Opinie o Neuca S.A. w Polska

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Neuca S.A.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Neuca S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Neuca S.A. w Polska

Kto następny ??

Niedawno został zwolniony brygadzista MR M.B czy słusznie są różne zdania .Nie mniej czy taki jest cel firmy żeby osoby funkcyjne zastąpić ukraińcami tak jak jest w tym przypadku wszyscy są w szoku z powodu takiej decyzji która odbiła się szerokim echem na wszystkich działach i zmianach . Kto będzie następny ? nie wiem ale mieć ukraińca za brygadziste, lidera czy specjaliste jednak się w pale nie mieści .

@Kto następny ??

Dlatego najlepszym rozwiązaniem jest samemu rozwiązać umowę. Ja tak zrobiłem i poza satysfakcją, mam też czyste sumienie. Znam swoją wartość i nie pozwolę nikomu zrobić z siebie (usunięte przez administratora) Lepiej jest odejść z honorem niż pozwolić po sobie jeździć ludziom pokroju apacza itp.

Xxx :-)
@Kto następny ??

Kto by pomyślał, że tak przejmujecie się dobrymi pracownikami. Ps. Tak.o NICH dbacie ,że sami się zwalniają i z dnia na dzień firma podpisuje bez żadnego ale.... Wolą takiego nygusa Ukraińca bo rzad dopłaca firmie niż Polaka dobrego pracownika. Wstyd przyznać się do takiej firmy....!!!

@Oczami "czerwonej kamizelki"

Mówiąc o Apaczu/Indianinie macie na myśli długowłosego Ł. miłośnika terenówek?

Qba
@Rasputin

Nie mowa o królu magazynu,a zresztą jednego i drugiego już nie ma

Bartek
@Qba

O jaka szkoda że ich nie ma wielki smutek i żal. Kariera nie trwa wiecznie ale jeszcze jest kilka osób u nas w Ołtarzewie nic nie robią a siedzą na stołkach. Taka małolata br jest bo jest ale zero pojęcia i pytanie czemu jest br.

Eh
@Bartek

Małolata? Może mimo wieku ma coś w głowie...2 ręce czasem to mało

Xs
@Eh

Tak ma w głowie- siano

O co kaman
@Eh

O której mowa o Ewelinie F , czy o kimś innym ??

Hugo
@O co kaman

Tak o niej mowa a o kim innym. Nie zastanawia Was fakt dlaczego została br.? Tu nie chodzi o to że donosi bo każdy br i kz donosi. Otwórzcie szeroko oczy ot tak nie zostaje się br jak się jest taką małolatą do tego z małą wiedzą.

Eh
@Hugo

Teraz została garstka ludzi z jakim kolwiek doświadczeniem na br, specjalistę czy kz. Nie da rady wszędzie wsadzić UA

Tedi

Gdzie są NASZE PIENIĄDZE z socjalu !!!! Imprez brak to chociaż pracownikom byście dali !!

Agent
@Tedi

My NEUCA robimy dobry wynik, żeby o nas dobrze mówili na giełdzie. A jak będziemy chcieli, to może coś tam pracownikom damy. Albo i nie, bo po co?

@Agent

Po co wam cokolwiek dokladac jak i tak sie nie zwolnicie? XD

@Tedi

Czy wy w ogole wiecie ile kosztuje utzymanie takiego biurowca? Przeciez ktos sie musi na to skladac...

Neuca Torun

Dla Polakow zainteresowanych praca w magazynie Neuca przy ul.Forteczna w Toruniu: 1.Pracowawales w firmie gdzie nie szanowano Twojej ciezkiej pracy i sadzisz, ze do pracy u gorszego pracodawcy juz nie trafisz?...MYLISZ SIE, Neuca to "mega dziadowska firma" w ktorej warunki pracy i przedewszystkim placy masz gorsze od Ukraincow; 2.Polacy - pracownicy magazynowi (szeregowi) na umowie o prace zarabiaja nie wiecej niz 2100 zl (praca na 3 zmiany)...o nadgodzinach moga pomarzyć.Platne nadgodziny robią tylko i wylacznie Ukraincy, bądź Polacy na umowach zlecenie. 3.Liczysz, że swoją ciężka i wydajna praca wejdziesz na sciezke rozwoju w tej firmie...PRZELICZYSZ SIE. Wazeliniarstwo w tej firmie jest na topie. 4.Jesteś studentem socjologi badz ekonomi i piszesz prace mgr na temat dyskryminacji w zatrudnieniu...Neuca - to miejsce gdzie idealnie napiszesz część metodyczno-analityczna pracy.

Ex
@Neuca Torun

30 lat minęło i nic się nie zmienia. Brak szacunku dla pracownika wciąż taki sam.....Ach, jak dobrze że mnie tam już nie ma...

Grzegorz

A jakie warunki panują w dziale IT i jakie są srednie zarobki?

Jakiej rekrutacji? Ogłoszenie powisiało bo musiało. Nikt nie dzwonił, nie zapraszał. Odmowy też nie dostałam. Dział HR do wymiany. Młodzież uśmiecha się na zdjęciach, zwija dłonie w piramidki i zapomina o negatywnym feedbacku i wtórnym uprzedzeniu do firmy wynikającym z braku kontaktu ze strony rekrutera. Przecież bym nie kandydowała, gdybym nie uznała że warto tam pracować. Dziś mam żal. Niesłowni - mail nie kosztuje nic. Powiem tak, jak czuję się potraktowana - puscili bąka ogłoszeniem, wzięli swojego, a smród został. A fe!

Po co te ogłoszenia?

logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
Paczki

Te paczki dla dzieci to jakieś nieporozumienie. Paczka o wartości 50zl jesteście dziadami, wstyd! (usunięte przez administratora)Imprezy w Toruniu nie ma już w magazynach wigilia również, co te bony to jakaś łaska? Dziady i tyle czeka was niespodzianka napewno będziecie tak zaskoczeni jak ja

@Paczki

Nie strasz, nie strasz, bo sie (usunięte przez administratora) Jak Ci zle to możesz zmienic pracodawce, nie bedziemy sie skladac na Twoje bombelki - trzeba sie bylo uczyc, a nie rzucac w szkole kamieniami

@Paczki

Boże, jak to dobrze że już mnie nie ma w tym obsranym chlewie... W ostatnim momencie udało mi się coś normalnego i w miarę stabilnego ogarnąć.

@Rasputin

Ale widze, ze tesknisz

@Neuca

Bardzo. wspaniała atmosfera, przyjaźni ludzie, konkurencyjna płaca. W sumie to nawet zastanawiam się nad powrotem, ale nie wiem czy dam radę sprostać tak wysokim wymaganiom. W sumie nie jest tak łatwo uzyskać obywatelstwo Ukraińskie...

Paczuszka
@Paczki

Na swoich stronach NEUCA cytuje pracowników zachwyconych wspaniałymi paczkami dla dzieci. O niezadowolonych nic nie pisze. To jak to jest?

ważniak

Ja to tylko tu zostawię. "W III kwartale giełdowy dystrybutor farmaceutyków wypracował 45 mln zł zysku netto. To wynik o ponad 60 proc. wyższy niż przed rokiem. Neuca zwiększyła też udziały rynkowe w ujęciu rocznym o 3,4 pkt proc. do poziomu 32 proc."

Gądki
@ważniak

A dla pracowników zero profitów, wypłaty są coraz mniejsze . Polaków garstka za to cała masa ukraińców którzy co prawda robią po 10 -12 godzin i zarabiają drugie tyle co my

@Gądki

Nie wiem jak mogą być coraz niższe wypłaty... odszedłem z tamtego bagna przeszło trzy lata temu, zarobki były kosmicznie słabe. Aktualnie zarabiam około dwa razy tyle co wtedy bez nadgodzin, a i tak nie ma przesadnego szału. Ile oni wam teraz płacą? minimalną krajową?

Parowczak

(usunięte przez administratora) intrygi, podkladanie przyslowiowej swini - kadra(usunięte przez administratora) nie cofnie sie przed niczym byle tylko zablysnac (usunięte przez administratora) Jeden drugiego utopilby w lyzce wody byle zdobyc uznanie (usunięte przez administratora). Na tym zbudowal cala strukture zlozona z ludzi o odpychajacej moralnosci. Nie ma swinstwa i podlosci, ktorej nie zrobia dla swojego kierownika. Jeden gorszy od drugiego...

dacia
@Parowczak

Zapomniałeś dodać że ta kadra ma tyle kompetencji co Polaków w neuce. Zbysiu sobie tych pajacow podobierał idealnie ... ciekawe według jakiego klucza ?? Łączy ich jedna cecha każdy z nich jest wyjątkowo niedorozwiniety. Wystarczyć ich posłuchać (cóż za interesujące wywody), czytać lepiej nie bo tylu błędów to dziecko w pierwszej klasie podstawówki nie robi. Ale puk puk puk uprzejmie donoszę że... i cyk jestes kierownikiem. A na temat tego Pana o którym mowa wyżej to szkoda czasu. Nawet Ukraina ma z niego ubaw, bo takiego pustaka to nawet w składzie budowlanym nie znajdziecie.

MS Gadki
@dacia

Najlepsze, ze typ sie teraz zali, ze go sprzedali kierownikowi, ale zapomnial, ze jego panna na donosicielstwie budowala przez wiele lat swoja kariere XD Na fajeczce sie usmiechala i udawala kolezanke, a za chwile leciala do Zbysia z meldunkiem XD Oplacilo sie, bo potem dostala stanowisko w uznaniu zaslug :) Specjalistka do spraw nikomu nie potrzebnych XD

Torun

Rabota w magazyn w Torun my mocno zadowolona.Ja prosić budować magazyn na Ukraina, tu i tak Polaka mała.My tu zarabiać godna, rabota organizowana ok.

Błażej

@Kto następny ?? Z pewnością dobry pracodawca a do takich można zaliczyć naszą firmę nie zwalnia ludzie którzy nie zasłużyli na to!

Zwolniona
@Błażej

Ja jestem następna.

Pracownicy Ołtarzew

Dlaczego kierowniczka K. trafiła na naszą zmianę, na zm B się na nią skarżyli, nie miała o niczym pojęcia i nie zanosi się że będzie miała .znowu będzie chodziła i brygadzistów czy też liderów pytała o jakieś podstawowe rzeczy które szeregowy pracownik ma w jednym palcu, bardzo nie kompetentna osoba jest na tym stanowisku :-(

@Pracownicy Ołtarzew

A czemu nie masz odwagi podpisać się pod tą opinią co?Brak cywilnej odwagi powiedzieć wprost.Jeśli pyta do chyba dobrze, tylko głupi uważa że wie wszystko, poza tym od kiedy brygadziści( są wyjątki) cokolwiek wiedzą?

Szeregowy pracownik haha
@Pracownicy Ołtarzew

Widać jaki z Cb szeregowy pracownik skoro siedzisz tam w tych pojemnikach tyle lat. Nie porównuj się nawet do Klaudii bo znasz aby jeden dział i nic więcej... Podpisz się jak masz tyle odwagi ale wydaje mi się że byśmy Cię wyśmiali i Twoje osiągnięcia przez całe życie. Zastanów się co osiągnąłeś lub osiągnęłaś. Siedzisz tam bo wiesz ze nigdzie więcej sobie nie poradzisz pewnie z prosta robota. Widać że nie masz z kim pogadać to wylewasz tu żale swoje aby Tu też nikt jak widzisz nie chce Cię

xxx

Ale przeciez to od dawna wiadome, ze wiedza nie ma znaczenia. Mozesz miec wiedze na temat wielu dzialow a i tak liczy sie ten, kto wchodzi w cztery litery zeby sie przypodobac

Nnn
@xxx

No to ona chyba weszła bardzo głęboko aż do samego końca

@Alex

Wez nie(usunięte przez administratora). Kierownik jest od tego, zeby wiedzial, moze cos dopytac, ale ma byc wsparciem dla podwladnych, a nie tylko siedziec i patrzyc w kamery czy czasem ktos nie przystanal na chwile. Tylko w Neuce mozna zrobic funkcyjnym osobę, ktora nie ma zielonego pojecia o procesie. Wypaczona idea osoby kierownika. Zadnej wiedzy i tylko biora najwiekszego (usunięte przez administratora) do zaganiania ludzi.

@Obiektywnie

A ty tę wiedzę zapewne masz co?

@Alex

Oczywiscie, ze tak. To zadna czarna magia tylko podstawy. Ale nadal za duzo dla niektorych funkcyjnych.

pracownik Torunia
@Pracownicy Ołtarzew

pewnie dlatego że jest w bardzo bliskich stosunkach z kierownikiem zmiany B teraz wskoczyła na stanowisko specjalisty ale nadal nie wiadomo od czego... oprócz tego z jej inicjatywy kolejna ofiara losu która również nic nie potrafi została mianowana brygadzistą to co się tam dzieje to kompletna parodia .....

Haha
@Obiektywnie

Jak byś miał to byś nie pracował na paleciaku albo wrzucaniu pojemników

@Haha

Ale z Ciebie (usunięte przez administratora) nie zrozumiałeś prostego posta. Dwa zdania to za dużo dla ciemniaka.

Shrek

Zbiniu ile tam już macie korony w Gądkach? Pochwal się A po co lepiej zataić wszystko niech głupi tłum siedzi cicho i szarpie w świątek piątek bez tak na prawdę żadnych zabezpieczeń. Twoja kasa musi się zgadzać trzeba się wykazać przed zarządem (ten zarząd jest jak polski rząd czyli go brak). Powiem Wam jak jest w Neuce z bezpieczeństwem Wracają z aptek maseczki (a kto to dotykał gdzie to było i ile km przebyło tego nikt nie wie)bo mają wady jednym się zauszniki zrywają inne miały jakiegoś robala ale nie utylizujemy tego jest na nie plan niech pracownicy noszą je na ryju przez 8h bo przecież wyliczone 1 na dzień, nie będą nam robole maseczek z Chin wynosili do domu. Dobrze że rękawiczek nie każecie prać. Paranoja goni paranoje ale ważne że sprzedaż jedzie ludzie się nie liczą. Mam nadzieję że w końcu odpowiednie służby się wam (nieprzypadkowo z małej litery)do (usunięte przez administratora) dobiorą. Tobie Zbiniu szczególnie.

Oni
@Shrek

Masz rację sanepid nasłać i pozamiatane.... ????????????

Oczami pracownika

Jesteśmy w trakcie drugiej fali koronawirusa.I co do neuki nie doszło ?? zmieszane różne nacje narodowe , mieszkające w warunkach takich a nie innych , jedno wielkie zakłamanie tak jak w partii rządzącej .Tylko żeby się nikt nie dowiedział ktoś ma wirusa ? Jakiego wirusa cicho-sza

Ggg
@Oczami pracownika

Jest w firmie i nam o tym powiedzieć,iano

Bb
@Ggg

Lepiej napisz po polsku żeby Cię każdy zrozumiał co masz na myśli.

@Bb

Dobrze sobie radzi jak na UA, nie ma sie co czepiac ;)

Oczami "czerwonej kamizelki"

Witam wszystkich. Jako były już pracownik NEUCA chciałbym wyrazić swoją opinię na temat tego pracodawcy. W firmie przepracowałem kilkanaście lat, w tym niemal dekadę w Ołtarzewie, na funkcyjnym stanowisku. Środowisko pracy zawsze było specyficzne. To co je cechowało, to fakt, iż skupiało w sobie osoby niezwykle łaknące stołka, spragnione kariery i przeważnie nastawione na „drogę na skróty” lub jak kto woli „po trupach do celu”. Byli (i są) to ludzie, dla których celem samym w sobie nie są wcale pieniądze. Jest nim źle pojmowana „władza”. Ludzie ci, walczyli jak wygłodniałe hieny, o stanowiska, które finansowo niewiele różniły się od szeregowych. Ewentualne potencjalne korzyści w postaci kilku stówek więcej miesięcznie miały się nijak do zakresu odpowiedzialności ze wszystkimi z tym związanymi kwestiami. Tak było od początku na czym wyraźnie cierpiała atmosfera pracy. Jednocześnie trzeba było współpracować z rzeszą osób, których celem nadrzędnym nie było wcale wykonywanie swojej pracy najlepiej jak się da. Celem nadrzędnym było oczekiwanie na potknięcie innych i budowaniu się kosztem czyjejś wpadki, porażki, niepowodzenia. To była najlepsza metoda. W myśl zasady „skoro jestem za słaby aby się wykazać własną pracą, wykażę, że on/ona są słabsi ode mnie. Wtedy może zostanę zauważony.” Być może była to kwestia regionów, z których pochodzili ci ludzie a co za tym idzie określonej mentalności . Po części na pewno, ale głównym czynnikiem sprzyjającym takim praktykom, niejako je aprobującym, było bez wątpienia kierownictwo. Kumoterstwo, kolesiostwo, nepotyzm, pupowłastwo – nieodłączne elementy neucowskiej codzienności. Cały proceder nasilił się z chwilą gdy stanowisko kierownika magazynu objęła jego obecna szefowa, rezydująca wcześniej w Kielcach. Swoistym paradoksem jest fakt, iż objęła je właśnie dlatego iż jej poprzednik wraz ze swoim zastępcą i kilkoma innymi osobami na stanowiskach wylecieli właśnie za dokładnie te same praktyki. Więc od tej pory wszystkie poważniejsze awanse przypadały osobom wyraźnie będącym w jakimś stopniu zażyłości z Panią Kierownik a przynajmniej lubiącymi jej się podlizywać. Kompetencje grały rolę zdecydowanie drugorzędną, chociaż, jakby spojrzeć na to nieco głębiej, można by odnieść wrażenie, że nie odgrywały żadnej. Drogą takich awansów zostało wytypowane niemal całe średnie kierownictwo magazynu, wszyscy KZ, kilkoro brygadzistów i specjalistów, słowem decyzyjny trzon całej organizacji. Nawet na miejscu bezpośredniego zastępcy pani kierowniczki, w pewnym momencie znalazła się jej dobra przyjaciółka, relacje z którą wykraczały nawet poza ramy służbowe. Kto zna, ten wie. Jeśli chodzi o średni szczebel zarządzania, to niektórzy mianowani w ten sposób kierownicy pracują do tej pory. Było ich troje, teraz zostało już dwoje – miś koala i pszczółka maja. Był jeszcze boski okularnik ale gdzieś po drodze zapomniał, że gdzie drwa rąbią tam wióry lecą i poległ od własnej broni – karma wraca jak mawiają. Cechą wspólną całej trójki było oczywiście niesłychane parcie na szkło, w przypadku obecnie panującej dwójki dochodzi do tego absolutny brak kompetencji i nadskakiwanie mocodawcom, rzecz jasna przy użyciu argumentów adekwatnych dla uwarunkowań indywidualnych, żeby nie powiedzieć zbyt dosadnie. Za pana w okularach przyszła niezrównana liderka zespołu ZKM, znana bardziej jako 3 oko i ucho pani głównej kierowniczki. Jednym słowem zestaw idealny. Trójka drombo w nowej odsłonie. Nie będę się bardziej rozpisywał, bo i tak nikomu nie będzie chciało się tego czytać, więc na koniec wspomnę tylko o aktualnym zastępcy pani kierowniczki, znanym wszystkim jako Winnetou lub Apacz. Gość wszedł, popatrzył, posłuchał , poobserwował i błyskawicznie odsiał wszystkie osoby, które miały odmienne (czyt.: własne zdanie) lub (i) takie, które nie dały się zastraszyć jego atakom furii i nie dały po sobie jeździć. Mówię oczywiście o osobach funkcyjnych, typu KZ, brygadziści i liderzy. Zostały biedne, zalęknione króliczki, bez własnego zdania, bojące się samodzielnie myśleć, wykonujące tępo „rozkazy” wodza. Bo tylko takie osoby w swoim najbliższym otoczeniu, które kiedyś nazywało by się zespołem, ów wódz akceptuje. Niestety, czasy indiańskich plemion bezpowrotnie minęły a jak pokazuje nieco bardziej współczesna historia, każda dyktatura kończy się tak samo. A więc do czasu. I chciałbym w tym miejscu zaapelować do tych wszystkich, polaków, co jeszcze zostali – wyjdźcie z pod pręgierza, na zewnątrz też jest praca, dużo pracy, lepiej płatnej, w normalnej atmosferze i co najważniejsze za dużo lepsze pieniądze, gdzie wiesz co należy do zakresu twoich obowiązków, za co i jak jesteś rozliczany. Szkoda życia na Neucę. Pozdrawiam serdecznie dawnych kolegów i koleżanki oraz tych, którzy dobrze mi życzyli. Ale i tych, którzy życzyli mi źle. Oby się wam spełniło wszystko to, czego mi życzyliście : ) Bo ja już mam święty spokój i rozpoczynam nowy, lepszy rozdział w swoim życiu : ) Amen!

Popieram
@Oczami "czerwonej kamizelki"

Może ktoś wreszcie zainteresuje się praca vinetu. Dosyć agresji w magazynie i rzucania bluzg

Impokoment

Warto dodać że cały czas powtarza że jest nie do ruszenia bo zna dyrektora z Torunia z którym się spotyka i gra. Jak tak dalej pójdzie to się zdziwi jak nagrania trafia do sieci i się skonczy grozenie rzucanie mięsem a nawet niekiedy przemoc

Królik bugs
@Impokoment

Widzę nic się nie zmieniło, miałem nieprzyjemność pracować z tym człowiekiem na poznańskiej. Trzy słowa kłamczuch intrygant i plociuch

Vernon
@Królik bugs

Widzę że mój wczorajszy wpis o panu indianinie został już usunięty. Hehe ciekawe na jakiej podstawie :> czyzby prawda była dla kogoś niewygodna?

Niestety
@Oczami "czerwonej kamizelki"

W Centrali jest to samo. Pracuję już kilka lat i widzę, że koleżanka w krótkiej spódniczce, potakująca we wszystkim szefowi awansuje co roku. Natomiast ci z własnym zdaniem muszą odejść. Jakość pracy nie ma znaczenia.

4x 4 skoda Felicja
@Oczami "czerwonej kamizelki"

Ciekawie to opisałeś ale mógłbyś się podpisać. Ciekaw jestem co ty zrobiłeś skoro znalazłeś się w czerwonych barwach? Pochwal się jak masz dzwonki :)

@4x 4 skoda Felicja

Zostałem o to poproszony przez ówczesne kierownictwo, którego Ty zapewne nie pamiętasz.

@4x 4 skoda Felicja

Były takie czasy w tej firmie, dawno bo dawno, ale były, że do wszystkiego dochodziło się własną, ciężką, pracą. Nie trzeba było nikomu nadskakiwać.

4x4 Frontera
@Oczami "czerwonej kamizelki"

Uwierz mi że pamiętam bo również wtedy otrzymałem awans jeszcze za czasów T.H. Dobrze ze podjęliśmy taka decyzję. Jednak nie zgodzę się z Twoim oczernianiem niektórych osób ponieważ też wtedy pracowały ciężko. Powodzenia życzę ludzia którzy zostali.Niech moc będzie z Wami. Mam nadzieję że nie zapomną odnowić internetów bo sie zanudzi jeden kero ????

Ciekawy

Czy wiecie dlaczego na przystanku przed NEUCA na Fortecznej napisane jest "WELCOME TO THE NEU-SCHWITZ"?

Oczami"czerwonej kamizelki"ad2

Nie sposób nie wspomnieć oczywiście o roku 2017 i serii zdarzeń, które nastąpiły po nim. Jednostka, czyt.: szeregowy pracownik, nigdy nie była elementem specjalnie wiele znaczącym dla organizacji. Dość powiedzieć, że, w niecałe 3 lata, w zasadzie cała kadra polska została zastąpiona ukraińską, w tym także część kadry decyzyjnej, która ostała się pierwszej wielkiej fali zwolnień z przełomu 2017/2018. Firma uznawana jest za poważną o ugruntowanej pozycji na rynku, ale jaka poważna firma postępuje w ten sposób, że przez kilkanaście lat stara się budować solidne struktury, stworzone, przynajmniej w teorii z kompetentnych, doświadczonych i stałych osób, po czym, gdy dochodzi już do poziomu, w którym te struktury funkcjonują już na pełnych obrotach i umożliwiają realizację nie 100 a 110% planu i wszystkich pokładanych założeń, nagle w 3 lata rozwala wszystko do cna, użyję w tym miejscu metafory, aby lepiej zobrazować cały proces: „ burzy murowany budynek gospodarczy, wyrzucając polską kadrę i stawia w jego miejsce zbitą byle jak z desek stodołę, do której zaprasza Ukraińców z łapanki, do tego w systemie rotacyjnym 3 miesięcznym.” Śmiechu warte.

Neuca

Neuca: 1.DYSKRYMINACJA : Ukraincom dają 250 i więcej godzin...Polakom na tej samej śmieciowej umowie zlecenia : max.190 godzin. 2.TOTALNY BALAGAN: A.Niezgodność stanów magazynowych z rzeczywistym stanem. B.Kosmiczna liczba reklamacji od odbiorców (skutki zatrudniania słabo liczących albo w ogóle nie potrafiących liczyć ludzi) 3.ABSURD GONI ABSURD: Masowe zatrudnianie koleżanek i kolegów z Ukrainy, z których co trzeci daje przykład, że praca na totalnie zwolnionych obrotach fizycznych i psychicznych - w tej firmie..popłaca

Magda

W tej firmie nie ma poszanowania dla człowieka , a wine za to ponosi zarząd .Deszcz pada z góry. W Katowicach to kierowników wybiera się na podstawie czym prostszy tym lepszy. Jak Jajcew z filmu Pułkownik Kwiatkowski ewentualnie Fon Nogai z CK dezerterzy.

@Magda

Winę za TO PONOSIMY MY SAMI, GDYŻ POZWALAMY NA TAKIE TRAKTOWANIE.

Zosia
@Alex

Rotacja w firmie jest ogromna - tez dlatego że nie wszyscy pozwalają na takie traktowanie.

Magazyny

Ta firma to jakaś porażka samo forum o tym świadczy, 1000 opinii i ocena 2. Zero szacunku do ludzi na fejsie chwalicie się osiągami a operacyjny wali w (usunięte przez administratora)Obiecując kasę a później się wypieracie tego najpierw najwazniejezza jest dla was Ukraina a jak robi się gorąco to macie pretensje ze Polacy nie chcą nadgodzin, powaliło was

Słoneczko

Kto pamięta sytuację kiedy Polakom rozdawano karty płatnicze ?? Otóż te nagrody koperta z przyklejony imieniem i nazwiskiem Polaka a jak się odkleiło nasze dane to było jakieś ukraińskie imię i nazwisko. Tak widać firma o nich dba nie dość że nic nie robią to jeszcze dodatkowe pieniądze dostają. A karty dostali Polacy bo już ich termin się kończył. Faworyzujecie tych Chachałów a nas macie za nic .Im dajecie a nam patrzycie jak zabrać

Akbar

A kto tam teraz w Ołtarzewie rządzi?Podobno kierownicy na magazynie ogarnięci.

:P
@Akbar

Nie do końca :) ile mam wydzwaniać aby zabrać badziew ??? Jakieś specjalne zaproszenie trzeba wysłać ???

Ciach
@:P

Widać na co Cię stać skoro tyle lat na automatach potrafisz tylko stać :)

Zostaw merytoryczną opinię o Neuca S.A. - Polska

• Jak się pracuje w Neuca S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Neuca S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 114.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Neuca S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 81, z czego 6 to opinie pozytywne, 48 to opinie negatywne, a 27 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Neuca S.A.?

Kandydaci do pracy w Neuca S.A. napisali 14 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Neuca S.A.