zł. brutto - 35 zł. na rękę !! to jest przysłowiowy policzek dla pracowników od pracodawcy. Osoby, które za tym stoją powinno się zwolnić, bo pewnie wychodzą z założenie, że lepiej coś dać, niż nic. Otóż nie ... Zastanówcie się jakie to niesie konsekwencje. Chyba, że obiecaliście, że będą podwyżki. No to są. Żenada. W trakcie epidemii koronawirusa nagle okazuje się, że firma daje podwyżki/nagrody szeregowym pracownikom. I to wcale nie małe, w wysokości około 300 zł. za przepracowany cały marzec i 1000 zł. za przepracowany niemalże cały 2019 rok. Wszyscy są zadowoleni, ale dlaczego firma jest taka hojna akurat teraz ? Przecież nieraz pracownicy prosili o drobne dodatki miesięczne lub kwartalne za wydajność i frekwencję w pracy. Ponieważ, Neuca boi się, że ludzie zaczną chodzić na zwolnienia lekarskie z obawy o swoje życie i zdrowie. Próbuje przekupywać swoich pracowników takimi niecnymi zagrywkami i dawać im nadzieję na to, że jak przepracują kolejny miesiąc lub cały 2020 rok (miejmy nadzieję, że wszyscy to przeżyjemy) nie będąc na chorobowym, to może też dostaną nagrodę… Efekt poniekąd tego jest taki, że pracownicy będąc chorzy nie pójdą na L4 i będą zarażać innych, ponieważ nie chcą stracić nagrody? Bravo !

Gądki
@Nagroda czy Życie

Zgadzam się tylko dlaczego tak późno i w czasie pandemii .A może by tak wprowadzić takie premię kwartalne za frekwencję??

farsa
@Nagroda czy Życie

W sumie zgadzam się w 100% nagle firma znalazła te marne grosze dla plebsu ... Co to jest 1000 zł za przepracowany cały rok w tym (usunięte przez administratora) Jaki dostaliście przelew ? Ja Wam odpowiem całe 700 zł . Jak ktoś pisał wcześniej to nawet nie 60 zł miesięcznie.. Przecież to porażka a nie nagroda kolejna w wykonaniu firmy. Zarząd tej firmy jest kompletnie oderwany od rzeczywistości jestem ciekawy kiedy się obudzi... W maju znowu zobaczymy aneksy na kwotę 50 no może 100 zł brutto i to będzie prawdziwe podziękowanie dla pracowników za cały 2019 i i tą misję w ratowaniu ludzkości w czasie koronawirusa

Brawo Wy
@farsa

700÷12=58,3333..... na miesiąc 58.333...:30=1.9444..... na dzień . Nie jest to jakaś wyższą matematyką ale docenić ludzi za niecałe 2 zł na dzień w firmie która obraca milionami to śmiech na sali , oczywiście wyliczenie przy niższym progu będzie jeszcze mniejsze, ale i tak ciemni ludzie będą zadowoleni że firma wam dała.

Mari
@Brawo Wy

1.94:8=0.24 SLOWNIE 24 GROSZE NA GODZINĘ właśnie za tyle firma was kupiła. A jak wiadomo znajdują sie jednostki które pracują jak małe robociki lub biegną żeby coś przyspieszyć hahaha żal mi was ,po co się tak spinać jak reszta załogi ma to w du**e .

STRATEGIA
@Gądki

Strategia firmy NEUCA : Dają Ci nagrodę, a później każą płacić za maseczki.

@farsa

Haha „ ratowanie ludzkości „ ???? panie a pan tam pracuje na stanowisku naukowca i myśli nad nową szczepionką czy przekłada leki z miejsca na miejsce ?

@Brawo Wy

A kolega ile by chciał dostać ? Może tak z 10.000 zł Policz w drugą stronę może ? Jakie są koszta pracodawcy za twoją osobę ? Ile osób dostało te „ grosze „ ? A jeżeli się mylę to śmiało możesz otworzyć swoją firmę i nagradzać dużo lepiej ;)

Ejże
@Brawo Wy

Dzięki Ci, światły człowieku, ze rozjaśniasz nam, ciemnym ludziom, mroki i zawiłości tego świata. Gdybyś nadal uważał, że te 2zł. dziennie, które dostałeś, jak widzę, chyba na wyrost, to śmiech ma sali, to podrzucę Ci konto jakiejś fundacji, pewnie chętnie pozbędziesz się tego balastu.

Cośtam
@farsa

Aaaa, ok, bo te 1000 to nie było prawdziwe, to co, może oddać, takie nieprawdziwe? Farsa, co myślisz?

@Brawo Wy

W miesiącu masz 21 dni pracujących co daje w przeliczeniu ~2,8, ale to niuans. Zabawny jest też ten dodatek 300 to daje ok 210 netto.

malwina
@Nagroda czy Życie

zawsze tak było, woleli chodzić chorzy niż mieć uciętą premię...a podwyżki także w biurze 50 zł brutto -jakbym w pysk dostała- dlatego już tam nie pracuję i tyle w temacie...

Węgry
@Nagroda czy Życie

Nie martwcie się firma porostu skorzystała z tarczy antykryzysowej i te pieniądze wyciągnęła od Państwa pracuje w tej firmie już dość długo i nigdy takich nagród nie było, dziwny zbieg okoliczności prawda ?? Oni od tak nic z siebie by nie dali pamiętajcie o tym.

ważniak

Notowania grupy Neuca osiągnęły dziś kolejny historyczny rekord i w porównaniu z majem 2019 wzrosły o 100%. To na rynku akcji mało spotykana sensacja a jednak... Powinni wam szeregowym pracownikom zapewnić papier toaletowy z banknotów a spłuczki wstawić ze złota bo to głównie wasza zasługa a dostaniecie.... Zapewnienie że praca będzie bo prezes tak powiedział, w dobie pandemii. Jak kiedykolwiek jakiś kołnierzyk zwróci w przemówieniu uwagę że sytuacja jest ciężka to polecam otworzyć choćby google i wpisać "neuca notowania" Dziękuję za uwagę.

@ważniak

Warto o tym pamietac jak beda przyznawac nam podwyzki

@MS Gadki

No, jak notowania były dobre to pewnie i konkretne podwyżki rzucą. Pewnie po 100, a może nawet i po 150 PLN dla najlepszych.

Ja.

A co to jest podwyżka? Neuca Katowice

@Ja.

To sytuacja w Neuce kiedy dostajesz 2% podwyzki, a inflacja wynosi 3.5% czyli w sumie po podwyzce zarabiasz mniej niz przed

Ulala

Jak aneksy były?? będą ?? Opinie wrażenia czekamy na odpowiedzi

@Ulala

Nie wiem, nie pracuję w tym (usunięte przez administratora)bałaganie już od kilku lat. ale znając czerwone i niebieskie kamizelki i ogólna politykę firmy nie spodziewałbym się rewelacji.

ola
@Obiektywnie

dokładnie :)

Neuca Torun

Doskonale pamiętam jak Prezydent Miasta Torunia - Michał Zalewski otwierał nowoczesny magazyn Neuci przy ul.Fortecznej w Toruniu...pamiętam jego słowa:"POWSTANIE TU KILKASET NOWYCH MIEJSC PRACY DLA POLAKOW - MIESZKANCOW NASZEGO REGIONU"...I co się stało?: powstało kilkaset nowych miejsc pracy dla mieszkańców regionu zachodniej, centralnej i wschodniej Ukrainy.MAGAZYN NA ULICY FORTECZNEJ JEST "SWOISTYM TERENEN EKSTYTERYTORIALNYM UKRAINY"..TUTAJ UKRAINCY DOBRZE ZARABIAJA A POLACY ZAPIERD... I GROSZE Z TEGO MAJA

@Neuca Torun

Kiepska firma przyciaga kiepskich pracownikow.

Szukają teraz nowych ludzi? Jest praca na magazynie, czy raczej przestój?

Typ

Ale na ktorym? XD

@pracownik

Jeśli masz obywatelstwo polskie-nie idź do neuca Jeśli masz jaką kolwieg pracę to nie zmieniaj na neuce bo na pewno sobie pogorszysz . Jeśli nie pracujesz a masz jakieś oszczędności na opłaty i żywność nie idź do neuca Jeśli jesteś bez roboty bez pieniedzy to przyjdź na chleb zrobisz ale na masło już Ci nie starczy i o wędlinie też zapomnij

Olka

Przeczytaj sobie na forum jaka opinie ma Neuca i jak traktuje pracownikow. Lepiej szukac czegos innego, Neuca tylko dla naprawde zdesperowanych jezeli nie mozesz nic innego znalezc. W innym przypadku szkoda Twojego czasu. Zycze powodzenia :)

Pomyśl
@Olka

Wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma. Jest wiele czynników, za które należy pochwalić Neuca, jest parę,które należy udoskonalić. Idealnego pracodawcy nie ma, a ten - szczególnie w obecnej sytuacji potrafi zapewnić stabilizację, a to jest najistotniejsze.

@Pomyśl

A co konkretnie kryje sie za tym marketingowym sloganem? Za co mozna pochwalic Neuce? W czym Neuca jest lepsza niz inni pracodawcy? Co moze przekonac pracownika do wyboru Neuci jako swojego miejsca pracy? Udoskonalić czynniki? Tzn., ze juz sa na bardzo dobrym poziomie, a Neuca pracuje zeby byly doskonale, tak? Bo z doswiadczenia wiem, ze wiekszosc problemow zglaszanych jest ignorowana, powiem wiecej, wielu zagadnien moi przelozeni nawet nie rozumieja, bo brak im podstawowej wiedzy.

@Pomyśl

Czyli najwieksza zaleta pracy w Neuce jest to, ze w ogole jest?

Pomysl
@MS Gadki

Potrzeba przeanalizować swoją aktualna sytuację i wszelkie za i przeciw. Nie każde stanowisko w Neuca będzie wiązało się dokładnie z tymi samymi zaletami, o których myślę ja. Stabilizacja to słowo klucz na dziś. Może zdarzyć się i tak,że przełożeni bagatelizują - każdy człowiek jest inny i nie mamy na to wpływu, jednak jeżeli faktycznie nie jesteś w stanie przebić się że swoimi sugestami, pomysłami, czy uwagami, to należy faktycznie rozważyć zmianę w zakresie miejsca pracy. Istotne jest to,że większość społeczeństwa jednak narzeka, mówiąc że nie widzi żadnych zalet,a jednocześnie nie ma odwagi, by zadecydować o zmianie.

Dobrapamięć
@Olka

Słaba firma, beznadziejni szefowie, nikt nic nie rozumie, do nikogo nic nie dociera, moje super pomysły są przez tych idiotów lekceważone - skąd ja to znam??? Aaaaa, pamiętam, to wszyscy na goworku tak piszą

@Pomysl

Ale tak na serio, co mozna uznac za zalete pracy w Neuce? Atomsfera? Od dawna nie, jest kiepsko i z miesiaca na miesiac coraz gorzej, masa pracownikow z Ukrainy zmieniajacych sie co kilka miesiecy. Nie ma najmniejszych szans na zgrany zespol z ktorym przyjemnie sie pracuje. Zarobki? Nie ma nawet o czym pisac. Najnizsze stawki w okolicy, nadgodziny za odbiory, bo godziny wyrabia Ukraina. Godziny pracy? W zadnym wypadku, 3 zmiany, weekendy, swieta, dlugie weekendy zawsze w pracy i szykujemy 'pilne zamowienia'. Ciężko o gorsze warunki w tej kwestii. Mozliwosci awansu i kariery? Nie do konca - mozna ewentualnie zostac SM i wziac na siebie spora odpowiedzialność za 150 zlotych brutto podwyzki. Praktycznie nie ma juz do tego chetnych, ludzie widza z czym to sie wiaze i nikt nie chce robic za kierownikow calej roboty. Moze chociaż cenne doswiadczenie zawodowe? No nie wydaje mi się, od naszych kierownikow niewiele mozna sie nauczyc, nie sadze, ze powinni byc wzorem do nasladowania. Zero wiedzy, zero wyksztalcenia, nominacje na stanowiska BR po znajomosci. Chyba wszyscy wiedza jak to wyglada. Nie widze absolutnie żadnych argumentow za tym, ze warto pracować w Neuce.

@Olka

Fajnie, że rozwinęła się dyskusja na temat pracodawcy, ale pytałem o coś zupełnie innego, więc próbuje ponownie. Czy jest aktualnie praca na magazynie w Katowicach, czy są zamówienia, czy raczej przestój, lub dużo mniej niż wcześniej. Przyjmują nowych na magazyn, czy raczej wysyłają obecnych na urlopy?

Zaneta
@pracownik

Skontaktuj sie z firma w sprawie rekrutacji, jak sobie nie radzisz z takimi sprawami to popros tate o pomoc.

@Zaneta

widzę myślenie zero-jedynkowe, współczuję i polecam samorozwój. Nie szukam pracy w Neuce, interesuje mnie sytuacja na rynku. Jest w stanie ktoś odpowiedzieć?

Tadek
@pracownik

Tak geniuszu, w czasie epidemii hurtownia farmaceutyczna ma przestój. Troche rusz glowa. W postach ponizej ludzie narzekaja, ze nie daja rady juz tyle pracowac, bo mnostwo pracy i nadgodziny, a ten od miesiaca pyta jak uposledzony czy jest praca.

@Tadek

Czyli odpowiedni człowiek na odpowiednie miejsce. Niezbyt inteligentny, ale za to namolny i upierdliwy. Powinni go od razu na BR posadzić.

@Rasputin

Nie radzi sobie z prostymi zadaniami, przerzuca je na innych, a do tego jest przekonany, ze za jego niepowodzenia odpowiadają inni. Typowy funkcyjny z Neuci...

Ja.
@pracownik

Praca na magazynie polega na tym, ze jej tam nie ma. Wszystkich puszcaja na taśme. A tylko w weekendy coś się dzieje. Zamiast kp powinni wymienić wszystkim kamizelki na ms.

@MS Gadki

Niestety, nawet to nie jest zaletą, ponieważ pracując tam nie za bardzo masz siły i czas żeby szukać czegoś innego.

Kaszok
@Rasputin

No i nie mozesz mieć przy sobie telefonu, wiec szukanie pracy jest utrudnione, bo nawet nikt nie moze do Ciebie zadzwonic i zaprosic na rozmowe

Pipi
@Tadek

A kierownit wciskają nam że tak właśnie jest .

pracownik firmy neuka torun 1

praca jest w miare latwa , wynagrodzenie placa min krajowa ale tak ze robia z tego tak no kuzwa tyle wam placimy zapierniczajcie , wymagania nie z tej ziemi , stres , no i ostatnia sprawa przychodzisz nie wychylasz sie z pomyslami i tak nic za nie nie dostaniesz , jestes osoba ktora ceni sobie honor nie idz tam przejedziesz sie na ludziach , to jest (usunięte przez administratora) kierownikow brygadzistow sprzedawczykow sprzedadza wlasna matke za mozliwosci awansu i podwyzke

@Pomyśl

koles mi tu gada o stabilizacjj chryste gdzie ty zyjesz : panowie i panie ten pan mowi o stabilizaCJI *** 1 ukraina robi nadgodziny i za nie dostaje pieniadze i za dodatkowe godziny i weekendy *** 2 polakow maja w (usunięte przez administratora) soboty i niedziele wcisnac ci np srode i czwartek wolna i sie ciesz nie dostaniesz za nie pieniedzy , nie znosza sprzeciwow , a najgorsze ze robia to bez karnie w umowie podpisuje sie praca 3 zmianowa od pon do pt z mozliwoscia przyjacia w sobote na nadgodziny, dla polakow nie ma tu nagodzin no chyba ze sprzedajesz ludzi to ci pozwola *** 3 licz sie z tym ze jesli nie zgadzasz sie na pkt nr 2 umowa nie zostanie ci przedluzona kierownicy otwarcie ci to powiedza *** 4 standardowe wynagrodzenie netto dla pracownikow na miesiac polak= 1920-2050 zl ukraina = 2600 -3400 zl na reke

@pracownik firmy neuka torun 1

No to lipa. Ta podana górna stawka dla Ukrainy powinna być podstawą dla Polaków.

Grzegorz Brzęczyszczykiewicz

Info ze strony neuca WYCENA SPÓŁKI 2 296 549 332,00 zł Jak firna jest warta ponad 2 MILIARDY !!!! A ludzie zarabiają po ........ .2 TYSIĄCE to coś jest nie tak .

Vania
@Grzegorz Brzęczyszczykiewicz

Ja ljubiu Polska pracodawca.On mnie chwali i daje dużo praca, ale przerwa jest i wygodna kanapa jest.Ja mieć 3000 złoty na mieszacz.Ja niepanimajet Wasz zła zdanie o Neuca

@Vania

vania 1 rzecz ktora musisz zrozumiec neuca by godnie byli traktowani polacy wszyscy cidzoziemcy musieliby byc zwolnieni to nie rasizm czy polityka to sprawiedliwosci albo dawac wam wyplate max 2200 zl na reke albo wywalic was wszystkich , bo nie godzi sie by na polskiej ziemi polacy buli gorzej traktowani jak ludzie z kraju ktory dla polski nie zrobil nic NIC NIC

Rasputin

Heloł Neukusie. Podwyżki już były? Jeżeli tak, to jak... sypnęli groszem?

Roland

to naprawde bardzo kiepski kierownik

K.P
@Roland

Nie wiadomo o kim mowa ale idealnie pasuje do całej trójki KZ z Ołtarzewa

Gado
@K.P

Cała 3 KZ z Ołtarzewa do wymiany. Gdyby ktoś przyszedł z zewnątrz na KZ to innym okiem by na to spojrzał wprowadził nowe pomysły i zdecydowanie było by dużo lepiej. Bo KZ z tej samej firmy tylko obłuda zakłamanie lenistwo kolesiostwo i zero zaangażowania ze swojej strony. Potrafią się tylko kręcić nie doceniać dobrych pracowników i nie widać efektów ich pracy. Duże pieniądze zero pożytku.

Rerere

Oi widać że Cię boli ????poszukaj maści na ból (usunięte przez administratora) w automacie

Gądki

A u was w Ołtarzewie to jak zwykle jakieś (usunięte przez administratora)kierownik mało kiedy przypasuje ludzią do gustu chociaż są wyjątki chociaż rozumiem że to jakaś małolata ją chłopcy vipowcy popierają .Trzymajcie się tam jesteśmy z Wami :-)

Czrnula
@Gądki

U nas VIP ma swoją faworytkę zmianowa lata za nia jak świnia za ziemniakami

Julieta
@Czrnula

U nas to na którym Gądki czy Ołtarzew ??

MS Gadki

Kolego, odpusc sobie takie komenatrze, dobrze? Po podstawowce to mozna u nas zostac kierownikiem i wcale nikt nie wymaga, zeby KZ umial poslugiwac sie językiem polskim w mowie i pismie. Funkcyjny ma byc posluszny, a nie madry, więc te zlosliwosci zostaw dla siebie :)

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w Neuca S.A.?

Co masz na mysli?

Vania

Ja prosić Polska pracodawca, Wy budować magazyna na Ukraina.My zarabiać tu fajnie , ale do Doma daljeko.Nie być problema dla was problema zarabiać tak tu 3000-4000 zł i tyle samo za rabota w Neuca na Ukraina.

Neuca Torun

Neuca...Ukraiński kolchoz na Polskiej ziemi, w którym "Ukraiński Pan" jest wynagradzany, a "Polski niewolnik" upokarzany i przez Ukraińców wyśmiewany.A kto za to odpowiada: zarząd "kapitalistycznych krwiopijcow" tego grajdolu.

W tej firmie "kamanda" z Ukrainy śmieje się Polakom w twarz...częste premie (średnio po 200 zl), mieszkanie - dofinansowanie do Neuci, za nadgodziny mają płacone (zwykłą stawka ale maja).No tak, bo kamanda (w duzej czesci mocno dojrzalych malczikow i dziewoczek jest duzo bardziej wydajai od zdrowych i silnych Polakow.Chore zasady, brak jakiejkolwiek logiki w warunkach zatrudniania - oto wiadace cechy tego kiepskiego "pracodawcy"

Zostaw merytoryczną opinię o Neuca S.A. - Polska

• Jak się pracuje w Neuca S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Neuca S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 117.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Neuca S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 83, z czego 7 to opinie pozytywne, 49 to opinie negatywne, a 27 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Neuca S.A.?

Kandydaci do pracy w Neuca S.A. napisali 15 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Neuca S.A.