Opinie o RADIOSTER Sp. z o. o. w Toruń

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy RADIOSTER Sp. z o. o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie RADIOSTER Sp. z o. o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Maszyny i części do maszyn - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o RADIOSTER Sp. z o. o. w Toruń

marek

Wybaczcie jeszcze nieco spóźniona refleksję na temat Radiostera. Pracując tam miałem opinię człowieka, który się do tej firmy nie nadaje. Dziś, po siedmiu latach myślę, że to jest prawda. Już w 2005 roku słyszałem tam, że na biurku szefa jest mnóstwo cv ludzi, którzy przyjda na moje miejsce. Cóż, może i było mnóstwo. Tylko że w połowie firm w okolicy były cv od tych samych osób. Teraz jest tak samo, tylko ci którzy szukają roboty już o tym wiedzą i się nie przejmują. Dość tylko powiedzieć, że po odejściu z Radiosteru znalazłem pracę w ciągu 2 tygodni, bo mi się po prostu chciało iść i szukać. Nie wierzcie w cuda, takich jak [usunięte przez moderatora] jest wielu, ale przy szukaniu pracy warto zadawać nawet bardzo niewygodne pytania dotyczące firmy. Jeżeli ktoś z firmy zacznie sie od odpowiedzi migać, lub nie daj Boże zobaczycie jak pytanie wywołało u niego wzrost ciśnienia to dajcie sobie spokój, bo to jest pracodawca pokroju Radiostera. Po co Wam taki stres, warto stracić zdrowie dla kogoś takiego? Na pewno nie. Czy mam rację? Na dowód tego powiem, że dziś pracuję w dziale projektów, siłą rzeczy zajmuję się ofertami, wyjazdami, doradztwem technicznym i mam dwóch szefów (paskudny układ), a jestem z pracy zadowolony i śpię spokojnie. W Radiosterze PB uznał, że się do podobnej pracy nie nadaję ze stekiem inwektyw włącznie i tylko dzięki wrodzonemu opanowaniu zdołałem odejść na zasadzie porozumienia stron. Tyle na temat Radiosteru. Pamiętajcie, że każdy, kto pracuje w jakiejkolwiek firmie - jest za coś odpowiedzialny i coś sobą tworzy. Dokładnie za to bierze pieniądze. W Radiosterze będziecie nikim, bo polski Niemiec nie potrafi przestać przeszkadzać w pracy w momencie, gdy \"jest zdenerwowany\". Powodzenia w szukaniu roboty, ale nie w Radiosterze.

Czytając forum opinii o Radiosterze widzę, że większość opinii pochodzi od młodych ludzi. Sam pracowałem w Radiosterze w 2005 roku i niestety muszę się z tymi opiniami zgodzić. W tej chwili już nabrałem dystansu do tej firmy i nigdy, ale to przenigdy w życiu bym jej nie polecił. Co do fachowości pracowników pewnie nie mozna mieć zastrzeżeń, ale prezesowi potrzebni są tylko psy do poganiania, a jedyny system motywacyjny to kij. O marchewce można zapomnieć. Za moich czasów w firmie pracowało mniej ludzi. Dobrze, że się rozwija, ale stosowanie metod zarządzania rodem z wielkich korporacji wyciskających człowieka jak cytrynę nie nadaje się do małych firm i tyle. To samo przeżyłem w gliwickim oplu, ale tam naprawde można zarobić, a w Radiosterze... Cóż, nie polecam firmy, chyba że ktoś rozumie karierę jako darcie się na pracowników z pozycji szefa. Jeśli tak to tam na pewno ją zrobi o ile wcześniej nie wyląduje w szpitalu dla obłąkanych. Odradzam, jeszcze raz odradzam.

radiostres/ka

pracuje, pracowałem, pracowałam? rób jak chcesz, zawsze jest miło popatrzeć jak nowi młodzi ambitni są zgniatani jak kartka papieru. Piękny jest ten wyraz twarzy w momencie kiedy nowi zdają sobie sprawę \"po jaki uj ja się tu zatrudniałem\" - czyli po miesiącu. Dyrektor jest spoko, większość tam ludzi jest normalnych, tu chodzi o kogo innego. Masz poprzednie wpisy - nic się nie zmieniło. Ludzi odchodzą, ludzie przychodzą - tak średnio 40% kadry zmienia się w roku.

nieznajomy

na mnie nie wywarli tak złego wrażenia. Dyrektor był całkiem w porządku i zaproponował mi niezłe warunki? Mówił że ciągle się rozwijają i liczba pracowników rośnie. Zastanawiam się czy podpisać? czy ty na pewno pracujesz w tej firmie?

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy RADIOSTER Sp. z o. o. po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku Serwisant. Jaki był jej rezultat?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
radiostres

nie szanowanie pracownika, wyzwiska, obraza, poniżanie, życie w stra (usunięte przez administratora) , paranoja, nagany lecą jak z karabina, zarobki nie za wysokie, po za tym masz pierwszą stronę opinii... nic się nie zmieniło. 99% pracowników żałuje, że tam robi CV mają zawsze aktualne i gotowe do wysyłki

nieznajomy

byłem na rozmowie. Nie wyglądało źle, a miałbym blisko do roboty?? co u nich nie gra?

wiem jedno - nie warto

nieznajomy

A co ty wiesz o tej firmie?

nie

nieznajomy

Jak wygląda praca na magazynie w tej firmie? Zaczynają rekrutację i się zastanawiam czy może się coś polepszyło od ostatnich wpisów??

m.

Wszystko powyżej napisane jest jedną wielką.. prawdą. Przykre ale prawdziwe. Po prostu nie warto.

ok

jakich stanowisk dotyczą te opinie? :) w firmie pracuje coś około 20 osób, więc jak najbardziej dotyczy to wszystkich stanowisk, nie ma działu w którym warto się zatrudnić.

ehhhh....

Jakich stanowisk dotyczyły powyższe komentarze?

teraz tez mają aktualne ogłoszenie, proponowane stanowisko Asystent do spraw logistyki, minimalne wynagrodzenie brutto 2000zł. Czy to prawda...? Chciałem złozyć aplikację, ale po przeczytaniu opinii chyba zrezygnuję:(

JJ

bylem tam na rozmowie. ten wysoki potezny z broda to dyrektor? ranyyy, to ta firma padnie lada dzien, co za tuman.potem dzwonili ze na jeszcze jedna rozmowe mam przyjsc ale im juz podziekowalem.

zdziwiona

to samo ogloszenie co jest teraz na stronie bylo w polowie wrzesnia i tak przesiewali ze musza znowu rekrutowac - ale hala :P

Zostaw merytoryczną opinię o RADIOSTER Sp. z o. o. - Toruń

• Jak się pracuje w RADIOSTER Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy RADIOSTER Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w RADIOSTER Sp. z o. o.?

RADIOSTER Sp. z o. o.
1.6/5 Na podstawie 122 ocen.
  • Wilcza 7
    40-661 Toruń