Opinie o PCF SPECTRUM w Jarosław

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy PCF SPECTRUM. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie PCF SPECTRUM o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Towarzystwa ubezpieczeniowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PCF SPECTRUM w Jarosław

Dawid Nowy wpis

Słyszałem, że firma przestała funkcjonować, trudno w to uwierzyć ale może ktoś ma aktualne informacje?

mira Nowy wpis

Na pewno można przyjść tutaj na praktyki po 3 roku studiów @vg podobno jest w miarę w porzadku

no... sprzedaż Skandii jednego z najdroższych produktów na rynku .. naet teraz kiedy są zmiany na rynku to brna w to g... i wsciskaja klientom drozyzne

hjf4 Nowy wpis

tylko za wynagrodzenie prowizyjne sie pracuje a gdzie podstawa? Jakie możliwości rozwoju zawodowego oferuje firma swoim pracownikom? Jaki jest pakiet świadczeń socjalnych dla pracowników w firmie? Jakie są oczekiwania pracodawcy względem nowo zatrudnionego pracownika? Jak zazwyczaj pracownik jest promowany i oceniany w firmie?

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie PCF SPECTRUM? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
Jaaa

Dzisiaj skończyłam takie szkolenie, jednak jest pomyłka na forum. To nie są tylko tzw OFE, to jest szeroki zakres "produktów" ubezpieczenia majatkowe i osobowe, odszkodowania, III filar ubezpieczenia emerytalnego ale NIE OFE (ktoś to błędnie rozumie) (usunięte przez administratora) ba źle słuchał na szkoleniu :D A pozniej wychodzą właśnie niejasności. Mimo to, że zapłaciłam za szkolenie nie żałuje ani złotówki nawet, jeżeli kiedyś nie będę pracować w tej branży to takie szkolenie naprawde jest warto przebyć, choćby po to, żeby wiedzieć o co i w jakich sytuacjach można ubiegać się o odszkodowanie do różnych instytucji. Idźcie i porozmawiajcie z tymi ludźmi, którzy tam pracują i wtedy wypowiadajcie się na temat jakiegoś pracodawcy. Pozdrawiam

@Jaaa

Pracuję w Spektrum i o zadnych płatnych szkoleniach nie słyszałam.....w mojej strukturze wszyscy się szkola za darmo... przychylam się do wypowiedzi użytkownika Jaaa :) pozdrawiam

Wlasnie wróciłam z takiej rozmowy . Pan niezbyt sympatyczny, na moje bardziej szczegółowe pytania odpowiadał tylko ze wszystkiego dowiem sie na szkoleniu. A odnosnie wynagrodzenia to jest to TYLKO wynagrodzenie prowizyjne, praca na umowe zlecenie. Troche to dla dla mnie naciągane wszystko.

xxx

tqa firma to sciema. Mówią Ci ze to praca w biurze a okazuje sie ze to fundusze emarytalne. Ja byłąm na rozmowie i gośc mi oferował prace w biurze tylko ze musze zapłacić 290 zł za szkolenie zs noclegiem albo bez noclegu 200 zł. Ja sie pokusiłam i zapłaciłam a pozniej na szkoleniu dowiedziałam się ze to fundusze emerytalne, ze zaczynasz od swoich znajomych a pozniej oni Ci polecają nastepnych tak dalej.... Ta firma to jedna wielka sciema. Mówią Ci na szkoleniu ze pracują w tej firmie od 11,12 lat a tak naprawde firma istnieje od 2008 roku.

rafus22

witam właśnie bylem na spotkaniu w sprawie pracy w spectrum czy to nie ściema ???

anonim - 2010-05-20 14:16:35 witam ,czy wiesz juz cos wiecej na temat tej pracy? np czy jest stala pensja czy tez tylko prowizje ,i jak to jest z tym pozyskiwaniem klientow tak naprawde?:) jestem i pracuje jest okej

maria

bylam na rozmowie kwalifikacyjnej w sumie nic gosc konkretnego nie powiedzial na temat pracy jade na szkolenie platne z mojej kieszeni 290 zl zobaczymy czy cos z tego bedzie masz 4 mozliwe stanowiska do objecia sam decydujesz co chcesz robic opinie na innych forach mnie przerazaja troche no ale juz za pozno bo jak chce zrezygnowac musze calosc czyli 600 zl za szkolenie zxaplacic sama bo niby te290 zl co ja place to mniejsza polowa tego co coni doplacaja czyu cos takiego>>?>>?>>?

Zostaw merytoryczną opinię o PCF SPECTRUM - Jarosław

PCF SPECTRUM
2.9/5 Na podstawie 10 ocen.
  • Tadeusza Kościuszki 4 lok. 5
    35-030 Jarosław