logo Rossmann

Rossmann

Bielsko-Biała

Opinie o Rossmann

była stała klientka 2010-04-04 14:44:10
Rozumiem, że ochrona jest od tego, żeby pilnować towaru i chronić przed kradzieżą, ale na pewno nie od tego, żeby prawdziwi klienci czuli się w sklepie jak złodzieje... Piszę o sklepie na 11 listopada.. robiłam tam zakupy bardzo często ze względu na wiele promocji i duży wybór za każdym razem zostawiając nie małe pieniądze... po co?po to by czuć się jak złodziejka?jeden z ochroniarzy chyba pomylił miejsce pracy... nie mogłam spokojnie zrobić zakupów, bo ten łaził za mną i gapił się na każdy mój ruch... jakieś nieporozumienie... innym razem gruba ekspedientka wyrwała mi produkt z ręki! i kazała zapłacić od razu..... rozumiem, że może kradzieże się zdarzają, ale to że ktoś często robi zakupy i przychodzi do sklepu nie znaczy, że robi je za darmo!!!!!! obsługa i pracownicy wprost jak z wiejskiego supermarketu, a nie ze sklepu w centrum.zero szacunku dla prawdziwych stałych klientów.NIE POLECAM!
nefretet 2010-06-08 21:53:47
Witam,jestem pracownicą Rossmanna w Bielsku na 11 Listopada i chciałam napisać,że za niedługo będą tam potrzebować nowych osób,ponieważ kilka z nas poważnie myśli nad złożeniem wypowiedzenia.
Odkąd mamy nowego kierownika regionalnego (PANI OLA),atmosfera w naszym sklepie jest coraz gorsza..okazuje nam totalny brak szacunku,mamy być na każde zawołanie..
po kilku dniach pracy po 12-13godz. jedyne co usłyszałyśmy to tekst:"nie macie prawa narzekać"
Dochodzi nawet do tego,że przychodzimy do pracy i po rozmowie z kierowniczka(nową osobą PANI OLI) lub z regionalną płaczemy po kątach i tracimy jakiekolwiek nadzieje i motywacje do dalszej pracy.
Więc jeśli ktoś chce tam pracować to niech się zastanowi POWAŻNE czy warto..nie wiem,czy do kogokolwiek "wyżej posadzonego" ta opinia dotrze,ponieważ po naszej interwencji sprawę zlekceważono(mowa o Pani [usunięte przez moderatora]-niestety;( )

trzymajcie się dziewczyny;) (z dala od Rossmanna)

ZZZ 2010-08-03 18:19:30
Miałem okazję poznać Kierowników i Kierowniczki w strefie Pani Oli. Wcale się nie dziwię takiego traktowania. To jak pracuje się w sklepie zależy od kierownika oraz od kierownika regionalnego. Ja sam miałem wątpliwą przyjemność współpracy z Panią Olą.
fin 2016-04-26 10:19:11
W sumie cały czas pojawiają się u nich jakieś oferty pracy, ale wiadomo że jest to związane z ciągłym rozwojem firmy. W końcu tacy kierownicy sklepu oprócz dobrej podstawy mogą liczyć na premie do zarobków.
Zostaw swoją opinię o Rossmann - Bielsko-Biała
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Rossmann